[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Stalowa Wola I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Transdźwig Stale 26 71 23 2 1 83-18 11 1 1 45-9 12 1 0 38-9
2.  Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 26 66 21 3 2 103-24 10 2 1 57-14 11 1 1 46-10
3.  Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 26 55 18 1 7 110-43 9 1 3 63-21 9 0 4 47-22
4.  LZS Krzątka 26 50 16 2 8 70-41 9 1 3 39-20 7 1 5 31-21
5.  Junior Zakrzów 26 48 15 3 8 60-35 9 2 2 34-12 6 1 6 26-23
6.  Ceramika Hadykówka 26 42 12 6 8 61-44 8 2 3 37-18 4 4 5 24-26
7.  Łęg Kopcie 26 35 11 2 13 46-45 8 1 4 30-15 3 1 9 16-30
8.  KS Wola Baranowska 26 30 9 3 14 40-62 5 2 6 21-22 4 1 8 19-40
9.  KS Żupawa 26 25 6 7 13 59-74 4 3 6 35-31 2 4 7 24-43
10.  Płomień Chmielów 26 21 5 6 15 46-98 3 2 8 21-43 2 4 7 25-55 2 4 1 1 0 7-6
11.  Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 26 21 6 3 17 45-96 4 1 8 27-40 2 2 9 18-56 2 1 0 1 1 6-7
12.  LZS Cygany 26 17 4 5 17 31-98 2 2 9 17-56 2 3 8 14-42
13.  Wisła Baranów Sandomierski 26 15 4 3 19 30-93 3 3 7 18-35 1 0 12 12-58
14.  Korona Bojanów 26 27 9 0 17 48-61 6 0 7 28-24 3 0 10 20-37
Korona Bojanów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Transdźwig Stale    1-2 2-1 6-2 1-0 0-0 5-0 2-0 3-1 5-2 5-0 8-0 3-0 4-1 
 2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)1-1     3-1 3-1 5-1 4-0 3-2 6-0 3-0 11-2 10-3 1-1 6-0 1-2 
 3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)1-2 1-4     4-1 2-3 6-2 1-1 8-2 6-2 7-1 10-0 8-1 4-1 5-1 
 4 LZS Krzątka1-3 3-3 1-4     4-3 0-1 1-0 4-0 4-1 7-2 3-0 5-1 3-0 3-2 
 5 Junior Zakrzów1-3 1-0 5-0 2-2     2-1 3-0 4-1 6-1 0-0 2-4 2-0 3-0 3-0* 
 6 Ceramika Hadykówka1-3 1-4 3-0 0-3 3-1     3-0 5-1 2-2 1-1 5-1 3-0* 7-2 3-0* 
 7 Łęg Kopcie1-2 1-3 2-3 1-0 3-0 1-1     2-1 4-1 1-2 6-1 2-1 3-0 3-0* 
 8 KS Wola Baranowska0-3 1-4 0-4 3-1 0-3 0-1 3-0     3-3 5-1 1-1 1-0 4-0 0-1 
 9 KS Żupawa2-5 1-3 3-5 0-1 1-2 3-3 1-3 3-3     8-4 2-1 1-1 7-0 3-0* 
 10 Płomień Chmielów0-3 0-2 1-7 0-5 0-4 4-4 1-5 2-3 1-5     3-2 1-1 5-2 3-0* 
 11 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej)0-4 0-6 0-2 0-5 1-4 1-5 2-1 1-2 0-2 4-4     10-1 5-4 3-0* 
 12 LZS Cygany0-2 0-9 0-12 1-2 0-0 0-6 5-2 3-0* 3-3 0-2 0-2     2-3 3-13 
 13 Wisła Baranów Sandomierski1-4 0-3 2-5 1-5 1-5 3-0* 1-0 0-3 2-2 2-2 2-2 0-4*     3-0* 
 14 Korona Bojanów0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-0 2-0 1-2 0-3* 6-1 4-2 7-1 0-3* 6-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

KS Wola Baranowska 1-1 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 12 sierpnia, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 2-2 Płomień Chmielów 12 sierpnia, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1-4 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 12 sierpnia, 16:00
Korona Bojanów 2-0 Junior Zakrzów 12 sierpnia, 16:00
Ceramika Hadykówka 3-0 LZS Cygany 12 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-2, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Transdźwig Stale 5-0 Łęg Kopcie 12 sierpnia, 16:00
KS Żupawa 0-1 LZS Krzątka 12 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 0-5 LZS Krzątka 15 sierpnia, 16:00
Łęg Kopcie 4-1 KS Żupawa 15 sierpnia, 16:00
LZS Cygany 0-2 Transdźwig Stale 15 sierpnia, 16:00
Junior Zakrzów 2-1 Ceramika Hadykówka 15 sierpnia, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-2 Korona Bojanów 15 sierpnia, 13:30
Płomień Chmielów 1-7 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 15 sierpnia, 16:00
KS Wola Baranowska 4-0 Wisła Baranów Sandomierski 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Wisła Baranów Sandomierski 2-2 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 19 sierpnia, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 8-2 KS Wola Baranowska 19 sierpnia, 16:00
Korona Bojanów 4-2 Płomień Chmielów 19 sierpnia, 13:30
w Chmielowie; Korona gospodarzem
Ceramika Hadykówka 1-4 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 19 sierpnia, 16:00
Transdźwig Stale 1-0 Junior Zakrzów 19 sierpnia, 16:00
KS Żupawa 1-1 LZS Cygany 19 sierpnia, 13:00
LZS Krzątka 1-0 Łęg Kopcie 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 2-1 Łęg Kopcie 26 sierpnia, 16:00
LZS Cygany 1-2 LZS Krzątka 26 sierpnia, 16:00
Junior Zakrzów 6-1 KS Żupawa 26 sierpnia, 13:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-1 Transdźwig Stale 26 sierpnia, 16:00
Płomień Chmielów 4-4 Ceramika Hadykówka 26 sierpnia, 13:00
KS Wola Baranowska 0-1 Korona Bojanów 26 sierpnia, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 2-5 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 26 sierpnia, 16:00
w Tarnobrzegu; na Euroboisku

Kolejka 5 - 1-2 września

Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 10-0 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 2 września, 16:00
Korona Bojanów 6-0 Wisła Baranów Sandomierski 2 września, 16:00
Ceramika Hadykówka 5-1 KS Wola Baranowska 2 września, 16:00
Transdźwig Stale 5-2 Płomień Chmielów 2 września, 16:00
KS Żupawa 1-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2 września, 16:00
LZS Krzątka 4-3 Junior Zakrzów 2 września, 16:00
Łęg Kopcie 2-1 LZS Cygany 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 10-1 LZS Cygany 9 września, 16:00
Junior Zakrzów 3-0 Łęg Kopcie 9 września, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-1 LZS Krzątka 9 września, 16:00
Płomień Chmielów 1-5 KS Żupawa 9 września, 13:00
KS Wola Baranowska 0-3 Transdźwig Stale 9 września, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 3-0 Ceramika Hadykówka 9 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-2; zawodnik drużyny gości nie posiadał dokumentu tożsamości
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 5-1 Korona Bojanów 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Korona Bojanów 7-1 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 16 września, 16:00
Ceramika Hadykówka 3-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 16 września, 16:00
Transdźwig Stale 3-0 Wisła Baranów Sandomierski 16 września, 16:00
KS Żupawa 3-3 KS Wola Baranowska 16 września, 13:00
LZS Krzątka 7-2 Płomień Chmielów 16 września, 16:00
Łęg Kopcie 1-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 16 września, 16:00
LZS Cygany 0-0 Junior Zakrzów 16 września, 13:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 1-4 Junior Zakrzów 23 września, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-1 LZS Cygany 23 września, 16:00
Płomień Chmielów 1-5 Łęg Kopcie 23 września, 16:00
KS Wola Baranowska 3-1 LZS Krzątka 23 września, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 2-2 KS Żupawa 23 września, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1-2 Transdźwig Stale 23 września, 16:00
Korona Bojanów 2-0 Ceramika Hadykówka 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Ceramika Hadykówka 5-1 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 30 września, 13:00
Transdźwig Stale 4-1 Korona Bojanów 30 września, 16:00
KS Żupawa 3-5 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 30 września, 13:00
LZS Krzątka 3-0 Wisła Baranów Sandomierski 30 września, 16:00
Łęg Kopcie 2-1 KS Wola Baranowska 30 września, 16:00
LZS Cygany 0-2 Płomień Chmielów 30 września, 16:00
Junior Zakrzów 1-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 0-6 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 7 października, 12:30
Płomień Chmielów 0-4 Junior Zakrzów 7 października, 15:00
KS Wola Baranowska 1-0 LZS Cygany 7 października, 15:00
Wisła Baranów Sandomierski 1-0 Łęg Kopcie 7 października, 15:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4-1 LZS Krzątka 7 października, 15:00
Korona Bojanów 6-1 KS Żupawa 7 października, 13:00
Ceramika Hadykówka 1-3 Transdźwig Stale 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Transdźwig Stale 5-0 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 14 października, 15:00
KS Żupawa 3-3 Ceramika Hadykówka 14 października, 13:00
LZS Krzątka 3-2 Korona Bojanów 14 października, 15:00
Łęg Kopcie 2-3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 14 października, 15:00
LZS Cygany 2-3 Wisła Baranów Sandomierski 14 października, 15:00
Junior Zakrzów 4-1 KS Wola Baranowska 14 października, 15:30
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 11-2 Płomień Chmielów 14 października, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 4-4 Płomień Chmielów 21 października, 15:00
KS Wola Baranowska 1-4 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 21 października, 12:00
Wisła Baranów Sandomierski 1-5 Junior Zakrzów 21 października, 15:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 8-1 LZS Cygany 21 października, 15:00
Korona Bojanów 1-2 Łęg Kopcie 21 października, 15:00
Ceramika Hadykówka 0-3 LZS Krzątka 21 października, 15:00
Transdźwig Stale 3-1 KS Żupawa 21 października, 12:00

Kolejka 13 - 27-28 października

KS Żupawa 2-1 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 4 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Krzątka 1-3 Transdźwig Stale 28 października, 14:00
Łęg Kopcie 1-1 Ceramika Hadykówka 28 października, 14:00
LZS Cygany 3-13 Korona Bojanów 27 października, 15:00
Junior Zakrzów 5-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 28 października, 14:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 6-0 Wisła Baranów Sandomierski 28 października, 14:00
Płomień Chmielów 2-3 KS Wola Baranowska 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 1-2 KS Wola Baranowska 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Chmielów 5-2 Wisła Baranów Sandomierski 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Junior Zakrzów 3-0 Korona Bojanów
(wo)
LZS Cygany 0-6 Ceramika Hadykówka 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łęg Kopcie 1-2 Transdźwig Stale 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Krzątka 4-1 KS Żupawa 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 14 kwietnia

LZS Krzątka 3-0 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 14 kwietnia, 15:00
KS Żupawa 1-3 Łęg Kopcie 14 kwietnia, 15:00
Transdźwig Stale 8-0 LZS Cygany 14 kwietnia, 14:00
Ceramika Hadykówka 3-1 Junior Zakrzów 14 kwietnia, 15:00
Korona Bojanów 0-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
(wo)
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 7-1 Płomień Chmielów 14 kwietnia, 15:00
Wisła Baranów Sandomierski 0-3 KS Wola Baranowska 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 21 kwietnia

Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 5-4 Wisła Baranów Sandomierski 21 kwietnia, 15:00
KS Wola Baranowska 0-4 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 21 kwietnia, 15:00
Płomień Chmielów 3-0 Korona Bojanów
(wo)
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 4-0 Ceramika Hadykówka 21 kwietnia, 15:00
Junior Zakrzów 1-3 Transdźwig Stale 21 kwietnia, 15:00
LZS Cygany 3-3 KS Żupawa 21 kwietnia, 15:00
Łęg Kopcie 1-0 LZS Krzątka 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

Łęg Kopcie 6-1 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 28 kwietnia, 15:00
LZS Krzątka 5-1 LZS Cygany 28 kwietnia, 15:00
KS Żupawa 1-2 Junior Zakrzów 28 kwietnia, 15:00
Transdźwig Stale 1-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 28 kwietnia, 15:00
Ceramika Hadykówka 1-1 Płomień Chmielów 28 kwietnia, 15:00
Korona Bojanów 0-3 KS Wola Baranowska
(wo)
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4-1 Wisła Baranów Sandomierski 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 1 maja

Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 0-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1 maja, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 3-0 Korona Bojanów
(wo)
KS Wola Baranowska 0-1 Ceramika Hadykówka 1 maja, 16:00
Płomień Chmielów 0-3 Transdźwig Stale 1 maja, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-0 KS Żupawa 1 maja, 16:00
Junior Zakrzów 2-2 LZS Krzątka 1 maja, 16:00
LZS Cygany 5-2 Łęg Kopcie 1 maja, 16:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

LZS Cygany 0-2 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 5 maja, 16:00
Łęg Kopcie 3-0 Junior Zakrzów 5 maja, 16:00
LZS Krzątka 3-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 5 maja, 16:00
KS Żupawa 8-4 Płomień Chmielów 5 maja, 16:00
Transdźwig Stale 2-0 KS Wola Baranowska 5 maja, 16:00
Ceramika Hadykówka 7-2 Wisła Baranów Sandomierski 5 maja, 16:00
Korona Bojanów 0-3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)
(wo)

Kolejka 20 - 11-12 maja

Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 3-0 Korona Bojanów
(wo)
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 6-2 Ceramika Hadykówka 12 maja, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 1-4 Transdźwig Stale 12 maja, 16:00
KS Wola Baranowska 3-3 KS Żupawa 12 maja, 16:00
Płomień Chmielów 0-5 LZS Krzątka 12 maja, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-2 Łęg Kopcie 12 maja, 16:30
Junior Zakrzów 2-0 LZS Cygany 12 maja, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Junior Zakrzów 2-4 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 19 maja, 16:00
LZS Cygany 0-9 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 19 maja, 16:00
Łęg Kopcie 1-2 Płomień Chmielów 19 maja, 16:00
LZS Krzątka 4-0 KS Wola Baranowska 19 maja, 16:00
KS Żupawa 7-0 Wisła Baranów Sandomierski 19 maja, 16:00
Transdźwig Stale 2-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 19 maja, 16:00
Ceramika Hadykówka 3-0 Korona Bojanów
(wo)

Kolejka 22 - 25-26 maja

Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 1-5 Ceramika Hadykówka 26 maja, 16:00
Korona Bojanów 0-3 Transdźwig Stale
(wo)
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 6-2 KS Żupawa 26 maja, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 1-5 LZS Krzątka 26 maja, 16:00
KS Wola Baranowska 3-0 Łęg Kopcie 26 maja, 16:00
Płomień Chmielów 1-1 LZS Cygany 26 maja, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 5-1 Junior Zakrzów 26 maja, 16:00

Kolejka 23 - 30 maja

Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 10-3 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 30 maja, 16:00
Junior Zakrzów 0-0 Płomień Chmielów 30 maja, 16:00
LZS Cygany 3-0 KS Wola Baranowska 30 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Łęg Kopcie 3-0 Wisła Baranów Sandomierski 30 maja, 16:00
LZS Krzątka 1-4 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 30 maja, 16:00
KS Żupawa 3-0 Korona Bojanów
(wo)
Transdźwig Stale 0-0 Ceramika Hadykówka 30 maja, 16:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 0-4 Transdźwig Stale 2 czerwca, 16:00
Ceramika Hadykówka 2-2 KS Żupawa 2 czerwca, 16:00
Korona Bojanów 0-3 LZS Krzątka
(wo)
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1-1 Łęg Kopcie 2 czerwca, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 0-4 LZS Cygany 2 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-4; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
KS Wola Baranowska 0-3 Junior Zakrzów 2 czerwca, 16:00
Płomień Chmielów 0-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Płomień Chmielów 3-2 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 9 czerwca, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 6-0 KS Wola Baranowska 9 czerwca, 16:00
Junior Zakrzów 3-0 Wisła Baranów Sandomierski 9 czerwca, 16:00
LZS Cygany 0-12 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 6 czerwca, 18:00
w Tarnobrzegu; na Euroboisku
Łęg Kopcie 3-0 Korona Bojanów
(wo)
LZS Krzątka 0-1 Ceramika Hadykówka 9 czerwca, 16:00
KS Żupawa 2-5 Transdźwig Stale 9 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 0-2 KS Żupawa 16 czerwca, 16:00
Transdźwig Stale 6-2 LZS Krzątka 16 czerwca, 16:00
Ceramika Hadykówka 3-0 Łęg Kopcie 16 czerwca, 11:00
Korona Bojanów 0-3 LZS Cygany
(wo)
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-3 Junior Zakrzów 16 czerwca, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 0-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 16 czerwca, 16:00
KS Wola Baranowska 5-1 Płomień Chmielów 16 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie A (Stalowa Wola)

Klasa A 2012/2013 (Stalowa Wola I)
Klasa A 2012/2013 (Stalowa Wola II)

Klasa B 2012/2013 (Stalowa Wola II)
Klasa B 2012/2013 (Stalowa Wola III)
Klasa B 2012/2013 (Stalowa Wola IV)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas