[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2011/2012, grupa: Sieradz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Prosna Wyszanów 22 50 16 2 4 84-40 10 1 0 54-14 6 1 4 30-26 2 3 1 0 1 5-3
2.  GKS Czastary 22 50 16 2 4 71-21 8 2 1 34-9 8 0 3 37-12 2 3 1 0 1 3-5
3.  LZS Krzyworzeka 22 49 16 1 5 45-20 8 1 2 19-7 8 0 3 26-13
4.  LKS Łyskornia 22 46 14 4 4 55-29 8 0 3 35-16 6 4 1 20-13
5.  Hetman Żdżary 22 37 11 4 7 56-37 7 2 2 33-16 4 2 5 23-21 2 3 1 0 1 3-1
6.  Zryw Wójcin 22 37 11 4 7 45-35 7 1 3 24-13 4 3 4 21-22 2 3 1 0 1 1-3
7.  LZS Ożarów 22 29 9 2 11 38-56 4 0 7 23-38 5 2 4 15-18
8.  LZS Pątnów 22 23 7 2 13 48-63 4 2 5 22-30 3 0 8 26-33
9.  LKS Kadłub (k. Sieradza) 22 17 5 2 15 38-62 2 2 7 19-30 3 0 8 19-32
10.  Start Świątkowice 22 16 4 4 14 26-64 3 3 5 14-20 1 1 9 12-44
11.  LZS Staw 22 14 4 2 16 36-88 2 1 8 22-45 2 1 8 14-43
12.  KS Sokolniki 22 13 4 1 17 39-66 1 0 10 15-29 3 1 7 24-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Prosna Wyszanów    4-1 3-1 2-0 3-1 3-3 4-0 8-0 6-5 4-0 10-0* 7-3 
 2 GKS Czastary2-1     1-0 2-2 3-1 4-0 0-1 5-2 5-0 2-2 8-0 2-0 
 3 LZS Krzyworzeka0-1 1-0     1-2 3-2 2-0 1-1 1-0 1-0 2-1 3-0 4-0 
 4 LKS Łyskornia8-3 0-1 3-0     4-1 0-2 3-1 3-0 3-1 6-1 2-0 3-6 
 5 Hetman Żdżary2-4 2-0 1-3 0-0     3-0 4-2 2-1 8-1 4-0 4-4 3-1 
 6 Zryw Wójcin4-0 1-2 1-2 0-1 1-0     2-2 3-1 2-1 2-1 4-2 4-1 
 7 LZS Ożarów2-8 2-8 2-3 0-3 1-4 2-4     0-4 2-1 3-0 3-1 6-2 
 8 LZS Pątnów5-4 0-5 1-4 2-2 1-2 2-2 0-4     2-0 2-0 3-2 4-5 
 9 LKS Kadłub (k. Sieradza)1-3 1-6 1-2 2-3 1-1 3-2 0-1 5-4     2-4 2-3 1-1 
 10 Start Świątkowice0-0 1-4 0-3 2-2 1-1 0-4* 0-1 2-1 2-3     3-0 3-1 
 11 LZS Staw1-4 0-7 0-5 1-3 3-5 2-2 4-1 3-7 0-4* 8-3     0-4 
 12 KS Sokolniki1-2 0-3 0-3 1-2 0-5 1-2 0-1 1-6 1-3 9-0 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

LKS Kadłub (k. Sieradza) 3-2 Zryw Wójcin 28 sierpnia, 16:00
LZS Staw 8-3 Start Świątkowice 28 sierpnia, 13:00
GKS Czastary 1-0 LZS Krzyworzeka 28 sierpnia, 16:00
LKS Łyskornia 3-6 KS Sokolniki 28 sierpnia, 14:00
LZS Ożarów 2-8 Prosna Wyszanów 27 sierpnia, 15:00
Hetman Żdżary 2-1 LZS Pątnów 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Zryw Wójcin 3-1 LZS Pątnów 4 września, 17:00
Prosna Wyszanów 3-1 Hetman Żdżary 4 września, 14:00
KS Sokolniki 0-1 LZS Ożarów 4 września, 16:00
LZS Krzyworzeka 1-2 LKS Łyskornia 4 września, 16:30
Start Świątkowice 1-4 GKS Czastary 4 września, 15:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 2-3 LZS Staw 4 września, 16:00

Kolejka 3 - 10-11 września

LZS Staw 2-2 Zryw Wójcin 11 września, 13:00
GKS Czastary 5-0 LKS Kadłub (k. Sieradza) 11 września, 16:00
LKS Łyskornia 6-1 Start Świątkowice 11 września, 14:00
LZS Ożarów 2-3 LZS Krzyworzeka 11 września, 16:00
Hetman Żdżary 3-1 KS Sokolniki 11 września, 13:00
LZS Pątnów 5-4 Prosna Wyszanów 11 września, 16:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Zryw Wójcin 4-0 Prosna Wyszanów 18 września, 17:00
KS Sokolniki 1-6 LZS Pątnów 18 września, 16:00
LZS Krzyworzeka 3-2 Hetman Żdżary 18 września, 14:00
Start Świątkowice 0-1 LZS Ożarów 18 września, 15:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 2-3 LKS Łyskornia 18 września, 15:00
LZS Staw 0-7 GKS Czastary 18 września, 13:00

Kolejka 5 - 24-25 września

GKS Czastary 4-0 Zryw Wójcin 25 września, 16:00
LKS Łyskornia 2-0 LZS Staw 25 września, 14:00
LZS Ożarów 2-1 LKS Kadłub (k. Sieradza) 25 września, 14:00
Hetman Żdżary 4-0 Start Świątkowice 25 września, 13:00
LZS Pątnów 1-4 LZS Krzyworzeka 25 września, 14:00
Prosna Wyszanów 7-3 KS Sokolniki 25 września, 14:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Zryw Wójcin 4-1 KS Sokolniki 2 października, 15:00
LZS Krzyworzeka 0-1 Prosna Wyszanów 2 października, 15:00
Start Świątkowice 2-1 LZS Pątnów 2 października, 15:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 1-1 Hetman Żdżary 2 października, 15:00
LZS Staw 4-1 LZS Ożarów 2 października, 13:00
GKS Czastary 2-2 LKS Łyskornia 2 października, 16:00

Kolejka 7 - 8-9 października

LKS Łyskornia 0-2 Zryw Wójcin 9 października, 14:00
LZS Ożarów 2-8 GKS Czastary 9 października, 16:00
Hetman Żdżary 4-4 LZS Staw 9 października, 13:00
LZS Pątnów 2-0 LKS Kadłub (k. Sieradza) 9 października, 14:00
Prosna Wyszanów 4-0 Start Świątkowice 9 października, 14:00
KS Sokolniki 0-3 LZS Krzyworzeka 9 października, 16:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Zryw Wójcin 1-2 LZS Krzyworzeka 16 października, 15:00
Start Świątkowice 3-1 KS Sokolniki 16 października, 15:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 1-3 Prosna Wyszanów 16 października, 15:00
LZS Staw 3-7 LZS Pątnów 16 października, 13:00
GKS Czastary 3-1 Hetman Żdżary 16 października, 16:00
LKS Łyskornia 3-1 LZS Ożarów 16 października, 14:00

Kolejka 9 - 22-23 października

LZS Ożarów 2-4 Zryw Wójcin 23 października, 14:00
Hetman Żdżary 0-0 LKS Łyskornia 23 października, 13:00
LZS Pątnów 0-5 GKS Czastary 23 października, 14:00
Prosna Wyszanów 10-0 LZS Staw 23 października, 14:00
(wo)
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 10-1 po opuszczeniu boiska przez gości
KS Sokolniki 1-3 LKS Kadłub (k. Sieradza) 23 października, 15:00
LZS Krzyworzeka 2-1 Start Świątkowice 23 października, 15:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Zryw Wójcin 2-1 Start Świątkowice 30 października, 14:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 1-2 LZS Krzyworzeka 30 października, 14:00
LZS Staw 0-4 KS Sokolniki 30 października, 13:00
GKS Czastary 2-1 Prosna Wyszanów 30 października, 14:00
LKS Łyskornia 3-0 LZS Pątnów 30 października, 14:00
LZS Ożarów 1-4 Hetman Żdżary 30 października, 14:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Hetman Żdżary 3-0 Zryw Wójcin 5 listopada, 14:00
LZS Pątnów 0-4 LZS Ożarów 6 listopada, 14:00
Prosna Wyszanów 2-0 LKS Łyskornia 6 listopada, 14:00
KS Sokolniki 0-3 GKS Czastary 6 listopada, 14:00
LZS Krzyworzeka 3-0 LZS Staw 6 listopada, 14:00
Start Świątkowice 2-3 LKS Kadłub (k. Sieradza) 6 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 24-25 marca

Zryw Wójcin 2-1 LKS Kadłub (k. Sieradza) 25 marca, 14:00
Start Świątkowice 3-0 LZS Staw 25 marca, 15:00
LZS Krzyworzeka 1-0 GKS Czastary 25 marca, 15:00
KS Sokolniki 1-2 LKS Łyskornia 25 marca, 16:00
Prosna Wyszanów 4-0 LZS Ożarów 25 marca, 14:00
LZS Pątnów 1-2 Hetman Żdżary 25 marca, 14:00

Kolejka 13 - 31 marca-1 kwietnia

LZS Pątnów 2-2 Zryw Wójcin 1 kwietnia, 14:00
Hetman Żdżary 2-4 Prosna Wyszanów 1 kwietnia, 13:00
LZS Ożarów 6-2 KS Sokolniki 1 kwietnia, 14:00
LKS Łyskornia 3-0 LZS Krzyworzeka 1 kwietnia, 15:00
GKS Czastary 2-2 Start Świątkowice 1 kwietnia, 16:00
LZS Staw 0-4 LKS Kadłub (k. Sieradza) 1 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 4-4

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Zryw Wójcin 4-2 LZS Staw 15 kwietnia, 15:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 1-6 GKS Czastary 15 kwietnia, 16:00
Start Świątkowice 2-2 LKS Łyskornia 15 kwietnia, 15:00
LZS Krzyworzeka 1-1 LZS Ożarów 15 kwietnia, 15:00
KS Sokolniki 0-5 Hetman Żdżary 15 kwietnia, 16:00
Prosna Wyszanów 8-0 LZS Pątnów 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Prosna Wyszanów 3-3 Zryw Wójcin 22 kwietnia, 14:00
LZS Pątnów 4-5 KS Sokolniki 22 kwietnia, 14:00
Hetman Żdżary 1-3 LZS Krzyworzeka 22 kwietnia, 13:00
LZS Ożarów 3-0 Start Świątkowice 22 kwietnia, 14:00
LKS Łyskornia 3-1 LKS Kadłub (k. Sieradza) 22 kwietnia, 15:00
GKS Czastary 8-0 LZS Staw 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Zryw Wójcin 1-2 GKS Czastary 29 kwietnia, 16:00
LZS Staw 1-3 LKS Łyskornia 29 kwietnia, 13:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 0-1 LZS Ożarów 29 kwietnia, 16:00
Start Świątkowice 1-1 Hetman Żdżary 29 kwietnia, 15:00
LZS Krzyworzeka 1-0 LZS Pątnów 29 kwietnia, 15:00
KS Sokolniki 1-2 Prosna Wyszanów 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 3 maja

KS Sokolniki 1-2 Zryw Wójcin 3 maja, 16:00
Prosna Wyszanów 3-1 LZS Krzyworzeka 3 maja, 14:00
LZS Pątnów 2-0 Start Świątkowice 3 maja, 14:00
Hetman Żdżary 8-1 LKS Kadłub (k. Sieradza) 3 maja, 13:00
LZS Ożarów 3-1 LZS Staw 3 maja, 14:00
LKS Łyskornia 0-1 GKS Czastary 3 maja, 14:00

Kolejka 18 - 6 maja

Zryw Wójcin 0-1 LKS Łyskornia 6 maja, 16:00
GKS Czastary 0-1 LZS Ożarów 6 maja, 16:00
LZS Staw 3-5 Hetman Żdżary 6 maja, 13:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 5-4 LZS Pątnów 6 maja, 16:00
Start Świątkowice 0-0 Prosna Wyszanów 6 maja, 15:00
LZS Krzyworzeka 4-0 KS Sokolniki 6 maja, 11:00

Kolejka 19 - 12-13 maja

LZS Krzyworzeka 2-0 Zryw Wójcin 13 maja, 16:00
KS Sokolniki 9-0 Start Świątkowice 13 maja, 16:00
Prosna Wyszanów 6-5 LKS Kadłub (k. Sieradza) 13 maja, 14:00
LZS Pątnów 3-2 LZS Staw 13 maja, 14:00
Hetman Żdżary 2-0 GKS Czastary 13 maja, 13:00
LZS Ożarów 0-3 LKS Łyskornia 13 maja, 14:00

Kolejka 20 - 19-20 maja

Zryw Wójcin 2-2 LZS Ożarów 20 maja, 17:00
LKS Łyskornia 4-1 Hetman Żdżary 20 maja, 15:00
GKS Czastary 5-2 LZS Pątnów 20 maja, 16:00
LZS Staw 1-4 Prosna Wyszanów 20 maja, 13:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 1-1 KS Sokolniki 20 maja, 16:00
Start Świątkowice 0-3 LZS Krzyworzeka 20 maja, 15:00

Kolejka 21 - 27 maja

Start Świątkowice 0-4 Zryw Wójcin 27 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Krzyworzeka 1-0 LKS Kadłub (k. Sieradza) 27 maja, 17:00
KS Sokolniki 1-2 LZS Staw 27 maja, 17:00
Prosna Wyszanów 4-1 GKS Czastary 27 maja, 17:00
LZS Pątnów 2-2 LKS Łyskornia 27 maja, 17:00
Hetman Żdżary 4-2 LZS Ożarów 27 maja, 17:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 3 czerwca

Zryw Wójcin 1-0 Hetman Żdżary 3 czerwca, 14:00
LZS Ożarów 0-4 LZS Pątnów 3 czerwca, 14:00
LKS Łyskornia 8-3 Prosna Wyszanów 3 czerwca, 14:00
GKS Czastary 2-0 KS Sokolniki 3 czerwca, 14:00
LZS Staw 0-5 LZS Krzyworzeka 3 czerwca, 14:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 2-4 Start Świątkowice 3 czerwca, 14:00

Klasa A 2011/2012 (Sieradz I)
Klasa A 2011/2012 (Sieradz II)

Klasa B 2011/2012 (Sieradz I)
Klasa B 2011/2012 (Sieradz III)
Klasa B 2011/2012 (Sieradz IV)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas