[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Jelenia Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BKS Bobrzanie Bolesławiec 30 80 26 2 2 107-23 13 1 1 55-9 13 1 1 52-14
2.  Włókniarz Mirsk 30 69 22 3 5 108-33 14 1 0 60-10 8 2 5 48-23
3.  Piast Wykroty 30 54 17 3 10 78-54 10 2 3 44-25 7 1 7 34-29
4.  Leśnik Osiecznica 30 50 14 8 8 58-40 10 3 2 35-21 4 5 6 23-19
5.  Victoria Ruszów 30 49 16 1 13 71-60 9 0 6 38-34 7 1 7 33-26
6.  Twardy Świętoszów 30 46 14 4 12 64-57 7 2 6 39-36 7 2 6 25-21
7.  Olimpia Kamienna Góra 30 43 14 1 15 55-90 9 1 5 28-29 5 0 10 27-61
8.  Lotnik Jeżów Sudecki 30 41 11 8 11 57-47 8 3 4 36-21 3 5 7 21-26
9.  Mitex Podgórzyn 30 38 11 5 14 62-49 7 1 7 35-23 4 4 7 27-26 2 3 1 0 1 6-2
10.  Czarni Lwówek Śląski 30 38 11 5 14 56-62 9 4 2 40-18 2 1 12 16-44 2 3 1 0 1 2-6
11.  Piast Dziwiszów 30 34 10 4 16 45-51 7 2 6 30-22 3 2 10 15-29
12.  Pogoń Świerzawa 30 33 9 6 15 49-77 3 4 8 19-29 6 2 7 30-48
13.  GKS Warta Bolesławiecka 30 31 9 4 17 43-61 4 2 9 17-26 5 2 8 26-35 2 3 1 0 1 3-2
14.  Kwisa Świeradów Zdrój 30 31 7 10 13 43-73 4 7 4 26-27 3 3 9 17-46 2 3 1 0 1 2-3
15.  Jawa Otok 30 26 8 2 20 45-95 5 2 8 24-35 3 0 12 21-60
16.  Bazalt Sulików 30 22 6 4 20 36-105 5 0 10 26-60 1 4 10 10-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec    1-1 2-1 1-0 3-0 0-1 8-0 3-0 2-1 5-0 3-1 12-1 2-1 5-2 2-0 6-0 
 2 Włókniarz Mirsk2-2     4-1 2-0 3-1 2-0 10-1 1-0 4-0 3-1 4-0 7-1 3-1 4-1 8-1 3-0 
 3 Piast Wykroty2-4 4-2     1-1 4-1 1-0 5-0 0-0 2-4 6-2 3-1 4-3 2-4 3-2 6-1 1-0 
 4 Leśnik Osiecznica1-3 1-0 1-0     1-0 4-1 3-1 2-1 1-1 4-2 3-2 3-1 2-4 1-1 6-2 2-2 
 5 Victoria Ruszów0-5 0-11 0-1 2-0     0-5 6-2 4-3 0-4 3-0 0-1 4-0 3-0 6-0 4-1 6-1 
 6 Twardy Świętoszów0-3 1-6 2-3 1-4 2-1     7-2 2-2 2-0 1-3 3-1 4-0 5-0 1-1 4-10 4-0 
 7 Olimpia Kamienna Góra1-5 0-5 2-1 3-1 1-4 2-1     1-0 4-1 2-1 1-0 2-3 2-2 3-1 2-1 2-3 
 8 Lotnik Jeżów Sudecki0-1 1-4 4-3 0-0 2-2 0-1 1-0     2-0 4-2 3-0 1-2 5-3 1-1 6-2 6-0 
 9 Mitex Podgórzyn1-2 3-1 2-4 0-2 0-2 1-4 7-1 1-3     5-0 1-0 1-1 1-2 6-0 3-1 3-0 
 10 Czarni Lwówek Śląski3-5 0-2 4-1 2-1 4-1 2-0 3-0 3-2 2-1     2-2 1-1 1-1 4-0 8-0 1-1 
 11 Piast Dziwiszów0-3 4-2 4-1 2-2 0-2 1-2 0-3 1-3 0-0 2-0     1-4 3-0 4-0 5-0 3-0 
 12 Pogoń Świerzawa0-2 4-4 0-4 1-0 0-3 1-1 1-2 2-2 3-2 0-2 0-1     1-3 5-1 0-1 1-1 
 13 GKS Warta Bolesławiecka0-6 0-1 0-2 1-1 1-4 2-0 3-4 1-1 2-4 2-0 1-0 0-1     0-1 0-1 4-0 
 14 Kwisa Świeradów Zdrój0-3 2-3 2-2 2-2 2-0 1-1 2-5 1-1 1-1 2-2 2-2 4-1 1-3     2-0 2-1 
 15 Jawa Otok3-1 1-0 1-4 1-2 0-3 2-5 1-4 3-1 0-0 2-1 2-4 3-4 3-2 1-3     1-1 
 16 Bazalt Sulików1-7 1-6 1-6 0-7 3-9 2-3 4-2 1-2 1-8 3-0 1-0 1-7 1-0 2-3 4-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Kwisa Świeradów Zdrój 2-2 Leśnik Osiecznica 15 sierpnia, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 3-0 Piast Dziwiszów 15 sierpnia, 13:00
Piast Wykroty 2-4 BKS Bobrzanie Bolesławiec 15 sierpnia, 17:00
Mitex Podgórzyn 3-1 Włókniarz Mirsk 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Świerzawa 0-2 Czarni Lwówek Śląski 15 sierpnia, 17:00
Bazalt Sulików 4-2 Olimpia Kamienna Góra 15 sierpnia, 17:00
Jawa Otok 0-3 Victoria Ruszów 15 sierpnia, 17:00
Twardy Świętoszów 5-0 GKS Warta Bolesławiecka 15 sierpnia, 17:00
w Osiecznicy

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Leśnik Osiecznica 2-4 GKS Warta Bolesławiecka 18 sierpnia, 17:00
Victoria Ruszów 0-5 Twardy Świętoszów 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Kamienna Góra 2-1 Jawa Otok 19 sierpnia, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 1-1 Bazalt Sulików 18 sierpnia, 17:00
Włókniarz Mirsk 7-1 Pogoń Świerzawa 18 sierpnia, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-1 Mitex Podgórzyn 18 sierpnia, 17:00
Piast Dziwiszów 4-1 Piast Wykroty 18 sierpnia, 16:00
Kwisa Świeradów Zdrój 1-1 Lotnik Jeżów Sudecki 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Lotnik Jeżów Sudecki 0-0 Leśnik Osiecznica 25 sierpnia, 17:00
Piast Wykroty 3-2 Kwisa Świeradów Zdrój 25 sierpnia, 17:00
Mitex Podgórzyn 1-0 Piast Dziwiszów 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Świerzawa 0-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 25 sierpnia, 17:00
Bazalt Sulików 1-6 Włókniarz Mirsk 25 sierpnia, 17:00
Jawa Otok 2-1 Czarni Lwówek Śląski 25 sierpnia, 17:00
Twardy Świętoszów 7-2 Olimpia Kamienna Góra 25 sierpnia, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka 1-4 Victoria Ruszów 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Leśnik Osiecznica 1-0 Victoria Ruszów 1 września, 16:00
Olimpia Kamienna Góra 2-2 GKS Warta Bolesławiecka 2 września, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 2-0 Twardy Świętoszów 1 września, 17:00
Włókniarz Mirsk 8-1 Jawa Otok 1 września, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 6-0 Bazalt Sulików 1 września, 17:00
Piast Dziwiszów 1-4 Pogoń Świerzawa 1 września, 16:00
Kwisa Świeradów Zdrój 1-1 Mitex Podgórzyn 1 września, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 4-3 Piast Wykroty 2 września, 11:00

Kolejka 5 - 5 września

Piast Wykroty 1-1 Leśnik Osiecznica 5 września, 17:00
Mitex Podgórzyn 1-3 Lotnik Jeżów Sudecki 5 września, 17:00
Pogoń Świerzawa 5-1 Kwisa Świeradów Zdrój 5 września, 17:00
Bazalt Sulików 1-0 Piast Dziwiszów 5 września, 17:00
Jawa Otok 3-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 5 września, 17:00
Twardy Świętoszów 1-6 Włókniarz Mirsk 5 września, 17:00
w Osiecznicy
GKS Warta Bolesławiecka 2-0 Czarni Lwówek Śląski 5 września, 17:00
Victoria Ruszów 6-2 Olimpia Kamienna Góra 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Leśnik Osiecznica 3-1 Olimpia Kamienna Góra 9 września, 11:00
Czarni Lwówek Śląski 4-1 Victoria Ruszów 8 września, 17:00
Włókniarz Mirsk 3-1 GKS Warta Bolesławiecka 8 września, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-1 Twardy Świętoszów 8 września, 17:00
Piast Dziwiszów 5-0 Jawa Otok 8 września, 16:00
Kwisa Świeradów Zdrój 2-1 Bazalt Sulików 8 września, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-2 Pogoń Świerzawa 8 września, 17:00
Piast Wykroty 2-4 Mitex Podgórzyn 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Mitex Podgórzyn 0-2 Leśnik Osiecznica 15 września, 17:00
Pogoń Świerzawa 0-4 Piast Wykroty 15 września, 17:00
Bazalt Sulików 1-2 Lotnik Jeżów Sudecki 15 września, 17:00
Jawa Otok 1-3 Kwisa Świeradów Zdrój 15 września, 17:00
Twardy Świętoszów 3-1 Piast Dziwiszów 15 września, 17:00
w Osiecznicy
GKS Warta Bolesławiecka 0-6 BKS Bobrzanie Bolesławiec 15 września, 17:00
Victoria Ruszów 0-11 Włókniarz Mirsk 16 września, 15:00
Olimpia Kamienna Góra 2-1 Czarni Lwówek Śląski 16 września, 17:00

Kolejka 8 - 19 września

Leśnik Osiecznica 4-2 Czarni Lwówek Śląski 19 września, 17:00
Włókniarz Mirsk 10-1 Olimpia Kamienna Góra 19 września, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-0 Victoria Ruszów 19 września, 17:00
Piast Dziwiszów 3-0 GKS Warta Bolesławiecka 19 września, 17:00
Kwisa Świeradów Zdrój 1-1 Twardy Świętoszów 19 września, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 6-2 Jawa Otok 19 września, 17:00
Piast Wykroty 1-0 Bazalt Sulików 19 września, 17:00
Mitex Podgórzyn 1-1 Pogoń Świerzawa 19 września, 17:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Pogoń Świerzawa 1-0 Leśnik Osiecznica 22 września, 17:00
Bazalt Sulików 1-8 Mitex Podgórzyn 22 września, 17:00
Jawa Otok 1-4 Piast Wykroty 22 września, 17:00
Twardy Świętoszów 2-2 Lotnik Jeżów Sudecki 22 września, 12:00
w Osiecznicy
GKS Warta Bolesławiecka 0-1 Kwisa Świeradów Zdrój 22 września, 17:00
Victoria Ruszów 0-1 Piast Dziwiszów 23 września, 15:00
Olimpia Kamienna Góra 1-5 BKS Bobrzanie Bolesławiec 23 września, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 0-2 Włókniarz Mirsk 22 września, 17:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Leśnik Osiecznica 1-0 Włókniarz Mirsk 29 września, 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 5-0 Czarni Lwówek Śląski 29 września, 16:00
Piast Dziwiszów 0-3 Olimpia Kamienna Góra 29 września, 16:00
Kwisa Świeradów Zdrój 2-0 Victoria Ruszów 29 września, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 5-3 GKS Warta Bolesławiecka 29 września, 16:00
Piast Wykroty 1-0 Twardy Świętoszów 29 września, 16:00
Mitex Podgórzyn 3-1 Jawa Otok 29 września, 16:00
Pogoń Świerzawa 1-1 Bazalt Sulików 29 września, 17:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Bazalt Sulików 0-7 Leśnik Osiecznica 6 października, 16:00
Jawa Otok 3-4 Pogoń Świerzawa 7 października, 11:00
Twardy Świętoszów 2-0 Mitex Podgórzyn 6 października, 15:00
w Osiecznicy
GKS Warta Bolesławiecka 0-2 Piast Wykroty 6 października, 16:00
Victoria Ruszów 4-3 Lotnik Jeżów Sudecki 7 października, 15:00
Olimpia Kamienna Góra 3-1 Kwisa Świeradów Zdrój 7 października, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 2-2 Piast Dziwiszów 6 października, 16:00
Włókniarz Mirsk 2-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 6 października, 15:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Leśnik Osiecznica 1-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 13 października, 15:00
Piast Dziwiszów 4-2 Włókniarz Mirsk 13 października, 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój 2-2 Czarni Lwówek Śląski 14 października, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-0 Olimpia Kamienna Góra 13 października, 15:00
Piast Wykroty 4-1 Victoria Ruszów 13 października, 16:00
Mitex Podgórzyn 1-2 GKS Warta Bolesławiecka 13 października, 15:00
Pogoń Świerzawa 1-1 Twardy Świętoszów 13 października, 16:00
Bazalt Sulików 4-0 Jawa Otok 13 października, 16:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Jawa Otok 1-2 Leśnik Osiecznica 21 października, 11:00
Twardy Świętoszów 4-0 Bazalt Sulików 20 października, 14:00
w Osiecznicy
GKS Warta Bolesławiecka 0-1 Pogoń Świerzawa 20 października, 15:00
Victoria Ruszów 0-4 Mitex Podgórzyn 21 października, 15:00
Olimpia Kamienna Góra 2-1 Piast Wykroty 21 października, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 3-2 Lotnik Jeżów Sudecki 20 października, 15:00
Włókniarz Mirsk 4-1 Kwisa Świeradów Zdrój 20 października, 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-1 Piast Dziwiszów 20 października, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Leśnik Osiecznica 3-2 Piast Dziwiszów 10 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kwisa Świeradów Zdrój 0-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lotnik Jeżów Sudecki 1-4 Włókniarz Mirsk 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Wykroty 6-2 Czarni Lwówek Śląski 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mitex Podgórzyn 7-1 Olimpia Kamienna Góra 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Świerzawa 0-3 Victoria Ruszów 10 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bazalt Sulików 1-0 GKS Warta Bolesławiecka 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jawa Otok 2-5 Twardy Świętoszów 10 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Twardy Świętoszów 1-4 Leśnik Osiecznica 3 listopada, 13:00
GKS Warta Bolesławiecka 0-1 Jawa Otok 3 listopada, 14:00
Victoria Ruszów 6-1 Bazalt Sulików 4 listopada, 14:00
Olimpia Kamienna Góra 2-3 Pogoń Świerzawa 4 listopada, 14:00
Czarni Lwówek Śląski 2-1 Mitex Podgórzyn 3 listopada, 14:00
Włókniarz Mirsk 4-1 Piast Wykroty 3 listopada, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-0 Lotnik Jeżów Sudecki 3 listopada, 14:00
Piast Dziwiszów 4-0 Kwisa Świeradów Zdrój 3 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Leśnik Osiecznica 1-1 Kwisa Świeradów Zdrój 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Dziwiszów 1-3 Lotnik Jeżów Sudecki 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-1 Piast Wykroty 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Włókniarz Mirsk 4-0 Mitex Podgórzyn 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Lwówek Śląski 1-1 Pogoń Świerzawa 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Kamienna Góra 2-3 Bazalt Sulików 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Ruszów 4-1 Jawa Otok 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKS Warta Bolesławiecka 2-0 Twardy Świętoszów 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 23-24 marca

GKS Warta Bolesławiecka 1-1 Leśnik Osiecznica 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Twardy Świętoszów 2-1 Victoria Ruszów 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jawa Otok 1-4 Olimpia Kamienna Góra 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Bazalt Sulików 3-0 Czarni Lwówek Śląski 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pogoń Świerzawa 4-4 Włókniarz Mirsk 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Mitex Podgórzyn 1-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Wykroty 3-1 Piast Dziwiszów 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (23-24 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Lotnik Jeżów Sudecki 1-1 Kwisa Świeradów Zdrój 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 30 marca

Leśnik Osiecznica 2-1 Lotnik Jeżów Sudecki 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kwisa Świeradów Zdrój 2-2 Piast Wykroty 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Dziwiszów 0-0 Mitex Podgórzyn 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
BKS Bobrzanie Bolesławiec 12-1 Pogoń Świerzawa 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Włókniarz Mirsk 3-0 Bazalt Sulików 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Lwówek Śląski 8-0 Jawa Otok 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Kamienna Góra 2-1 Twardy Świętoszów 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Ruszów 3-0 GKS Warta Bolesławiecka 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Victoria Ruszów 2-0 Leśnik Osiecznica 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Warta Bolesławiecka 3-4 Olimpia Kamienna Góra 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Twardy Świętoszów 1-3 Czarni Lwówek Śląski 12 czerwca, 18:00
w Osiecznicy / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jawa Otok 1-0 Włókniarz Mirsk 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bazalt Sulików 1-7 BKS Bobrzanie Bolesławiec 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Świerzawa 0-1 Piast Dziwiszów 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mitex Podgórzyn 6-0 Kwisa Świeradów Zdrój 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Wykroty 0-0 Lotnik Jeżów Sudecki 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Leśnik Osiecznica 1-0 Piast Wykroty 13 kwietnia, 16:00
jednocześnie mecz 1/4 finału PP Jelenia Góra
Lotnik Jeżów Sudecki 2-0 Mitex Podgórzyn 14 kwietnia, 13:00
Kwisa Świeradów Zdrój 4-1 Pogoń Świerzawa 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Dziwiszów 3-0 Bazalt Sulików 13 kwietnia, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-0 Jawa Otok 13 kwietnia, 16:00
Włókniarz Mirsk 2-0 Twardy Świętoszów 13 kwietnia, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 1-1 GKS Warta Bolesławiecka 13 kwietnia, 16:00
Olimpia Kamienna Góra 1-4 Victoria Ruszów 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Olimpia Kamienna Góra 3-1 Leśnik Osiecznica 20 kwietnia, 17:00
Victoria Ruszów 3-0 Czarni Lwówek Śląski 21 kwietnia, 15:00
GKS Warta Bolesławiecka 0-1 Włókniarz Mirsk 21 kwietnia, 17:00
Twardy Świętoszów 0-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 20 kwietnia, 16:00
Jawa Otok 2-4 Piast Dziwiszów 20 kwietnia, 17:00
Bazalt Sulików 2-3 Kwisa Świeradów Zdrój 20 kwietnia, 11:00
Pogoń Świerzawa 2-2 Lotnik Jeżów Sudecki 20 kwietnia, 17:00
Mitex Podgórzyn 2-4 Piast Wykroty 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Leśnik Osiecznica 1-1 Mitex Podgórzyn 27 kwietnia, 16:00
Piast Wykroty 4-3 Pogoń Świerzawa 27 kwietnia, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 6-0 Bazalt Sulików 27 kwietnia, 17:00
Kwisa Świeradów Zdrój 2-0 Jawa Otok 27 kwietnia, 16:00
Piast Dziwiszów 1-2 Twardy Świętoszów 27 kwietnia, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-1 GKS Warta Bolesławiecka 27 kwietnia, 17:00
Włókniarz Mirsk 3-1 Victoria Ruszów 27 kwietnia, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 3-0 Olimpia Kamienna Góra 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Czarni Lwówek Śląski 2-1 Leśnik Osiecznica 4 maja, 17:00
Olimpia Kamienna Góra 0-5 Włókniarz Mirsk 4 maja, 17:00
Victoria Ruszów 0-5 BKS Bobrzanie Bolesławiec 5 maja, 15:00
GKS Warta Bolesławiecka 1-0 Piast Dziwiszów 4 maja, 17:00
Twardy Świętoszów 1-1 Kwisa Świeradów Zdrój 4 maja, 16:00
Jawa Otok 3-1 Lotnik Jeżów Sudecki 4 maja, 17:00
Bazalt Sulików 1-6 Piast Wykroty 4 maja, 15:00
Pogoń Świerzawa 3-2 Mitex Podgórzyn 4 maja, 17:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Leśnik Osiecznica 3-1 Pogoń Świerzawa 11 maja, 16:00
Mitex Podgórzyn 3-0 Bazalt Sulików 11 maja, 17:00
Piast Wykroty 6-1 Jawa Otok 11 maja, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-1 Twardy Świętoszów 11 maja, 17:00
Kwisa Świeradów Zdrój 1-3 GKS Warta Bolesławiecka 11 maja, 17:00
Piast Dziwiszów 0-2 Victoria Ruszów 11 maja, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 8-0 Olimpia Kamienna Góra 11 maja, 17:00
Włókniarz Mirsk 3-1 Czarni Lwówek Śląski 11 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Włókniarz Mirsk 2-0 Leśnik Osiecznica 18 maja, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 3-5 BKS Bobrzanie Bolesławiec 18 maja, 17:00
Olimpia Kamienna Góra 1-0 Piast Dziwiszów 18 maja, 17:00
Victoria Ruszów 6-0 Kwisa Świeradów Zdrój 19 maja, 15:00
GKS Warta Bolesławiecka 1-1 Lotnik Jeżów Sudecki 18 maja, 17:00
Twardy Świętoszów 2-3 Piast Wykroty 18 maja, 16:00
Jawa Otok 0-0 Mitex Podgórzyn 18 maja, 17:00
Bazalt Sulików 1-7 Pogoń Świerzawa 18 maja, 14:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Leśnik Osiecznica 2-2 Bazalt Sulików 26 maja, 17:00
Pogoń Świerzawa 0-1 Jawa Otok 25 maja, 17:00
Mitex Podgórzyn 1-4 Twardy Świętoszów 25 maja, 17:00
Piast Wykroty 2-4 GKS Warta Bolesławiecka 25 maja, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 2-2 Victoria Ruszów 26 maja, 13:00
Kwisa Świeradów Zdrój 2-5 Olimpia Kamienna Góra 25 maja, 11:00
Piast Dziwiszów 2-0 Czarni Lwówek Śląski 25 maja, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-1 Włókniarz Mirsk 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-0 Leśnik Osiecznica 1 czerwca, 17:00
Włókniarz Mirsk 4-0 Piast Dziwiszów 1 czerwca, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 4-0 Kwisa Świeradów Zdrój 1 czerwca, 17:00
Olimpia Kamienna Góra 1-0 Lotnik Jeżów Sudecki 1 czerwca, 17:00
Victoria Ruszów 0-1 Piast Wykroty 2 czerwca, 15:00
GKS Warta Bolesławiecka 2-4 Mitex Podgórzyn 2 czerwca, 17:00
Twardy Świętoszów 4-0 Pogoń Świerzawa 1 czerwca, 17:00
w Osiecznicy
Jawa Otok 1-1 Bazalt Sulików 1 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Leśnik Osiecznica 6-2 Jawa Otok 8 czerwca, 16:00
Bazalt Sulików 2-3 Twardy Świętoszów 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (8 czerwca, 15:00) odwołany
Pogoń Świerzawa 1-3 GKS Warta Bolesławiecka 8 czerwca, 17:00
Mitex Podgórzyn 0-2 Victoria Ruszów 8 czerwca, 17:00
Piast Wykroty 5-0 Olimpia Kamienna Góra 8 czerwca, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 4-2 Czarni Lwówek Śląski 8 czerwca, 17:00
Kwisa Świeradów Zdrój 2-3 Włókniarz Mirsk 8 czerwca, 17:00
Piast Dziwiszów 0-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 8 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Piast Dziwiszów 2-2 Leśnik Osiecznica 16 czerwca, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 5-2 Kwisa Świeradów Zdrój 16 czerwca, 17:00
Włókniarz Mirsk 1-0 Lotnik Jeżów Sudecki 16 czerwca, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 4-1 Piast Wykroty 16 czerwca, 17:00
Olimpia Kamienna Góra 4-1 Mitex Podgórzyn 16 czerwca, 17:00
Victoria Ruszów 4-0 Pogoń Świerzawa 16 czerwca, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka 4-0 Bazalt Sulików 16 czerwca, 17:00
Twardy Świętoszów 4-10 Jawa Otok 16 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Leśnik Osiecznica 4-1 Twardy Świętoszów 22 czerwca, 18:00
Jawa Otok 3-2 GKS Warta Bolesławiecka 23 czerwca, 17:00
Bazalt Sulików 3-9 Victoria Ruszów 23 czerwca, 17:00
Pogoń Świerzawa 1-2 Olimpia Kamienna Góra 23 czerwca, 17:00
Mitex Podgórzyn 5-0 Czarni Lwówek Śląski 22 czerwca, 17:00
Piast Wykroty 4-2 Włókniarz Mirsk 22 czerwca, 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 22 czerwca, 14:00
Kwisa Świeradów Zdrój 2-2 Piast Dziwiszów 23 czerwca, 17:00

IV liga 2012/2013 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Legnica)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Wrocław)

Klasa A 2012/2013 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2012/2013 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2012/2013 (Jelenia Góra III)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas