[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 4-5 sierpnia

LZS Kozielec 0-7 Gryf Sicienko 5 sierpnia, 11:30
Vittra Kusowo 0-2 KS Łochowo 5 sierpnia, 10:00
Zjednoczeni Zielonka 0-10 Grom Osie 5 sierpnia, 11:00
w Cekcynie
Łokietek Wierzchucin Królewski 10-0 Casimirus Bydgoszcz 4 sierpnia, 16:30
Cis Cekcyn 0-5 Myśliwiec Gostycyn 5 sierpnia, 14:00
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-3 Polonia Bydgoszcz 3 sierpnia, 18:30
Wisła Gruczno 0-2 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 4 sierpnia, 17:00
Czarni Lniano 1-4 Pomorzanin Serock 5 sierpnia, 17:00
Piaski Bydgoszcz 1-4 Spójnia Białe Błota 5 sierpnia, 16:00
Fala Świekatowo 2-1 Olimpia Wtelno 5 sierpnia, 15:00
Sparta Przysiersk 0-2 Zawisza II Bydgoszcz 4 sierpnia, 16:00
Gwiazda Sypniewo 3-4 Krajna Sępólno Krajeńskie 5 sierpnia, 17:00
Chemik Bydgoszcz 3-0 Start Warlubie 4 sierpnia, 11:00
Błyskawica Broniewice 0-10 Kujawy Markowice 4 sierpnia, 17:30
w Janikowie
LZS Palczyn 1-2 Burza Nowa Wieś Wielka 5 sierpnia, 14:00
w Pęchowie
Promień Szczepanowo 0-10 Noteć Łabiszyn 4 sierpnia, 17:30
Gopło Kościeszki 0-6 Gopło Kruszwica 5 sierpnia, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-7 Unia Gniewkowo 5 sierpnia, 11:00
Hermes Radłowo 1-10 Unia Janikowo 4 sierpnia, 16:00
Zieloni Zalesie 3-10 Szubinianka Szubin 5 sierpnia, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-6 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4 sierpnia, 17:00
KS Brzoza 0-7 Piast Złotniki Kujawskie 4 sierpnia, 17:00
Dąb Barcin 0-4 Pałuczanka Żnin 5 sierpnia, 16:00
w Szczepanowie
Noteć Gębice 3-2 Goplania Inowrocław 5 sierpnia, 15:00
Victoria Gnojno 3-1 Czarni Wierzchosławice 5 sierpnia, 11:00
Dąb Bąkowo 3-2 Kujawianka Strzelno 4 sierpnia, 17:00
pd.
w Dąbrowie Biskupiej
Gwiazda Bydgoszcz 1-5 Start Pruszcz 4 sierpnia, 17:00

II runda - 22 sierpnia
Piast Złotniki Kujawskie - wolny los.

Łokietek Wierzchucin Królewski 2-4 Gryf Sicienko 22 sierpnia, 17:30
Myśliwiec Gostycyn 1-5 KS Łochowo 22 sierpnia, 18:00
Grom Osie 0-9 Wda Świecie 22 sierpnia, 17:00
Fala Świekatowo 4-1 Pomorzanin Serock 22 sierpnia, 18:00
Spójnia Białe Błota 0-1 Zawisza II Bydgoszcz 22 sierpnia, 17:00
Chemik Bydgoszcz 1-3 Unia Solec Kujawski 22 sierpnia, 18:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 0-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 22 sierpnia, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-9 Polonia Bydgoszcz 22 sierpnia, 17:00
Błyskawica Broniewice 0-8 Noteć Łabiszyn 22 sierpnia, 17:30
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-2 Gopło Kruszwica 22 sierpnia, 17:30
Noteć Gębice 1-2 Pogoń Mogilno 22 sierpnia, 17:30
Dąb Bąkowo 3-3 Notecianka Pakość 22 sierpnia, 17:30
pd. k. 1-3
w Dąbrowie Biskupiej
Victoria Gnojno 3-6 Dąb Barcin 22 sierpnia, 18:00
Start Pruszcz 3-0 Szubinianka Szubin 22 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Unia Gniewkowo 1-5 Unia Janikowo 22 sierpnia, 17:00

III runda - 19 września

Krajna Sępólno Krajeńskie 2-3 Wda Świecie 19 września, 16:00
Bartosz Jureńczyk 55, Przemysław Gburczyk 65 - Bartosz Czerwiński 19, Adrian Talaśka 41, Radosław Mik 66
Fala Świekatowo 1-2 Start Pruszcz 20 września, 17:00
Radosław Sijka ? - Dawid Kwiatkowski ?, Eliasz Kasica ?
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0-1 Noteć Łabiszyn 19 września, 16:30
Michał Sznajdrowski 75
Dąb Barcin 1-4 Unia Janikowo 19 września, 16:30
Jacek Płocieniczak 64 - Dawid Deresiewicz 5, Dariusz Lewandowski 20, Krzysztof Borysiak 36, Przemysław Kędziora 45
KS Łochowo 2-1 Polonia Bydgoszcz 19 września, 17:00
Mateusz Bołzan 59, Paweł Perczyński 75 - Rafał Kubacki 65
Piast Złotniki Kujawskie 3-5 Notecianka Pakość 18 września, 16:30
pd.
Szymon Baranowski 20, Łukasz Redmann 50, Marcin Skonieczka 52 (k) - Damian Tofil 18, 22, Roger Babiarz 37, Mateusz Chachuła 92, 116
Zawisza II Bydgoszcz 1-3 Pogoń Mogilno 26 września, 16:30
Adam Wadziński 79 - Karol Kopliński 24, Łukasz Kempski 45, Krzysztof Szal 84
Gryf Sicienko 4-4 Unia Solec Kujawski 3 października, 16:00
pd. k. 4-2
Piotr Radziński 61, Jakub Kisiel 79, Leszek Szczygielski 90, 120 - Valentin Dah 31, Łukasz Ruciński 43, Marcin Libiszewski 69 (s), Patryk Straszewski 111

IV runda - 17 października
Wda Świecie, Start Pruszcz, Unia Janikowo, KS Łochowo, Notecianka Pakość, Gryf Sicienko - wolny los

Noteć Łabiszyn 0-4 Pogoń Mogilno 17 października, 16:00
Leszek Arent 35 (k), Adam Szal 51, 68, Wiktor Mrówczyński 84

Puchar Polski 2012/2013 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2012/2013 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas