[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Katowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MK Górnik Katowice 22 53 17 2 3 47-17 9 1 1 28-7 8 1 2 19-10
2.  Górnik II Wesoła (Mysłowice) 22 47 15 2 5 64-19 8 1 2 33-7 7 1 3 31-12
3.  Podlesianka II Katowice 22 42 12 6 4 44-22 6 4 1 31-13 6 2 3 13-9 2 3 1 0 1 6-3
4.  Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 22 42 13 3 6 52-32 7 1 3 32-14 6 2 3 20-18 2 3 1 0 1 3-6
5.  UKS Szopienice (Katowice) 22 36 10 6 6 40-26 5 3 3 17-11 5 3 3 23-15
6.  Unia II Kosztowy (Mysłowice) 22 35 11 2 9 44-42 8 0 3 25-16 3 2 6 19-26
7.  Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 22 29 9 2 11 37-44 5 1 5 20-20 4 1 6 17-24
8.  Pogoń II Imielin 22 24 7 3 12 36-60 3 2 6 18-24 4 1 6 18-36
9.  Kamionka Mikołów 22 23 7 2 13 34-53 5 1 5 22-18 2 1 8 12-35
10.  Slavia II Ruda Śląska 22 18 4 6 12 34-56 2 4 5 19-22 2 2 7 15-34
11.  Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 22 14 4 2 16 31-65 3 1 7 20-31 1 1 9 11-34 2 6 2 0 0 5-3
12.  Sparta II Katowice 22 14 4 2 16 28-55 2 0 9 13-30 2 2 7 15-25 2 0 0 0 2 3-5

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 MK Górnik Katowice    3-0 1-0 4-0 1-3 2-1 2-1 4-0 3-0 3-0 3-0 2-2 
 2 Górnik II Wesoła (Mysłowice)3-1     1-1 0-1 1-0 2-1 3-0 2-3 4-0 10-0 3-0 4-0 
 3 Podlesianka II Katowice0-0 1-2     6-1 1-1 2-2 3-2 3-0 5-1 3-0 5-2 2-2 
 4 Wawel II Wirek (Ruda Śląska)1-3 2-3 2-0     2-0 3-0 1-2 10-1 3-2 3-3 2-0 3-0 
 5 UKS Szopienice (Katowice)0-2 0-0 0-1 1-0     0-1 6-1 4-2 2-2 1-1 2-1 1-0 
 6 Unia II Kosztowy (Mysłowice)2-0 0-4 1-0 0-2 3-2     3-1 0-4 7-1 4-1 3-1 2-0 
 7 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice)0-1 3-1 0-2 1-4 1-1 2-1     4-1 0-3* 2-1 5-0 2-5 
 8 Pogoń II Imielin0-1 0-5 0-0 1-3 1-4 3-4 2-2     5-0 0-3 2-1 4-1 
 9 Kamionka Mikołów0-1 2-1 1-2 1-3 0-0 3-2 1-0 5-1     3-4 6-2 0-2 
 10 Slavia II Ruda Śląska3-4 1-3 1-2 0-0 1-2 1-1 2-4 2-2 4-1     2-2 2-1 
 11 Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska)1-2 0-8 2-4 4-4 1-4 5-1 1-3 1-2 0-1 2-0     3-2 
 12 Sparta II Katowice0-4 0-4 0-1 0-2 3-6 3-5 0-1 1-2 2-1 3-2 1-2     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Slavia II Ruda Śląska 1-3 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 28 sierpnia, 11:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 1-3 MK Górnik Katowice 28 sierpnia, 11:00
Pogoń II Imielin 0-0 Podlesianka II Katowice 28 sierpnia, 11:00
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 3-2 Sparta II Katowice 28 sierpnia, 11:00
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 2-1 Unia II Kosztowy (Mysłowice) 28 sierpnia, 11:00
UKS Szopienice (Katowice) 2-2 Kamionka Mikołów 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Górnik II Wesoła (Mysłowice) 4-0 Kamionka Mikołów 4 września, 11:00
Unia II Kosztowy (Mysłowice) 3-2 UKS Szopienice (Katowice) 4 września, 11:00
Sparta II Katowice 0-1 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 3 września, 17:00
Podlesianka II Katowice 5-2 Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 4 września, 11:00
MK Górnik Katowice 4-0 Pogoń II Imielin 3 września, 11:00
Slavia II Ruda Śląska 0-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 15 września, 17:00
w pierwotnym terminie (4 września, 11:00) odwołany

Kolejka 3 - 10-11 września

Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 2-3 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 10 września, 13:00
Pogoń II Imielin 0-3 Slavia II Ruda Śląska 11 września, 11:00
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 1-2 MK Górnik Katowice 11 września, 11:00
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 0-2 Podlesianka II Katowice 11 września, 11:00
UKS Szopienice (Katowice) 1-0 Sparta II Katowice 10 września, 16:00
Kamionka Mikołów 3-2 Unia II Kosztowy (Mysłowice) 10 września, 16:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Górnik II Wesoła (Mysłowice) 2-1 Unia II Kosztowy (Mysłowice) 18 września, 11:00
Sparta II Katowice 2-1 Kamionka Mikołów 17 września, 17:00
Podlesianka II Katowice 1-1 UKS Szopienice (Katowice) 18 września, 11:00
MK Górnik Katowice 2-1 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 17 września, 11:00
Slavia II Ruda Śląska 2-2 Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 18 września, 11:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 10-1 Pogoń II Imielin 18 września, 11:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pogoń II Imielin 0-5 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 25 września, 11:00
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 4-4 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 24 września, 13:30
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 2-1 Slavia II Ruda Śląska 24 września, 16:00
UKS Szopienice (Katowice) 0-2 MK Górnik Katowice 24 września, 16:00
Kamionka Mikołów 1-2 Podlesianka II Katowice 24 września, 16:00
Unia II Kosztowy (Mysłowice) 2-0 Sparta II Katowice 25 września, 11:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Górnik II Wesoła (Mysłowice) 4-0 Sparta II Katowice 2 października, 11:00
Podlesianka II Katowice 2-2 Unia II Kosztowy (Mysłowice) 2 października, 11:00
MK Górnik Katowice 3-0 Kamionka Mikołów 1 października, 11:00
Slavia II Ruda Śląska 1-2 UKS Szopienice (Katowice) 2 października, 11:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 1-2 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 2 października, 11:00
Pogoń II Imielin 2-1 Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 2 października, 11:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 0-8 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 9 października, 11:00
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 4-1 Pogoń II Imielin 8 października, 11:00
UKS Szopienice (Katowice) 1-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 8 października, 16:00
Kamionka Mikołów 3-4 Slavia II Ruda Śląska 8 października, 16:00
Unia II Kosztowy (Mysłowice) 2-0 MK Górnik Katowice 9 października, 11:00
Sparta II Katowice 0-1 Podlesianka II Katowice 8 października, 15:30

Kolejka 8 - 15-16 października

Górnik II Wesoła (Mysłowice) 1-1 Podlesianka II Katowice 16 października, 11:00
MK Górnik Katowice 2-2 Sparta II Katowice 15 października, 11:00
Slavia II Ruda Śląska 1-1 Unia II Kosztowy (Mysłowice) 16 października, 9:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 3-2 Kamionka Mikołów 16 października, 11:00
Pogoń II Imielin 1-4 UKS Szopienice (Katowice) 16 października, 11:00
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 1-3 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 16 października, 11:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 3-1 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 22 października, 15:00
UKS Szopienice (Katowice) 2-1 Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 22 października, 15:00
Kamionka Mikołów 5-1 Pogoń II Imielin 22 października, 15:00
Unia II Kosztowy (Mysłowice) 0-2 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 23 października, 11:00
Sparta II Katowice 3-2 Slavia II Ruda Śląska 22 października, 15:30
Podlesianka II Katowice 0-0 MK Górnik Katowice 23 października, 11:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Górnik II Wesoła (Mysłowice) 3-1 MK Górnik Katowice 30 października, 11:00
Slavia II Ruda Śląska 1-2 Podlesianka II Katowice 30 października, 9:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 3-0 Sparta II Katowice 30 października, 11:00
Pogoń II Imielin 3-4 Unia II Kosztowy (Mysłowice) 30 października, 11:00
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 0-1 Kamionka Mikołów 29 października, 14:00
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 1-1 UKS Szopienice (Katowice) 30 października, 11:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

UKS Szopienice (Katowice) 0-0 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 5 listopada, 13:30
Kamionka Mikołów 1-0 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 5 listopada, 14:00
Unia II Kosztowy (Mysłowice) 3-1 Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 6 listopada, 11:00
Sparta II Katowice 1-2 Pogoń II Imielin 6 listopada, 14:00
Podlesianka II Katowice 6-1 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 6 listopada, 11:00
MK Górnik Katowice 3-0 Slavia II Ruda Śląska 5 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 24-25 marca

Górnik II Wesoła (Mysłowice) 10-0 Slavia II Ruda Śląska 25 marca, 11:00
MK Górnik Katowice 4-0 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 24 marca, 11:00
Podlesianka II Katowice 3-0 Pogoń II Imielin 25 marca, 11:00
Sparta II Katowice 1-2 Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 24 marca, 15:00
Unia II Kosztowy (Mysłowice) 3-1 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 25 marca, 11:00
Kamionka Mikołów 0-0 UKS Szopienice (Katowice) 24 marca, 15:00

Kolejka 13 - 31 marca-1 kwietnia

Kamionka Mikołów 2-1 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 31 marca, 15:00
UKS Szopienice (Katowice) 0-1 Unia II Kosztowy (Mysłowice) 31 marca, 16:00
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 2-5 Sparta II Katowice 31 marca, 11:00
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 2-4 Podlesianka II Katowice 1 kwietnia, 11:00
Pogoń II Imielin 0-1 MK Górnik Katowice 1 kwietnia, 11:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 3-3 Slavia II Ruda Śląska 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Górnik II Wesoła (Mysłowice) 0-1 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 15 kwietnia, 11:00
Slavia II Ruda Śląska 2-2 Pogoń II Imielin 15 kwietnia, 13:30
MK Górnik Katowice 3-0 Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 14 kwietnia, 11:00
Podlesianka II Katowice 3-2 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 15 kwietnia, 11:00
Sparta II Katowice 3-6 UKS Szopienice (Katowice) 14 kwietnia, 17:00
Unia II Kosztowy (Mysłowice) 7-1 Kamionka Mikołów 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Unia II Kosztowy (Mysłowice) 0-4 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 22 kwietnia, 11:00
Kamionka Mikołów 0-2 Sparta II Katowice 22 kwietnia, 11:00
UKS Szopienice (Katowice) 0-1 Podlesianka II Katowice 21 kwietnia, 16:00
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 0-1 MK Górnik Katowice 21 kwietnia, 11:00
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 2-0 Slavia II Ruda Śląska 22 kwietnia, 11:00
Pogoń II Imielin 1-3 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Górnik II Wesoła (Mysłowice) 2-3 Pogoń II Imielin 29 kwietnia, 11:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 2-0 Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 30 kwietnia, 17:00
Slavia II Ruda Śląska 2-4 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 29 kwietnia, 11:00
MK Górnik Katowice 1-3 UKS Szopienice (Katowice) 28 kwietnia, 11:00
Podlesianka II Katowice 5-1 Kamionka Mikołów 29 kwietnia, 11:00
Sparta II Katowice 3-5 Unia II Kosztowy (Mysłowice) 28 kwietnia, 15:30

Kolejka 17 - 5-6 maja

Sparta II Katowice 0-4 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 5 maja, 15:30
Unia II Kosztowy (Mysłowice) 1-0 Podlesianka II Katowice 6 maja, 11:00
Kamionka Mikołów 0-1 MK Górnik Katowice 5 maja, 16:00
UKS Szopienice (Katowice) 1-1 Slavia II Ruda Śląska 5 maja, 16:00
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 1-4 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 5 maja, 11:00
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 1-2 Pogoń II Imielin 5 maja, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Górnik II Wesoła (Mysłowice) 3-0 Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 13 maja, 11:00
Pogoń II Imielin 2-2 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 12 maja, 17:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 2-0 UKS Szopienice (Katowice) 13 maja, 11:00
Slavia II Ruda Śląska 4-1 Kamionka Mikołów 13 maja, 11:00
MK Górnik Katowice 2-1 Unia II Kosztowy (Mysłowice) 12 maja, 11:00
Podlesianka II Katowice 2-2 Sparta II Katowice 13 maja, 11:00

Kolejka 19 - 19-20 maja

Podlesianka II Katowice 1-2 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 19 maja, 17:00
Sparta II Katowice 0-4 MK Górnik Katowice 19 maja, 17:00
na stadionie Rapidu
Unia II Kosztowy (Mysłowice) 4-1 Slavia II Ruda Śląska 20 maja, 11:00
Kamionka Mikołów 1-3 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 19 maja, 16:00
UKS Szopienice (Katowice) 4-2 Pogoń II Imielin 19 maja, 16:00
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 5-0 Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 19 maja, 11:00

Kolejka 20 - 26-27 maja

Górnik II Wesoła (Mysłowice) 3-0 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 27 maja, 11:00
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 1-4 UKS Szopienice (Katowice) 27 maja, 11:00
Pogoń II Imielin 5-0 Kamionka Mikołów 27 maja, 11:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 3-0 Unia II Kosztowy (Mysłowice) 27 maja, 11:00
Slavia II Ruda Śląska 2-1 Sparta II Katowice 27 maja, 11:00
MK Górnik Katowice 1-0 Podlesianka II Katowice 26 maja, 11:00

Kolejka 21 - 3 czerwca

MK Górnik Katowice 3-0 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 3 czerwca, 11:00
Podlesianka II Katowice 3-0 Slavia II Ruda Śląska 3 czerwca, 11:00
Sparta II Katowice 0-2 Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 2 czerwca, 15:00
na stadionie MOSiR Szopienice
Unia II Kosztowy (Mysłowice) 0-4 Pogoń II Imielin 3 czerwca, 11:00
Kamionka Mikołów 6-2 Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 3 czerwca, 11:00
UKS Szopienice (Katowice) 6-1 Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 3 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 7 czerwca

Górnik II Wesoła (Mysłowice) 1-0 UKS Szopienice (Katowice) 7 czerwca, 18:00
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 0-3 Kamionka Mikołów 7 czerwca, 13:00
(wo)
na boisku 7-3 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) 5-1 Unia II Kosztowy (Mysłowice) 7 czerwca, 18:00
Pogoń II Imielin 4-1 Sparta II Katowice 7 czerwca, 18:00
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 2-0 Podlesianka II Katowice 7 czerwca, 18:00
Slavia II Ruda Śląska 3-4 MK Górnik Katowice 6 czerwca, 17:30

Klasa A 2011/2012 (Katowice)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas