[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków

I runda - 11-12 sierpnia

Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-1 LKS Skała 2004 12 sierpnia, 17:00
k. 3-1
Spartak Charsznica 3-0 Słomniczanka II Słomniki 12 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Cedronka Wola Radziszowska 5-3 LKS Libertów 11 sierpnia, 17:00
Topór Aleksandrowice 5-2 Lot Balice 11 sierpnia, 17:00
Płomień Kościelec 7-1 Pogoń Wronin 12 sierpnia, 17:00
Szreniawa Koszyce 3-0 Tytan Polekarcice 12 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-2 Victoria Kraków 11 sierpnia, 17:00
Wawel Kraków 0-1 Wisła Kraków (oldboje) 12 sierpnia, 17:00
Bratniak II Kraków 6-0 Płomień Jerzmanowice 11 sierpnia, 17:00
Palloti Nowa Huta (Kraków) 0-3 Maszycanka Maszyce 11 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Polonia Kraków 1-7 Orzeł Iwanowice 11 sierpnia, 17:00
Bronowicki KS Kraków 4-7 Bratniak Kraków 11 sierpnia, 17:00

II runda - 15 sierpnia

Orzeł Iwanowice 3-0 Nadwiślan Kraków 15 sierpnia, 17:00
(wo)
drużyna gości wycofała się z rozgrywek
Bieżanowianka Kraków 1-1 Iskra Krzęcin 15 sierpnia, 17:00
k. 7-6
Borkowianka Borek Szlachecki 2-2 KS Rybitwy (Kraków) 15 sierpnia, 17:00
k. 4-5
TS Węgrzce 4-1 LKS Niedźwiedź 15 sierpnia, 17:00
Płomień Kościelec 1-5 Bibiczanka Bibice 15 sierpnia, 17:00
Czarni 03 Grzegorzowice 2-1 Armatura Kraków 15 sierpnia, 17:00
Maszycanka Maszyce 3-3 Gajowianka Gaj 15 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Błękitni Modlnica 3-0 Michałowianka Michałowice 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Jastrzębiec Książ Wielki 3-0 Strażak Goszcza 15 sierpnia, 17:00
(wo)
drużyna gości wycofała się z rozgrywek
Tęcza Piekary 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 15 sierpnia, 17:00
k. 9-10
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-0 Radziszowianka Radziszów 15 sierpnia, 17:00
Bratniak II Kraków 4-2 Niegoszowianka Niegoszowice 15 sierpnia, 14:00
Partyzant Dojazdów 8-6 Płomień Kostrze (Kraków) 15 sierpnia, 17:00
Wisła Jeziorzany 3-1 Liszczanka Liszki 15 sierpnia, 17:00
Sportowiec Modlniczka 3-1 Zwierzyniecki KS Kraków 15 sierpnia, 17:00
Dąbski KS Kraków 3-0 Iskra Radwanowice 15 sierpnia, 17:00
(wo)
drużyna gości wycofała się z rozgrywek
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-8 Kaszowianka Kaszów 15 sierpnia, 17:00
Spartak Charsznica 2-0 Topór Aleksandrowice 15 sierpnia, 17:00
Szreniawa Koszyce 3-1 Juvenia Prandocin 15 sierpnia, 17:00
Dragon Szczyglice 1-3 Wisła Kraków (oldboje) 22 sierpnia, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 0-4 Bratniak Kraków 15 sierpnia, 17:00

III runda - 5 września

Czarni 03 Grzegorzowice 2-3 Bronowianka Kraków 5 września, 16:30
Orzeł Iwanowice 2-2 Garbarnia II Kraków 4 września, 16:30
k. 4-5
Wisła Jeziorzany 6-1 Prądniczanka Kraków 5 września, 16:30
KS Rybitwy (Kraków) 3-0 Lotnik Kryspinów 5 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Partyzant Dojazdów 4-2 Podgórze Kraków 5 września, 16:00
TS Węgrzce 3-0 Pozowianka Pozowice 4 września, 16:30
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Bratniak II Kraków 0-7 Kaszowianka Kaszów 5 września, 16:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-6 Spartak Charsznica 5 września, 16:00
Wiślanie Jaśkowice 6-1 Tramwaj Kraków 19 września, 16:00
Gajowianka Gaj 3-4 Piast Wołowice 5 września, 16:00
JKS Zelków 3-1 Grębałowianka Kraków 5 września, 16:00
Szreniawa Koszyce 3-4 Jastrzębiec Książ Wielki 12 września, 16:00
Dąbski KS Kraków 5-5 Wieczysta Kraków 5 września, 16:00
k. 4-3
Bibiczanka Bibice 4-8 Zieleńczanka Zielonki 5 września, 16:00
Bieżanowianka Kraków 0-2 Proszowianka Proszowice 5 września, 16:00
Bratniak Kraków 5-2 Słomniczanka Słomniki 5 września, 16:30
Skawinka Skawina 4-3 Clepardia Kraków 5 września, 16:00
AP 2011 Zabierzów 0-2 Wisła Kraków (oldboje) 4 września, 17:00
Sportowiec Modlniczka 2-3 Błękitni Modlnica 5 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 7-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 5 września, 16:00

IV runda - 19 września

Wisła Jeziorzany 0-3 TS Węgrzce 19 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-0 k. 3-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Błękitni Modlnica 0-1 Wisła Kraków (oldboje) 20 września, 16:30
Partyzant Dojazdów 1-3 Wiślanie Jaśkowice 24 lutego, 11:15
w Krakowie na boisku w Skotnikach / w pierwotnym terminie (19 września) odwołany / w drugim terminie (18 listopada, 12:00) odwołany z powodu meczu ligowego gospodarzy
Piast Wołowice 3-5 Zieleńczanka Zielonki 19 września, 16:00
KS Rybitwy (Kraków) 1-4 Garbarnia II Kraków 19 września, 16:00
Dąbski KS Kraków 2-4 JKS Zelków 19 września, 16:00
Spartak Charsznica 2-2 Proszowianka Proszowice 20 września, 16:30
k. 4-1
Sokół Kocmyrzów Baranówka 6-3 Bronowianka Kraków 19 września, 16:00
Skawinka Skawina 1-8 Kaszowianka Kaszów 19 września, 16:00
Jastrzębiec Książ Wielki 4-3 Bratniak Kraków 19 września, 16:00

V runda - 23 października

TS Węgrzce 1-0 JKS Zelków 25 listopada, 13:00
Mateusz Kowalczyk ?
w Krakowie; na bocznym boisku Hutnika / w pierwotnym terminie (18 listopada, 12:00) odwołany z powodu meczu ligowego gospodarzy
Spartak Charsznica 0-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 16 marca, 11:00
Konrad Gołoś 56, Tomasz Czyżowski 64, Krzysztof Petho 77
w Krakowie; na boisku SMS
Kaszowianka Kaszów 0-2 KS Borek (Kraków) 24 marca, 10:00
Piotr Bagnicki ?, Adam Popowicz ?
w Krakowie; na boisku J&J Sport Center
Wiślanie Jaśkowice 7-3 Zieleńczanka Zielonki 3 marca, 15:00
Maciej Wcisło ?, ?, Michał Morawski ?, Janusz Morawski ?, Dawid Ignacok ?, Piotr Kazek ?, Dawid Węgrzyn ? - Adrian Pogan ?, ?, Tomasz Dudek ?
w Krakowie; na boisku J&J Sport Center
Jastrzębiec Książ Wielki 0-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 kwietnia, 17:00
nieznany 77, 88
w pierwotnym terminie (18 listopada, 12:00) odwołany z powodu meczów ligowych obu drużyn / w drugim (24 marca, 15:00), w trzecim (3 kwietnia, 16:30) i w czwartym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Kraków (oldboje) 0-4 Świt Krzeszowice 23 października, 15:45 (150)
Piotr Chlipała 26, 51 (k), Adrian Funek 30, Krzysztof Strzeboński 63
na bocznym boisku
Garbarnia II Kraków 0-1 Jutrzenka Giebułtów 9 marca, 15:00
Paweł Wojdała 77
na boisku Nadwiślanu

1/4 finału

Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Świt Krzeszowice 24 kwietnia, 17:30
nieznany ? - Grzegorz Krzysiak 20, 25 (k), 70
KS Borek (Kraków) 0-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 28 marca, 16:30
Tomasz Czyżowski ?, Marcin Ciepły ?, Konrad Gołoś ?, Przemysław Kapera ?
na boisku Nadwiślanu
TS Węgrzce 0-4 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 7 kwietnia, 18:00 (400)
Mariusz Sierakowski 16, Mateusz Lampart 77, 83, Mateusz Stanek 80
w Krakowie; na boisku Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Jutrzenka Giebułtów 30 marca, 9:00
Maciej Wcisło 17, 33, Maciej Morawski 62 - Marek Szaroń 41, Marcin Fudali 84
w Krakowie; na boisku Centrum Rozwoju Com-Com Zone

1/2 finału - 24 kwietnia

Wiślanie Jaśkowice 5-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 24 kwietnia, 17:30
Michał Morawski 5 (k), 10, Kamil Rzeszótko 41, Maciej Wcisło 60, Dawid Węgrzyn 80 - Konrad Gołoś 88
Świt Krzeszowice 2-4 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 10 czerwca, 18:00 (150)
Sławomir Para 9, Piotr Chlipała 60 - Mateusz Stanek 24, Kamil Calik 34 (s), Kamil Hul 63, Damian Lubera 90
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:30) odwołany / w drugim terminie (22 maja) odwołany z powodu meczu ligowego Świtu

Finał - 17 czerwca

Wiślanie Jaśkowice 1-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 17 czerwca, 18:00 (250)
Kamil Rzeszótko 48

Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN - Kraków)

Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN - Kraków - Myślenice)
Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN - Kraków - Olkusz)
Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN - Kraków - Wieliczka)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas