[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Bydgoszcz VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mikrus Szadłowice 22 57 18 3 1 69-19 11 0 0 35-4 7 3 1 34-15
2.  Orłowianka Orłowo 22 52 16 4 2 63-26 8 3 0 30-9 8 1 2 33-17
3.  Gopło Kościeszki 22 42 12 6 4 74-37 9 1 1 46-14 3 5 3 28-23
4.  Zjednoczeni Szarlej 22 39 12 3 7 77-45 7 1 3 46-19 5 2 4 31-26
5.  Victoria Gnojno 22 38 12 2 8 68-38 7 2 2 34-17 5 0 6 34-21
6.  Arkadia Jaksice 22 34 10 4 8 56-59 8 1 2 32-22 2 3 6 24-37
7.  Tarant Wójcin 22 32 9 5 8 56-39 5 3 3 29-13 4 2 5 27-26
8.  Kolorowi Krusza Zamkowa 22 28 9 1 12 52-55 7 0 4 38-28 2 1 8 14-27
9.  Kujawiak Sukowy 22 24 7 3 12 35-61 4 3 4 18-23 3 0 8 17-38
10.  Iskra Sikorowo 22 14 4 2 16 37-76 2 2 7 22-31 2 0 9 15-45 2 6 2 0 0 4-1
11.  Unia Leszcze 22 14 4 2 16 35-81 1 1 9 20-48 3 1 7 15-33 2 0 0 0 2 1-4
12.  RS Suchatówka 22 4 1 1 20 25-111 0 1 10 14-55 1 0 10 11-56
Mikrus Szadłowice zrezygnował z awansu do klasy A, w związku z czym awans uzyskała Orłowianka Orłowo.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Mikrus Szadłowice    4-2 4-0 4-0* 2-1 1-0 3-0 2-0 5-0 3-1 5-0 2-0 
 2 Orłowianka Orłowo0-0     1-1 5-1 2-1 2-1 4-0 3-1 1-0 5-0 3-3 4-1 
 3 Gopło Kościeszki2-1 2-3     1-1 4-3 8-2 2-1 4-1 5-0 4-1 5-1 9-0 
 4 Zjednoczeni Szarlej2-2 1-4 3-1     0-3* 9-2 1-2 3-1 7-1 9-1 5-1 6-1 
 5 Victoria Gnojno3-4 1-2 2-2 2-2     5-2 5-1 3-1 3-0 3-2 2-0 5-1 
 6 Arkadia Jaksice1-2 3-2 3-2 2-6 2-1     2-2 3-1 4-1 6-3 4-2 2-0 
 7 Tarant Wójcin0-1 4-4 1-1 1-2 3-1 2-2     5-1 2-0 2-0 0-1 9-0 
 8 Kolorowi Krusza Zamkowa1-4 1-5 3-5 3-2 2-1 4-2 3-2     1-3 9-1 5-2 6-1 
 9 Kujawiak Sukowy0-0 0-1 3-3 3-2 1-5 2-2 1-6 2-1     3-1 0-1 3-1 
 10 Iskra Sikorowo1-2 0-3 2-2 2-7 2-5 2-4 2-2 0-2 2-3     2-0 7-1 
 11 Unia Leszcze3-12 1-3 0-4 1-5 2-6 1-1 1-5 0-3* 7-2 1-2     3-5 
 12 RS Suchatówka2-6 0-4 1-7 2-3 1-7 1-6 2-6 2-2 1-7 0-3* 2-4     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Kolorowi Krusza Zamkowa 1-3 Kujawiak Sukowy 28 sierpnia, 11:00
Mikrus Szadłowice 3-1 Iskra Sikorowo 28 sierpnia, 17:00
Victoria Gnojno 2-2 Zjednoczeni Szarlej 28 sierpnia, 11:00
Gopło Kościeszki 8-2 Arkadia Jaksice 28 sierpnia, 17:00
Tarant Wójcin 0-1 Unia Leszcze 28 sierpnia, 11:00
RS Suchatówka 0-4 Orłowianka Orłowo 28 sierpnia, 16:00
w Gniewkowie

Kolejka 2 - 3-4 września

Kujawiak Sukowy 0-1 Orłowianka Orłowo 4 września, 14:00
Unia Leszcze 3-5 RS Suchatówka 4 września, 16:00
Arkadia Jaksice 2-2 Tarant Wójcin 4 września, 16:00
Zjednoczeni Szarlej 3-1 Gopło Kościeszki 4 września, 15:00
Iskra Sikorowo 2-5 Victoria Gnojno 4 września, 15:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-4 Mikrus Szadłowice 4 września, 11:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Mikrus Szadłowice 5-0 Kujawiak Sukowy 11 września, 16:00
Victoria Gnojno 3-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 11 września, 11:00
Gopło Kościeszki 4-1 Iskra Sikorowo 11 września, 16:00
Tarant Wójcin 1-2 Zjednoczeni Szarlej 11 września, 11:00
RS Suchatówka 1-6 Arkadia Jaksice 11 września, 11:00
w Gniewkowie
Orłowianka Orłowo 3-3 Unia Leszcze 11 września, 16:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Kujawiak Sukowy 0-1 Unia Leszcze 18 września, 14:00
Arkadia Jaksice 3-2 Orłowianka Orłowo 18 września, 16:00
Zjednoczeni Szarlej 6-1 RS Suchatówka 18 września, 15:00
Iskra Sikorowo 2-2 Tarant Wójcin 18 września, 15:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-5 Gopło Kościeszki 18 września, 11:00
Mikrus Szadłowice 2-1 Victoria Gnojno 18 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Victoria Gnojno 3-0 Kujawiak Sukowy 25 września, 11:00
Gopło Kościeszki 2-1 Mikrus Szadłowice 25 września, 16:00
Tarant Wójcin 5-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 25 września, 11:00
RS Suchatówka 0-3 Iskra Sikorowo 25 września, 11:00
(wo)
w Gniewkowie / na boisku 2-5
Orłowianka Orłowo 5-1 Zjednoczeni Szarlej 25 września, 16:00
Unia Leszcze 1-1 Arkadia Jaksice 25 września, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Kujawiak Sukowy 2-2 Arkadia Jaksice 2 października, 14:00
Zjednoczeni Szarlej 5-1 Unia Leszcze 2 października, 15:00
Iskra Sikorowo 0-3 Orłowianka Orłowo 2 października, 15:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 6-1 RS Suchatówka 2 października, 11:00
Mikrus Szadłowice 3-0 Tarant Wójcin 2 października, 15:00
Victoria Gnojno 2-2 Gopło Kościeszki 2 października, 11:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Gopło Kościeszki 5-0 Kujawiak Sukowy 9 października, 15:00
Tarant Wójcin 3-1 Victoria Gnojno 9 października, 11:00
RS Suchatówka 2-6 Mikrus Szadłowice 8 października, 15:00
w Gniewkowie
Orłowianka Orłowo 3-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 9 października, 16:00
Unia Leszcze 1-2 Iskra Sikorowo 9 października, 15:00
Arkadia Jaksice 2-6 Zjednoczeni Szarlej 9 października, 15:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Kujawiak Sukowy 3-2 Zjednoczeni Szarlej 16 października, 14:00
Iskra Sikorowo 2-4 Arkadia Jaksice 16 października, 15:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 5-2 Unia Leszcze 16 października, 11:00
Mikrus Szadłowice 4-2 Orłowianka Orłowo 16 października, 15:00
Victoria Gnojno 5-1 RS Suchatówka 16 października, 11:00
Gopło Kościeszki 2-1 Tarant Wójcin 16 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Tarant Wójcin 2-0 Kujawiak Sukowy 23 października, 11:00
RS Suchatówka 1-7 Gopło Kościeszki 23 października, 11:00
w Gniewkowie
Orłowianka Orłowo 2-1 Victoria Gnojno 23 października, 15:00
Unia Leszcze 3-12 Mikrus Szadłowice 23 października, 14:00
Arkadia Jaksice 3-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 23 października, 15:00
Zjednoczeni Szarlej 9-1 Iskra Sikorowo 23 października, 15:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Kujawiak Sukowy 3-1 Iskra Sikorowo 30 października, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-2 Zjednoczeni Szarlej 30 października, 11:00
Mikrus Szadłowice 1-0 Arkadia Jaksice 30 października, 14:00
Victoria Gnojno 2-0 Unia Leszcze 30 października, 11:00
Gopło Kościeszki 2-3 Orłowianka Orłowo 30 października, 14:00
Tarant Wójcin 9-0 RS Suchatówka 30 października, 11:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

RS Suchatówka 1-7 Kujawiak Sukowy 6 listopada, 11:00
Orłowianka Orłowo 4-0 Tarant Wójcin 6 listopada, 13:00
Unia Leszcze 0-4 Gopło Kościeszki 6 listopada, 13:00
Arkadia Jaksice 2-1 Victoria Gnojno 6 listopada, 14:00
Zjednoczeni Szarlej 2-2 Mikrus Szadłowice 6 listopada, 13:00
Iskra Sikorowo 0-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 6 listopada, 11:30

Kolejka 12 - 31 marca-1 kwietnia

Kujawiak Sukowy 2-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 1 kwietnia, 14:00
Iskra Sikorowo 1-2 Mikrus Szadłowice 1 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Szarlej 0-3 Victoria Gnojno 1 kwietnia, 14:00
(wo)
drużyna gospodarzy nie posiadała ważnych badań lekarskich
Arkadia Jaksice 3-2 Gopło Kościeszki 1 kwietnia, 16:00
Unia Leszcze 1-5 Tarant Wójcin 1 kwietnia, 16:00
Orłowianka Orłowo 4-1 RS Suchatówka 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Orłowianka Orłowo 1-0 Kujawiak Sukowy 15 kwietnia, 16:00
RS Suchatówka 2-4 Unia Leszcze 15 kwietnia, 11:00
w Gniewkowie
Tarant Wójcin 2-2 Arkadia Jaksice 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu wypadku śmiertelnego zawodników gości
Gopło Kościeszki 1-1 Zjednoczeni Szarlej 15 kwietnia, 15:00
Victoria Gnojno 3-2 Iskra Sikorowo 15 kwietnia, 11:00
Mikrus Szadłowice 2-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Kujawiak Sukowy 0-0 Mikrus Szadłowice 22 kwietnia, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-1 Victoria Gnojno 22 kwietnia, 11:00
Iskra Sikorowo 2-2 Gopło Kościeszki 22 kwietnia, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 1-2 Tarant Wójcin 22 kwietnia, 15:00
Arkadia Jaksice 2-0 RS Suchatówka 22 kwietnia, 16:00
Unia Leszcze 1-3 Orłowianka Orłowo 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Unia Leszcze 7-2 Kujawiak Sukowy 29 kwietnia, 16:00
Orłowianka Orłowo 2-1 Arkadia Jaksice 29 kwietnia, 16:00
w Dąbrówce
RS Suchatówka 2-3 Zjednoczeni Szarlej 29 kwietnia, 11:00
w Gniewkowie
Tarant Wójcin 2-0 Iskra Sikorowo 29 kwietnia, 14:00
Gopło Kościeszki 4-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 29 kwietnia, 16:00
Victoria Gnojno 3-4 Mikrus Szadłowice 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 5-6 maja

Kujawiak Sukowy 1-5 Victoria Gnojno 6 maja, 14:00
Mikrus Szadłowice 4-0 Gopło Kościeszki 6 maja, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-2 Tarant Wójcin 6 maja, 11:00
Iskra Sikorowo 7-1 RS Suchatówka 6 maja, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 1-4 Orłowianka Orłowo 6 maja, 15:00
Arkadia Jaksice 4-2 Unia Leszcze 6 maja, 16:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

Arkadia Jaksice 4-1 Kujawiak Sukowy 13 maja, 16:00
Unia Leszcze 1-5 Zjednoczeni Szarlej 13 maja, 16:00
Orłowianka Orłowo 5-0 Iskra Sikorowo 13 maja, 16:00
RS Suchatówka 2-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 13 maja, 11:00
w Gniewkowie
Tarant Wójcin 0-1 Mikrus Szadłowice 13 maja, 14:00
Gopło Kościeszki 4-3 Victoria Gnojno 13 maja, 16:00

Kolejka 18 - 19-20 maja

Kujawiak Sukowy 3-3 Gopło Kościeszki 20 maja, 14:00
Victoria Gnojno 5-1 Tarant Wójcin 20 maja, 11:00
Mikrus Szadłowice 2-0 RS Suchatówka 20 maja, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-5 Orłowianka Orłowo 20 maja, 11:00
Iskra Sikorowo 2-0 Unia Leszcze 20 maja, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 9-2 Arkadia Jaksice 20 maja, 15:00

Kolejka 19 - 26-27 maja

Zjednoczeni Szarlej 7-1 Kujawiak Sukowy 27 maja, 15:00
Arkadia Jaksice 6-3 Iskra Sikorowo 27 maja, 16:00
Unia Leszcze 0-3 Kolorowi Krusza Zamkowa 27 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-3
Orłowianka Orłowo 0-0 Mikrus Szadłowice 27 maja, 16:00
RS Suchatówka 1-7 Victoria Gnojno 27 maja, 11:00
w Gniewkowie
Tarant Wójcin 1-1 Gopło Kościeszki 27 maja, 14:00

Kolejka 20 - 2-3 czerwca

Kujawiak Sukowy 1-6 Tarant Wójcin 3 czerwca, 14:00
Gopło Kościeszki 9-0 RS Suchatówka 3 czerwca, 16:00
Victoria Gnojno 1-2 Orłowianka Orłowo 3 czerwca, 11:00
Mikrus Szadłowice 5-0 Unia Leszcze 3 czerwca, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 4-2 Arkadia Jaksice 3 czerwca, 13:30
Iskra Sikorowo 2-7 Zjednoczeni Szarlej 3 czerwca, 11:00

Kolejka 21 - 9-10 czerwca

Iskra Sikorowo 2-3 Kujawiak Sukowy 10 czerwca, 11:00
Zjednoczeni Szarlej 3-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 10 czerwca, 15:00
Arkadia Jaksice 1-2 Mikrus Szadłowice 10 czerwca, 16:00
Unia Leszcze 2-6 Victoria Gnojno 10 czerwca, 16:00
Orłowianka Orłowo 1-1 Gopło Kościeszki 10 czerwca, 16:00
RS Suchatówka 2-6 Tarant Wójcin 10 czerwca, 11:00
w Gniewkowie

Kolejka 22 - 17 czerwca

Kujawiak Sukowy 3-1 RS Suchatówka 17 czerwca, 14:00
Tarant Wójcin 4-4 Orłowianka Orłowo 17 czerwca, 14:00
Gopło Kościeszki 5-1 Unia Leszcze 17 czerwca, 16:00
Victoria Gnojno 5-2 Arkadia Jaksice 17 czerwca, 11:00
Mikrus Szadłowice 4-0 Zjednoczeni Szarlej 17 czerwca, 13:00
(wo)
na boisku 4-1
Kolorowi Krusza Zamkowa 9-1 Iskra Sikorowo 17 czerwca, 11:00

Klasa A 2011/2012 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2011/2012 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2011/2012 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2011/2012 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2011/2012 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2011/2012 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2011/2012 (Bydgoszcz V)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas