[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Toruń II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Ciechocin 22 61 20 1 1 89-24 11 0 0 49-19 9 1 1 40-5
2.  LZS Świedziebnia 22 52 17 1 4 69-16 8 1 2 29-8 9 0 2 40-8
3.  Relaks Górzno 22 38 11 5 6 63-35 5 2 4 27-17 6 3 2 36-18
4.  LZS Zbiczno 22 34 10 4 8 30-36 6 2 3 13-14 4 2 5 17-22
5.  Radzynianka Radzyń Chełmiński 22 30 8 6 8 62-49 8 1 2 45-22 0 5 6 17-27 2 4 1 1 0 8-1
6.  Victoria Czernikowo 22 30 8 6 8 42-48 5 3 3 23-17 3 3 5 19-31 2 1 0 1 1 1-8
7.  LZS Steklin 22 29 8 5 9 34-59 4 4 3 17-24 4 1 6 17-35
8.  Ułani Grudziądz 22 23 6 5 11 39-66 3 4 4 21-38 3 1 7 18-28
9.  Zryw Książki 22 20 6 2 14 47-56 4 1 6 21-22 2 1 8 26-34
10.  Zryw Wrocki 22 19 5 4 13 21-49 4 2 5 13-21 1 2 8 8-28 2 3 1 0 1 1-1
11.  Cukrownik Mełno 22 19 5 4 13 27-56 4 2 5 16-27 1 2 8 11-29 2 3 1 0 1 1-1
12.  Legia Osiek 22 15 2 9 11 31-60 2 4 5 19-32 0 5 6 12-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Iskra Ciechocin    2-0 6-3 2-0 3-2 7-2 8-3 4-1 4-3 4-0 5-2 4-3 
 2 LZS Świedziebnia1-0     1-3 0-1 1-0 1-0 3-0 2-0 8-2 7-1 4-0 1-1 
 3 Relaks Górzno1-2 2-1     5-1 1-1 6-0 2-3 3-4 2-5 2-0 3-0 0-0 
 4 LZS Zbiczno0-1 0-5 0-5     2-1 0-0 4-0 1-0 1-0 1-0 3-1 1-1 
 5 Radzynianka Radzyń Chełmiński0-4 1-5 5-3 5-3     7-0 5-0 2-2 3-2 3-0* 5-1 9-2 
 6 Victoria Czernikowo1-3 0-6 1-1 5-0 1-1     0-1 4-1 3-1 1-1 2-1 5-1 
 7 LZS Steklin0-4 1-2 0-9 1-1 5-1 2-1     2-1 3-2 1-1 1-1 1-1 
 8 Ułani Grudziądz1-10 0-8 0-0 1-6 2-2 3-3 1-2     4-2 4-2 4-2 1-1 
 9 Zryw Książki0-4 0-2 2-4 0-0 7-5 0-3* 7-0 0-1     3-1 0-2 2-0 
 10 Zryw Wrocki1-1 0-2 1-3 2-1 1-1 1-3 0-4 1-4 3-1     1-0 2-1 
 11 Cukrownik Mełno0-7 2-5 0-3 1-2 2-1 2-5 2-2 3-0 1-1 1-0     2-1 
 12 Legia Osiek0-4 0-4 2-2 0-2 2-2 2-2 3-2 6-4 2-7 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 3-4 września

Ułani Grudziądz 4-2 Zryw Książki 4 września, 12:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 5-1 Cukrownik Mełno 3 września, 17:00
Relaks Górzno 6-0 Victoria Czernikowo 4 września, 14:00
Iskra Ciechocin 8-3 LZS Steklin 3 września, 17:00
w Elgiszewie
LZS Świedziebnia 7-1 Zryw Wrocki 3 września, 17:00
LZS Zbiczno 1-1 Legia Osiek 3 września, 13:00

Kolejka 2 - 10-11 września

Zryw Książki 3-1 Zryw Wrocki 10 września, 13:30
LZS Zbiczno 0-5 LZS Świedziebnia 11 września, 17:00
LZS Steklin 1-1 Legia Osiek 10 września, 17:00
w Czernikowie
Victoria Czernikowo 1-3 Iskra Ciechocin 10 września, 17:00
Cukrownik Mełno 0-3 Relaks Górzno 11 września, 12:00
Ułani Grudziądz 2-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 11 września, 10:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-2 Zryw Książki 17 września, 17:00
Relaks Górzno 3-4 Ułani Grudziądz 18 września, 14:00
Iskra Ciechocin 5-2 Cukrownik Mełno 17 września, 17:00
w Elgiszewie
Legia Osiek 2-2 Victoria Czernikowo 18 września, 15:00
w Brodnicy
LZS Świedziebnia 3-0 LZS Steklin 17 września, 17:00
Zryw Wrocki 2-1 LZS Zbiczno 18 września, 11:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Zryw Książki 0-0 LZS Zbiczno 24 września, 13:30
LZS Steklin 1-1 Zryw Wrocki 25 września, 13:00
w Czernikowie
Victoria Czernikowo 0-6 LZS Świedziebnia 25 września, 11:00
Cukrownik Mełno 2-1 Legia Osiek 25 września, 11:00
Ułani Grudziądz 1-10 Iskra Ciechocin 25 września, 12:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 5-3 Relaks Górzno 24 września, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Relaks Górzno 2-5 Zryw Książki 2 października, 14:00
Iskra Ciechocin 3-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 1 października, 17:00
w Elgiszewie
Legia Osiek 6-4 Ułani Grudziądz 2 października, 15:00
w Brodnicy
LZS Świedziebnia 4-0 Cukrownik Mełno 2 października, 12:00
Zryw Wrocki 1-3 Victoria Czernikowo 2 października, 11:00
LZS Zbiczno 4-0 LZS Steklin 1 października, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Zryw Książki 7-0 LZS Steklin 8 października, 13:30
Victoria Czernikowo 5-0 LZS Zbiczno 9 października, 11:00
Cukrownik Mełno 1-0 Zryw Wrocki 9 października, 11:00
Ułani Grudziądz 0-8 LZS Świedziebnia 9 października, 12:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 9-2 Legia Osiek 8 października, 15:00
Relaks Górzno 1-2 Iskra Ciechocin 9 października, 14:00

Kolejka 7 - 15-16 października

Iskra Ciechocin 4-3 Zryw Książki 15 października, 16:00
w Elgiszewie
Legia Osiek 2-2 Relaks Górzno 16 października, 15:00
w Brodnicy
LZS Świedziebnia 1-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 15 października, 15:00
Zryw Wrocki 1-4 Ułani Grudziądz 16 października, 11:00
LZS Zbiczno 3-1 Cukrownik Mełno 15 października, 16:00
LZS Steklin 2-1 Victoria Czernikowo 16 października, 13:00
w Czernikowie

Kolejka 8 - 22-23 października

Zryw Książki 0-3 Victoria Czernikowo 22 października, 13:30
(wo)
na boisku 3-0
Cukrownik Mełno 2-2 LZS Steklin 23 października, 11:00
Ułani Grudziądz 1-6 LZS Zbiczno 22 października, 15:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-0 Zryw Wrocki 22 października, 15:00
(wo)
Relaks Górzno 2-1 LZS Świedziebnia 23 października, 14:00
Iskra Ciechocin 4-3 Legia Osiek 23 października, 15:00
w Elgiszewie

Kolejka 9 - 29-30 października

Legia Osiek 2-7 Zryw Książki 30 października, 14:30
w Brodnicy
LZS Świedziebnia 1-0 Iskra Ciechocin 30 października, 11:00
Zryw Wrocki 1-3 Relaks Górzno 30 października, 11:00
LZS Zbiczno 2-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 29 października, 14:00
LZS Steklin 2-1 Ułani Grudziądz 30 października, 13:00
w Czernikowie
Victoria Czernikowo 2-1 Cukrownik Mełno 30 października, 11:00

Kolejka 10 - 5-6 listopada

Zryw Książki 0-2 Cukrownik Mełno 6 listopada, 12:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 5-0 LZS Steklin 5 listopada, 14:00
Relaks Górzno 5-1 LZS Zbiczno 6 listopada, 14:00
Iskra Ciechocin 4-0 Zryw Wrocki 5 listopada, 13:00
w Elgiszewie
Legia Osiek 0-4 LZS Świedziebnia 6 listopada, 13:30
w Brodnicy
Victoria Czernikowo 4-1 Ułani Grudziądz 6 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 12-13 listopada

LZS Świedziebnia 8-2 Zryw Książki 12 listopada, 11:00
Zryw Wrocki 2-1 Legia Osiek 13 listopada, 11:00
LZS Zbiczno 0-1 Iskra Ciechocin 12 listopada, 13:00
LZS Steklin 0-9 Relaks Górzno 13 listopada, 13:00
w Czernikowie
Victoria Czernikowo 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 13 listopada, 11:00
Cukrownik Mełno 3-0 Ułani Grudziądz 13 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 24-25 marca

Legia Osiek 0-2 LZS Zbiczno 25 marca, 13:00
w Brodnicy
Zryw Książki 0-1 Ułani Grudziądz 24 marca, 13:00
Cukrownik Mełno 2-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 25 marca, 15:00
Victoria Czernikowo 1-1 Relaks Górzno 24 marca, 15:00
LZS Steklin 0-4 Iskra Ciechocin 25 marca, 11:00
w Czernikowie
Zryw Wrocki 0-2 LZS Świedziebnia 25 marca, 12:00

Kolejka 13 - 31 marca-1 kwietnia

Zryw Wrocki 3-1 Zryw Książki 1 kwietnia, 12:00
LZS Świedziebnia 0-1 LZS Zbiczno 31 marca, 14:00
Legia Osiek 3-2 LZS Steklin 31 marca, 13:30
w Brodnicy
Iskra Ciechocin 7-2 Victoria Czernikowo 31 marca, 16:00
w Elgiszewie
Relaks Górzno 3-0 Cukrownik Mełno 31 marca, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-2 Ułani Grudziądz 31 marca, 16:00

Kolejka 14 - 5-7 kwietnia

Zryw Książki 7-5 Radzynianka Radzyń Chełmiński 7 kwietnia, 17:00
Ułani Grudziądz 0-0 Relaks Górzno 5 kwietnia, 17:00
Cukrownik Mełno 0-7 Iskra Ciechocin 7 kwietnia, 15:00
Victoria Czernikowo 5-1 Legia Osiek 7 kwietnia, 15:00
LZS Steklin 1-2 LZS Świedziebnia 7 kwietnia, 13:00
w Czernikowie
LZS Zbiczno 1-0 Zryw Wrocki 7 kwietnia, 15:00
w Najmowie

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

LZS Zbiczno 1-0 Zryw Książki 14 kwietnia, 16:30
w Najmowie
Zryw Wrocki 0-4 LZS Steklin 15 kwietnia, 12:00
LZS Świedziebnia 1-0 Victoria Czernikowo 14 kwietnia, 14:00
Legia Osiek 1-1 Cukrownik Mełno 14 kwietnia, 13:30
w Brodnicy
Iskra Ciechocin 4-1 Ułani Grudziądz 14 kwietnia, 17:00
w Elgiszewie
Relaks Górzno 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

Zryw Książki 2-4 Relaks Górzno 21 kwietnia, 16:30
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-4 Iskra Ciechocin 21 kwietnia, 17:00
Ułani Grudziądz 1-1 Legia Osiek 22 kwietnia, 12:00
Cukrownik Mełno 2-5 LZS Świedziebnia 22 kwietnia, 15:00
Victoria Czernikowo 1-1 Zryw Wrocki 22 kwietnia, 11:00
LZS Steklin 1-1 LZS Zbiczno 22 kwietnia, 11:00
w Czernikowie

Kolejka 17 - 28-29 kwietnia

LZS Steklin 3-2 Zryw Książki 28 kwietnia, 14:00
w Czernikowie
LZS Zbiczno 0-0 Victoria Czernikowo 28 kwietnia, 16:30
w Najmowie
Zryw Wrocki 1-0 Cukrownik Mełno 29 kwietnia, 12:00
LZS Świedziebnia 2-0 Ułani Grudziądz 28 kwietnia, 14:00
Legia Osiek 2-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 28 kwietnia, 13:30
w Brodnicy
Iskra Ciechocin 6-3 Relaks Górzno 28 kwietnia, 17:00
w Elgiszewie

Kolejka 18 - 5-6 maja

Zryw Książki 0-4 Iskra Ciechocin 5 maja, 16:30
Relaks Górzno 0-0 Legia Osiek 5 maja, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-5 LZS Świedziebnia 5 maja, 17:00
Ułani Grudziądz 4-2 Zryw Wrocki 3 maja, 15:00
Cukrownik Mełno 1-2 LZS Zbiczno 6 maja, 15:00
Victoria Czernikowo 0-1 LZS Steklin 6 maja, 11:00

Kolejka 19 - 12-13 maja

Victoria Czernikowo 3-1 Zryw Książki 12 maja, 15:00
LZS Steklin 1-1 Cukrownik Mełno 12 maja, 17:00
w Czernikowie
LZS Zbiczno 1-0 Ułani Grudziądz 12 maja, 16:30
w Najmowie
Zryw Wrocki 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 13 maja, 12:00
LZS Świedziebnia 1-3 Relaks Górzno 12 maja, 14:00
Legia Osiek 0-4 Iskra Ciechocin 12 maja, 13:00
w Brodnicy

Kolejka 20 - 20 maja

Zryw Książki 2-0 Legia Osiek 20 maja, 11:00
Iskra Ciechocin 2-0 LZS Świedziebnia 20 maja, 11:00
w Elgiszewie
Relaks Górzno 2-0 Zryw Wrocki 20 maja, 11:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 5-3 LZS Zbiczno 20 maja, 11:00
Ułani Grudziądz 1-2 LZS Steklin 20 maja, 11:00
Cukrownik Mełno 2-5 Victoria Czernikowo 20 maja, 11:00

Kolejka 21 - 27 maja

Ułani Grudziądz 3-3 Victoria Czernikowo 27 maja, 11:00
w Węgrowie
Cukrownik Mełno 1-1 Zryw Książki 26 maja, 17:00
LZS Steklin 5-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 27 maja, 11:00
LZS Zbiczno 0-5 Relaks Górzno 27 maja, 11:00
w Najmowie
Zryw Wrocki 1-1 Iskra Ciechocin 27 maja, 11:00
LZS Świedziebnia 1-1 Legia Osiek 27 maja, 11:00

Kolejka 22 - 3 czerwca

Zryw Książki 0-2 LZS Świedziebnia 3 czerwca, 11:00
Legia Osiek 1-2 Zryw Wrocki 3 czerwca, 11:00
w Brodnicy
Iskra Ciechocin 2-0 LZS Zbiczno 3 czerwca, 11:00
w Elgiszewie
Relaks Górzno 2-3 LZS Steklin 3 czerwca, 11:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 7-0 Victoria Czernikowo 3 czerwca, 11:00
Ułani Grudziądz 4-2 Cukrownik Mełno 3 czerwca, 11:00

Klasa A 2011/2012 (Toruń)

Klasa B 2011/2012 (Toruń I)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas