[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2012/2013

I runda eliminacyjna - 3-4 lipca, 10-11 lipca
(Losowanie - 25 czerwca 2012, 12:00 - Nyon)

Linfield FC 0-0 B36 Tórshavn 3 lipca, 20:45
Football 1991 Dudelange 7-0 SP Tre Penne 3 lipca, 18:30
Bryan Mélisse 25, Sofian Benzouien 29, 53, Jean-Sébastien Legros 47, Aurélien Joachim 51, 90, Pasquale D'Orsi 78 (s)
Valletta FC 8-0 FC Lusitanos 3 lipca, 19:30
Jonathan Ċaruana 4, Michael Mifsud 10, 18, 45, 70, Jhonnattan 17, 23, Edmond Aġius 72
Corradino

B36 Tórshavn 0-0 Linfield FC 10 lipca, 19:00
pd. k. 3-4
SP Tre Penne 0-4 Football 1991 Dudelange 10 lipca, 20:30
Aurélien Joachim 28, 34, Sofian Benzouien 41, Daniel Gómez 45
Serravalle
FC Lusitanos 0-1 Valletta FC 10 lipca, 19:30
Jhonnattan 16
Andora

II runda eliminacyjna - 17-18 lipca, 24-25 lipca
(Losowanie - 25 czerwca 2012, 12:00 - Nyon)

Skënderbeu Korçë 1-0 Debreceni VSC 17 lipca, 20:30
Sebino Plaku 65
NK Maribor 4-1 NK Željezničar (Sarajewo) 18 lipca, 20:00
Robert Berič 47, 76, Dejan Mezga 67 (k), Marcos Tavares 90 - Eldin Adilović 15
MŠK Žilina 1-0 Hapoel Irony Kiryat Shmona 17 lipca, 19:30
Jozef Piaček 82
BATE Borysów 3-2 FK Vardar (Skopje) 18 lipca, 18:00
Dmitrij Mozolewskij 41, Witalij Rodionow 90, 90 - Jovan Kostovski 54, Ostoja Stjepanović 62
AÉL (Limassol) 3-0 Linfield FC 18 lipca, 19:00
Djilli Vouho 16, Edwin Ouon 30, Chris Dickson 54
Shamrock Rovers FC 0-0 Ekranas Poniewież 17 lipca, 21:00
FC Flora Tallin 0-2 FC Basel 1893 17 lipca, 17:45
Alexander Frei 64, 87 (k)
The New Saints FC 0-0 Helsingborgs IF 17 lipca, 20:15
HJK 7-0 KR (Reykjavík) 17 lipca, 18:00
Juho Mäkelä 13, 78, 83, Mika Väyrynen 20 (k), Joel Pohjanpalo 48, 67, Rasmus Schüller 57
Molde FK 3-0 FK Ventspils 18 lipca, 20:45
Davy Claude Angan 53, 83, Vegard Forren 74 (k)
Football 1991 Dudelange 1-0 FC Salzburg 17 lipca, 18:30
Aurélien Joachim 75
FC Slovan Liberec 1-0 Szachtior Karaganda 17 lipca, 19:00
Vojtěch Hadaščok 23
Łudogorec Razgrad 1-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 18 lipca, 20:00
Marcelinho 67 - Ante Rukavina 90
Neftçı Baku 3-0 FC Zestaponi 17 lipca, 18:00
Cavid İmamverdiyev 22, Julius Wobay 24, Nicolás Canales 63
Ulisses Erewan 0-1 Sheriff Tiraspol 17 lipca, 17:00
Serghei Gheorghiev 60
Valletta FC 1-4 FK Partizan (Belgrad) 17 lipca, 20:45
Michael Mifsud 66 - Nemanja Tomić 6, Iwan Iwanow 33, Stefan Šćepović 42, Miloš Ostojić 71
Corradino
FK Budućnost (Podgorica) 0-2 Śląsk Wrocław 18 lipca, 20:45 (6000)
Rok Elsner 19, Sebastian Mila 49 (k)

Debreceni VSC 3-0 Skënderbeu Korçë 24 lipca, 20:30
Adamo Coulibaly 12, 87, József Varga 58
Nyíregyháza
NK Željezničar (Sarajewo) 1-2 NK Maribor 24 lipca, 21:00
Josip Kvesić 59 - Agim Ibraimi 20, Marcos Tavares 86
Hapoel Irony Kiryat Shmona 2-0 MŠK Žilina 24 lipca, 18:30
Vladimír Leitner 71 (s), Shimon Abuhatzira 78
Hajfa
FK Vardar (Skopje) 0-0 BATE Borysów 25 lipca, 20:00
Linfield FC 0-0 AÉL (Limassol) 25 lipca, 20:45
Ekranas Poniewież 2-1 Shamrock Rovers FC 24 lipca, 19:00
Marko Anđelković 45, Žilvinas Kymantas 63 - Gary McCabe 90 (k)
FC Basel 1893 3-0 FC Flora Tallin 24 lipca, 20:00
Jacques Zoua 9, 31, Marcelo Díaz 63
Helsingborgs IF 3-0 The New Saints FC 25 lipca, 19:15
Walid Atta 8, Thomas Sørum 27, Álvaro Santos 89
KR (Reykjavík) 1-2 HJK 24 lipca, 21:15
Emil Atlason 74 - Berat Sadik 66, Mattias Lindström 72
FK Ventspils 1-1 Molde FK 24 lipca, 17:30
Antons Kurakins 24 - Magnus Eikrem 37
FC Salzburg 4-3 Football 1991 Dudelange 24 lipca, 18:00
Jakob Jantscher 28, Martin Hinteregger 37, Cristiano 81 (k), Gonzalo Zárate 82 - Thierry Steinmetz 26, 57, Aurélien Joachim 48
Szachtior Karaganda 1-1 FC Slovan Liberec 24 lipca, 15:00
pd.
Żambył Kukiejew 40 (k) - Jan Blažek 120
GNK Dinamo (Zagrzeb) 3-2 Łudogorec Razgrad 25 lipca, 20:45
Ante Rukavina 33, 60, Domagoj Vida 90 - Emił Gargorow 12, Marcelinho 36
FC Zestaponi 2-2 Neftçı Baku 24 lipca, 19:00
Dawit Mudżiri 16, Dżaba Dwali 19 - Julius Wobay 22, Rəşad Əbülfəz Sadıqov 52 (k)
Sheriff Tiraspol 1-0 Ulisses Erewan 24 lipca, 19:00
Miral Samardžić 66 (k)
FK Partizan (Belgrad) 3-1 Valletta FC 24 lipca, 20:45
Nemanja Tomić 10, 67, Aleksandar Mitrović 73 - Michael Mifsud 60
Śląsk Wrocław 0-1 FK Budućnost (Podgorica) 25 lipca, 20:45 (18 222)
Nikola Vukčević 15

III runda eliminacyjna - 31 lipca-1 sierpnia, 7-8 sierpnia
(Losowanie - 20 lipca 2012, 12:00 - Nyon)

NK Maribor 4-1 Football 1991 Dudelange 1 sierpnia, 20:00
Dejan Mezga 13, 47, Marcos Tavares 38, Robert Berič 77 - Aurélien Joachim 90
BATE Borysów 1-1 Debreceni VSC 1 sierpnia, 18:00
Maksim Bordaczow 90 - Ibrahima Sidibe 67
CFR Cluj 1-0 FC Slovan Liberec 1 sierpnia, 20:45
Cadú 53 (k)
RSC Anderlecht 5-0 Ekranas Poniewież 1 sierpnia, 20:00
Tom De Sutter 2, Kanu 21, Dieumerci Mbokani 41, 52, Milan Jovanović 87
Śląsk Wrocław 0-3 Helsingborgs IF 1 sierpnia, 20:45 (13 522)
Alfreð Finnbogason 36, Christoffer Andersson 72, Daniel Nordmark 85
Sheriff Tiraspol 0-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 1 sierpnia, 19:00
Fatos Bećiraj 14
Celtic FC 2-1 HJK 1 sierpnia, 20:45
Gary Hooper 55, Charlie Mulgrew 61 - Rasmus Schüller 47
Molde FK 0-1 FC Basel 1893 1 sierpnia, 19:00
Jacques Zoua 79
Hapoel Irony Kiryat Shmona 4-0 Neftçı Baku 1 sierpnia, 18:30
Barak Badash 42 (k), Shimon Abuhatzira 52, Bryan Gerzičić 70, 76
Hajfa
AÉL (Limassol) 1-0 FK Partizan (Belgrad) 1 sierpnia, 19:45
Djilli Vouho 13
Larnaka
Fenerbahçe SK 1-1 FC Vaslui 1 sierpnia, 20:45
Bekir İrtegün 90 - Liviu Antal 75
Motherwell FC 0-2 Panathinaïkós AÓ 31 lipca, 20:45
Lázaros Christodoulópoulos 14, Charálambos Mavrías 76
FC København 0-0 Club Brugge KV 1 sierpnia, 20:00
Dynamo Kijów 2-1 Feyenoord Rotterdam 31 lipca, 19:00
Lex Immers 56 (s), Brown Ideye 69 - Ruben Schaken 49

FC Slovan Liberec 1-2 CFR Cluj 8 sierpnia, 19:00
Josef Šural 58 - Pantelís Kapetános 45, Modou Sougou 90
Ekranas Poniewież 0-6 RSC Anderlecht 8 sierpnia, 19:00
Sacha Kljestan 9, Dennis Praet 31, Ołeksandr Jakowenko 45, Tom De Sutter 47, Guillermo Molins 62, Fernando 87
Wilno
HJK 0-2 Celtic FC 8 sierpnia, 19:00
Joe Ledley 67, Geórgios Samarás 86
FC Vaslui 1-4 Fenerbahçe SK 8 sierpnia, 20:00
Marius Niculae 14 - Caner Erkin 12, Dirk Kuijt 71, 76, Moussa Sow 90
Piatra Neamț
Panathinaïkós AÓ 3-0 Motherwell FC 8 sierpnia, 20:45
Lázaros Christodoulópoulos 51, Charálambos Mavrías 75, Ibrahim Sissoko 83
Club Brugge KV 2-3 FC København 8 sierpnia, 20:30
Jordi Figueras 24, Vadis Odjidja-Ofoe 66 - Nicolai Jørgensen 61, Cristián Bolaños 78, César 90
Feyenoord Rotterdam 0-1 Dynamo Kijów 7 sierpnia, 20:00
Brown Ideye 90
FC Basel 1893 1-1 Molde FK 8 sierpnia, 20:00
David Degen 75 - Jo Inge Berget 32
Football 1991 Dudelange 0-1 NK Maribor 8 sierpnia, 17:00
Aleš Mertelj 79
Neftçı Baku 2-2 Hapoel Irony Kiryat Shmona 8 sierpnia, 18:00
Julius Wobay 31, Cavid İmamverdiyev 76 - Barak Badash 50, László Lencse 90
GNK Dinamo (Zagrzeb) 4-0 Sheriff Tiraspol 8 sierpnia, 20:45
Domagoj Vida 16, Fatos Bećiraj 34, Duje Čop 78, Luis Ibáñez 87
Debreceni VSC 0-2 BATE Borysów 7 sierpnia, 20:30
Dmitrij Mozolewskij 25, Aleksandr Wołodko 59
Nyíregyháza
FK Partizan (Belgrad) 0-1 AÉL (Limassol) 8 sierpnia, 20:45
Dossa Júnior 23
Helsingborgs IF 3-1 Śląsk Wrocław 8 sierpnia, 18:00 (4836)
Thomas Sørum 43, 49, 68 - Cristián Díaz 30

IV runda eliminacyjna - 21-22 sierpnia, 28-29 sierpnia
(Losowanie - 10 sierpnia 2012, 12:00 - Nyon)

FC Basel 1893 1-2 CFR Cluj 21 sierpnia, 20:45
Marco Streller 44 - Modou Sougou 66, 71
Helsingborgs IF 0-2 Celtic FC 21 sierpnia, 20:45
Kris Commons 2, Geórgios Samarás 75
BATE Borysów 2-0 Hapoel Irony Kiryat Shmona 22 sierpnia, 20:45
Witalij Rodionow 29, 78
Mińsk
AÉL (Limassol) 2-1 RSC Anderlecht 22 sierpnia, 20:45
Dossa Júnior 34, Rui Miguel 72 - Dieumerci Mbokani 62
Stróvolos
GNK Dinamo (Zagrzeb) 2-1 NK Maribor 22 sierpnia, 20:45
Duje Čop 10, Milan Badelj 74 - Milan Badelj 39 (s)
SC Braga 1-1 Udinese Calcio 22 sierpnia, 20:45
Ismaily 68 - Dušan Basta 23
Spartak Moskwa 2-1 Fenerbahçe SK 21 sierpnia, 18:00
Emmanuel Emenike 59, Dmitrij Kombarow 69 - Dirk Kuijt 65
Málaga CF 2-0 Panathinaïkós AÓ 22 sierpnia, 20:45
Martín Demichelis 17, Eliseu 34
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 1-3 Dynamo Kijów 21 sierpnia, 20:45
Alexander Ring 13 - Taras Mychałyk 28, Andrij Jarmołenko 36, Luuk de Jong 81 (s)
FC København 1-0 LOSC Lille 21 sierpnia, 20:45
César 38

CFR Cluj 1-0 FC Basel 1893 29 sierpnia, 20:45
Pantelís Kapetános 20
Celtic FC 2-0 Helsingborgs IF 29 sierpnia, 20:45
Gary Hooper 30, Victor Wanyama 88
Hapoel Irony Kiryat Shmona 1-1 BATE Borysów 28 sierpnia, 20:45
László Lencse 67 - Aleksandr Pawłow 90
Ramat Gan
RSC Anderlecht 2-0 AÉL (Limassol) 28 sierpnia, 20:45
Dieumerci Mbokani 81, Ołeksandr Jakowenko 89
NK Maribor 0-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 28 sierpnia, 20:45
Tonel 12
Udinese Calcio 1-1 SC Braga 28 sierpnia, 20:45
pd. k. 4-5
Pablo Armero 25 - Rúben Micael 72
Fenerbahçe SK 1-1 Spartak Moskwa 29 sierpnia, 20:45
Moussa Sow 69 - Ari 6
Panathinaïkós AÓ 0-0 Málaga CF 28 sierpnia, 20:45
Dynamo Kijów 1-2 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 29 sierpnia, 20:45
Brown Ideye 88 - Jewhen Chaczeridi 70 (s), Juan Arango 78
LOSC Lille 2-0 FC København 29 sierpnia, 20:45
pd.
Lucas Digne 43, Túlio de Melo 105

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2012, 18:00 - Monako)

GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 FC Porto 18 września, 20:45 (4683)
Lucho González 41, Steven Defour 90
Paris Saint-Germain FC 4-1 Dynamo Kijów 18 września, 20:45 (42 536)
Zlatan Ibrahimović 19 (k), Thiago Silva 29, Aléx 32, Javier Pastore 90 - Miguel Veloso 87

Kolejka 2 - 2-3 października

Dynamo Kijów 2-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 3 października, 20:45 (47 804)
Ołeh Husiew 3, Josip Pivarić 33 (s)
FC Porto 1-0 Paris Saint-Germain FC 3 października, 20:45 (36 509)
James Rodríguez 83

Kolejka 3 - 23-24 października

FC Porto 3-2 Dynamo Kijów 24 października, 20:45 (29 317)
Varela 15, Jackson Martínez 36, 78 - Ołeh Husiew 21, Brown Ideye 72
GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 Paris Saint-Germain FC 24 października, 20:45 (9326)
Zlatan Ibrahimović 33, Jérémy Ménez 43

Kolejka 4 - 6-7 listopada

Dynamo Kijów 0-0 FC Porto 6 listopada, 20:45 (34 386)
Paris Saint-Germain FC 4-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 6 listopada, 20:45 (41 060)
Aléx 16, Blaise Matuidi 61, Jérémy Ménez 65, Guillaume Hoarau 80

Kolejka 5 - 20-21 listopada

FC Porto 3-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 21 listopada, 20:45 (27 603)
Lucho González 20, João Moutinho 67, Varela 85
Dynamo Kijów 0-2 Paris Saint-Germain FC 21 listopada, 20:45 (36 712)
Ezequiel Lavezzi 45, 52

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

GNK Dinamo (Zagrzeb) 1-1 Dynamo Kijów 4 grudnia, 20:45 (3663)
Ivan Krstanović 90 (k) - Andrij Jarmołenko 45
w 10. minucie mecz przerwany na ok. 15 minut z powodu intensywnych opadów śniegu
Paris Saint-Germain FC 2-1 FC Porto 4 grudnia, 20:45 (45 512)
Thiago Silva 29, Ezequiel Lavezzi 61 - Jackson Martínez 33

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Paris Saint-Germain FC 6 15 5 0 1 14-3 3 0 0 10-2 2 0 1 4-1
2.  FC Porto 6 13 4 1 1 10-4 3 0 0 7-2 1 1 1 3-2
3.  Dynamo Kijów 6 5 1 2 3 6-10 1 1 1 2-2 0 1 2 4-8
4.  GNK Dinamo (Zagrzeb) 6 1 0 1 5 1-14 0 1 2 1-5 0 0 3 0-9

Grupa B
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2012, 18:00 - Monako)

Montpellier-Hérault SC 1-2 Arsenal FC 18 września, 20:45 (27 522)
Younès Belhanda 9 (k) - Lukas Podolski 16, Gervinho 18
Olympiakós SFP (Pireus) 1-2 FC Schalke 04 18 września, 20:45 (30 922)
Djamel Abdoun 58 - Benedikt Höwedes 41, Klaas-Jan Huntelaar 59

Kolejka 2 - 2-3 października

FC Schalke 04 2-2 Montpellier-Hérault SC 3 października, 20:45 (50 004)
Julian Draxler 26, Klaas-Jan Huntelaar 53 (k) - Karim Aït-Fana 13, Souleymane Camara 90
Arsenal FC 3-1 Olympiakós SFP (Pireus) 3 października, 20:45 (60 034)
Gervinho 42, Lukas Podolski 56, Aaron Ramsey 90 - Konstantínos Mítroglou 45

Kolejka 3 - 23-24 października

Arsenal FC 0-2 FC Schalke 04 24 października, 20:45 (60 049)
Klaas-Jan Huntelaar 76, Ibrahim Afellay 86
Montpellier-Hérault SC 1-2 Olympiakós SFP (Pireus) 24 października, 20:45 (22 834)
Gaëtan Charbonnier 49 - Vassílios Torossídis 73, Konstantínos Mítroglou 90

Kolejka 4 - 6-7 listopada

FC Schalke 04 2-2 Arsenal FC 6 listopada, 20:45 (54 142)
Klaas-Jan Huntelaar 45, Jefferson Farfán 67 - Theo Walcott 18, Olivier Giroud 26
Olympiakós SFP (Pireus) 3-1 Montpellier-Hérault SC 6 listopada, 20:45 (28 217)
Paulo Machado 4, Leandro Greco 80, Konstantínos Mítroglou 82 - Younès Belhanda 66 (k)

Kolejka 5 - 20-21 listopada

Arsenal FC 2-0 Montpellier-Hérault SC 21 listopada, 20:45 (59 760)
Jack Wilshere 49, Lukas Podolski 63
FC Schalke 04 1-0 Olympiakós SFP (Pireus) 21 listopada, 20:45 (52 254)
Christian Fuchs 77

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

Montpellier-Hérault SC 1-1 FC Schalke 04 4 grudnia, 20:45 (23 142)
Emanuel Herrera 59 - Benedikt Höwedes 56
Olympiakós SFP (Pireus) 2-1 Arsenal FC 4 grudnia, 20:45 (28 128)
Ioánnis Maniátis 64, Konstantínos Mítroglou 73 - Tomáš Rosický 38

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Schalke 04 6 12 3 3 0 10-6 1 2 0 5-4 2 1 0 5-2
2.  Arsenal FC 6 10 3 1 2 10-8 2 0 1 5-3 1 1 1 5-5
3.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 9 3 0 3 9-9 2 0 1 6-4 1 0 2 3-5
4.  Montpellier-Hérault SC 6 2 0 2 4 6-12 0 1 2 3-5 0 1 2 3-7

Grupa C
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2012, 18:00 - Monako)

Málaga CF 3-0 Zienit Sankt Petersburg 18 września, 20:45 (23 670)
Isco 3, 76, Javier Saviola 13
AC Milan 0-0 RSC Anderlecht 18 września, 20:45 (27 593)

Kolejka 2 - 2-3 października

RSC Anderlecht 0-3 Málaga CF 3 października, 20:45 (15 711)
Eliseu 45, 64, Joaquín 57 (k)
Zienit Sankt Petersburg 2-3 AC Milan 3 października, 18:00 (21 703)
Hulk 45, Roman Szyrokow 49 - Urby Emanuelson 13, Stephan El Shaarawy 16, Tomáš Hubočan 75 (s)

Kolejka 3 - 23-24 października

Zienit Sankt Petersburg 1-0 RSC Anderlecht 24 października, 18:00 (18 034)
Aleksandr Kierżakow 72 (k)
Málaga CF 1-0 AC Milan 24 października, 20:45 (27 683)
Joaquín 64

Kolejka 4 - 6-7 listopada

RSC Anderlecht 1-0 Zienit Sankt Petersburg 6 listopada, 20:45 (16 437)
Dieumerci Mbokani 17
AC Milan 1-1 Málaga CF 6 listopada, 20:45 (30 891)
Alexandre Pato 73 - Eliseu 40

Kolejka 5 - 20-21 listopada

Zienit Sankt Petersburg 2-2 Málaga CF 21 listopada, 18:00 (18 347)
Danny 49, Wiktor Fajzulin 86 - Diego Buonanotte 8, Sebastián Fernández 9
RSC Anderlecht 1-3 AC Milan 21 listopada, 20:45 (19 803)
Tom De Sutter 78 - Stephan El Shaarawy 47, Philippe Mexès 71, Alexandre Pato 90

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

Málaga CF 2-2 RSC Anderlecht 4 grudnia, 20:45 (21 769)
Duda 45, 61 - Milan Jovanović 50, Dieumerci Mbokani 89
AC Milan 0-1 Zienit Sankt Petersburg 4 grudnia, 20:45 (29 508)
Danny 35

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Málaga CF 6 12 3 3 0 12-5 2 1 0 6-2 1 2 0 6-3
2.  AC Milan 6 8 2 2 2 7-6 0 2 1 1-2 2 0 1 6-4
3.  Zienit Sankt Petersburg 6 7 2 1 3 6-9 1 1 1 5-5 1 0 2 1-4
4.  RSC Anderlecht 6 5 1 2 3 4-9 1 0 2 2-6 0 2 1 2-3

Grupa D
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2012, 18:00 - Monako)

BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-0 AFC Ajax 18 września, 20:45 (65 829)
Robert Lewandowski 87
Real Madrid CF 3-2 Manchester City FC 18 września, 20:45 (70 381)
Marcelo 76, Karim Benzema 87, Cristiano Ronaldo 90 - Edin Džeko 68, Aleksandar Kolarov 85

Kolejka 2 - 2-3 października

Manchester City FC 1-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 3 października, 20:45 (43 657)
Mario Balotelli 90 (k) - Marco Reus 61
AFC Ajax 1-4 Real Madrid CF 3 października, 20:45 (49 491)
Niklas Moisander 56 - Cristiano Ronaldo 42, 79, 81, Karim Benzema 48

Kolejka 3 - 23-24 października

AFC Ajax 3-1 Manchester City FC 24 października, 20:45 (45 743)
Siem de Jong 45, Niklas Moisander 57, Christian Eriksen 68 - Samir Nasri 22
BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-1 Real Madrid CF 24 października, 20:45 (65 829)
Robert Lewandowski 36, Marcel Schmelzer 64 - Cristiano Ronaldo 38

Kolejka 4 - 6-7 listopada

Manchester City FC 2-2 AFC Ajax 6 listopada, 20:45 (40 222)
Yaya Touré 22, Sergio Agüero 74 - Siem de Jong 10, 17
Real Madrid CF 2-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 listopada, 20:45 (74 932)
Pepe 34, Mesut Özil 89 - Marco Reus 28, Álvaro Arbeloa 45 (s)

Kolejka 5 - 20-21 listopada

AFC Ajax 1-4 BV Borussia 1909 (Dortmund) 21 listopada, 20:45 (47 500)
Danny Hoesen 87 - Marco Reus 8, Mario Götze 36, Robert Lewandowski 41, 67
Manchester City FC 1-1 Real Madrid CF 21 listopada, 20:45 (45 740)
Sergio Agüero 73 (k) - Karim Benzema 10

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-0 Manchester City FC 4 grudnia, 20:45 (65 829)
Julian Schieber 57
Real Madrid CF 4-1 AFC Ajax 4 grudnia, 20:45 (57 245)
Cristiano Ronaldo 13, José Callejón 28, 88, Kaká 49 - Derk Boerrigter 59

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 14 4 2 0 11-5 3 0 0 4-1 1 2 0 7-4
2.  Real Madrid CF 6 11 3 2 1 15-9 2 1 0 9-5 1 1 1 6-4
3.  AFC Ajax 6 4 1 1 4 8-16 1 0 2 5-9 0 1 2 3-7
4.  Manchester City FC 6 3 0 3 3 7-11 0 3 0 4-4 0 0 3 3-7

Grupa E
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2012, 18:00 - Monako)

Szachtar Donieck 2-0 FC Nordsjælland 19 września, 20:45 (45 816)
Henrich Mchitarjan 44, 76
Chelsea FC 2-2 Juventus FC 19 września, 20:45 (40 918)
Oscar 31, 33 - Arturo Vidal 38, Fabio Quagliarella 80

Kolejka 2 - 2-3 października

Juventus FC 1-1 Szachtar Donieck 2 października, 20:45 (29 368)
Leonardo Bonucci 25 - Aléx Teixeira 23
FC Nordsjælland 0-4 Chelsea FC 2 października, 20:45 (25 120)
Juan Mata 33, 82, David Luiz 79, Ramires 89
Kopenhaga

Kolejka 3 - 23-24 października

FC Nordsjælland 1-1 Juventus FC 23 października, 20:45 (22 404)
Mikkel Beckmann 50 - Mirko Vučinić 81
Kopenhaga
Szachtar Donieck 2-1 Chelsea FC 23 października, 20:45 (51 435)
Aléx Teixeira 3, Fernandinho 52 - Oscar 88

Kolejka 4 - 6-7 listopada

Juventus FC 4-0 FC Nordsjælland 7 listopada, 20:45 (37 165)
Claudio Marchisio 6, Arturo Vidal 23, Sebastian Giovinco 37, Fabio Quagliarella 75
Chelsea FC 3-2 Szachtar Donieck 7 listopada, 20:45 (41 067)
Fernando Torres 6, Oscar 40, Victor Moses 90 - Willian 9, 47

Kolejka 5 - 20-21 listopada

FC Nordsjælland 2-5 Szachtar Donieck 20 listopada, 20:45 (17 054)
Morten Nordstrand 24, Kasper Lorentzen 29 - Luiz Adriano 26, 53, 81, Willian 44, 50
Kopenhaga
Juventus FC 3-0 Chelsea FC 20 listopada, 20:45 (39 670)
Fabio Quagliarella 38, Arturo Vidal 61, Sebastian Giovinco 90

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

Szachtar Donieck 0-1 Juventus FC 5 grudnia, 20:45 (50 104)
Ołeksandr Kuczer 56 (s)
Chelsea FC 6-1 FC Nordsjælland 5 grudnia, 20:45 (40 084)
David Luiz 38 (k), Fernando Torres 45, 56, Gary Cahill 51, Juan Mata 63, Oscar 71 - Joshua John 46

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Juventus FC 6 12 3 3 0 12-4 2 1 0 8-1 1 2 0 4-3
2.  Szachtar Donieck 6 10 3 1 2 12-8 2 0 1 4-2 1 1 1 8-6 2 3 1 0 1 4-4
3.  Chelsea FC 6 10 3 1 2 16-10 2 1 0 11-5 1 0 2 5-5 2 3 1 0 1 4-4
4.  FC Nordsjælland 6 1 0 1 5 4-22 0 1 2 3-10 0 0 3 1-12

Grupa F
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2012, 18:00 - Monako)

LOSC Lille 1-3 BATE Borysów 19 września, 20:45 (38 122)
Aurélien Chedjou 60 - Aleksandr Wołodko 6, Witalij Rodionow 20, Edgar Olechnowicz 43
FC Bayern München 2-1 València CF 19 września, 20:45 (68 000)
Bastian Schweinsteiger 38, Toni Kroos 76 - Nelson Valdez 90

Kolejka 2 - 2-3 października

València CF 2-0 LOSC Lille 2 października, 20:45 (28 517)
Jonas 38, 75
BATE Borysów 3-1 FC Bayern München 2 października, 20:45 (24 636)
Aleksandr Pawłow 23, Witalij Rodionow 78, Renán 90 - Franck Ribéry 90
Mińsk

Kolejka 3 - 23-24 października

BATE Borysów 0-3 València CF 23 października, 20:45 (29 180)
Roberto Soldado 45 (k), 55, 69
Mińsk
LOSC Lille 0-1 FC Bayern München 23 października, 20:45 (45 259)
Thomas Müller 20 (k)

Kolejka 4 - 6-7 listopada

València CF 4-2 BATE Borysów 7 listopada, 20:45 (22 795)
Jonas 26, Roberto Soldado 29 (k), Sofiane Feghouli 51, 86 - Renán 53, Dmitrij Mozolewskij 83
FC Bayern München 6-1 LOSC Lille 7 listopada, 20:45 (68 000)
Bastian Schweinsteiger 5, Claudio Pizarro 18, 28, 33, Arjen Robben 23, Toni Kroos 66 - Salomon Kalou 57

Kolejka 5 - 20-21 listopada

BATE Borysów 0-2 LOSC Lille 20 listopada, 18:00 (22 810)
Djibril Sidibé 14, Gianni Bruno 31
Mińsk
València CF 1-1 FC Bayern München 20 listopada, 20:45 (35 407)
Sofiane Feghouli 77 - Thomas Müller 82

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

LOSC Lille 0-1 València CF 5 grudnia, 20:45 (40 036)
Jonas 36 (k)
FC Bayern München 4-1 BATE Borysów 5 grudnia, 20:45 (68 000)
Mario Gómez 22, Thomas Müller 54, Xherdan Shaqiri 65, David Alaba 83 - Jegor Filipienko 89

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 6 13 4 1 1 15-7 3 0 0 12-3 1 1 1 3-4 2 4 1 1 0 3-2
2.  València CF 6 13 4 1 1 12-5 2 1 0 7-3 2 0 1 5-2 2 1 0 1 1 2-3
3.  BATE Borysów 6 6 2 0 4 9-15 1 0 2 3-6 1 0 2 6-9
4.  LOSC Lille 6 3 1 0 5 4-13 0 0 3 1-5 1 0 2 3-8

Grupa G
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2012, 18:00 - Monako)

FC Barcelona 3-2 Spartak Moskwa 19 września, 20:45 (73 580)
Cristian Tello 14, Leo Messi 71, 80 - Dani Alves 29 (s), Rômulo 59
Celtic FC 0-0 SL e Benfica 19 września, 20:45 (57 759)

Kolejka 2 - 2-3 października

SL e Benfica 0-2 FC Barcelona 2 października, 20:45 (63 847)
Alexis Sánchez 6, Cesc Fàbregas 55
Spartak Moskwa 2-3 Celtic FC 2 października, 18:00 (43 351)
Emmanuel Emenike 41, 48 - Gary Hooper 12, Dmitrij Kombarow 71 (s), Geórgios Samarás 90

Kolejka 3 - 23-24 października

Spartak Moskwa 2-1 SL e Benfica 23 października, 18:00 (41 237)
Rafael Carioca 3, Jardel 43 (s) - Lima 33
FC Barcelona 2-1 Celtic FC 23 października, 20:45 (77 781)
Andrés Iniesta 45, Jordi Alba 90 - Geórgios Samarás 18

Kolejka 4 - 6-7 listopada

SL e Benfica 2-0 Spartak Moskwa 7 listopada, 20:45 (36 448)
Óscar Cardozo 55, 69
Celtic FC 2-1 FC Barcelona 7 listopada, 20:45 (55 283)
Victor Wanyama 21, Tony Watt 83 - Leo Messi 90

Kolejka 5 - 20-21 listopada

Spartak Moskwa 0-3 FC Barcelona 20 listopada, 18:00 (67 325)
Dani Alves 16, Leo Messi 27, 39
SL e Benfica 2-1 Celtic FC 20 listopada, 20:45 (47 065)
Ola John 7, Ezequiel Garay 71 - Geórgios Samarás 32

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

FC Barcelona 0-0 SL e Benfica 5 grudnia, 20:45 (50 659)
Celtic FC 2-1 Spartak Moskwa 5 grudnia, 20:45 (59 168)
Gary Hooper 21, Kris Commons 81 (k) - Ari 39

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 13 4 1 1 11-5 2 1 0 5-3 2 0 1 6-2
2.  Celtic FC 6 10 3 1 2 9-8 2 1 0 4-2 1 0 2 5-6
3.  SL e Benfica 6 8 2 2 2 5-5 2 0 1 4-3 0 2 1 1-2
4.  Spartak Moskwa 6 3 1 0 5 7-14 1 0 2 4-7 0 0 3 3-7

Grupa H
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2012, 18:00 - Monako)

Manchester United FC 1-0 Galatasaray SK 19 września, 20:45 (74 653)
Michael Carrick 7
SC Braga 0-2 CFR Cluj 19 września, 20:45 (10 922)
Rafael Bastos 19, 34

Kolejka 2 - 2-3 października

CFR Cluj 1-2 Manchester United FC 2 października, 20:45 (16 259)
Pantelís Kapetános 14 - Robin van Persie 29, 49
Galatasaray SK 0-2 SC Braga 2 października, 20:45 (46 987)
Rúben Micael 27, Alan 90

Kolejka 3 - 23-24 października

Galatasaray SK 1-1 CFR Cluj 23 października, 20:45 (39 013)
Burak Yılmaz 77 - Dany Nounkeu 19 (s)
Manchester United FC 3-2 SC Braga 23 października, 20:45 (73 195)
Javier Hernández 25, 75, Jonny Evans 62 - Alan 2, 20

Kolejka 4 - 6-7 listopada

CFR Cluj 1-3 Galatasaray SK 7 listopada, 20:45 (16 232)
Modou Sougou 53 - Burak Yılmaz 18, 61, 74
SC Braga 1-3 Manchester United FC 7 listopada, 20:45 (15 388)
Alan 49 (k) - Robin van Persie 80, Wayne Rooney 84 (k), Javier Hernández 90
w II połowie mecz przerwany na ok. 10 minut z powodu awarii oświetlenia

Kolejka 5 - 20-21 listopada

Galatasaray SK 1-0 Manchester United FC 20 listopada, 20:45 (50 278)
Burak Yılmaz 53
CFR Cluj 3-1 SC Braga 20 listopada, 20:45 (14 635)
Rui Pedro 7, 15, 33 - Alan 17

Kolejka 6 - 4-5 grudnia

Manchester United FC 0-1 CFR Cluj 5 grudnia, 20:45 (71 521)
Luís Alberto 56
SC Braga 1-2 Galatasaray SK 5 grudnia, 20:45 (8964)
Márcio Mossoró 32 - Burak Yılmaz 58, Aydın Yılmaz 78

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester United FC 6 12 4 0 2 9-6 2 0 1 4-3 2 0 1 5-3
2.  Galatasaray SK 6 10 3 1 2 7-6 1 1 1 2-3 2 0 1 5-3 2 4 1 1 0 4-2
3.  CFR Cluj 6 10 3 1 2 9-7 1 0 2 5-6 2 1 0 4-1 2 1 0 1 1 2-4
4.  SC Braga 6 3 1 0 5 7-13 0 0 3 2-7 1 0 2 5-6

1/8 finału - 12-20 lutego, 5-13 marca
(Losowanie - 20 grudnia 2012, 11:30 - Nyon)

Galatasaray SK 1-1 FC Schalke 04 20 lutego, 20:45 (50 734)
Burak Yılmaz 12 - Jermaine Jones 45
Celtic FC 0-3 Juventus FC 12 lutego, 20:45 (57 917)
Alessandro Matri 3, Claudio Marchisio 77, Mirko Vučinić 83
Arsenal FC 1-3 FC Bayern München 19 lutego, 20:45 (59 974)
Lukas Podolski 55 - Toni Kroos 7, Thomas Müller 21, Mario Mandžukić 77
Szachtar Donieck 2-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 13 lutego, 20:45 (49 050)
Darijo Srna 31, Douglas Costa 68 - Robert Lewandowski 41, Mats Hummels 87
AC Milan 2-0 FC Barcelona 20 lutego, 20:45 (79 532)
Kevin-Prince Boateng 57, Sulley Muntari 81
Real Madrid CF 1-1 Manchester United FC 13 lutego, 20:45 (79 429)
Cristiano Ronaldo 30 - Danny Welbeck 20
València CF 1-2 Paris Saint-Germain FC 12 lutego, 20:45 (36 000)
Adil Rami 90 - Ezequiel Lavezzi 10, Javier Pastore 43
FC Porto 1-0 Málaga CF 19 lutego, 20:45 (42 209)
João Moutinho 56

FC Schalke 04 2-3 Galatasaray SK 12 marca, 20:45 (54 142)
Roman Neustädter 17, Michel Bastos 63 - Hamit Altıntop 37, Burak Yılmaz 42, Umut Bulut 90
Juventus FC 2-0 Celtic FC 6 marca, 20:45 (39 011)
Alessandro Matri 24, Fabio Quagliarella 65
FC Bayern München 0-2 Arsenal FC 13 marca, 20:45 (68 000)
Olivier Giroud 3, Laurent Koscielny 86
BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-0 Szachtar Donieck 5 marca, 20:45 (65 413)
Felipe Santana 31, Mario Götze 37, Jakub Błaszczykowski 59
FC Barcelona 4-0 AC Milan 12 marca, 20:45 (94 944)
Leo Messi 5, 40, David Villa 55, Jordi Alba 90
Manchester United FC 1-2 Real Madrid CF 5 marca, 20:45 (74 959)
Sergio Ramos 48 (s) - Luka Modrić 66, Cristiano Ronaldo 69
Paris Saint-Germain FC 1-1 València CF 6 marca, 20:45 (44 867)
Ezequiel Lavezzi 66 - Jonas 55
Málaga CF 2-0 FC Porto 13 marca, 20:45 (27 451)
Isco 43, Roque Santa Cruz 77

1/4 finału - 2-3 kwietnia, 9-10 kwietnia
(Losowanie - 15 marca 2013, 12:00 - Nyon)

Málaga CF 0-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 3 kwietnia, 20:45 (28 548)
Real Madrid CF 3-0 Galatasaray SK 3 kwietnia, 20:45 (76 462)
Cristiano Ronaldo 9, Karim Benzema 29, Gonzalo Higuaín 73
Paris Saint-Germain FC 2-2 FC Barcelona 2 kwietnia, 20:45 (45 336)
Zlatan Ibrahimović 79, Blaise Matuidi 90 - Leo Messi 38, Xavi 89 (k)
FC Bayern München 2-0 Juventus FC 2 kwietnia, 20:45 (68 000)
David Alaba 1, Thomas Müller 63

BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-2 Málaga CF 9 kwietnia, 20:45 (65 829)
Robert Lewandowski 40, Marco Reus 90, Felipe Santana 90 - Joaquín 25, Eliseu 82
Galatasaray SK 3-2 Real Madrid CF 9 kwietnia, 20:45 (49 975)
Emmanuel Eboué 57, Wesley Sneijder 70, Didier Drogba 72 - Cristiano Ronaldo 7, 90
FC Barcelona 1-1 Paris Saint-Germain FC 10 kwietnia, 20:45 (96 022)
Pedro Rodríguez 71 - Javier Pastore 50
Juventus FC 0-2 FC Bayern München 10 kwietnia, 20:45 (40 823)
Mario Mandžukić 64, Claudio Pizarro 90

1/2 finału - 23-24 kwietnia, 30 kwietnia-1 maja
(Losowanie - 12 kwietnia 2013, 12:00 - Nyon)

BV Borussia 1909 (Dortmund) 4-1 Real Madrid CF 24 kwietnia, 20:45 (65 829)
Robert Lewandowski 8, 50, 55, 67 (k) - Cristiano Ronaldo 43
FC Bayern München 4-0 FC Barcelona 23 kwietnia, 20:45 (68 000)
Thomas Müller 25, 82, Mario Gómez 49, Arjen Robben 73

Real Madrid CF 2-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 30 kwietnia, 20:45 (69 429)
Karim Benzema 83, Sergio Ramos 88
FC Barcelona 0-3 FC Bayern München 1 maja, 20:45 (95 877)
Arjen Robben 49, Gerard Piqué 72 (s), Thomas Müller 76

Finał - 25 maja

BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-2 FC Bayern München 25 maja, 20:45 (86 298)
İlkay Gündoğan 68 (k) - Mario Mandžukić 60, Arjen Robben 89
Londyn, Wembley Stadium

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas