[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2011/2012, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sztorm II Gdynia 10 26 8 2 0 48-14 5 0 0 33-3 3 2 0 15-11
2.  GOSRiT Luzino 10 22 7 1 2 38-23 4 1 0 22-7 3 0 2 16-16
3.  Olimpico Malbork 10 18 6 0 4 26-29 3 0 2 15-9 3 0 2 11-20
4.  Gryf Goręczyno 10 10 3 1 6 21-31 1 1 3 9-17 2 0 3 12-14
5.  TKKF Checz II Gdynia 10 6 2 0 8 8-26 2 0 3 8-11 0 0 5 0-15
 Zawisza Czarne Dolne 10 3 1 0 9 6-30 0 0 5 2-14 1 0 4 4-16
TKKF Checz II Gdynia i Zawisza Czarne Dolne wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6 
 1 Sztorm II Gdynia    10-1 11-0 6-2 3-0* 3-0* 
 2 GOSRiT Luzino2-2     8-2 4-3 3-0* 5-0 
 3 Olimpico Malbork3-5 2-3     4-1 3-0* 3-0* 
 4 Gryf Goręczyno3-3 1-7 0-3     3-0 2-4 
 5 TKKF Checz II Gdynia2-3 3-2 0-3* 0-3*     3-0 
 6 Zawisza Czarne Dolne1-2 0-3* 1-3 0-3* ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 10-11 września

Zawisza Czarne Dolne 1-2 Sztorm II Gdynia
Olimpico Malbork 3-0 TKKF Checz II Gdynia
(wo)
GOSRiT Luzino 4-3 Gryf Goręczyno

Kolejka 2 - 24-25 września

Sztorm II Gdynia 6-2 Gryf Goręczyno
TKKF Checz II Gdynia 3-2 GOSRiT Luzino
Zawisza Czarne Dolne 1-3 Olimpico Malbork

Kolejka 3 - 1-2 października

Olimpico Malbork 3-5 Sztorm II Gdynia
GOSRiT Luzino 5-0 Zawisza Czarne Dolne
Gryf Goręczyno 3-0 TKKF Checz II Gdynia

Kolejka 4 - 15-16 października

TKKF Checz II Gdynia 3-0 Zawisza Czarne Dolne
Sztorm II Gdynia 10-1 GOSRiT Luzino
Olimpico Malbork 4-1 Gryf Goręczyno

Kolejka 5 - 12-13 listopada

TKKF Checz II Gdynia 2-3 Sztorm II Gdynia 12 listopada, 14:00
Gryf Goręczyno 2-4 Zawisza Czarne Dolne 5 listopada
GOSRiT Luzino 8-2 Olimpico Malbork 6 listopada, 14:00

Kolejka 6 - 28-29 kwietnia

Sztorm II Gdynia 3-0 Zawisza Czarne Dolne
(wo)
TKKF Checz II Gdynia 0-3 Olimpico Malbork
(wo)
Gryf Goręczyno 1-7 GOSRiT Luzino 29 kwietnia, 12:00

Kolejka 7 - 5-6 maja

Gryf Goręczyno 3-3 Sztorm II Gdynia 5 maja, 11:00
GOSRiT Luzino 3-0 TKKF Checz II Gdynia
(wo)
Olimpico Malbork 3-0 Zawisza Czarne Dolne
(wo)

Kolejka 8 - 12-13 maja

Sztorm II Gdynia 11-0 Olimpico Malbork 13 maja, 11:00
Zawisza Czarne Dolne 0-3 GOSRiT Luzino
(wo)
TKKF Checz II Gdynia 0-3 Gryf Goręczyno
(wo)

Kolejka 9 - 26-27 maja

Sztorm II Gdynia 3-0 TKKF Checz II Gdynia
(wo)
Zawisza Czarne Dolne 0-3 Gryf Goręczyno
(wo)
Olimpico Malbork 2-3 GOSRiT Luzino 27 maja, 12:00

Kolejka 10 - 19-20 maja

GOSRiT Luzino 2-2 Sztorm II Gdynia 20 maja, 14:30
Gryf Goręczyno 0-3 Olimpico Malbork 19 maja, 11:00
Zawisza Czarne Dolne - TKKF Checz II Gdynia
(wo)
obustronny walkower

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas