[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2012/2013, grupa: Szczecin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odrzanka Radziszewo 30 62 18 8 4 56-28 10 5 0 31-10 8 3 4 25-18
2.  Świt Skolwin (Szczecin) 30 56 16 8 6 56-35 8 5 2 34-19 8 3 4 22-16
3.  Piast Chociwel 30 52 15 7 8 47-25 10 3 2 30-10 5 4 6 17-15
4.  Zorza Dobrzany 30 51 14 9 7 50-39 7 6 2 25-15 7 3 5 25-24 4 8 2 2 0 4-2
5.  Pomorzanin Nowogard 30 51 14 9 7 50-37 8 4 3 29-17 6 5 4 21-20 4 6 1 3 0 4-2
6.  Odra Chojna 30 51 16 3 11 64-35 9 2 4 38-15 7 1 7 26-20 4 1 0 1 3 0-4
7.  Stal Lipiany 30 45 13 6 11 64-49 9 2 4 36-14 4 4 7 28-35 6 10 2 4 0 10-6
8.  Polonia Płoty 30 45 14 3 13 71-56 8 1 6 34-23 6 2 7 37-33 6 8 2 2 2 11-8
9.  Ina Ińsko 30 45 13 6 11 43-43 7 2 6 19-24 6 4 5 24-19 6 7 2 1 3 7-10
10.  Victoria 95 Przecław 30 45 12 9 9 42-43 7 5 3 25-21 5 4 6 17-22 6 6 1 3 2 6-10
11.  Morzycko Moryń 30 43 12 7 11 64-56 8 5 2 32-19 4 2 9 32-37
12.  Unia Dolice 30 41 12 5 13 63-53 7 2 6 38-27 5 3 7 25-26
13.  Klon Krzęcin 30 36 11 3 16 51-82 9 2 4 29-25 2 1 12 22-57
14.  Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 26 7 5 18 37-47 3 0 12 20-28 4 5 6 17-19
15.  Ehrle Polska Dobra Szczecińska 30 15 3 6 21 35-87 1 1 13 18-46 2 5 8 17-41
16.  Rega Trzebiatów 30 6 0 6 24 19-97 0 5 10 14-47 0 1 14 5-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Odrzanka Radziszewo    0-0 0-0 1-1 3-0 2-1 4-2 1-0 3-1 3-0 3-1 3-1 5-2 1-1 0-0 2-0 
 2 Świt Skolwin (Szczecin)2-2     2-1 4-2 3-2 0-1 0-0 4-1 1-1 2-0 4-1 3-4 4-1 1-1 2-2 2-0 
 3 Piast Chociwel0-2 1-1     0-2 0-0 2-0 4-1 5-0 2-2 2-0 1-0 1-0 2-1 2-0 5-1 3-0* 
 4 Zorza Dobrzany1-3 4-1 1-1     1-1 1-0 4-0 2-2 1-0 1-3 1-0 2-2 2-1 0-0 4-1 0-0 
 5 Pomorzanin Nowogard1-0 1-2 2-3 1-1     0-0 5-1 2-3 0-0 0-0 2-1 1-0 5-3 3-2 4-1 2-0 
 6 Odra Chojna1-0 1-2 0-0 0-1 0-2     4-1 4-1* 0-2 2-1 3-2 2-0 2-2 3-1 9-0 7-0 
 7 Stal Lipiany1-2 0-2 2-0 1-0 1-0 2-0     3-1 2-0 1-1 3-3 0-3 6-0 1-2 6-0 7-0 
 8 Polonia Płoty0-1 2-4 0-1 2-3 5-2 4-1 1-1     2-0 0-1 3-6 5-2 6-0 1-0 2-1 1-0 
 9 Ina Ińsko0-3 1-0 1-0 4-2 0-0 2-1 1-1 1-5     2-0 1-3 1-4 1-0 1-2 1-3 2-0 
 10 Victoria 95 Przecław2-1 1-1 1-0 1-1 1-2 0-2 2-2 2-2 0-3     4-2 3-2 2-1 3-1 1-1 2-0 
 11 Morzycko Moryń1-1 2-1 2-1 2-3 0-2 2-1 3-2 2-0 3-3 2-2     1-1 8-1 1-0 0-0 3-1 
 12 Unia Dolice6-0 0-2 0-3 4-1 0-2 1-2 1-4 4-3 4-3 0-1 4-1     6-3 1-1 1-1 6-0 
 13 Klon Krzęcin1-1 2-1 2-0 2-1 2-3 1-4 3-1 1-4 1-4 4-2 2-0 1-0     0-0 2-1 5-3 
 14 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)2-3 0-1 0-4 0-2 1-2 1-3 0-1 1-2 0-1 1-2 1-2 0-2 6-2     2-1 5-0 
 15 Ehrle Polska Dobra Szczecińska0-2 0-1 1-2 1-2 2-2 1-2 2-4 0-10 0-1 1-3 3-8 2-3 1-3 1-2     3-1 
 16 Rega Trzebiatów0-4 1-3 1-1 1-3 1-1 1-8 1-7 1-3 0-3 1-1 2-2 1-1 1-2 0-4 2-4     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Ina Ińsko 1-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 19 sierpnia, 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4-2 Zorza Dobrzany 18 sierpnia, 11:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-2 Unia Dolice 18 sierpnia, 16:00
Klon Krzęcin 4-2 Victoria 95 Przecław 18 sierpnia, 13:00
Stal Lipiany 3-3 Morzycko Moryń 18 sierpnia, 18:00
Rega Trzebiatów 1-8 Odra Chojna 18 sierpnia, 18:00
Pomorzanin Nowogard 1-0 Odrzanka Radziszewo 18 sierpnia, 17:00
Polonia Płoty 0-1 Piast Chociwel 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-2 Piast Chociwel 25 sierpnia, 11:00
Odrzanka Radziszewo 1-0 Polonia Płoty 25 sierpnia, 17:00
Odra Chojna 0-2 Pomorzanin Nowogard 25 sierpnia, 11:00
Morzycko Moryń 3-1 Rega Trzebiatów 25 sierpnia, 18:00
Victoria 95 Przecław 2-2 Stal Lipiany 25 sierpnia, 11:00
Unia Dolice 6-3 Klon Krzęcin 25 sierpnia, 16:00
Zorza Dobrzany 0-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 25 sierpnia, 17:00
Ina Ińsko 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) 2-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 29 sierpnia, 17:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Ina Ińsko 29 sierpnia, 17:00
Klon Krzęcin 2-1 Zorza Dobrzany 29 sierpnia, 17:00
Stal Lipiany 0-3 Unia Dolice 29 sierpnia, 17:00
Rega Trzebiatów 1-1 Victoria 95 Przecław 29 sierpnia, 18:00
Pomorzanin Nowogard 2-1 Morzycko Moryń 29 sierpnia, 17:00
Polonia Płoty 4-1 Odra Chojna 29 sierpnia, 17:00
Piast Chociwel 0-2 Odrzanka Radziszewo 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 1-2 września

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-2 Odrzanka Radziszewo 1 września, 11:00
Odra Chojna 0-0 Piast Chociwel 1 września, 17:00
Morzycko Moryń 2-0 Polonia Płoty 2 września, 18:00
Victoria 95 Przecław 1-2 Pomorzanin Nowogard 1 września, 11:00
Unia Dolice 6-0 Rega Trzebiatów 2 września, 16:00
Zorza Dobrzany 4-0 Stal Lipiany 1 września, 17:00
Ina Ińsko 1-0 Klon Krzęcin 1 września, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1 września, 11:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 8 września, 11:00
Klon Krzęcin 2-1 Świt Skolwin (Szczecin) 8 września, 15:00
Stal Lipiany 2-0 Ina Ińsko 8 września, 17:00
Rega Trzebiatów 1-3 Zorza Dobrzany 8 września, 17:00
Pomorzanin Nowogard 1-0 Unia Dolice 8 września, 17:00
Polonia Płoty 0-1 Victoria 95 Przecław 8 września, 16:00
Piast Chociwel 1-0 Morzycko Moryń 8 września, 16:00
Odrzanka Radziszewo 2-1 Odra Chojna 8 września, 17:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-2 Odra Chojna 15 września, 11:00
Morzycko Moryń 1-1 Odrzanka Radziszewo 15 września, 17:00
Victoria 95 Przecław 1-0 Piast Chociwel 15 września, 11:00
Unia Dolice 4-3 Polonia Płoty 16 września, 16:00
Zorza Dobrzany 1-1 Pomorzanin Nowogard 15 września, 16:00
Ina Ińsko 2-0 Rega Trzebiatów 15 września, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Stal Lipiany 15 września, 11:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 6-2 Klon Krzęcin 15 września, 11:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Klon Krzęcin 2-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 23 września, 14:30
Stal Lipiany 1-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 22 września, 16:00
Rega Trzebiatów 1-3 Świt Skolwin (Szczecin) 22 września, 17:00
Pomorzanin Nowogard 0-0 Ina Ińsko 22 września, 16:00
Polonia Płoty 2-3 Zorza Dobrzany 22 września, 16:00
Piast Chociwel 1-0 Unia Dolice 22 września, 16:00
Odrzanka Radziszewo 3-0 Victoria 95 Przecław 22 września, 17:00
Odra Chojna 3-2 Morzycko Moryń 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-8 Morzycko Moryń 29 września, 11:00
Victoria 95 Przecław 0-2 Odra Chojna 29 września, 11:00
Unia Dolice 6-0 Odrzanka Radziszewo 30 września, 16:00
Zorza Dobrzany 1-1 Piast Chociwel 29 września, 16:00
Ina Ińsko 1-5 Polonia Płoty 30 września, 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3-2 Pomorzanin Nowogard 29 września, 11:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5-0 Rega Trzebiatów 29 września, 11:00
Klon Krzęcin 3-1 Stal Lipiany 29 września, 13:30

Kolejka 9 - 6-7 października

Stal Lipiany 6-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 6 października, 15:00
Rega Trzebiatów 1-2 Klon Krzęcin 5 października, 16:00
Pomorzanin Nowogard 3-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 17 października, 16:00
w pierwotnym terminie (6 października, 15:00) mecz przerwany w 26. minucie przy stanie 1-0 z powodu śmierci zawodnika gospodarzy / w drugim terminie dokończony
Polonia Płoty 2-4 Świt Skolwin (Szczecin) 6 października, 15:00
Piast Chociwel 2-2 Ina Ińsko 6 października, 15:00
Odrzanka Radziszewo 1-1 Zorza Dobrzany 6 października, 16:00
Odra Chojna 2-0 Unia Dolice 6 października, 15:00
Morzycko Moryń 2-2 Victoria 95 Przecław 6 października, 16:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-3 Victoria 95 Przecław 13 października, 11:00
Unia Dolice 4-1 Morzycko Moryń 14 października, 15:00
Zorza Dobrzany 1-0 Odra Chojna 13 października, 15:00
Ina Ińsko 0-3 Odrzanka Radziszewo 14 października, 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Piast Chociwel 13 października, 11:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Polonia Płoty 13 października, 11:00
Klon Krzęcin 2-3 Pomorzanin Nowogard 13 października, 13:30
Stal Lipiany 7-0 Rega Trzebiatów 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 20 października

Rega Trzebiatów 2-4 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 20 października, 13:00
Pomorzanin Nowogard 5-1 Stal Lipiany 20 października, 14:00
Polonia Płoty 6-0 Klon Krzęcin 20 października, 15:00
Piast Chociwel 2-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 20 października, 15:00
Odrzanka Radziszewo 0-0 Świt Skolwin (Szczecin) 20 października, 16:00
w Daleszewie
Odra Chojna 0-2 Ina Ińsko 20 października, 14:00
Morzycko Moryń 2-3 Zorza Dobrzany 20 października, 16:00
Victoria 95 Przecław 3-2 Unia Dolice 20 października, 11:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-3 Unia Dolice 27 października, 11:00
Zorza Dobrzany 1-3 Victoria 95 Przecław 27 października, 15:00
Ina Ińsko 1-3 Morzycko Moryń 28 października, 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 Odra Chojna 27 października, 11:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-3 Odrzanka Radziszewo 27 października, 11:00
Klon Krzęcin 2-0 Piast Chociwel 27 października, 13:00
Stal Lipiany 3-1 Polonia Płoty 27 października, 14:00
Rega Trzebiatów 1-1 Pomorzanin Nowogard 27 października, 13:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Pomorzanin Nowogard 4-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3 listopada, 14:00
Polonia Płoty 1-0 Rega Trzebiatów 3 listopada, 14:00
Piast Chociwel 4-1 Stal Lipiany 3 listopada, 14:30
Odrzanka Radziszewo 5-2 Klon Krzęcin 3 listopada, 13:00
Odra Chojna 3-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3 listopada, 14:00
Morzycko Moryń 2-1 Świt Skolwin (Szczecin) 4 listopada, 14:00
Victoria 95 Przecław 0-3 Ina Ińsko 3 listopada, 11:00
Unia Dolice 4-1 Zorza Dobrzany 3 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-2 Zorza Dobrzany 10 listopada, 11:00
Ina Ińsko 1-4 Unia Dolice 11 listopada, 11:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Victoria 95 Przecław 10 listopada, 11:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Morzycko Moryń 10 listopada, 11:00
Klon Krzęcin 1-4 Odra Chojna 10 listopada, 13:00
Stal Lipiany 1-2 Odrzanka Radziszewo 10 listopada, 13:00
Rega Trzebiatów 1-1 Piast Chociwel 10 listopada, 13:00
Pomorzanin Nowogard 2-3 Polonia Płoty 10 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Polonia Płoty 2-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 17 listopada, 13:00
Piast Chociwel 0-0 Pomorzanin Nowogard 17 listopada, 13:00
Odrzanka Radziszewo 2-0 Rega Trzebiatów 17 listopada, 13:00
Odra Chojna 4-1 Stal Lipiany 17 listopada, 13:00
Morzycko Moryń 8-1 Klon Krzęcin 17 listopada, 13:00
Victoria 95 Przecław 3-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 17 listopada, 11:00
Unia Dolice 0-2 Świt Skolwin (Szczecin) 17 listopada, 13:00
Zorza Dobrzany 1-0 Ina Ińsko 17 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-1 Ina Ińsko 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zorza Dobrzany 4-1 Świt Skolwin (Szczecin) 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Dolice 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria 95 Przecław 2-1 Klon Krzęcin 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Morzycko Moryń 3-2 Stal Lipiany 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Odra Chojna 7-0 Rega Trzebiatów 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Odrzanka Radziszewo 3-0 Pomorzanin Nowogard 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Chociwel 5-0 Polonia Płoty 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

Piast Chociwel 5-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 6 kwietnia, 16:00
Polonia Płoty 0-1 Odrzanka Radziszewo 6 kwietnia, 16:00
na bocznym boisku
Pomorzanin Nowogard 0-0 Odra Chojna 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rega Trzebiatów 2-2 Morzycko Moryń 7 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku
Stal Lipiany 1-1 Victoria 95 Przecław 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Klon Krzęcin 1-0 Unia Dolice 24 kwietnia, 17:30
w Granowie / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-2 Zorza Dobrzany 6 kwietnia, 18:30
na boisku przy ul. Pomarańczowej
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Ina Ińsko 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 13 kwietnia, 13:00
Ina Ińsko 1-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 13 kwietnia, 11:00
Zorza Dobrzany 2-1 Klon Krzęcin 13 kwietnia, 16:00
Unia Dolice 1-4 Stal Lipiany 13 kwietnia, 15:00
Victoria 95 Przecław 2-0 Rega Trzebiatów 13 kwietnia, 11:00
Morzycko Moryń 0-2 Pomorzanin Nowogard 13 kwietnia, 17:30
Odra Chojna 4-1 Polonia Płoty 13 kwietnia, 16:00
(wo)
mecz przerwany przy stanie 4-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Odrzanka Radziszewo 0-0 Piast Chociwel 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 20-21 kwietnia

Odrzanka Radziszewo 0-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 20 kwietnia, 17:30
w Gryfinie
Piast Chociwel 2-0 Odra Chojna 20 kwietnia, 16:00
Polonia Płoty 3-6 Morzycko Moryń 20 kwietnia, 16:00
Pomorzanin Nowogard 0-0 Victoria 95 Przecław 20 kwietnia, 16:00
Rega Trzebiatów 1-1 Unia Dolice 21 kwietnia, 11:00
Stal Lipiany 1-0 Zorza Dobrzany 20 kwietnia, 13:00
Klon Krzęcin 1-4 Ina Ińsko 20 kwietnia, 11:00
w Granowie
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 27-28 kwietnia

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 27 kwietnia, 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4-1 Klon Krzęcin 27 kwietnia, 17:00
Ina Ińsko 1-1 Stal Lipiany 27 kwietnia, 11:00
Zorza Dobrzany 0-0 Rega Trzebiatów 27 kwietnia, 16:00
Unia Dolice 0-2 Pomorzanin Nowogard 27 kwietnia, 16:00
Victoria 95 Przecław 2-2 Polonia Płoty 27 kwietnia, 11:00
Morzycko Moryń 2-1 Piast Chociwel 27 kwietnia, 18:00
Odra Chojna 1-0 Odrzanka Radziszewo 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 1 maja

Odra Chojna 9-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1 maja, 17:00
Odrzanka Radziszewo 3-1 Morzycko Moryń 1 maja, 16:00
w Daleszewie
Piast Chociwel 2-0 Victoria 95 Przecław 1 maja, 17:00
Polonia Płoty 5-2 Unia Dolice 1 maja, 11:00
Pomorzanin Nowogard 1-1 Zorza Dobrzany 1 maja, 15:00
Rega Trzebiatów 0-3 Ina Ińsko 1 maja, 11:00
Stal Lipiany 0-2 Świt Skolwin (Szczecin) 1 maja, 17:00
Klon Krzęcin 0-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1 maja, 11:00
w Granowie

Kolejka 22 - 4-5 maja

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-3 Klon Krzęcin 4 maja, 13:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Stal Lipiany 4 maja, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Rega Trzebiatów 4 maja, 11:00
Ina Ińsko 0-0 Pomorzanin Nowogard 4 maja, 16:00
Zorza Dobrzany 2-2 Polonia Płoty 4 maja, 16:00
Unia Dolice 0-3 Piast Chociwel 4 maja, 16:00
Victoria 95 Przecław 2-1 Odrzanka Radziszewo 4 maja, 11:00
Morzycko Moryń 2-1 Odra Chojna 4 maja, 18:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

Morzycko Moryń 0-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 12 maja, 18:00
Odra Chojna 2-1 Victoria 95 Przecław 11 maja, 17:00
Odrzanka Radziszewo 3-1 Unia Dolice 11 maja, 16:00
Piast Chociwel 0-2 Zorza Dobrzany 11 maja, 17:00
Polonia Płoty 2-0 Ina Ińsko 11 maja, 16:00
Pomorzanin Nowogard 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 11 maja, 16:00
Rega Trzebiatów 0-4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 12 maja, 11:00
Stal Lipiany 6-0 Klon Krzęcin 11 maja, 13:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-4 Stal Lipiany 18 maja, 13:00
Klon Krzęcin 5-3 Rega Trzebiatów 18 maja, 11:00
w Granowie
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Pomorzanin Nowogard 18 maja, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4-1 Polonia Płoty 18 maja, 17:00
Ina Ińsko 1-0 Piast Chociwel 18 maja, 16:00
Zorza Dobrzany 1-3 Odrzanka Radziszewo 18 maja, 16:00
Unia Dolice 1-2 Odra Chojna 18 maja, 16:00
Victoria 95 Przecław 4-2 Morzycko Moryń 18 maja, 11:00

Kolejka 25 - 25-26 maja

Victoria 95 Przecław 1-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 25 maja, 11:00
Morzycko Moryń 1-1 Unia Dolice 25 maja, 18:00
Odra Chojna 0-1 Zorza Dobrzany 25 maja, 14:00
Odrzanka Radziszewo 3-1 Ina Ińsko 25 maja, 16:00
w Daleszewie
Piast Chociwel 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 25 maja, 17:00
Polonia Płoty 1-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 25 maja, 16:00
Pomorzanin Nowogard 5-3 Klon Krzęcin 25 maja, 16:00
Rega Trzebiatów 1-7 Stal Lipiany 26 maja, 11:00

Kolejka 26 - 1-2 czerwca

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-1 Rega Trzebiatów 1 czerwca, 13:00
Stal Lipiany 1-0 Pomorzanin Nowogard 1 czerwca, 13:00
Klon Krzęcin 1-4 Polonia Płoty 1 czerwca, 11:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-4 Piast Chociwel 1 czerwca, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-2 Odrzanka Radziszewo 1 czerwca, 17:00
Ina Ińsko 2-1 Odra Chojna 1 czerwca, 13:00
Zorza Dobrzany 1-0 Morzycko Moryń 1 czerwca, 16:00
Unia Dolice 0-1 Victoria 95 Przecław 1 czerwca, 16:00

Kolejka 27 - 5 czerwca

Unia Dolice 1-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 5 czerwca, 17:30
Victoria 95 Przecław 1-1 Zorza Dobrzany 5 czerwca, 17:30
Morzycko Moryń 3-3 Ina Ińsko 5 czerwca, 17:30
Odra Chojna 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 5 czerwca, 17:30
Odrzanka Radziszewo 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5 czerwca, 17:30
Piast Chociwel 2-1 Klon Krzęcin 5 czerwca, 17:30
Polonia Płoty 1-1 Stal Lipiany 5 czerwca, 17:30
Pomorzanin Nowogard 2-0 Rega Trzebiatów 5 czerwca, 17:30

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-2 Pomorzanin Nowogard 8 czerwca, 13:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Rega Trzebiatów 1-3 Polonia Płoty 9 czerwca, 11:00
Stal Lipiany 2-0 Piast Chociwel 8 czerwca, 13:00
Klon Krzęcin 1-1 Odrzanka Radziszewo 8 czerwca, 11:00
w Granowie
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-3 Odra Chojna 8 czerwca, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4-1 Morzycko Moryń 8 czerwca, 17:00
Ina Ińsko 2-0 Victoria 95 Przecław 8 czerwca, 11:00
Zorza Dobrzany 2-2 Unia Dolice 8 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Zorza Dobrzany 4-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 15 czerwca, 17:00
Unia Dolice 4-3 Ina Ińsko 15 czerwca, 16:00
Victoria 95 Przecław 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 15 czerwca, 11:00
Morzycko Moryń 1-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 15 czerwca, 18:00
Odra Chojna 2-2 Klon Krzęcin 15 czerwca, 17:00
Odrzanka Radziszewo 4-2 Stal Lipiany 15 czerwca, 16:00
w Daleszewie
Piast Chociwel 3-0 Rega Trzebiatów 15 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Polonia Płoty 5-2 Pomorzanin Nowogard 15 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-10 Polonia Płoty 22 czerwca, 17:00
Pomorzanin Nowogard 2-3 Piast Chociwel 22 czerwca, 17:00
Rega Trzebiatów 0-4 Odrzanka Radziszewo 22 czerwca, 17:00
Stal Lipiany 2-0 Odra Chojna 22 czerwca, 17:00
Klon Krzęcin 2-0 Morzycko Moryń 22 czerwca, 17:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Victoria 95 Przecław 22 czerwca, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3-4 Unia Dolice 22 czerwca, 15:00
Ina Ińsko 4-2 Zorza Dobrzany 22 czerwca, 17:00

IV liga 2012/2013 (zachodniopomorska)

Liga okręgowa 2012/2013 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Szczecin (południe))
Klasa okręgowa 2012/2013 (Szczecin (północ))

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas