[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Europy w Futsalu 2012/2013

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 8-12 sierpnia
(Losowanie - 4 lipca 2012, 14:00 - Nyon)

KMF Leotar (Trebinje) 9-1 ZC Excess Futsal 8 sierpnia, 20:00
Trebinje

Kolejka 2 - 8-12 sierpnia

ZC Excess Futsal 0-3 Lexmax Stăuceni 9 sierpnia, 20:00
Trebinje

Kolejka 3 - 8-12 sierpnia

Lexmax Stăuceni 1-4 KMF Leotar (Trebinje) 10 sierpnia, 20:00
Trebinje

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMF Leotar (Trebinje) 2 6 2 0 0 13-2 1 0 0 9-1 1 0 0 4-1
2.  Lexmax Stăuceni 2 3 1 0 1 4-4 0 0 1 1-4 1 0 0 3-0
3.  ZC Excess Futsal 2 0 0 0 2 1-12 0 0 1 0-3 0 0 1 1-9

Grupa B
 
Kolejka 1 - 8-12 sierpnia
(Losowanie - 4 lipca 2012, 14:00 - Nyon)

Helvécia Futsal do Brasil 2-1 Edro Vlorë 8 sierpnia, 17:00
Birkerød
Sport Italia Futsal 1-6 Lidsielmasz Lida 8 sierpnia, 19:30
Birkerød

Kolejka 2 - 8-12 sierpnia

Lidsielmasz Lida 2-1 Helvécia Futsal do Brasil 9 sierpnia, 17:00
Birkerød
Sport Italia Futsal 6-3 Edro Vlorë 9 sierpnia, 19:30
Birkerød

Kolejka 3 - 8-12 sierpnia

Edro Vlorë 2-5 Lidsielmasz Lida 11 sierpnia, 13:00
Birkerød
Helvécia Futsal do Brasil 2-7 Sport Italia Futsal 11 sierpnia, 17:00
Birkerød

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lidsielmasz Lida 3 9 3 0 0 13-4 1 0 0 2-1 2 0 0 11-3
2.  Sport Italia Futsal 3 6 2 0 1 14-11 1 0 1 7-9 1 0 0 7-2
3.  Helvécia Futsal do Brasil 3 3 1 0 2 5-10 1 0 1 4-8 0 0 1 1-2
4.  Edro Vlorë 3 0 0 0 3 6-13 0 0 1 2-5 0 0 2 4-8

Grupa C
 
Kolejka 1 - 8-12 sierpnia
(Losowanie - 4 lipca 2012, 14:00 - Nyon)

EID Futsal 3-2 TüFAD Ankara 8 sierpnia, 18:30
Wiener Neustadt
1.FC Allstars Wiener Neustadt 9-4 Futsal Minerva 8 sierpnia, 21:00
Wiener Neustadt

Kolejka 2 - 8-12 sierpnia

Futsal Minerva 9-6 EID Futsal 9 sierpnia, 18:30
Wiener Neustadt
1.FC Allstars Wiener Neustadt 3-3 TüFAD Ankara 9 sierpnia, 21:00
Wiener Neustadt

Kolejka 3 - 8-12 sierpnia

TüFAD Ankara 6-5 Futsal Minerva 11 sierpnia, 18:30
Wiener Neustadt
EID Futsal 5-2 1.FC Allstars Wiener Neustadt 11 sierpnia, 21:00
Wiener Neustadt

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  EID Futsal 3 6 2 0 1 14-13 2 0 0 8-4 0 0 1 6-9
2.  1.FC Allstars Wiener Neustadt 3 4 1 1 1 14-12 1 1 0 12-7 0 0 1 2-5 1 1 0 1 0 3-3
3.  TüFAD Ankara 3 4 1 1 1 11-11 1 0 0 6-5 0 1 1 5-6 1 1 0 1 0 3-3
4.  Futsal Minerva 3 3 1 0 2 18-21 1 0 0 9-6 0 0 2 9-15

Grupa D
 
Kolejka 1 - 8-12 sierpnia
(Losowanie - 4 lipca 2012, 14:00 - Nyon)

Futsal Topsport Antwerpen 18-0 Fair City Santos FC 8 sierpnia, 17:30
Paryż
Sporting Club de Paris 6-3 Hamburg Panthers 8 sierpnia, 20:00
Paryż

Kolejka 2 - 8-12 sierpnia

Hamburg Panthers 8-6 Futsal Topsport Antwerpen 9 sierpnia, 17:30
Paryż
Sporting Club de Paris 18-2 Fair City Santos FC 9 sierpnia, 20:00
Paryż

Kolejka 3 - 8-12 sierpnia

Fair City Santos FC 5-5 Hamburg Panthers 11 sierpnia, 17:30
Paryż
Futsal Topsport Antwerpen 4-4 Sporting Club de Paris 11 sierpnia, 20:00
Paryż

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Club de Paris 3 7 2 1 0 28-9 2 0 0 24-5 0 1 0 4-4
2.  Hamburg Panthers 3 4 1 1 1 16-17 1 0 0 8-6 0 1 1 8-11 1 3 1 0 0 8-6
3.  Futsal Topsport Antwerpen 3 4 1 1 1 28-12 1 1 0 22-4 0 0 1 6-8 1 0 0 0 1 6-8
4.  Fair City Santos FC 3 1 0 1 2 7-41 0 1 0 5-5 0 0 2 2-36

Grupa E
 
Kolejka 1 - 8-12 sierpnia
(Losowanie - 4 lipca 2012, 14:00 - Nyon)

Maccabi Nahalat Itzhak Tel Awiw 3-3 Szahumjan Erewan 8 sierpnia, 18:30
Andora
FC Encamp Dicoansa 2-4 Vegakameratene 8 sierpnia, 20:45
Andora

Kolejka 2 - 8-12 sierpnia

Vegakameratene 0-0 Maccabi Nahalat Itzhak Tel Awiw 9 sierpnia, 18:30
Andora
FC Encamp Dicoansa 6-2 Szahumjan Erewan 9 sierpnia, 20:45
Andora

Kolejka 3 - 8-12 sierpnia

Szahumjan Erewan 1-4 Vegakameratene 11 sierpnia, 18:30
Andora
Maccabi Nahalat Itzhak Tel Awiw 7-4 FC Encamp Dicoansa 11 sierpnia, 20:45
Andora

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Vegakameratene 3 7 2 1 0 8-3 0 1 0 0-0 2 0 0 8-3
2.  Maccabi Nahalat Itzhak Tel Awiw 3 5 1 2 0 10-7 1 1 0 10-7 0 1 0 0-0
3.  FC Encamp Dicoansa 3 3 1 0 2 12-13 1 0 1 8-6 0 0 1 4-7
4.  Szahumjan Erewan 3 1 0 1 2 6-13 0 0 1 1-4 0 1 1 5-9

Grupa F
 
Kolejka 1 - 8-12 sierpnia
(Losowanie - 4 lipca 2012, 14:00 - Nyon)

Ilves FS 3-0 Cardiff City FC 8 sierpnia, 17:00
Warna
Grand Pro-Koktejłs Warna 7-2 FC Ibra 8 sierpnia, 19:30
Warna

Kolejka 2 - 8-12 sierpnia

FC Ibra 3-5 Ilves FS 9 sierpnia, 17:00
Warna
Grand Pro-Koktejłs Warna 4-1 Cardiff City FC 9 sierpnia, 19:30
Warna

Kolejka 3 - 8-12 sierpnia

Cardiff City FC 0-8 FC Ibra 11 sierpnia, 17:00
Warna
Ilves FS 0-0 Grand Pro-Koktejłs Warna 11 sierpnia, 19:30
Warna

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grand Pro-Koktejłs Warna 3 7 2 1 0 11-3 2 0 0 11-3 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
2.  Ilves FS 3 7 2 1 0 8-3 1 1 0 3-0 1 0 0 5-3 1 1 0 1 0 0-0
3.  FC Ibra 3 3 1 0 2 13-12 0 0 1 3-5 1 0 1 10-7
4.  Cardiff City FC 3 0 0 0 3 1-15 0 0 1 0-8 0 0 2 1-7

Grupa G
 
Kolejka 1 - 8-12 sierpnia
(Losowanie - 4 lipca 2012, 14:00 - Nyon)

KMF Jedinstvo (Bijelo Polje) 7-6 FC Anži Tallin 9 sierpnia, 18:00
Skopje
KMF Železarec (Skopje) 3-1 Bekentas Wilno 9 sierpnia, 20:30
Skopje

Kolejka 2 - 8-12 sierpnia

Bekentas Wilno 2-7 KMF Jedinstvo (Bijelo Polje) 10 sierpnia, 18:00
Skopje
KMF Železarec (Skopje) 2-2 FC Anži Tallin 10 sierpnia, 20:30
Skopje

Kolejka 3 - 8-12 sierpnia

FC Anži Tallin 3-2 Bekentas Wilno 12 sierpnia, 18:00
Skopje
KMF Jedinstvo (Bijelo Polje) 2-5 KMF Železarec (Skopje) 12 sierpnia, 20:30
Skopje

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMF Železarec (Skopje) 3 7 2 1 0 10-5 1 1 0 5-3 1 0 0 5-2
2.  KMF Jedinstvo (Bijelo Polje) 3 6 2 0 1 16-13 1 0 1 9-11 1 0 0 7-2
3.  FC Anži Tallin 3 4 1 1 1 11-11 1 0 0 3-2 0 1 1 8-9
4.  Bekentas Wilno 3 0 0 0 3 5-13 0 0 1 2-7 0 0 2 3-6

II faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1 - 4-9 września
(Losowanie - 4 lipca 2012, 14:00 - Nyon)

AS Omónia Lefkossías 3-3 Slov-Matic Fofo Bratysława 6 września, 16:45
Nikozja
Luparense Calcio a 5 2-0 Grand Pro-Koktejłs Warna 6 września, 19:00
Nikozja

Kolejka 2 - 4-9 września

AS Omónia Lefkossías 5-3 Grand Pro-Koktejłs Warna 7 września, 16:45
Nikozja
Slov-Matic Fofo Bratysława 0-0 Luparense Calcio a 5 7 września, 19:00
Nikozja

Kolejka 3 - 4-9 września

Grand Pro-Koktejłs Warna 2-7 Slov-Matic Fofo Bratysława 9 września, 16:15
Nikozja
Luparense Calcio a 5 5-1 AS Omónia Lefkossías 9 września, 18:30
Nikozja

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Luparense Calcio a 5 3 7 2 1 0 7-1 2 0 0 7-1 0 1 0 0-0
2.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 5 1 2 0 10-5 0 1 0 0-0 1 1 0 10-5
3.  AS Omónia Lefkossías 3 4 1 1 1 9-11 1 1 0 8-6 0 0 1 1-5
4.  Grand Pro-Koktejłs Warna 3 0 0 0 3 5-14 0 0 1 2-7 0 0 2 3-7

Grupa 2
 
Kolejka 1 - 4-9 września
(Losowanie - 4 lipca 2012, 14:00 - Nyon)

KMF Ekonomac (Kragujevac) 6-2 Vegakameratene 5 września, 16:30
Ryga
Nikars Ryga 6-1 KMF Železarec (Skopje) 5 września, 19:00
Ryga

Kolejka 2 - 4-9 września

KMF Železarec (Skopje) 1-8 KMF Ekonomac (Kragujevac) 6 września, 16:30
Ryga
Nikars Ryga 2-1 Vegakameratene 6 września, 19:00
Ryga

Kolejka 3 - 4-9 września

Vegakameratene 4-2 KMF Železarec (Skopje) 8 września, 12:30
Ryga
KMF Ekonomac (Kragujevac) 4-3 Nikars Ryga 8 września, 15:00
Ryga

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 9 3 0 0 18-6 2 0 0 10-5 1 0 0 8-1
2.  Nikars Ryga 3 6 2 0 1 11-6 2 0 0 8-2 0 0 1 3-4
3.  Vegakameratene 3 3 1 0 2 7-10 1 0 0 4-2 0 0 2 3-8
4.  KMF Železarec (Skopje) 3 0 0 0 3 4-18 0 0 1 1-8 0 0 2 3-10

Grupa 3
 
Kolejka 1 - 4-9 września
(Losowanie - 4 lipca 2012, 14:00 - Nyon)

City'us Târgu Mureș 3-1 KMF Leotar (Trebinje) 4 września, 17:30
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim 3-2 Enerhija Lwów 4 września, 20:00
Chrudim

Kolejka 2 - 4-9 września

Enerhija Lwów 6-3 City'us Târgu Mureș 5 września, 17:30
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim 4-0 KMF Leotar (Trebinje) 5 września, 20:00
Chrudim

Kolejka 3 - 4-9 września

KMF Leotar (Trebinje) 2-6 Enerhija Lwów 7 września, 15:30
Chrudim
City'us Târgu Mureș 5-4 FK Era-Pack Chrudim 7 września, 18:00
Chrudim

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Enerhija Lwów 3 6 2 0 1 14-8 1 0 0 6-3 1 0 1 8-5 2 3 1 0 1 8-6
2.  FK Era-Pack Chrudim 3 6 2 0 1 11-7 2 0 0 7-2 0 0 1 4-5 2 3 1 0 1 7-7
3.  City'us Târgu Mureș 3 6 2 0 1 11-11 2 0 0 8-5 0 0 1 3-6 2 3 1 0 1 8-10
4.  KMF Leotar (Trebinje) 3 0 0 0 3 3-13 0 0 1 2-6 0 0 2 1-7

Grupa 4
 
Kolejka 1 - 4-9 września
(Losowanie - 4 lipca 2012, 14:00 - Nyon)

Iberia 2000 Tbilisi 3-2 Sporting Club de Paris 5 września, 18:00
Litija
KMN SVEA Lesna Litija 7-2 SFA Athína 90 5 września, 20:30
Litija

Kolejka 2 - 4-9 września

SFA Athína 90 1-3 Iberia 2000 Tbilisi 6 września, 18:00
Litija
KMN SVEA Lesna Litija 3-3 Sporting Club de Paris 6 września, 20:30
Litija

Kolejka 3 - 4-9 września

Sporting Club de Paris 7-1 SFA Athína 90 8 września, 18:00
Litija
Iberia 2000 Tbilisi 1-2 KMN SVEA Lesna Litija 8 września, 20:30
Litija

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMN SVEA Lesna Litija 3 7 2 1 0 12-6 1 1 0 10-5 1 0 0 2-1
2.  Iberia 2000 Tbilisi 3 6 2 0 1 7-5 1 0 1 4-4 1 0 0 3-1
3.  Sporting Club de Paris 3 4 1 1 1 12-7 1 0 0 7-1 0 1 1 5-6
4.  SFA Athína 90 3 0 0 0 3 4-17 0 0 1 1-3 0 0 2 3-14

Grupa 5
 
Kolejka 1 - 4-9 września
(Losowanie - 4 lipca 2012, 14:00 - Nyon)

MNK Split 1700 1-0 Lidsielmasz Lida 5 września, 20:15
Split / Akademia FC Pniewy wycofała się z rozgrywek

Kolejka 2 - 4-9 września

Lidsielmasz Lida 1-5 Dinamo Moskwa 6 września, 20:15
Split / Akademia FC Pniewy wycofała się z rozgrywek

Kolejka 3 - 4-9 września

MNK Split 1700 1-11 Dinamo Moskwa 8 września, 20:15
Split / Akademia FC Pniewy wycofała się z rozgrywek

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dinamo Moskwa 2 6 2 0 0 16-2 0 0 0 0-0 2 0 0 16-2
2.  MNK Split 1700 2 3 1 0 1 2-11 1 0 1 2-11 0 0 0 0-0
3.  Lidsielmasz Lida 2 0 0 0 2 1-6 0 0 1 1-5 0 0 1 0-1

Grupa 6
 
Kolejka 1 - 4-9 września
(Losowanie - 4 lipca 2012, 14:00 - Nyon)

Araz Naxçıvan 2-1 EID Futsal 5 września, 16:30
Győr
Győri ETO FC 3-0 Club Futsal Eindhoven 5 września, 19:00
Győr

Kolejka 2 - 4-9 września

Club Futsal Eindhoven 3-4 Araz Naxçıvan 6 września, 16:30
Győr
Győri ETO FC 6-2 EID Futsal 6 września, 19:00
Győr

Kolejka 3 - 4-9 września

EID Futsal 3-6 Club Futsal Eindhoven 8 września, 17:00
Győr
Araz Naxçıvan 5-5 Győri ETO FC 8 września, 19:30
Győr

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Győri ETO FC 3 7 2 1 0 14-7 2 0 0 9-2 0 1 0 5-5 1 1 0 1 0 5-5
2.  Araz Naxçıvan 3 7 2 1 0 11-9 1 1 0 7-6 1 0 0 4-3 1 1 0 1 0 5-5
3.  Club Futsal Eindhoven 3 3 1 0 2 9-10 0 0 1 3-4 1 0 1 6-6
4.  EID Futsal 3 0 0 0 3 6-14 0 0 1 3-6 0 0 2 3-8

III faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 10-14 października
(Losowanie - 13 września 2012 - Nyon)

FC Barcelona 18-0 MNK Split 1700 10 października, 18:00
Laško
KMN SVEA Lesna Litija 5-3 Araz Naxçıvan 10 października, 20:30
Laško

Kolejka 2 - 10-14 października

Araz Naxçıvan 1-7 FC Barcelona 11 października, 18:00
Laško
KMN SVEA Lesna Litija 10-1 MNK Split 1700 11 października, 20:30
Laško

Kolejka 3 - 10-14 października

MNK Split 1700 1-5 Araz Naxçıvan 13 października, 18:00
Laško
FC Barcelona 3-0 KMN SVEA Lesna Litija 13 października, 20:30
Laško

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 3 9 3 0 0 28-1 2 0 0 21-0 1 0 0 7-1
2.  KMN SVEA Lesna Litija 3 6 2 0 1 15-7 2 0 0 15-4 0 0 1 0-3
3.  Araz Naxçıvan 3 3 1 0 2 9-13 0 0 1 1-7 1 0 1 8-6
4.  MNK Split 1700 3 0 0 0 3 2-33 0 0 1 1-5 0 0 2 1-28

Grupa B
 
Kolejka 1 - 10-14 października
(Losowanie - 13 września 2012 - Nyon)

KMF Ekonomac (Kragujevac) 4-1 FK Era-Pack Chrudim 10 października, 18:00
Kragujevac
Kajrat Ałmaty 5-1 Slov-Matic Fofo Bratysława 10 października, 20:30
Kragujevac

Kolejka 2 - 10-14 października

KMF Ekonomac (Kragujevac) 3-3 Slov-Matic Fofo Bratysława 11 października, 18:00
Kragujevac
FK Era-Pack Chrudim 5-6 Kajrat Ałmaty 11 października, 20:30
Kragujevac

Kolejka 3 - 10-14 października

Slov-Matic Fofo Bratysława 1-4 FK Era-Pack Chrudim 13 października, 18:00
Kragujevac
Kajrat Ałmaty 5-0 KMF Ekonomac (Kragujevac) 13 października, 20:30
Kragujevac

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kajrat Ałmaty 3 9 3 0 0 16-6 2 0 0 10-1 1 0 0 6-5
2.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 4 1 1 1 7-9 1 1 0 7-4 0 0 1 0-5
3.  FK Era-Pack Chrudim 3 3 1 0 2 10-11 0 0 1 5-6 1 0 1 5-5
4.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 1 0 1 2 5-12 0 0 1 1-4 0 1 1 4-8

Grupa C
 
Kolejka 1 - 10-14 października
(Losowanie - 13 września 2012 - Nyon)

Dinamo Moskwa 7-2 Nikars Ryga 10 października, 18:30
Murcia
Murcia FS 8-3 Enerhija Lwów 10 października, 21:00
Murcia

Kolejka 2 - 10-14 października

Enerhija Lwów 0-5 Dinamo Moskwa 11 października, 18:30
Murcia
Murcia FS 6-1 Nikars Ryga 11 października, 21:00
Murcia

Kolejka 3 - 10-14 października

Nikars Ryga 1-3 Enerhija Lwów 13 października, 15:45
Murcia
Dinamo Moskwa 4-2 Murcia FS 13 października, 18:00
Murcia

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dinamo Moskwa 3 9 3 0 0 16-4 2 0 0 11-4 1 0 0 5-0
2.  Murcia FS 3 6 2 0 1 16-8 2 0 0 14-4 0 0 1 2-4
3.  Enerhija Lwów 3 3 1 0 2 6-14 0 0 1 0-5 1 0 1 6-9
4.  Nikars Ryga 3 0 0 0 3 4-16 0 0 1 1-3 0 0 2 3-13

Grupa D
 
Kolejka 1 - 10-14 października
(Losowanie - 13 września 2012 - Nyon)

SL e Benfica 3-3 Győri ETO FC 11 października, 13:45
Tbilisi
Iberia 2000 Tbilisi 6-1 Luparense Calcio a 5 11 października, 16:15
Tbilisi

Kolejka 2 - 10-14 października

Luparense Calcio a 5 2-3 SL e Benfica 12 października, 13:00
Tbilisi
Iberia 2000 Tbilisi 2-2 Győri ETO FC 12 października, 15:30
Tbilisi

Kolejka 3 - 10-14 października

Győri ETO FC 3-2 Luparense Calcio a 5 14 października, 13:45
Tbilisi
SL e Benfica 4-7 Iberia 2000 Tbilisi 14 października, 16:15
Tbilisi

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iberia 2000 Tbilisi 3 7 2 1 0 15-7 1 1 0 8-3 1 0 0 7-4
2.  Győri ETO FC 3 5 1 2 0 8-7 1 0 0 3-2 0 2 0 5-5
3.  SL e Benfica 3 4 1 1 1 10-12 0 1 1 7-10 1 0 0 3-2
4.  Luparense Calcio a 5 3 0 0 0 3 5-12 0 0 1 2-3 0 0 2 3-9

1/2 finału - 26 kwietnia
(Losowanie - 27 marca 2013, 16:00 - Tbilisi)

Iberia 2000 Tbilisi 2-5 Dinamo Moskwa 26 kwietnia, 16:00
Tbilisi
Kajrat Ałmaty 5-4 FC Barcelona 26 kwietnia, 18:30
Tbilisi

Mecz o 3. miejsce - 28 kwietnia

Iberia 2000 Tbilisi 1-4 FC Barcelona 28 kwietnia, 16:00
Tbilisi

Finał - 28 kwietnia

Dinamo Moskwa 3-4 Kajrat Ałmaty 28 kwietnia, 18:30
Tbilisi

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas