[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1970/1971
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 26 39 17 5 4 43-21 11 2 0 25-7 6 3 4 18-14
2.  Legia Warszawa 26 34 14 6 6 39-20 9 3 1 23-9 5 3 5 16-11
3.  Zagłębie Wałbrzych 26 27 10 7 9 24-24 8 5 0 16-4 2 2 9 8-20 2 2 1 0 1 2-2
4.  Pogoń Szczecin 26 27 9 9 8 23-32 7 4 2 18-14 2 5 6 5-18 2 2 1 0 1 2-2
5.  Ruch Chorzów 26 25 8 9 9 43-32 5 4 4 30-19 3 5 5 13-13 6 5 1 3 2 7-6
6.  Szombierki Bytom 26 25 9 7 10 30-32 7 3 3 21-13 2 4 7 9-19 6 9 3 3 0 8-5
7.  Zagłębie Sosnowiec 26 25 8 9 9 32-37 6 3 4 16-12 2 6 5 16-25 6 6 2 2 2 8-8
8.  Wisła Kraków 26 25 8 9 9 26-36 7 4 2 14-8 1 5 7 12-28 6 4 0 4 2 5-9
9.  Stal Rzeszów 26 24 6 12 8 34-26 5 5 3 25-14 1 7 5 9-12 2 2 1 0 1 3-1
10.  Stal Mielec 26 24 8 8 10 27-33 4 6 3 14-12 4 2 7 13-21 2 2 1 0 1 1-3
11.  Gwardia Warszawa 26 23 8 7 11 24-28 7 2 4 16-11 1 5 7 8-17 2 3 1 1 0 3-1
12.  Polonia Bytom 26 23 5 13 8 15-22 2 7 4 8-14 3 6 4 7-8 2 1 0 1 1 1-3
13.  ROW Rybnik 26 22 7 8 11 15-22 6 4 3 12-5 1 4 8 3-17
14.  GKS Katowice 26 21 4 13 9 20-30 2 9 2 8-7 2 4 7 12-23
W związku ze zdobyciem Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski przez Górnik Zabrze, w Pucharze Zdobywców Pucharów zagrał finalista Pucharu Polski - Zagłębie Sosnowiec.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik Zabrze    3-1 1-0 0-0 1-0 4-3 5-0 2-2 2-1 1-0 1-0 2-0 1-0 2-0 
 2 Legia Warszawa0-2     3-0 0-0 3-1 2-0 3-3 3-1 1-0 1-0 1-0 0-0 3-0 3-2 
 3 Zagłębie Wałbrzych1-1 1-0     1-0 2-0 2-0 0-0 1-1 0-0 2-1 3-1 0-0 1-0 2-0 
 4 Pogoń Szczecin1-1 0-4 2-1     1-0 5-1 1-1 1-0 1-1 1-1 1-0 0-2 1-0 3-2 
 5 Ruch Chorzów3-2 2-4 4-0 6-0     0-1 4-1 1-1 2-2 1-2 4-2 0-1 1-1 2-2 
 6 Szombierki Bytom0-2 1-2 1-0 3-1 1-0     3-3 2-2 1-0 3-0 1-1 0-2 1-0 4-0 
 7 Zagłębie Sosnowiec2-0 0-2 2-1 1-1 0-0 0-1     1-0 1-3 1-2 2-0 2-1 3-0 1-1 
 8 Wisła Kraków1-0 1-0 2-0 2-0 2-2 0-0 0-3     1-1 1-2 1-0 0-0 2-0 1-0 
 9 Stal Rzeszów0-1 1-3 1-1 2-0 1-1 3-2 1-2 6-0     3-0 2-2 1-1 0-0 4-1 
 10 Stal Mielec2-3 0-0 1-4 0-0 1-2 0-0 2-0 5-2 1-0     0-0 1-0 0-0 1-1 
 11 Gwardia Warszawa0-1 1-0 0-1 0-2 0-3 1-0 4-2 1-0 1-1 3-1     2-0 3-0 0-0 
 12 Polonia Bytom2-4 0-0 1-0 0-0 0-3 1-1 1-0 0-0 0-0 1-2 1-1     1-1 0-2 
 13 ROW Rybnik1-0 0-0 2-0 0-1 1-1 1-0 0-0 4-0 1-0 2-1 0-1 0-0     0-1 
 14 GKS Katowice1-1 1-0 0-0 3-0 0-0 0-0 1-1 1-3 0-0 1-1 0-0 0-0 0-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Legia Warszawa 0-0 Polonia Bytom 8 sierpnia, 17:00 (10 000)
ROW Rybnik 0-0 Zagłębie Sosnowiec 8 sierpnia, 17:00 (10 000)
Stal Mielec 5-2 Wisła Kraków 9 sierpnia, 17:00 (18 000)
GKS Katowice 1-1 Górnik Zabrze 9 sierpnia, 17:00 (6000)
Szombierki Bytom 1-1 Gwardia Warszawa 9 sierpnia, 17:00 (7000)
Ruch Chorzów 6-0 Pogoń Szczecin 9 sierpnia, 17:30 (15 000)
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Stal Rzeszów 9 sierpnia, 17:00 (10 000)

Kolejka 2 - 12 sierpnia

Gwardia Warszawa 0-3 Ruch Chorzów 12 sierpnia, 17:00 (8000)
Górnik Zabrze 4-3 Szombierki Bytom 12 sierpnia, 18:30 (15 000)
Wisła Kraków 1-0 GKS Katowice 12 sierpnia, 17:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Stal Mielec 12 sierpnia, 17:00 (15 000)
Polonia Bytom 1-1 ROW Rybnik 12 sierpnia, 17:00 (8000)
Stal Rzeszów 1-3 Legia Warszawa 12 sierpnia, 17:00 (20 000)
Pogoń Szczecin 2-1 Zagłębie Wałbrzych 12 sierpnia, 17:00 (12 000)

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Legia Warszawa 3-0 Zagłębie Wałbrzych 29 sierpnia, 19:00 (12 000)
ROW Rybnik 1-0 Stal Rzeszów 15 sierpnia, 17:00 (10 000)
Stal Mielec 1-0 Polonia Bytom 16 sierpnia, 17:00 (18 000)
GKS Katowice 1-1 Zagłębie Sosnowiec 16 sierpnia, 16:30 (3000)
Szombierki Bytom 2-2 Wisła Kraków 16 sierpnia, 17:00 (5000)
Ruch Chorzów 3-2 Górnik Zabrze 16 sierpnia, 17:30 (45 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Gwardia Warszawa 16 sierpnia, 17:00 (12 000)

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Zagłębie Wałbrzych 3-1 Gwardia Warszawa 23 sierpnia, 16:30 (5000)
Górnik Zabrze 0-0 Pogoń Szczecin 22 sierpnia, 18:00 (5000)
Wisła Kraków 2-2 Ruch Chorzów 23 sierpnia, 16:30 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Szombierki Bytom 22 sierpnia, 19:00 (3000)
Polonia Bytom 0-2 GKS Katowice 22 sierpnia, 16:30 (1000)
Stal Rzeszów 3-0 Stal Mielec 23 sierpnia, 16:30 (30 000)
Legia Warszawa 3-0 ROW Rybnik 22 sierpnia, 19:00 (10 000)

Kolejka 5 - 26 sierpnia

ROW Rybnik 2-0 Zagłębie Wałbrzych 26 sierpnia, 16:30 (10 000)
Stal Mielec 0-0 Legia Warszawa 26 sierpnia, 16:00 (18 000)
GKS Katowice 0-0 Stal Rzeszów 26 sierpnia, 16:30 (3000)
Szombierki Bytom 0-2 Polonia Bytom 26 sierpnia, 16:30 (8000)
Ruch Chorzów 4-1 Zagłębie Sosnowiec 26 sierpnia, 18:00 (25 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Wisła Kraków 26 sierpnia, 17:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 0-1 Górnik Zabrze 26 sierpnia, 16:30 (15 000)

Kolejka 6 - 12-13 września

Zagłębie Wałbrzych 1-1 Górnik Zabrze 10 września, 16:15 (20 000)
Wisła Kraków 1-0 Gwardia Warszawa 13 września, 16:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Pogoń Szczecin 17 września (10 000)
Polonia Bytom 0-3 Ruch Chorzów 12 września, 15:30 (15 000)
Stal Rzeszów 3-2 Szombierki Bytom 13 września, 15:00 (13 000)
Legia Warszawa 3-2 GKS Katowice 11 września, 18:00 (10 000)
ROW Rybnik 2-1 Stal Mielec 13 września, 11:00 (18 000)

Kolejka 7 - 19-20 września

Stal Mielec 1-4 Zagłębie Wałbrzych 20 września, 15:00 (15 000)
GKS Katowice 0-1 ROW Rybnik 20 września, 11:00 (4000)
Szombierki Bytom 1-2 Legia Warszawa 20 września, 15:30 (7000)
Ruch Chorzów 2-2 Stal Rzeszów 20 września, 18:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 0-2 Polonia Bytom 20 września, 15:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 4-2 Zagłębie Sosnowiec 20 września, 15:00 (6000)
Górnik Zabrze 2-2 Wisła Kraków 20 września, 18:00 (18 000)

Kolejka 8 - 26-27 września

Zagłębie Wałbrzych 1-1 Wisła Kraków 27 września, 12:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Górnik Zabrze 27 września, 15:00 (10 000)
Polonia Bytom 1-1 Gwardia Warszawa 27 września, 15:00 (4000)
Stal Rzeszów 2-0 Pogoń Szczecin 27 września, 14:30 (12 000)
Legia Warszawa 3-1 Ruch Chorzów 26 września, 18:00 (20 000)
ROW Rybnik 1-0 Szombierki Bytom 27 września, 15:30 (18 000)
Stal Mielec 1-1 GKS Katowice 27 września, 15:00 (15 000)

Kolejka 9 - 3-4 października

GKS Katowice 0-0 Zagłębie Wałbrzych 4 października, 11:00 (300)
Szombierki Bytom 3-0 Stal Mielec 4 października, 13:30 (2000)
Ruch Chorzów 1-1 ROW Rybnik 4 października, 15:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 0-4 Legia Warszawa 4 października, 11:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 1-1 Stal Rzeszów 4 października, 14:30 (5000)
Górnik Zabrze 2-0 Polonia Bytom 4 października, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 0-3 Zagłębie Sosnowiec 4 października, 15:00 (7000)

Kolejka 10 - 17-18 października

Zagłębie Wałbrzych 0-0 Zagłębie Sosnowiec 18 października, 11:00 (8000)
Polonia Bytom 0-0 Wisła Kraków 18 października, 11:30 (5000)
Stal Rzeszów 0-1 Górnik Zabrze 31 października, 14:00 (20 000)
Legia Warszawa 1-0 Gwardia Warszawa 17 października, 17:30 (12 000)
ROW Rybnik 0-1 Pogoń Szczecin 18 października, 14:30 (10 000)
Stal Mielec 1-2 Ruch Chorzów 18 października, 14:00 (14 000)
GKS Katowice 0-0 Szombierki Bytom 18 października, 11:00 (2000)

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Szombierki Bytom 1-0 Zagłębie Wałbrzych 8 listopada, 11:00 (2000)
Ruch Chorzów 2-2 GKS Katowice 8 listopada, 11:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Stal Mielec 8 listopada, 12:00 (8000)
Gwardia Warszawa 3-0 ROW Rybnik 8 listopada, 13:30 (2000)
Górnik Zabrze 3-1 Legia Warszawa 8 listopada, 16:00 (25 000)
Wisła Kraków 1-1 Stal Rzeszów 7 listopada, 14:15 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Polonia Bytom 8 listopada, 11:30 (10 000)

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Zagłębie Wałbrzych 0-0 Polonia Bytom 15 listopada, 13:30 (12 000)
Stal Rzeszów 1-2 Zagłębie Sosnowiec 15 listopada, 12:00 (15 000)
Legia Warszawa 3-1 Wisła Kraków 14 listopada, 17:30 (10 000)
ROW Rybnik 1-0 Górnik Zabrze 15 listopada, 10:00 (15 000)
Stal Mielec 0-0 Gwardia Warszawa 15 listopada, 13:00 (12 000)
GKS Katowice 3-0 Pogoń Szczecin 15 listopada, 11:00 (1000)
Szombierki Bytom 1-0 Ruch Chorzów 15 listopada, 13:30 (6000)

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Ruch Chorzów 4-0 Zagłębie Wałbrzych 22 listopada, 15:00 (6000)
Pogoń Szczecin 5-1 Szombierki Bytom 22 listopada, 13:00 (8000)
Gwardia Warszawa 0-0 GKS Katowice 22 listopada, 13:00 (2000)
Górnik Zabrze 1-0 Stal Mielec 20 listopada, 16:30 (10 000)
Wisła Kraków 2-0 ROW Rybnik 22 listopada, 12:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Legia Warszawa 22 listopada, 10:00 (8000)
Polonia Bytom 0-0 Stal Rzeszów 22 listopada, 13:30 (2000)

Kolejka 14 - 20-21 marca

Stal Rzeszów 1-1 Zagłębie Wałbrzych 21 marca, 15:00 (15 000)
Polonia Bytom 0-0 Legia Warszawa 20 marca, 15:30 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-0 ROW Rybnik 21 marca, 11:00 (12 000)
Wisła Kraków 1-2 Stal Mielec 21 marca, 14:30 (10 000)
Górnik Zabrze 2-0 GKS Katowice 20 marca, 16:30 (10 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Szombierki Bytom 21 marca, 14:00 (5000)
Pogoń Szczecin 1-0 Ruch Chorzów 21 marca, 12:00 (15 000)

Kolejka 15 - 27-28 marca

Zagłębie Wałbrzych 1-0 Pogoń Szczecin 28 marca, 15:30 (5000)
Ruch Chorzów 4-2 Gwardia Warszawa 28 marca, 12:15 (8000)
Szombierki Bytom 0-2 Górnik Zabrze 19 maja, 17:00 (5000)
GKS Katowice 1-3 Wisła Kraków 28 marca, 15:00 (3000)
Stal Mielec 2-0 Zagłębie Sosnowiec 28 marca, 15:00 (15 000)
ROW Rybnik 0-0 Polonia Bytom 28 marca, 15:00 (5000)
Legia Warszawa 1-0 Stal Rzeszów 28 marca, 18:30 (8000)

Kolejka 16 - 3-4 kwietnia

Zagłębie Wałbrzych 1-0 Legia Warszawa 4 kwietnia, 16:00 (15 000)
Stal Rzeszów 0-0 ROW Rybnik 3 kwietnia, 15:30 (12 000)
Polonia Bytom 1-2 Stal Mielec 3 kwietnia, 16:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 GKS Katowice 4 kwietnia, 15:00 (12 000)
Wisła Kraków 0-0 Szombierki Bytom 4 kwietnia, 16:00 (12 000)
Górnik Zabrze 1-0 Ruch Chorzów 4 kwietnia, 16:00 (30 000)
Gwardia Warszawa 0-2 Pogoń Szczecin 4 kwietnia, 11:00 (5000)

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Gwardia Warszawa 0-1 Zagłębie Wałbrzych 7 kwietnia, 16:00 (3000)
Pogoń Szczecin 1-1 Górnik Zabrze 7 kwietnia, 16:30 (40 000)
Ruch Chorzów 1-1 Wisła Kraków 7 kwietnia, 17:00 (12 000)
Szombierki Bytom 3-3 Zagłębie Sosnowiec 7 kwietnia, 16:00 (4000)
GKS Katowice 0-0 Polonia Bytom 7 kwietnia, 16:00 (2000)
Stal Mielec 1-0 Stal Rzeszów 7 kwietnia, 16:00 (20 000)
ROW Rybnik 0-0 Legia Warszawa 7 kwietnia, 16:00 (20 000)

Kolejka 18 - 17-18 kwietnia

Zagłębie Wałbrzych 1-0 ROW Rybnik 18 kwietnia, 16:00 (14 000)
Legia Warszawa 1-0 Stal Mielec 17 kwietnia, 19:00 (20 000)
Stal Rzeszów 4-1 GKS Katowice 18 kwietnia, 16:00 (15 000)
Polonia Bytom 1-1 Szombierki Bytom 18 kwietnia, 16:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Ruch Chorzów 18 kwietnia, 16:00 (12 000)
Wisła Kraków 2-0 Pogoń Szczecin 17 kwietnia, 16:00 (12 000)
Górnik Zabrze 1-0 Gwardia Warszawa 17 kwietnia, 16:30 (7000)

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Wałbrzych 24 kwietnia, 18:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Wisła Kraków 25 kwietnia, 11:00 (400)
Pogoń Szczecin 1-1 Zagłębie Sosnowiec 25 kwietnia, 11:30 (8000)
Ruch Chorzów 0-1 Polonia Bytom 24 kwietnia, 17:00 (10 000)
Szombierki Bytom 1-0 Stal Rzeszów 25 kwietnia, 16:30 (2500)
GKS Katowice 1-0 Legia Warszawa 25 kwietnia, 10:45 (2000)
Stal Mielec 0-0 ROW Rybnik 25 kwietnia, 16:30 (8000)

Kolejka 20 - 29 kwietnia

Zagłębie Wałbrzych 2-1 Stal Mielec 29 kwietnia, 17:00 (15 000)
ROW Rybnik 0-1 GKS Katowice 29 kwietnia, 16:30 (12 000)
Legia Warszawa 2-0 Szombierki Bytom 29 kwietnia, 19:30 (10 000)
Stal Rzeszów 1-1 Ruch Chorzów 29 kwietnia, 16:00 (18 000)
Polonia Bytom 0-0 Pogoń Szczecin 29 kwietnia, 16:30 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Gwardia Warszawa 29 kwietnia, 16:30 (7000)
Wisła Kraków 1-0 Górnik Zabrze 29 kwietnia, 16:45 (30 000)

Kolejka 21 - 15-16 maja

Wisła Kraków 2-0 Zagłębie Wałbrzych 16 maja, 17:00 (10 000)
Górnik Zabrze 5-0 Zagłębie Sosnowiec 16 maja, 16:30 (10 000)
Gwardia Warszawa 2-0 Polonia Bytom 16 maja, 17:00 (3000)
Pogoń Szczecin 1-1 Stal Rzeszów 16 maja, 17:00 (7000)
Ruch Chorzów 2-4 Legia Warszawa 16 maja, 18:00 (25 000)
Szombierki Bytom 1-0 ROW Rybnik 16 maja, 12:15 (4000)
GKS Katowice 1-1 Stal Mielec 15 maja, 17:00 (2000)

Kolejka 22 - 29-30 maja

Zagłębie Wałbrzych 2-0 GKS Katowice 29 maja, 17:00 (8000)
Stal Mielec 0-0 Szombierki Bytom 30 maja, 17:30 (12 000)
ROW Rybnik 1-1 Ruch Chorzów 30 maja, 10:00 (6000)
Legia Warszawa 0-0 Pogoń Szczecin 30 maja, 19:00 (8000)
Stal Rzeszów 2-2 Gwardia Warszawa 30 maja, 17:30 (12 000)
Polonia Bytom 2-4 Górnik Zabrze 30 maja, 10:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Wisła Kraków 29 maja, 17:30 (10 000)

Kolejka 23 - 12-13 czerwca

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Zagłębie Wałbrzych 19 maja, 17:00 (3000)
Wisła Kraków 0-0 Polonia Bytom 12 czerwca, 18:00 (5000)
Górnik Zabrze 2-1 Stal Rzeszów 12 czerwca, 19:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Legia Warszawa 13 czerwca, 17:30 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-0 ROW Rybnik 12 czerwca, 18:00 (7000)
Ruch Chorzów 1-2 Stal Mielec 20 maja, 18:00 (10 000)
Szombierki Bytom 4-0 GKS Katowice 13 czerwca, 17:30 (2500)

Kolejka 24 - 16 czerwca

Zagłębie Wałbrzych 2-0 Szombierki Bytom 16 czerwca, 17:00 (5000)
GKS Katowice 0-0 Ruch Chorzów 6 czerwca, 17:00 (7000)
Stal Mielec 0-0 Pogoń Szczecin 16 czerwca, 17:00 (12 000)
ROW Rybnik 0-1 Gwardia Warszawa 16 czerwca, 17:30 (10 000)
Legia Warszawa 0-2 Górnik Zabrze 16 czerwca, 20:00 (30 000)
Stal Rzeszów 6-0 Wisła Kraków 16 czerwca, 17:30 (14 000)
Polonia Bytom 1-0 Zagłębie Sosnowiec 16 czerwca, 17:30 (5000)

Kolejka 25 - 19-20 czerwca

Polonia Bytom 1-0 Zagłębie Wałbrzych 20 czerwca, 17:30 (60 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Stal Rzeszów 20 czerwca, 17:30 (7000)
Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa 20 czerwca, 17:30 (20 000)
Górnik Zabrze 1-0 ROW Rybnik 20 czerwca, 17:30 (15 000)
Gwardia Warszawa 3-1 Stal Mielec 20 czerwca, 17:30 (6000)
Pogoń Szczecin 3-2 GKS Katowice 20 czerwca, 17:30 (10 000)
Ruch Chorzów 0-1 Szombierki Bytom 3 czerwca, 18:00 (6000)

Kolejka 26 - 23 czerwca

Zagłębie Wałbrzych 2-0 Ruch Chorzów 23 czerwca, 17:30 (10 000)
Szombierki Bytom 3-1 Pogoń Szczecin 23 czerwca, 17:30 (3000)
GKS Katowice 0-0 Gwardia Warszawa 23 czerwca, 17:30 (4000)
Stal Mielec 2-3 Górnik Zabrze 23 czerwca, 17:30 (15 000)
ROW Rybnik 4-0 Wisła Kraków 23 czerwca, 17:30 (3000)
Legia Warszawa 3-3 Zagłębie Sosnowiec 23 czerwca, 17:30 (3000)
Stal Rzeszów 1-1 Polonia Bytom 23 czerwca, 17:30 (7000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas