[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Łódź I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 55 18 1 3 90-23 10 1 0 51-7 8 0 3 39-16
2.  Iskra Dobroń 22 46 15 1 6 79-35 9 1 1 50-13 6 0 5 29-22
3.  Orzeł Piątkowisko 22 43 13 4 5 46-36 10 1 0 27-9 3 3 5 19-27
4.  MKS 2000 Tuszyn 22 41 13 2 7 56-36 8 1 2 38-18 5 1 5 18-18
5.  UKS SMS Łódź 21 40 13 1 7 64-37 10 0 1 41-6 3 1 6 23-31
6.  RKS Łódź 22 39 12 3 7 56-52 7 2 2 30-15 5 1 5 26-37
7.  GKS Ksawerów 22 35 11 2 9 60-46 7 2 2 39-20 4 0 7 21-26
8.  Orlik Sobień 22 21 6 3 13 43-72 3 2 6 25-27 3 1 7 18-45
9.  Jutrzenka Bychlew 22 18 5 3 14 31-62 4 2 5 15-28 1 1 9 16-34
10.  Burza Pawlikowice 22 14 3 5 14 35-72 2 2 7 21-39 1 3 7 14-33
11.  Tęcza Brodnia 21 12 3 3 15 34-81 2 1 7 16-34 1 2 8 18-47
12.  Lipiniacy Lipiny 22 14 4 2 16 27-69 3 0 8 17-35 1 2 8 10-34
Lipiniacy Lipiny wycofali się z rozgrywek po 20. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Włókniarz Konstantynów Łódzki    3-0 2-2 4-1 3-1 7-1 4-0 9-0 6-2 2-0 8-0 3-0* 
 2 Iskra Dobroń0-4     7-0 3-0* 6-1 11-3 4-1 7-1 2-1 2-0 6-0 2-2 
 3 Orzeł Piątkowisko2-1 1-0     2-1 2-0 4-0 2-1 3-2 4-2 0-0 4-2 3-0* 
 4 MKS 2000 Tuszyn0-6 1-2 4-2     4-2 3-3 4-1 3-0 4-1 4-0 6-0 5-1 
 5 UKS SMS Łódź3-0 5-0 2-0 4-1     0-2 3-1 8-1 1-0 7-0 5-1 3-0* 
 6 RKS Łódź1-4 3-0 0-0 3-1 1-2     3-2 2-2 5-1 4-0 4-3 4-0 
 7 GKS Ksawerów6-2 1-3 2-1 0-2 4-0 5-3     7-2 4-1 6-2 2-2 2-2 
 8 Orlik Sobień2-3 5-3 1-3 0-3 6-1 1-3 1-5     0-0 2-2 2-4 5-0 
 9 Jutrzenka Bychlew0-6 1-3 0-0 0-0 2-9 3-0 1-4 0-4     2-1 3-1 3-0* 
 10 Burza Pawlikowice1-6 0-6 0-3* 1-4 3-3 1-4 1-2 4-0 3-2     4-4 3-5 
 11 Tęcza Brodnia1-4 1-8 3-6 1-2 2-4 3-1 1-4 1-3 2-2     1-0 
 12 Lipiniacy Lipiny0-3 1-4 6-2 0-3* 0-4 0-3* 0-3* 1-2 4-3 2-7 3-1     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

RKS Łódź 4-0 Burza Pawlikowice 25 sierpnia, 16:00
UKS SMS Łódź 8-1 Orlik Sobień 26 sierpnia, 16:00
GKS Ksawerów 2-2 Lipiniacy Lipiny 25 sierpnia, 18:00
Jutrzenka Bychlew 0-6 Włókniarz Konstantynów Łódzki 25 sierpnia, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 4-2 Orzeł Piątkowisko 25 sierpnia, 17:00
Tęcza Brodnia 1-8 Iskra Dobroń 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Burza Pawlikowice 0-6 Iskra Dobroń 1 września, 17:00
Orzeł Piątkowisko 4-2 Tęcza Brodnia 1 września, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-1 MKS 2000 Tuszyn 2 września, 17:30
Lipiniacy Lipiny 4-3 Jutrzenka Bychlew 2 września, 11:00
Orlik Sobień 1-5 GKS Ksawerów 1 września, 17:00
RKS Łódź 1-2 UKS SMS Łódź 1 września, 16:00

Kolejka 3 - 8-9 września

UKS SMS Łódź 7-0 Burza Pawlikowice 8 września, 16:00
GKS Ksawerów 5-3 RKS Łódź 8 września, 17:30
Jutrzenka Bychlew 0-4 Orlik Sobień 8 września, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 5-1 Lipiniacy Lipiny 8 września, 16:00
Tęcza Brodnia 1-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 września, 16:30
Iskra Dobroń 7-0 Orzeł Piątkowisko 9 września, 16:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Burza Pawlikowice 0-3 Orzeł Piątkowisko 15 września, 16:00
(wo)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 Iskra Dobroń 16 września, 17:00
Lipiniacy Lipiny 3-1 Tęcza Brodnia 16 września, 11:00
Orlik Sobień 0-3 MKS 2000 Tuszyn 16 września, 16:00
RKS Łódź 5-1 Jutrzenka Bychlew 15 września, 15:30
UKS SMS Łódź 3-1 GKS Ksawerów 16 września, 11:00

Kolejka 5 - 22-23 września

GKS Ksawerów 6-2 Burza Pawlikowice 22 września, 17:00
Jutrzenka Bychlew 2-9 UKS SMS Łódź 22 września, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 3-3 RKS Łódź 22 września, 16:00
Tęcza Brodnia 1-4 Orlik Sobień 23 września, 16:00
Iskra Dobroń 2-2 Lipiniacy Lipiny 22 września, 16:30
Orzeł Piątkowisko 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 września, 16:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Burza Pawlikowice 1-6 Włókniarz Konstantynów Łódzki 29 września, 16:00
w Bychlewie
Lipiniacy Lipiny 6-2 Orzeł Piątkowisko 30 września, 11:00
Orlik Sobień 5-3 Iskra Dobroń 30 września, 15:00
RKS Łódź 4-3 Tęcza Brodnia 29 września, 15:00
UKS SMS Łódź 4-1 MKS 2000 Tuszyn 30 września, 11:00
GKS Ksawerów 4-1 Jutrzenka Bychlew 29 września, 17:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Jutrzenka Bychlew 2-1 Burza Pawlikowice 6 października, 15:30
MKS 2000 Tuszyn 4-1 GKS Ksawerów 6 października, 15:30
Tęcza Brodnia - UKS SMS Łódź 24 kwietnia
w pierwotnym terminie (7 października, 15:00) nie odbył się; gospodarze nie posiadali protokołu odbioru boiska
Iskra Dobroń 11-3 RKS Łódź 7 października, 12:00
Orzeł Piątkowisko 3-2 Orlik Sobień 6 października, 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 Lipiniacy Lipiny 7 października, 16:00
(wo)
nie odbył się; goście nie mieli ważnych badań lekarskich

Kolejka 8 - 13-14 października

Burza Pawlikowice 3-5 Lipiniacy Lipiny 13 października, 15:00
Orlik Sobień 2-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 14 października, 15:00
RKS Łódź 0-0 Orzeł Piątkowisko 13 października, 14:30
UKS SMS Łódź 5-0 Iskra Dobroń 14 października, 11:00
GKS Ksawerów 2-2 Tęcza Brodnia 13 października, 16:30
Jutrzenka Bychlew 0-0 MKS 2000 Tuszyn 13 października, 15:30

Kolejka 9 - 20-21 października

MKS 2000 Tuszyn 4-0 Burza Pawlikowice 20 października, 15:00
Tęcza Brodnia 1-3 Jutrzenka Bychlew 21 października, 15:00
Iskra Dobroń 4-1 GKS Ksawerów 21 października, 12:00
Orzeł Piątkowisko 2-0 UKS SMS Łódź 20 października, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 7-1 RKS Łódź 21 października, 16:00
Lipiniacy Lipiny 1-2 Orlik Sobień 21 października, 11:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Burza Pawlikowice 4-0 Orlik Sobień 10 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
RKS Łódź 4-0 Lipiniacy Lipiny 10 listopada, 14:30
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
UKS SMS Łódź 3-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 10 listopada, 15:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Ksawerów 2-1 Orzeł Piątkowisko 10 listopada, 15:45
w pierwotnym terminie (27 października, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jutrzenka Bychlew 1-3 Iskra Dobroń 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS 2000 Tuszyn 6-0 Tęcza Brodnia 10 listopada, 14:30
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Tęcza Brodnia 2-2 Burza Pawlikowice 3 listopada, 14:00
Iskra Dobroń 3-0 MKS 2000 Tuszyn 4 listopada, 12:00
(wo)
Orzeł Piątkowisko 4-2 Jutrzenka Bychlew 3 listopada, 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-0 GKS Ksawerów 4 listopada, 11:00
Lipiniacy Lipiny 0-4 UKS SMS Łódź 4 listopada, 11:00
Orlik Sobień 1-3 RKS Łódź 3 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 30 marca

Burza Pawlikowice 1-4 RKS Łódź 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orlik Sobień 6-1 UKS SMS Łódź 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Lipiniacy Lipiny 0-3 GKS Ksawerów
(wo)
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (9 czerwca, 17:00)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 6-2 Jutrzenka Bychlew 30 marca, 15:00
Orzeł Piątkowisko 2-1 MKS 2000 Tuszyn 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Iskra Dobroń 6-0 Tęcza Brodnia 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Iskra Dobroń 2-0 Burza Pawlikowice 16 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Brodnia 3-6 Orzeł Piątkowisko 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS 2000 Tuszyn 0-6 Włókniarz Konstantynów Łódzki 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jutrzenka Bychlew 3-0 Lipiniacy Lipiny
(wo)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / goście wycofali się przed drugim terminem meczu (16 czerwca, 17:00)
GKS Ksawerów 7-2 Orlik Sobień 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
UKS SMS Łódź 0-2 RKS Łódź 6 kwietnia, 15:00
na bocznym boisku

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Burza Pawlikowice 3-3 UKS SMS Łódź 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
RKS Łódź 3-2 GKS Ksawerów 14 kwietnia, 14:00
na bocznym boisku ChKS-u
Orlik Sobień 0-0 Jutrzenka Bychlew 13 kwietnia, 15:30
Lipiniacy Lipiny 0-3 MKS 2000 Tuszyn
(wo)
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się z rozgrywek przed drugim terminem meczu (29 maja, 18:00)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 8-0 Tęcza Brodnia 13 kwietnia, 15:30
Orzeł Piątkowisko 1-0 Iskra Dobroń 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 20-21 kwietnia

Orzeł Piątkowisko 0-0 Burza Pawlikowice 20 kwietnia, 16:00
Iskra Dobroń 0-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 kwietnia, 16:00
Tęcza Brodnia 1-0 Lipiniacy Lipiny 21 kwietnia, 16:30
MKS 2000 Tuszyn 3-0 Orlik Sobień 20 kwietnia, 16:30
Jutrzenka Bychlew 3-0 RKS Łódź 20 kwietnia, 16:00
GKS Ksawerów 4-0 UKS SMS Łódź 20 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 27-28 kwietnia

Burza Pawlikowice 1-2 GKS Ksawerów 27 kwietnia, 16:00
UKS SMS Łódź 1-0 Jutrzenka Bychlew 28 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku
RKS Łódź 3-1 MKS 2000 Tuszyn 27 kwietnia, 15:00
Orlik Sobień 2-4 Tęcza Brodnia 27 kwietnia, 16:00
Lipiniacy Lipiny 1-4 Iskra Dobroń 28 kwietnia, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-2 Orzeł Piątkowisko 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 4-5 maja

Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Burza Pawlikowice 4 maja, 16:00
Orzeł Piątkowisko 3-0 Lipiniacy Lipiny 4 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Iskra Dobroń 7-1 Orlik Sobień 5 maja, 15:00
Tęcza Brodnia 2-4 RKS Łódź 5 maja, 16:30
MKS 2000 Tuszyn 4-2 UKS SMS Łódź 4 maja, 17:00
Jutrzenka Bychlew 1-4 GKS Ksawerów 4 maja, 17:00

Kolejka 18 - 11-12 maja

Burza Pawlikowice 3-2 Jutrzenka Bychlew 11 maja, 17:00
GKS Ksawerów 0-2 MKS 2000 Tuszyn 11 maja, 17:00
UKS SMS Łódź 5-1 Tęcza Brodnia 12 maja, 11:00
RKS Łódź 3-0 Iskra Dobroń 11 maja, 15:00
Orlik Sobień 1-3 Orzeł Piątkowisko 11 maja, 15:00
Lipiniacy Lipiny 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 maja, 15:00

Kolejka 19 - 18-19 maja

Lipiniacy Lipiny 2-7 Burza Pawlikowice 19 maja, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 9-0 Orlik Sobień 18 maja, 17:00
Orzeł Piątkowisko 4-0 RKS Łódź 18 maja, 17:00
Iskra Dobroń 6-1 UKS SMS Łódź 18 maja, 16:00
Tęcza Brodnia 3-1 GKS Ksawerów 19 maja, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 4-1 Jutrzenka Bychlew 18 maja, 17:00

Kolejka 20 - 25-26 maja

Burza Pawlikowice 1-4 MKS 2000 Tuszyn 25 maja, 17:00
Jutrzenka Bychlew 3-1 Tęcza Brodnia 25 maja, 17:00
GKS Ksawerów 1-3 Iskra Dobroń 25 maja, 17:00
UKS SMS Łódź 2-0 Orzeł Piątkowisko 26 maja, 11:00
na bocznym boisku
RKS Łódź 1-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 25 maja, 15:00
Orlik Sobień 5-0 Lipiniacy Lipiny 25 maja, 17:00

Kolejka 21 - 1-2 czerwca

Orlik Sobień 2-2 Burza Pawlikowice 1 czerwca, 17:00
Lipiniacy Lipiny 0-3 RKS Łódź
(wo)
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-1 UKS SMS Łódź 1 czerwca, 17:00
Orzeł Piątkowisko 2-1 GKS Ksawerów 1 czerwca, 17:00
Iskra Dobroń 2-1 Jutrzenka Bychlew 1 czerwca, 16:00
Tęcza Brodnia 1-2 MKS 2000 Tuszyn 2 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 23 czerwca

Burza Pawlikowice 4-4 Tęcza Brodnia 23 czerwca, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 1-2 Iskra Dobroń 21 czerwca, 18:30
Jutrzenka Bychlew 0-0 Orzeł Piątkowisko 22 czerwca, 17:00
GKS Ksawerów 6-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 czerwca, 14:00
UKS SMS Łódź 3-0 Lipiniacy Lipiny
(wo)
RKS Łódź 2-2 Orlik Sobień 23 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Łódź)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Łódź)

Klasa A 2012/2013 (Łódź II)
Klasa A 2012/2013 (Łódź III)

Klasa B 2012/2013 (Łódź I)
Klasa B 2012/2013 (Łódź II)
Klasa B 2012/2013 (Łódź III)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas