[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Służewo 18 42 14 0 4 58-18 7 0 2 33-7 7 0 2 25-11
2.  Jagiellonka Nieszawa 18 41 13 2 3 52-27 8 0 1 31-12 5 2 2 21-15
3.  Ziemowit Osięciny 18 34 11 1 6 38-25 5 0 4 15-10 6 1 2 23-15
4.  Lubienianka Lubień Kujawski 18 33 11 0 7 51-24 7 0 2 33-11 4 0 5 18-13
5.  Wisła Dobrzyń 18 32 10 2 6 42-25 4 2 3 20-13 6 0 3 22-12
6.  Tłuchovia Tłuchowo 18 25 8 1 9 37-43 5 0 4 24-19 3 1 5 13-24
7.  Start Stawki 18 22 7 1 10 40-50 5 1 3 27-22 2 0 7 13-28
8.  Wiślanin Bobrowniki 18 15 5 0 13 22-65 2 0 7 10-21 3 0 6 12-44
9.  Polonia Bytoń 18 13 4 1 13 23-49 2 1 6 12-20 2 0 7 11-29
10.  Kujawiak Kruszyn 18 9 3 0 15 31-68 3 0 6 21-33 0 0 9 10-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Orzeł Służewo    4-1 0-2 2-0 1-2 2-0 5-0 9-0 5-0 5-2 
 2 Jagiellonka Nieszawa0-3     4-0 4-2 4-3 3-1 3-2 8-0 1-0 4-1 
 3 Ziemowit Osięciny1-4 2-1     2-0 0-3 0-1 1-0 8-0 0-1 1-0 
 4 Lubienianka Lubień Kujawski3-0 1-2 7-2     3-2 1-2 5-1 6-2 5-0 2-0 
 5 Wisła Dobrzyń0-3 0-1 2-2 0-1     2-2 3-0* 3-2 5-1 5-1 
 6 Tłuchovia Tłuchowo2-3 1-2 1-9 3-2 0-1     3-0* 8-1 3-1 3-0* 
 7 Start Stawki2-1 3-3 0-4 2-1 1-3 8-1     0-3* 5-2 6-4 
 8 Wiślanin Bobrowniki1-4 1-2 0-1 0-3 1-0 1-3 1-2     1-4 4-2 
 9 Polonia Bytoń1-3 2-2 0-1 0-2 0-5 3-1 1-5 0-1     5-0 
 10 Kujawiak Kruszyn1-4 1-7 1-2 0-7 2-3 4-2 6-3 2-3 4-2     

Kolejka 1 - 3-4 września

Wisła Dobrzyń 5-1 Polonia Bytoń 3 września, 15:00
Wiślanin Bobrowniki 0-3 Lubienianka Lubień Kujawski 4 września, 16:00
Ziemowit Osięciny 1-0 Start Stawki 3 września, 14:00
Kujawiak Kruszyn 1-4 Orzeł Służewo 3 września, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 3-1 Tłuchovia Tłuchowo 3 września, 17:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Polonia Bytoń 3-1 Tłuchovia Tłuchowo 11 września, 17:30
w Dębiankach
Orzeł Służewo 4-1 Jagiellonka Nieszawa 11 września, 15:00
Start Stawki 6-4 Kujawiak Kruszyn 10 września, 16:30
Lubienianka Lubień Kujawski 7-2 Ziemowit Osięciny 10 września, 16:00
Wisła Dobrzyń 3-2 Wiślanin Bobrowniki 10 września, 15:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Wiślanin Bobrowniki 1-4 Polonia Bytoń 18 września, 16:00
Ziemowit Osięciny 0-3 Wisła Dobrzyń 18 września, 16:00
Kujawiak Kruszyn 0-7 Lubienianka Lubień Kujawski 17 września, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 3-2 Start Stawki 17 września, 17:00
Tłuchovia Tłuchowo 2-3 Orzeł Służewo 18 września, 11:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Polonia Bytoń 1-3 Orzeł Służewo 25 września, 15:00
w Dębiankach
Start Stawki 8-1 Tłuchovia Tłuchowo 24 września, 16:00
Lubienianka Lubień Kujawski 1-2 Jagiellonka Nieszawa 24 września, 16:00
Wisła Dobrzyń 5-1 Kujawiak Kruszyn 24 września, 14:00
Wiślanin Bobrowniki 0-1 Ziemowit Osięciny 25 września, 15:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Ziemowit Osięciny 0-1 Polonia Bytoń 2 października, 15:00
Kujawiak Kruszyn 2-3 Wiślanin Bobrowniki 1 października, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 4-3 Wisła Dobrzyń 1 października, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-2 Lubienianka Lubień Kujawski 2 października, 11:00
Orzeł Służewo 5-0 Start Stawki 2 października, 15:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Polonia Bytoń 1-5 Start Stawki 9 października, 14:30
w Dębiankach
Lubienianka Lubień Kujawski 3-0 Orzeł Służewo 8 października, 15:00
Wisła Dobrzyń 2-2 Tłuchovia Tłuchowo 8 października, 14:00
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Jagiellonka Nieszawa 9 października, 15:00
Ziemowit Osięciny 1-0 Kujawiak Kruszyn 9 października, 15:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Kujawiak Kruszyn 4-2 Polonia Bytoń 16 października, 14:00
Jagiellonka Nieszawa 4-0 Ziemowit Osięciny 15 października, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 8-1 Wiślanin Bobrowniki 16 października, 11:00
Orzeł Służewo 1-2 Wisła Dobrzyń 16 października, 15:00
Start Stawki 2-1 Lubienianka Lubień Kujawski 15 października, 14:30

Kolejka 8 - 22-23 października

Polonia Bytoń 0-2 Lubienianka Lubień Kujawski 23 października, 14:00
w Dębiankach
Wisła Dobrzyń 3-0 Start Stawki 22 października, 13:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Wiślanin Bobrowniki 1-4 Orzeł Służewo 23 października, 15:00
Ziemowit Osięciny 0-1 Tłuchovia Tłuchowo 23 października, 15:00
Kujawiak Kruszyn 1-7 Jagiellonka Nieszawa 23 października, 13:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Jagiellonka Nieszawa 1-0 Polonia Bytoń 29 października, 14:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Kujawiak Kruszyn 30 października, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
Orzeł Służewo 0-2 Ziemowit Osięciny 30 października, 14:00
Start Stawki 0-3 Wiślanin Bobrowniki 30 października, 14:00
(wo)
na boisku 9-2; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Lubienianka Lubień Kujawski 3-2 Wisła Dobrzyń 29 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 kwietnia

Polonia Bytoń 0-5 Wisła Dobrzyń 15 kwietnia, 11:00
w Dębiankach
Lubienianka Lubień Kujawski 6-2 Wiślanin Bobrowniki 14 kwietnia, 15:00
Start Stawki 0-4 Ziemowit Osięciny 14 kwietnia, 15:00
Orzeł Służewo 5-2 Kujawiak Kruszyn 14 kwietnia, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-2 Jagiellonka Nieszawa 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 21-22 kwietnia

Tłuchovia Tłuchowo 3-1 Polonia Bytoń 22 kwietnia, 11:00
Jagiellonka Nieszawa 0-3 Orzeł Służewo 21 kwietnia, 17:00
Kujawiak Kruszyn 6-3 Start Stawki 22 kwietnia, 14:00
Ziemowit Osięciny 2-0 Lubienianka Lubień Kujawski 22 kwietnia, 15:00
Wiślanin Bobrowniki 1-0 Wisła Dobrzyń 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 28-29 kwietnia

Polonia Bytoń 0-1 Wiślanin Bobrowniki 29 kwietnia, 14:00
w Dębiankach
Wisła Dobrzyń 2-2 Ziemowit Osięciny 28 kwietnia, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 2-0 Kujawiak Kruszyn 28 kwietnia, 15:00
Start Stawki 3-3 Jagiellonka Nieszawa 28 kwietnia, 15:00
Orzeł Służewo 2-0 Tłuchovia Tłuchowo 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 5-6 maja

Orzeł Służewo 5-0 Polonia Bytoń 5 maja, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Start Stawki 6 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Jagiellonka Nieszawa 4-2 Lubienianka Lubień Kujawski 5 maja, 17:00
Kujawiak Kruszyn 2-3 Wisła Dobrzyń 5 maja, 13:00
Ziemowit Osięciny 8-0 Wiślanin Bobrowniki 6 maja, 16:00

Kolejka 14 - 12-13 maja

Polonia Bytoń 0-1 Ziemowit Osięciny 13 maja, 16:00
w Osięcinach
Wiślanin Bobrowniki 4-2 Kujawiak Kruszyn 13 maja, 16:00
Wisła Dobrzyń 0-1 Jagiellonka Nieszawa 12 maja, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 1-2 Tłuchovia Tłuchowo 12 maja, 16:00
Start Stawki 2-1 Orzeł Służewo 12 maja, 15:00

Kolejka 15 - 19-20 maja

Start Stawki 5-2 Polonia Bytoń 19 maja, 15:00
Orzeł Służewo 2-0 Lubienianka Lubień Kujawski 19 maja, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 0-1 Wisła Dobrzyń 20 maja, 11:00
Jagiellonka Nieszawa 8-0 Wiślanin Bobrowniki 19 maja, 17:00
Kujawiak Kruszyn 1-2 Ziemowit Osięciny 20 maja, 14:00

Kolejka 16 - 26-27 maja

Polonia Bytoń 5-0 Kujawiak Kruszyn 27 maja, 16:00
w Dębiankach
Ziemowit Osięciny 2-1 Jagiellonka Nieszawa 27 maja, 16:00
Wiślanin Bobrowniki 1-3 Tłuchovia Tłuchowo 27 maja, 16:00
Wisła Dobrzyń 0-3 Orzeł Służewo 26 maja, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 5-1 Start Stawki 26 maja, 16:00

Kolejka 17 - 3 czerwca

Lubienianka Lubień Kujawski 5-0 Polonia Bytoń 3 czerwca, 11:00
Start Stawki 1-3 Wisła Dobrzyń 3 czerwca, 11:00
Orzeł Służewo 9-0 Wiślanin Bobrowniki 3 czerwca, 11:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Tłuchovia Tłuchowo 1-9 Ziemowit Osięciny 3 czerwca, 11:00
Jagiellonka Nieszawa 4-1 Kujawiak Kruszyn 3 czerwca, 11:00

Kolejka 18 - 10 czerwca

Polonia Bytoń 2-2 Jagiellonka Nieszawa 10 czerwca, 11:00
w Dębiankach
Kujawiak Kruszyn 4-2 Tłuchovia Tłuchowo 10 czerwca, 11:00
Ziemowit Osięciny 1-4 Orzeł Służewo 10 czerwca, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Start Stawki 10 czerwca, 11:00
Wisła Dobrzyń 0-1 Lubienianka Lubień Kujawski 10 czerwca, 11:00

Klasa A 2011/2012 (Włocławek)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas