[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów kobiet 2012/2013

I faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1 - 11 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2012, 14:00 - Nyon)

FC Zürich Frauen 2-0 ŽNK Pomurje (Bogojina) 11 sierpnia, 17:00
Beltinci
Gintra-Universitetas Szawle 2-3 Ataşehir Belediyespor Kulübü 11 sierpnia, 20:00
Lendava

Kolejka 2 - 13 sierpnia

FC Zürich Frauen 4-0 Ataşehir Belediyespor Kulübü 13 sierpnia, 17:00
Beltinci
ŽNK Pomurje (Bogojina) 9-1 Gintra-Universitetas Szawle 13 sierpnia, 20:00
Lendava

Kolejka 3 - 16 sierpnia

Gintra-Universitetas Szawle 0-8 FC Zürich Frauen 16 sierpnia, 17:00
Lendava
Ataşehir Belediyespor Kulübü 2-4 ŽNK Pomurje (Bogojina) 16 sierpnia, 17:00
Beltinci

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Zürich Frauen 3 9 3 0 0 14-0 2 0 0 6-0 1 0 0 8-0
2.  ŽNK Pomurje (Bogojina) 3 6 2 0 1 13-5 1 0 0 9-1 1 0 1 4-4
3.  Ataşehir Belediyespor Kulübü 3 3 1 0 2 5-10 0 0 1 2-4 1 0 1 3-6
4.  Gintra-Universitetas Szawle 3 0 0 0 3 3-20 0 0 2 2-11 0 0 1 1-9

Grupa 2
 
Kolejka 1 - 11 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2012, 14:00 - Nyon)

BIIK-Kazygurt Szymkent 3-0 Pärnu JK 11 sierpnia, 15:00
Subotica
NSA Sofia 0-7 ŽFK Spartak (Subotica) 11 sierpnia, 17:30
Subotica

Kolejka 2 - 13 sierpnia

NSA Sofia 2-0 Pärnu JK 13 sierpnia, 15:00
Subotica
ŽFK Spartak (Subotica) 0-2 BIIK-Kazygurt Szymkent 13 sierpnia, 17:30
Subotica

Kolejka 3 - 16 sierpnia

BIIK-Kazygurt Szymkent 4-0 NSA Sofia 16 sierpnia, 17:00
Subotica
Pärnu JK 0-1 ŽFK Spartak (Subotica) 16 sierpnia, 17:00
Nowy Sad

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BIIK-Kazygurt Szymkent 3 9 3 0 0 9-0 2 0 0 7-0 1 0 0 2-0
2.  ŽFK Spartak (Subotica) 3 6 2 0 1 8-2 0 0 1 0-2 2 0 0 8-0
3.  NSA Sofia 3 3 1 0 2 2-11 1 0 1 2-7 0 0 1 0-4
4.  Pärnu JK 3 0 0 0 3 0-6 0 0 1 0-1 0 0 2 0-5

Grupa 3
 
Kolejka 1 - 11 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2012, 14:00 - Nyon)

SU 1° de Dezembro 4-0 Glentoran Belfast United 11 sierpnia, 17:30
Ta' Qali
Olimpia Cluj-Napoca 8-0 Birkirkara FC 11 sierpnia, 20:00
Ta' Qali

Kolejka 2 - 13 sierpnia

SU 1° de Dezembro 1-0 Birkirkara FC 13 sierpnia, 17:30
Ta' Qali
Glentoran Belfast United 2-4 Olimpia Cluj-Napoca 13 sierpnia, 20:00
Ta' Qali

Kolejka 3 - 16 sierpnia

Olimpia Cluj-Napoca 4-1 SU 1° de Dezembro 16 sierpnia, 17:00
Ta' Qali
Birkirkara FC 1-3 Glentoran Belfast United 16 sierpnia, 17:00
Ta' Qali

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Cluj-Napoca 3 9 3 0 0 16-3 2 0 0 12-1 1 0 0 4-2
2.  SU 1° de Dezembro 3 6 2 0 1 6-4 2 0 0 5-0 0 0 1 1-4
3.  Glentoran Belfast United 3 3 1 0 2 5-9 0 0 1 2-4 1 0 1 3-5
4.  Birkirkara FC 3 0 0 0 3 1-12 0 0 1 1-3 0 0 2 0-9

Grupa 4
 
Kolejka 1 - 11 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2012, 14:00 - Nyon)

Unia Racibórz 5-0 ŠK Slovan Bratysława 11 sierpnia, 11:00
Bratysława
Bobrujczanka Bobrujsk 5-1 ŽFK Ekonomist (Nikšić) 11 sierpnia, 17:00
Senec

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Unia Racibórz 7-1 ŽFK Ekonomist (Nikšić) 13 sierpnia, 11:00
Senec
ŠK Slovan Bratysława 3-2 Bobrujczanka Bobrujsk 13 sierpnia, 17:00
Bratysława

Kolejka 3 - 16 sierpnia

Bobrujczanka Bobrujsk 0-5 Unia Racibórz 16 sierpnia, 17:00
Senec
ŽFK Ekonomist (Nikšić) 0-8 ŠK Slovan Bratysława 16 sierpnia, 17:00
Bratysława

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Racibórz 3 9 3 0 0 17-1 2 0 0 12-1 1 0 0 5-0
2.  ŠK Slovan Bratysława 3 6 2 0 1 11-7 1 0 0 3-2 1 0 1 8-5
3.  Bobrujczanka Bobrujsk 3 3 1 0 2 7-9 1 0 1 5-6 0 0 1 2-3
4.  ŽFK Ekonomist (Nikšić) 3 0 0 0 3 2-20 0 0 1 0-8 0 0 2 2-12

Grupa 5
 
Kolejka 1 - 11 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2012, 14:00 - Nyon)

SFK 2000 Sarajevo 4-0 Peamount United FC 11 sierpnia, 11:00
Sarajewo
ASA Tel Awiw 5-0 Cardiff Metropolitan Ladies FC 11 sierpnia, 17:30
Sarajewo

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Peamount United FC 5-0 ASA Tel Awiw 13 sierpnia, 11:00
Sarajewo
SFK 2000 Sarajevo 1-0 Cardiff Metropolitan Ladies FC 13 sierpnia, 17:30
Sarajewo

Kolejka 3 - 16 sierpnia

ASA Tel Awiw 1-1 SFK 2000 Sarajevo 16 sierpnia, 17:00
Sarajewo
Cardiff Metropolitan Ladies FC 0-4 Peamount United FC 16 sierpnia, 17:00
Sarajewo

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SFK 2000 Sarajevo 3 7 2 1 0 6-1 2 0 0 5-0 0 1 0 1-1
2.  Peamount United FC 3 6 2 0 1 9-4 1 0 0 5-0 1 0 1 4-4
3.  ASA Tel Awiw 3 4 1 1 1 6-6 1 1 0 6-1 0 0 1 0-5
4.  Cardiff Metropolitan Ladies FC 3 0 0 0 3 0-10 0 0 1 0-4 0 0 2 0-6

Grupa 6
 
Kolejka 1 - 11 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2012, 14:00 - Nyon)

Apóllon FC 7-0 KÍ Klaksvík 11 sierpnia, 17:00
Larnaka
Żytłobud-1 Charków 14-1 Ada Velipojë 11 sierpnia, 20:00
Larnaka

Kolejka 2 - 13 sierpnia

KÍ Klaksvík 1-2 Żytłobud-1 Charków 13 sierpnia, 17:00
Larnaka
Apóllon FC 21-0 Ada Velipojë 13 sierpnia, 20:00
Larnaka

Kolejka 3 - 16 sierpnia

Żytłobud-1 Charków 0-3 Apóllon FC 16 sierpnia, 17:00
Limassol
Ada Velipojë 1-11 KÍ Klaksvík 16 sierpnia, 17:00
Larnaka

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Apóllon FC 3 9 3 0 0 31-0 2 0 0 28-0 1 0 0 3-0
2.  Żytłobud-1 Charków 3 6 2 0 1 16-5 1 0 1 14-4 1 0 0 2-1
3.  KÍ Klaksvík 3 3 1 0 2 12-10 0 0 1 1-2 1 0 1 11-8
4.  Ada Velipojë 3 0 0 0 3 2-46 0 0 1 1-11 0 0 2 1-35

Grupa 7
 
Kolejka 1 - 11 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2012, 14:00 - Nyon)

PAÓK 1-0 ŽFK Naše Taksi (Skopje) 11 sierpnia, 17:00
Strumica
MTK-Hungária FC 5-0 Skonto/Cerība 46.vsk. Ryga 11 sierpnia, 17:00
Strumica

Kolejka 2 - 13 sierpnia

PAÓK 8-0 Skonto/Cerība 46.vsk. Ryga 13 sierpnia, 17:00
Strumica
ŽFK Naše Taksi (Skopje) 0-7 MTK-Hungária FC 13 sierpnia, 17:00
Strumica

Kolejka 3 - 16 sierpnia

MTK-Hungária FC 2-0 PAÓK 16 sierpnia, 17:00
Strumica
Skonto/Cerība 46.vsk. Ryga 2-5 ŽFK Naše Taksi (Skopje) 16 sierpnia, 17:00
Strumica

Grupa 7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MTK-Hungária FC 3 9 3 0 0 14-0 2 0 0 7-0 1 0 0 7-0
2.  PAÓK 3 6 2 0 1 9-2 2 0 0 9-0 0 0 1 0-2
3.  ŽFK Naše Taksi (Skopje) 3 3 1 0 2 5-10 0 0 1 0-7 1 0 1 5-3
4.  Skonto/Cerība 46.vsk. Ryga 3 0 0 0 3 2-18 0 0 1 2-5 0 0 2 0-13

Grupa 8
 
Kolejka 1 - 11 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2012, 14:00 - Nyon)

Pallokerho-35 6-0 Noroc Nimoreni 11 sierpnia, 13:00
Vantaa
Glasgow City LFC 3-2 ŽNK Osijek 11 sierpnia, 17:00
Vantaa

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Glasgow City LFC 11-0 Noroc Nimoreni 13 sierpnia, 17:30
Vantaa
ŽNK Osijek 1-3 Pallokerho-35 13 sierpnia, 17:30
Vantaa

Kolejka 3 - 16 sierpnia

Pallokerho-35 1-1 Glasgow City LFC 16 sierpnia, 17:00
Vantaa
Noroc Nimoreni 1-11 ŽNK Osijek 16 sierpnia, 17:00
Vantaa

Grupa 8
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Glasgow City LFC 3 7 2 1 0 15-3 2 0 0 14-2 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
2.  Pallokerho-35 3 7 2 1 0 10-2 1 1 0 7-1 1 0 0 3-1 1 1 0 1 0 1-1
3.  ŽNK Osijek 3 3 1 0 2 14-7 0 0 1 1-3 1 0 1 13-4
4.  Noroc Nimoreni 3 0 0 0 3 1-28 0 0 1 1-11 0 0 2 0-17

1/16 finału - 26-27 września, 3-4 października
(Losowanie - 23 sierpnia 2012, 14:00 - Nyon)

Stjarnan (Garðabær) 0-0 Zorkij Krasnogorsk 26 września, 22:00
FC Zürich Frauen 1-1 FCF Juvisy-sur-Orge 25 września, 19:15
Pallokerho-35 0-7 Olympique Lyonnais 26 września, 16:00
Birmingham City LFC 2-0 ASDCF Bardolino 26 września, 15:00
Glasgow City LFC 1-2 DBK Fortuna Hjørring 26 września, 20:00
MTK-Hungária FC 0-4 LdB FC Malmö 27 września, 18:00
Olimpia Cluj-Napoca 1-1 SV Neulengbach 26 września, 16:00
Unia Racibórz 1-5 VfL Wolfsburg 27 września, 16:00
Apóllon FC 2-3 SS Torres Calcio Femminile 26 września, 15:30
Stabæk IF 2-0 Brøndbyernes IF 26 września, 19:00
SFK 2000 Sarajevo 0-3 AC Sparta Praga 27 września, 16:00
BIIK-Kazygurt Szymkent 0-4 Røa IL 26 września, 13:00
Standard Fémina de Liège 1-3 1.FFC Turbine Potsdam 71 26 września, 19:00
HFC ADO Den Haag 1-4 Rossijanka Krasnoarmiejsk 27 września, 19:00
ŽFK Spartak (Subotica) 0-1 Kopparbergs/Göteborg FC 26 września, 15:00
FC Barcelona 0-3 Arsenal LFC 26 września, 19:00

Zorkij Krasnogorsk 3-1 Stjarnan (Garðabær) 4 października, 13:00
Ramienskoje
FCF Juvisy-sur-Orge 1-0 FC Zürich Frauen 4 października, 19:45
Besançon
Olympique Lyonnais 5-0 Pallokerho-35 3 października, 18:30
ASDCF Bardolino 3-0 Birmingham City LFC 3 października, 20:30
pd.
DBK Fortuna Hjørring 0-0 Glasgow City LFC 3 października, 20:15
LdB FC Malmö 6-1 MTK-Hungária FC 3 października, 19:00
SV Neulengbach 2-2 Olimpia Cluj-Napoca 3 października, 19:30
pd.
VfL Wolfsburg 6-1 Unia Racibórz 4 października, 18:00
SS Torres Calcio Femminile 3-1 Apóllon FC 3 października, 20:00
Brøndbyernes IF 3-3 Stabæk IF 3 października, 18:30
AC Sparta Praga 3-0 SFK 2000 Sarajevo 11 października, 15:00
Røa IL 4-0 BIIK-Kazygurt Szymkent 4 października, 16:00
1.FFC Turbine Potsdam 71 5-0 Standard Fémina de Liège 3 października, 14:00
Rossijanka Krasnoarmiejsk 1-2 HFC ADO Den Haag 4 października, 13:00
Kopparbergs/Göteborg FC 3-0 ŽFK Spartak (Subotica) 3 października, 19:00
Arsenal LFC 4-0 FC Barcelona 4 października, 16:00

1/8 finału - 31 października-1 listopada, 7-8 listopada
(Losowanie - 23 sierpnia 2012, 14:00 - Nyon)

SS Torres Calcio Femminile 4-1 Olimpia Cluj-Napoca 31 października, 20:00
LdB FC Malmö 1-0 ASDCF Bardolino 31 października, 19:00
DBK Fortuna Hjørring 1-1 Kopparbergs/Göteborg FC 31 października, 18:30
VfL Wolfsburg 4-1 Røa IL 1 listopada, 17:00
AC Sparta Praga 0-1 Rossijanka Krasnoarmiejsk 1 listopada, 14:00
Zorkij Krasnogorsk 0-9 Olympique Lyonnais 31 października, 16:00
Chimki
Arsenal LFC 2-1 1.FFC Turbine Potsdam 71 1 listopada, 15:00
Stabæk IF 0-0 FCF Juvisy-sur-Orge 31 października, 18:00

Olimpia Cluj-Napoca 0-3 SS Torres Calcio Femminile 8 listopada, 17:00
ASDCF Bardolino 0-2 LdB FC Malmö 7 listopada, 20:30
Kopparbergs/Göteborg FC 3-2 DBK Fortuna Hjørring 7 listopada, 19:00
Røa IL 1-1 VfL Wolfsburg 7 listopada, 13:00
Drammen
Rossijanka Krasnoarmiejsk 2-2 AC Sparta Praga 8 listopada, 14:00
Chimki
Olympique Lyonnais 2-0 Zorkij Krasnogorsk 7 listopada, 18:00
1.FFC Turbine Potsdam 71 3-4 Arsenal LFC 7 listopada, 18:00
FCF Juvisy-sur-Orge 2-1 Stabæk IF 8 listopada, 19:00
Besançon

1/4 finału - 20-21 marca, 27-28 marca
(Losowanie - 27 listopada 2012, 13:30 - Nyon)

FCF Juvisy-sur-Orge 1-0 Kopparbergs/Göteborg FC 20 marca, 20:00
Besançon
Olympique Lyonnais 5-0 LdB FC Malmö 20 marca, 18:00
Arsenal LFC 3-1 SS Torres Calcio Femminile 20 marca, 15:00
VfL Wolfsburg 2-1 Rossijanka Krasnoarmiejsk 20 marca, 18:00

Kopparbergs/Göteborg FC 1-3 FCF Juvisy-sur-Orge 27 marca, 19:15
LdB FC Malmö 0-3 Olympique Lyonnais 28 marca, 19:15
SS Torres Calcio Femminile 0-1 Arsenal LFC 27 marca, 14:30
Rossijanka Krasnoarmiejsk 0-2 VfL Wolfsburg 28 marca, 16:30
Moskwa

1/2 finału - 13-14 kwietnia, 20-21 kwietnia
(Losowanie - 27 listopada 2012, 13:30 - Nyon)

Arsenal LFC 0-2 VfL Wolfsburg 14 kwietnia, 15:00
Olympique Lyonnais 3-0 FCF Juvisy-sur-Orge 13 kwietnia, 21:00

VfL Wolfsburg 2-1 Arsenal LFC 21 kwietnia, 12:00
FCF Juvisy-sur-Orge 1-6 Olympique Lyonnais 21 kwietnia, 16:30

Finał - 23 maja

VfL Wolfsburg 1-0 Olympique Lyonnais 23 maja, 20:30
Londyn, Stamford Bridge

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas