[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2011/2012, grupa: Podhale (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Biali Biały Dunajec 10 27 9 0 1 40-10 5 0 0 15-3 4 0 1 25-7
2.  Podgórki Krauszów 10 22 7 1 2 17-18 4 1 0 11-7 3 0 2 6-11
3.  Lepietnica II Klikuszowa 10 16 5 1 4 19-11 3 0 2 10-6 2 1 2 9-5
4.  Babia Góra II Lipnica Wielka 10 15 4 3 3 29-24 2 2 1 13-8 2 1 2 16-16
5.  Orawa II Jabłonka 10 7 2 1 7 24-26 1 0 4 12-15 1 1 3 12-11
6.  Krokus Pyzówka 10 0 0 0 10 7-47 0 0 5 5-31 0 0 5 2-16
Krokus Pyzówka rozgrywa swoje mecze w Ludźmierzu.
Podhale II Nowy Targ wycofało się z rozgrywek po 5. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6 
 1 Biali Biały Dunajec    5-0* 2-0 3-2 3-0 2-1 
 2 Podgórki Krauszów2-1     2-1 3-3 3-2 1-0 
 3 Lepietnica II Klikuszowa0-3 1-2     5-1 2-0 2-0 
 4 Babia Góra II Lipnica Wielka2-5 4-0 0-0     2-2 5-1 
 5 Orawa II Jabłonka1-3 1-3 1-5 3-4     6-0 
 6 Krokus Pyzówka2-13 0-1 0-3 2-6 1-8     

Kolejka 1 - 4 września

Pauza: Podgórki Krauszów.
 
Orawa II Jabłonka 3-4 Babia Góra II Lipnica Wielka 4 września, 11:00
Podhale II Nowy Targ - Biali Biały Dunajec 4 września, 13:00
było 5-2, anulowany
Lepietnica II Klikuszowa 2-0 Krokus Pyzówka 4 września, 13:30

Kolejka 2 - 11 września

Pauza: Krokus Pyzówka.
 
Biali Biały Dunajec 2-0 Lepietnica II Klikuszowa 11 września, 11:00
Babia Góra II Lipnica Wielka - Podhale II Nowy Targ 11 września, 11:00
przerwany w 46. minucie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości, zweryfikowany na 7-0 (wo), później anulowany
Podgórki Krauszów 3-2 Orawa II Jabłonka 11 września, 13:30

Kolejka 3 - 18 września

Pauza: Orawa II Jabłonka.
 
Podhale II Nowy Targ - Podgórki Krauszów 18 września, 11:00
było 1-1, anulowany
Lepietnica II Klikuszowa 5-1 Babia Góra II Lipnica Wielka 18 września, 16:00
Krokus Pyzówka 2-13 Biali Biały Dunajec 18 września, 13:30

Kolejka 4 - 25 września

Pauza: Biali Biały Dunajec.
 
Babia Góra II Lipnica Wielka 5-1 Krokus Pyzówka 25 września, 11:00
Podgórki Krauszów 2-1 Lepietnica II Klikuszowa 25 września, 16:00
Orawa II Jabłonka - Podhale II Nowy Targ 25 września, 11:00
goście nie przystąpili do meczu, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 5 - 2 października

Lepietnica II Klikuszowa 2-0 Orawa II Jabłonka 2 października, 16:00
Krokus Pyzówka 0-1 Podgórki Krauszów 2 października, 11:00
Babia Góra II Lipnica Wielka 2-5 Biali Biały Dunajec 2 października, 13:30

Kolejka 6 - 9 października

Pauza: Babia Góra II Lipnica Wielka, Lepietnica II Klikuszowa.
 
Podgórki Krauszów 2-1 Biali Biały Dunajec 9 października, 15:00
Orawa II Jabłonka 6-0 Krokus Pyzówka 9 października, 11:30

Kolejka 7 - 16 października

Pauza: Lepietnica II Klikuszowa, Krokus Pyzówka.
 
Biali Biały Dunajec 3-0 Orawa II Jabłonka 16 października, 11:00
Babia Góra II Lipnica Wielka 4-0 Podgórki Krauszów 16 października, 14:30

Kolejka 8 - 22 kwietnia

Babia Góra II Lipnica Wielka 0-0 Lepietnica II Klikuszowa 22 kwietnia, 11:00
Biali Biały Dunajec 5-0 Podgórki Krauszów 22 kwietnia, 14:00
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Krokus Pyzówka 1-8 Orawa II Jabłonka 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 9 - 29 kwietnia

Babia Góra II Lipnica Wielka 2-2 Orawa II Jabłonka 29 kwietnia, 17:00
Biali Biały Dunajec 2-1 Krokus Pyzówka 29 kwietnia, 11:00
Lepietnica II Klikuszowa 1-2 Podgórki Krauszów 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 10 - 6 maja

Biali Biały Dunajec 3-2 Babia Góra II Lipnica Wielka 6 maja, 14:30
Orawa II Jabłonka 1-5 Lepietnica II Klikuszowa 6 maja, 11:30
Podgórki Krauszów 1-0 Krokus Pyzówka 6 maja, 11:30

Kolejka 11 - 13 maja

Lepietnica II Klikuszowa 0-3 Biali Biały Dunajec 13 maja, 11:30
Orawa II Jabłonka 1-3 Podgórki Krauszów 13 maja, 11:30
Krokus Pyzówka 2-6 Babia Góra II Lipnica Wielka 13 maja, 11:30

Kolejka 12 - 20 maja

Krokus Pyzówka 0-3 Lepietnica II Klikuszowa 15 kwietnia, 11:00
Orawa II Jabłonka 1-3 Biali Biały Dunajec 20 maja, 14:30
Podgórki Krauszów 3-3 Babia Góra II Lipnica Wielka 20 maja, 14:30

Kolejka 13

Kolejka 14

Klasa B 2011/2012 (Podhale (zachód))

Autor: Jacek Skałba

 

Napisz do nas