[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Wilczęta 24 64 21 1 2 98-27 11 0 1 64-13 10 1 1 34-14
2.  Gmina Braniewo 24 56 18 2 4 85-41 10 2 0 49-14 8 0 4 36-27
3.  Zalew Gmina Elbląg 24 53 17 2 5 100-54 10 0 2 57-21 7 2 3 43-33
4.  Sokół Łęcze 24 47 15 2 7 64-49 8 2 2 35-27 7 0 5 29-22
5.  Zagłada Lisów 24 45 14 3 7 81-54 8 0 4 45-23 6 3 3 36-31
6.  Pama Powodowo 24 34 11 1 12 54-56 7 0 5 38-21 4 1 7 16-35
7.  Victoria II Rychliki 24 32 10 2 12 56-73 6 2 4 30-28 4 0 8 26-45
8.  Barkas II Tolkmicko 24 31 10 1 13 57-85 7 1 4 41-28 3 0 9 16-57
9.  Orzeł Przezmark 24 29 9 2 13 62-70 5 2 5 38-34 4 0 8 24-36
10.  Relax Płoskinia 24 25 7 4 13 44-64 4 1 7 22-37 3 3 6 22-27
11.  Magdalenka Markusy 24 23 7 2 15 59-76 4 2 6 33-30 3 0 9 26-46
12.  Zalew Kamińsk 24 11 3 2 19 32-80 3 0 9 17-28 0 2 10 15-52
13.  Pogrom Aniołowo 24 6 2 0 22 36-99 2 0 10 19-36 0 0 12 17-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Piast Wilczęta    3-2 8-4 1-2 4-1 8-0 9-0 4-0 3-0* 6-2 6-1 6-1 6-0 
 2 Gmina Braniewo3-1     2-1 2-1 3-3 1-1 6-1 7-3 7-0 1-0 4-1 9-1 4-1 
 3 Zalew Gmina Elbląg0-3 3-2     3-1 4-6 3-0* 5-3 15-0 2-1 4-2 10-1 3-0* 5-2 
 4 Sokół Łęcze0-4 2-1 3-6     5-4 4-1 3-1 3-0* 4-2 1-1 4-3 1-1 5-3 
 5 Zagłada Lisów0-2 5-4 1-4 1-2     5-2 3-4 2-0 3-0 3-1 6-3 4-0 12-1 
 6 Pama Powodowo0-1 2-3 3-1 2-3 2-4     4-0 10-1 4-0 3-1 2-4 4-2 2-1 
 7 Victoria II Rychliki3-5 0-1 2-4 2-1 3-3 2-1     4-1 3-5 3-1 3-2 3-3 2-1 
 8 Barkas II Tolkmicko0-4 2-3 1-1 4-1 3-2 4-0 7-1     0-6 2-5 5-3 9-2 4-0 
 9 Orzeł Przezmark2-3 1-4 6-6 1-3 2-3 1-3 4-3 5-2     2-2 3-0* 4-2 7-3 
 10 Relax Płoskinia2-2 3-5 1-5 0-4 2-4 1-2 0-5 0-3 3-1     3-2 3-1 4-3 
 11 Magdalenka Markusy3-5 2-4 3-5 3-1 1-1 1-2 3-1 2-3 2-4 1-1     4-2 8-1 
 12 Zalew Kamińsk1-2 3-4 1-2 1-3 1-2 2-0 0-3* 2-3 2-1 0-4 0-3     4-1 
 13 Pogrom Aniołowo0-2 1-3 2-4 2-7 1-3 3-4 1-4 3-0* 3-4 1-2 0-3 2-0     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Pauza: Zalew Kamińsk.
 
Zalew Gmina Elbląg 3-2 Gmina Braniewo 21 sierpnia, 14:00
Relax Płoskinia 0-3 Barkas II Tolkmicko 21 sierpnia, 14:00
w Bemowiznie
Sokół Łęcze 4-2 Orzeł Przezmark 21 sierpnia, 14:00
Victoria II Rychliki 2-1 Pama Powodowo 21 sierpnia, 14:00
w Kwietniewie
Magdalenka Markusy 3-5 Piast Wilczęta 21 sierpnia, 14:00
Zagłada Lisów 12-1 Pogrom Aniołowo 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Pauza: Pogrom Aniołowo.
 
Piast Wilczęta 4-1 Zagłada Lisów 28 sierpnia, 14:00
Pama Powodowo 2-4 Magdalenka Markusy 28 sierpnia, 14:00
Orzeł Przezmark 4-3 Victoria II Rychliki 28 sierpnia, 14:00
w Lisowie
Barkas II Tolkmicko 4-1 Sokół Łęcze 28 sierpnia, 14:00
Gmina Braniewo 1-0 Relax Płoskinia 27 sierpnia, 12:00
Zalew Kamińsk 1-2 Zalew Gmina Elbląg 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Pauza: Zalew Gmina Elbląg.
 
Relax Płoskinia 3-1 Zalew Kamińsk 31 sierpnia, 17:00
Sokół Łęcze 2-1 Gmina Braniewo 31 sierpnia, 17:00
Victoria II Rychliki 4-1 Barkas II Tolkmicko 31 sierpnia, 17:00
w Kwietniewie
Magdalenka Markusy 2-4 Orzeł Przezmark 31 sierpnia, 17:00
Zagłada Lisów 5-2 Pama Powodowo 31 sierpnia, 17:00
Pogrom Aniołowo 0-2 Piast Wilczęta 31 sierpnia, 17:00
w Pasłęku

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: Piast Wilczęta.
 
Pama Powodowo 2-1 Pogrom Aniołowo 4 września, 14:00
Orzeł Przezmark 2-3 Zagłada Lisów 4 września, 14:00
w Lisowie; Orzeł gospodarzem
Barkas II Tolkmicko 5-3 Magdalenka Markusy 4 września, 14:00
Gmina Braniewo 6-1 Victoria II Rychliki 3 września, 12:00
Zalew Kamińsk 1-3 Sokół Łęcze 4 września, 14:00
Zalew Gmina Elbląg 4-2 Relax Płoskinia 4 września, 14:00

Kolejka 5 - 11 września

Pauza: Relax Płoskinia.
 
Sokół Łęcze 3-6 Zalew Gmina Elbląg 10 września, 16:00
Victoria II Rychliki 3-3 Zalew Kamińsk 11 września, 14:00
w Kwietniewie
Magdalenka Markusy 2-4 Gmina Braniewo 11 września, 14:00
Zagłada Lisów 2-0 Barkas II Tolkmicko 11 września, 14:00
Pogrom Aniołowo 3-4 Orzeł Przezmark 11 września, 15:00
w Pasłęku
Piast Wilczęta 8-0 Pama Powodowo 11 września, 14:00

Kolejka 6 - 18 września

Pauza: Pama Powodowo.
 
Orzeł Przezmark 2-3 Piast Wilczęta 18 września, 14:00
w Lisowie
Barkas II Tolkmicko 4-0 Pogrom Aniołowo 18 września, 14:00
Gmina Braniewo 3-3 Zagłada Lisów 17 września, 12:00
Zalew Kamińsk 0-3 Magdalenka Markusy 18 września, 14:00
Zalew Gmina Elbląg 5-3 Victoria II Rychliki 18 września, 14:00
Relax Płoskinia 0-4 Sokół Łęcze 18 września, 14:00

Kolejka 7 - 25 września

Pauza: Sokół Łęcze.
 
Victoria II Rychliki 3-1 Relax Płoskinia 25 września, 14:00
w Kwietniewie
Magdalenka Markusy 3-5 Zalew Gmina Elbląg 25 września, 14:00
Zagłada Lisów 4-0 Zalew Kamińsk 24 września, 16:00
Pogrom Aniołowo 1-3 Gmina Braniewo 25 września, 15:00
w Pasłęku
Piast Wilczęta 4-0 Barkas II Tolkmicko 24 września, 15:00
Pama Powodowo 4-0 Orzeł Przezmark 25 września, 14:00

Kolejka 8 - 2 października

Pauza: Orzeł Przezmark.
 
Barkas II Tolkmicko 4-0 Pama Powodowo 2 października, 14:00
Gmina Braniewo 3-1 Piast Wilczęta 1 października, 12:00
w Bemowiznie
Zalew Kamińsk 4-1 Pogrom Aniołowo 2 października, 14:00
Zalew Gmina Elbląg 4-6 Zagłada Lisów 2 października, 14:00
Relax Płoskinia 3-2 Magdalenka Markusy 2 października, 14:00
Sokół Łęcze 3-1 Victoria II Rychliki 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 9 października

Pauza: Victoria II Rychliki.
 
Magdalenka Markusy 3-1 Sokół Łęcze 9 października, 14:00
Zagłada Lisów 3-1 Relax Płoskinia 9 października, 14:00
Pogrom Aniołowo 2-4 Zalew Gmina Elbląg 9 października, 15:00
w Pasłęku
Piast Wilczęta 6-1 Zalew Kamińsk 9 października, 14:00
Pama Powodowo 2-3 Gmina Braniewo 9 października, 14:00
Orzeł Przezmark 5-2 Barkas II Tolkmicko 9 października, 14:00
w Lisowie

Kolejka 10 - 16 października

Pauza: Barkas II Tolkmicko.
 
Gmina Braniewo 7-0 Orzeł Przezmark 15 października, 12:00
Zalew Kamińsk 2-0 Pama Powodowo 16 października, 14:00
Zalew Gmina Elbląg 0-3 Piast Wilczęta 16 października, 14:00
w Batorowie
Relax Płoskinia 4-3 Pogrom Aniołowo 16 października, 14:00
Sokół Łęcze 5-4 Zagłada Lisów 15 października, 16:00
Victoria II Rychliki 3-2 Magdalenka Markusy 16 października, 14:00

Kolejka 11 - 23 października

Pauza: Magdalenka Markusy.
 
Zagłada Lisów 3-4 Victoria II Rychliki 23 października, 14:00
Pogrom Aniołowo 2-7 Sokół Łęcze 23 października, 15:00
w Pasłęku
Piast Wilczęta 6-2 Relax Płoskinia 23 października, 14:00
Pama Powodowo 3-1 Zalew Gmina Elbląg 23 października, 14:00
Orzeł Przezmark 4-2 Zalew Kamińsk 23 października, 14:00
w Elblągu na boisku przy ul. Skrzydlatej
Barkas II Tolkmicko 2-3 Gmina Braniewo 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 30 października

Pauza: Gmina Braniewo.
 
Zalew Kamińsk 2-3 Barkas II Tolkmicko 30 października, 14:00
Zalew Gmina Elbląg 2-1 Orzeł Przezmark 30 października, 14:00
Relax Płoskinia 1-2 Pama Powodowo 30 października, 14:00
Sokół Łęcze 0-4 Piast Wilczęta 29 października, 15:00
Victoria II Rychliki 2-1 Pogrom Aniołowo 30 października, 14:00
Magdalenka Markusy 1-1 Zagłada Lisów 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 6 listopada

Pauza: Zagłada Lisów.
 
Pogrom Aniołowo 0-3 Magdalenka Markusy 5 listopada, 13:00
w Pasłęku
Piast Wilczęta 9-0 Victoria II Rychliki 5 listopada, 13:00
Pama Powodowo 2-3 Sokół Łęcze 5 listopada, 13:00
Orzeł Przezmark 2-2 Relax Płoskinia 5 listopada, 15:00
w Elbląg na boisku przy ul. Skrzydlatej
Barkas II Tolkmicko 1-1 Zalew Gmina Elbląg 5 listopada, 13:00
Gmina Braniewo 9-1 Zalew Kamińsk 5 listopada, 12:00
w Bemowiznie

Kolejka 14 - 25 marca

Pauza: Zalew Kamińsk.
 
Gmina Braniewo 2-1 Zalew Gmina Elbląg 25 marca, 14:00
Barkas II Tolkmicko 2-5 Relax Płoskinia 25 marca, 14:00
Orzeł Przezmark 1-3 Sokół Łęcze 25 marca, 10:00
Pama Powodowo 4-0 Victoria II Rychliki 25 marca, 14:00
Piast Wilczęta 6-1 Magdalenka Markusy 25 marca, 14:00
Pogrom Aniołowo 1-3 Zagłada Lisów 25 marca, 14:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Pogrom Aniołowo.
 
Zagłada Lisów 0-2 Piast Wilczęta 1 kwietnia, 14:00
Magdalenka Markusy 1-2 Pama Powodowo 1 kwietnia, 14:00
Victoria II Rychliki 3-5 Orzeł Przezmark 1 kwietnia, 14:00
Sokół Łęcze 3-0 Barkas II Tolkmicko 1 kwietnia, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Relax Płoskinia 3-5 Gmina Braniewo 1 kwietnia, 14:00
Zalew Gmina Elbląg 3-0 Zalew Kamińsk 31 marca, 15:30
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Pauza: Zalew Gmina Elbląg.
 
Zalew Kamińsk 0-4 Relax Płoskinia 7 kwietnia, 14:00
Gmina Braniewo 2-1 Sokół Łęcze 7 kwietnia, 14:00
Barkas II Tolkmicko 7-1 Victoria II Rychliki 7 kwietnia, 11:00
Orzeł Przezmark 3-0 Magdalenka Markusy 7 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-1
Pama Powodowo 2-4 Zagłada Lisów 7 kwietnia, 14:00
Piast Wilczęta 6-0 Pogrom Aniołowo 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Pauza: Piast Wilczęta.
 
Pogrom Aniołowo 3-4 Pama Powodowo 15 kwietnia, 14:00
Zagłada Lisów 3-0 Orzeł Przezmark 15 kwietnia, 14:00
Magdalenka Markusy 2-3 Barkas II Tolkmicko 15 kwietnia, 14:00
Victoria II Rychliki 0-1 Gmina Braniewo 15 kwietnia, 14:00
w Kwietniewie
Sokół Łęcze 1-1 Zalew Kamińsk 15 kwietnia, 14:00
Relax Płoskinia 1-5 Zalew Gmina Elbląg 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Pauza: Relax Płoskinia.
 
Zalew Gmina Elbląg 3-1 Sokół Łęcze 21 kwietnia, 15:30
Zalew Kamińsk 0-3 Victoria II Rychliki 22 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gmina Braniewo 4-1 Magdalenka Markusy 22 kwietnia, 14:00
Barkas II Tolkmicko 3-2 Zagłada Lisów 22 kwietnia, 14:00
Orzeł Przezmark 7-3 Pogrom Aniołowo 22 kwietnia, 10:00
Pama Powodowo 0-1 Piast Wilczęta 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 29 kwietnia

Pauza: Pama Powodowo.
 
Piast Wilczęta 3-0 Orzeł Przezmark 29 kwietnia, 14:00
(wo)
nie odbył się; goście nie uregulowali opłat względem związku
Pogrom Aniołowo 3-0 Barkas II Tolkmicko 29 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 3-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zagłada Lisów 5-4 Gmina Braniewo 29 kwietnia, 14:00
Magdalenka Markusy 4-2 Zalew Kamińsk 29 kwietnia, 14:00
Victoria II Rychliki 2-4 Zalew Gmina Elbląg 29 kwietnia, 14:00
w Kwietniewie
Sokół Łęcze 1-1 Relax Płoskinia 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pauza: Sokół Łęcze.
 
Relax Płoskinia 0-5 Victoria II Rychliki 6 maja, 14:00
Zalew Gmina Elbląg 10-1 Magdalenka Markusy 5 maja, 15:30
Zalew Kamińsk 1-2 Zagłada Lisów 6 maja, 14:00
Gmina Braniewo 4-1 Pogrom Aniołowo 5 maja, 16:00
Barkas II Tolkmicko 0-4 Piast Wilczęta 6 maja, 14:00
Orzeł Przezmark 1-3 Pama Powodowo 6 maja, 12:00

Kolejka 21 - 13 maja

Pauza: Orzeł Przezmark.
 
Pama Powodowo 10-1 Barkas II Tolkmicko 13 maja, 14:00
Piast Wilczęta 3-2 Gmina Braniewo 13 maja, 14:00
Pogrom Aniołowo 2-0 Zalew Kamińsk 13 maja, 14:00
Zagłada Lisów 1-4 Zalew Gmina Elbląg 13 maja, 14:00
Magdalenka Markusy 1-1 Relax Płoskinia 13 maja, 14:00
Victoria II Rychliki 2-1 Sokół Łęcze 13 maja, 14:00
w Kwietniewie

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pauza: Victoria II Rychliki.
 
Sokół Łęcze 4-3 Magdalenka Markusy 20 maja, 14:00
Relax Płoskinia 2-4 Zagłada Lisów 20 maja, 14:00
Zalew Gmina Elbląg 5-2 Pogrom Aniołowo 19 maja, 15:30
Zalew Kamińsk 1-2 Piast Wilczęta 20 maja, 14:00
Gmina Braniewo 1-1 Pama Powodowo 20 maja, 14:00
Barkas II Tolkmicko 0-6 Orzeł Przezmark 20 maja, 14:00

Kolejka 23 - 27 maja

Pauza: Barkas II Tolkmicko.
 
Orzeł Przezmark 1-4 Gmina Braniewo 27 maja, 16:00
Pama Powodowo 4-2 Zalew Kamińsk 27 maja, 14:00
Piast Wilczęta 8-4 Zalew Gmina Elbląg 27 maja, 14:00
Pogrom Aniołowo 1-2 Relax Płoskinia 27 maja, 17:00
Zagłada Lisów 1-2 Sokół Łęcze 27 maja, 14:00
Magdalenka Markusy 3-1 Victoria II Rychliki 27 maja, 14:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: Magdalenka Markusy.
 
Victoria II Rychliki 3-3 Zagłada Lisów 3 czerwca, 14:00
w Kwietniewie
Sokół Łęcze 5-3 Pogrom Aniołowo 3 czerwca, 14:00
Relax Płoskinia 2-2 Piast Wilczęta 3 czerwca, 14:00
Zalew Gmina Elbląg 3-0 Pama Powodowo 2 czerwca, 15:30
(wo)
nie odbył się; goście zrezygnowali z gry z powodu braku sędziów
Zalew Kamińsk 2-1 Orzeł Przezmark 3 czerwca, 14:00
Gmina Braniewo 7-3 Barkas II Tolkmicko 3 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pauza: Gmina Braniewo.
 
Barkas II Tolkmicko 9-2 Zalew Kamińsk 10 czerwca, 11:00
Orzeł Przezmark 6-6 Zalew Gmina Elbląg 10 czerwca, 16:00
Pama Powodowo 3-1 Relax Płoskinia 10 czerwca, 14:00
Piast Wilczęta 1-2 Sokół Łęcze 10 czerwca, 14:00
Pogrom Aniołowo 1-4 Victoria II Rychliki 10 czerwca, 14:00
Zagłada Lisów 6-3 Magdalenka Markusy 10 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: Zagłada Lisów.
 
Magdalenka Markusy 8-1 Pogrom Aniołowo 17 czerwca, 16:00
Victoria II Rychliki 3-5 Piast Wilczęta 17 czerwca, 16:00
Sokół Łęcze 4-1 Pama Powodowo 17 czerwca, 16:00
Relax Płoskinia 3-1 Orzeł Przezmark 17 czerwca, 16:00
Zalew Gmina Elbląg 15-0 Barkas II Tolkmicko 17 czerwca, 16:00
Zalew Kamińsk 3-4 Gmina Braniewo 17 czerwca, 16:00

Klasa A 2011/2012 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2011/2012 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2011/2012 (warmińsko-mazurska III)
Klasa A 2011/2012 (warmińsko-mazurska IV)

Klasa B 2011/2012 (warmińsko-mazurska I)
Klasa B 2011/2012 (warmińsko-mazurska III)
Klasa B 2011/2012 (warmińsko-mazurska IV)
Klasa B 2011/2012 (warmińsko-mazurska V)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas