[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2012/2013, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fenix Siennica 26 62 20 2 4 77-33 12 0 1 40-13 8 2 3 37-20
2.  Watra Mrozy 26 59 18 5 3 63-28 9 2 2 39-19 9 3 1 24-9
3.  Wektra Zbuczyn 26 46 14 4 8 54-32 9 2 2 36-10 5 2 6 18-22 4 6 2 0 2 7-5
4.  Tajfun Jartypory 26 46 14 4 8 57-35 9 2 2 42-16 5 2 6 15-19 4 6 2 0 2 5-4
5.  Liwia Łochów 26 46 15 1 10 47-38 7 1 5 21-17 8 0 5 26-21 4 6 2 0 2 3-6
6.  Miedzanka Miedzna 26 37 10 7 9 59-31 7 5 1 44-15 3 2 8 15-16
7.  Płomień Dębe Wielkie 26 32 9 5 12 51-55 5 3 5 28-23 4 2 7 23-32
8.  Wicher Sadowne 26 30 9 3 14 45-65 4 1 8 19-27 5 2 6 26-38
9.  Jutrzenka Cegłów 26 28 8 4 14 39-62 5 2 6 17-26 3 2 8 22-36 4 7 2 1 1 6-6
10.  Tęcza Stanisławów 26 28 8 4 14 28-42 4 2 7 12-18 4 2 7 16-24 4 6 2 0 2 4-5
11.  Błękitni Stoczek 26 28 8 4 14 37-66 5 2 6 25-37 3 2 8 12-29 4 4 1 1 2 8-7
12.  Mazovia II Mińsk Mazowiecki 26 26 7 5 14 24-41 4 1 8 15-19 3 4 6 9-22 2 2 0 2 0 1-1
13.  Nojszewianka Dobre 26 26 7 5 14 33-55 3 3 7 13-22 4 2 7 20-33 2 2 0 2 0 1-1
14.  ULKS Gołąbek 26 25 8 1 17 44-75 3 1 9 16-29 5 0 8 28-46
Wektra Dziewule występuje pod nazwą Wektra Zbuczyn.
Nojszewianka Nojszew występuje pod nazwą Nojszewianka Dobre.
Do rozgrywek dołączyły Fenix Siennica i Watra Mrozy z grupy Warszawa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Fenix Siennica    1-2 2-0 2-1 3-1 3-2 3-2 6-2 2-1 2-1 3-0 2-0 4-1 7-0* 
 2 Watra Mrozy5-2     4-2 3-1 4-1 0-3 3-1 4-0 3-2 0-0 4-0 0-0 3-5 6-2 
 3 Wektra Zbuczyn0-1 1-1     1-2 4-1 1-0 4-1 2-2 7-0 3-0 4-0 2-0 2-1 5-1 
 4 Tajfun Jartypory1-3 4-0 1-2     2-0 0-0 6-3 2-2 6-1 5-2 2-1 4-1 5-1 4-0 
 5 Liwia Łochów1-7 0-1 1-0 1-0     1-0 0-3 3-0 3-0* 0-1 0-0 6-0 1-2 4-3 
 6 Miedzanka Miedzna1-0 2-2 2-2 1-1 1-2     6-1 6-0 2-2 2-2 6-0 3-0 6-1 6-2 
 7 Płomień Dębe Wielkie1-5 0-0 2-0 1-1 1-2 3-3     3-4 2-1 1-3 4-0 2-1 2-3 6-0 
 8 Wicher Sadowne1-4 1-2 2-2 3-2 1-2 2-1 0-2     3-2 1-2 1-0 1-3 1-2 2-3 
 9 Jutrzenka Cegłów0-3 0-5 1-2 0-1 3-2 2-0 2-1 4-2     1-0 2-2 0-1 1-1 1-6 
 10 Tęcza Stanisławów1-1 0-2 2-3 0-2 0-2 0-2 2-0 1-2 2-0     2-1 1-1 1-0 0-2 
 11 Błękitni Stoczek3-6 0-3* 1-2 4-1 0-8 2-1 3-3 2-1 2-3 3-0     0-0 3-1 2-8 
 12 Mazovia II Mińsk Mazowiecki3-0 0-2 2-0 0-1 0-1 1-0 1-3 2-5 2-3 1-3 0-1     0-0 3-0 
 13 Nojszewianka Dobre2-2 0-2 2-0 2-0 0-1 0-3 1-2 1-3 2-2 2-1 0-4 1-1     0-1 
 14 ULKS Gołąbek1-3 0-2 0-3 1-2 2-3 1-0 1-1 2-3 0-5* 3-1 1-3 0-1 4-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Wicher Sadowne 0-2 Płomień Dębe Wielkie 15 sierpnia, 16:00
Wektra Zbuczyn 0-1 Fenix Siennica 15 sierpnia, 13:00
w Krzymoszach
Miedzanka Miedzna 2-2 Jutrzenka Cegłów 5 września, 17:00
ULKS Gołąbek 2-3 Liwia Łochów 15 sierpnia, 16:00
Tajfun Jartypory 4-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 15 sierpnia, 16:00
Błękitni Stoczek 3-1 Nojszewianka Dobre 15 sierpnia, 16:00
Tęcza Stanisławów 0-2 Watra Mrozy 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Nojszewianka Dobre 2-1 Tęcza Stanisławów 19 sierpnia, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-1 Błękitni Stoczek 18 sierpnia, 14:15
Liwia Łochów 1-0 Tajfun Jartypory 19 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Cegłów 1-6 ULKS Gołąbek 18 sierpnia, 17:00
Fenix Siennica 3-2 Miedzanka Miedzna 19 sierpnia, 16:00
Wicher Sadowne 2-2 Wektra Zbuczyn 19 sierpnia, 16:00
Watra Mrozy 3-1 Płomień Dębe Wielkie 19 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Wektra Zbuczyn 4-1 Płomień Dębe Wielkie 26 sierpnia, 14:00
w Krzymoszach
Miedzanka Miedzna 6-0 Wicher Sadowne 25 sierpnia, 17:00
ULKS Gołąbek 1-3 Fenix Siennica 26 sierpnia, 16:00
Tajfun Jartypory 6-1 Jutrzenka Cegłów 25 sierpnia, 16:00
Błękitni Stoczek 0-8 Liwia Łochów 26 sierpnia, 16:00
Tęcza Stanisławów 1-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 25 sierpnia, 15:30
Watra Mrozy 3-5 Nojszewianka Dobre 25 sierpnia, 15:30

Kolejka 4 - 1-2 września

Płomień Dębe Wielkie 2-3 Nojszewianka Dobre 2 września, 12:00
w Stanisławowie
Liwia Łochów 0-1 Tęcza Stanisławów 2 września, 16:00
Jutrzenka Cegłów 2-2 Błękitni Stoczek 2 września, 16:00
Wicher Sadowne 2-3 ULKS Gołąbek 2 września, 16:00
Wektra Zbuczyn 1-0 Miedzanka Miedzna 2 września, 12:00
w Krzymoszach
Watra Mrozy 0-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1 września, 15:00
Tajfun Jartypory 1-3 Fenix Siennica 1 września, 15:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Miedzanka Miedzna 6-1 Płomień Dębe Wielkie 9 września, 11:00
ULKS Gołąbek 0-3 Wektra Zbuczyn 9 września, 16:00
Tajfun Jartypory 2-2 Wicher Sadowne 8 września, 15:00
Błękitni Stoczek 3-6 Fenix Siennica 9 września, 16:00
Tęcza Stanisławów 2-0 Jutrzenka Cegłów 8 września, 17:00
Watra Mrozy 4-1 Liwia Łochów 9 września, 16:30
Nojszewianka Dobre 1-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 9 września, 16:30

Kolejka 6 - 15-16 września

Płomień Dębe Wielkie 2-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 15 września, 12:00
Liwia Łochów 1-2 Nojszewianka Dobre 16 września, 16:00
Jutrzenka Cegłów 0-5 Watra Mrozy 15 września, 15:00
Fenix Siennica 2-1 Tęcza Stanisławów 16 września, 16:00
Wicher Sadowne 1-0 Błękitni Stoczek 16 września, 16:00
Wektra Zbuczyn 1-2 Tajfun Jartypory 16 września, 12:00
w Krzymoszach
Miedzanka Miedzna 6-2 ULKS Gołąbek 15 września, 16:30

Kolejka 7 - 22-23 września

ULKS Gołąbek 1-1 Płomień Dębe Wielkie 23 września, 15:00
Tajfun Jartypory 0-0 Miedzanka Miedzna 23 września, 12:00
Błękitni Stoczek 1-2 Wektra Zbuczyn 23 września, 16:00
Tęcza Stanisławów 1-2 Wicher Sadowne 22 września, 16:30
Watra Mrozy 5-2 Fenix Siennica 23 września, 14:00
Nojszewianka Dobre 2-2 Jutrzenka Cegłów 23 września, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-1 Liwia Łochów 22 września, 16:30

Kolejka 8 - 29-30 września

Płomień Dębe Wielkie 1-2 Liwia Łochów 29 września, 16:00
w Stanisławowie
Jutrzenka Cegłów 0-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 29 września, 11:00
Fenix Siennica 4-1 Nojszewianka Dobre 30 września, 15:00
Wicher Sadowne 1-2 Watra Mrozy 30 września, 16:00
Wektra Zbuczyn 3-0 Tęcza Stanisławów 30 września, 12:00
w Krzymoszach
Miedzanka Miedzna 6-0 Błękitni Stoczek 29 września, 16:00
ULKS Gołąbek 1-2 Tajfun Jartypory 30 września, 14:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Tajfun Jartypory 6-3 Płomień Dębe Wielkie 6 października, 15:00
Błękitni Stoczek 2-8 ULKS Gołąbek 7 października, 15:00
Tęcza Stanisławów 0-2 Miedzanka Miedzna 6 października, 15:30
Watra Mrozy 4-2 Wektra Zbuczyn 7 października, 15:30
Nojszewianka Dobre 1-3 Wicher Sadowne 7 października, 15:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-0 Fenix Siennica 7 października, 11:00
Liwia Łochów 3-0 Jutrzenka Cegłów 6 października, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 10 - 13-14 października

Płomień Dębe Wielkie 2-1 Jutrzenka Cegłów 14 października, 12:00
w Stanisławowie
Fenix Siennica 3-1 Liwia Łochów 14 października, 15:00
Wicher Sadowne 1-3 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 14 października, 15:30
Wektra Zbuczyn 2-1 Nojszewianka Dobre 14 października, 12:00
w Krzymoszach
Miedzanka Miedzna 2-2 Watra Mrozy 13 października, 15:30
ULKS Gołąbek 3-1 Tęcza Stanisławów 14 października, 13:00
Tajfun Jartypory 2-1 Błękitni Stoczek 13 października, 12:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Błękitni Stoczek 3-3 Płomień Dębe Wielkie 21 października, 15:00
Tęcza Stanisławów 0-2 Tajfun Jartypory 20 października, 15:00
Watra Mrozy 6-2 ULKS Gołąbek 21 października, 14:00
Nojszewianka Dobre 0-3 Miedzanka Miedzna 21 października, 14:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-0 Wektra Zbuczyn 21 października, 13:30
Liwia Łochów 3-0 Wicher Sadowne 21 października, 15:00
Jutrzenka Cegłów 0-3 Fenix Siennica 20 października, 11:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Płomień Dębe Wielkie 1-5 Fenix Siennica 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) w Siennicy odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Stanisławowie
Wicher Sadowne 3-2 Jutrzenka Cegłów 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wektra Zbuczyn 4-1 Liwia Łochów 11 listopada, 11:00
w Krzymoszach / w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Miedzanka Miedzna 3-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ULKS Gołąbek 4-2 Nojszewianka Dobre 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tajfun Jartypory 4-0 Watra Mrozy 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Stoczek 3-0 Tęcza Stanisławów 10 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Tęcza Stanisławów 2-0 Płomień Dębe Wielkie 3 listopada, 14:00
Watra Mrozy 4-0 Błękitni Stoczek 4 listopada, 13:30
Nojszewianka Dobre 2-0 Tajfun Jartypory 4 listopada, 13:15
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 3-0 ULKS Gołąbek 4 listopada, 10:30
Liwia Łochów 1-0 Miedzanka Miedzna 4 listopada, 13:30
Jutrzenka Cegłów 1-2 Wektra Zbuczyn 3 listopada, 13:15
Fenix Siennica 6-2 Wicher Sadowne 3 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 28-30 marca

Płomień Dębe Wielkie 3-4 Wicher Sadowne 30 marca, 13:00
w Józefowie
Fenix Siennica 2-0 Wektra Zbuczyn 14 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jutrzenka Cegłów 2-0 Miedzanka Miedzna 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Liwia Łochów 4-3 ULKS Gołąbek 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-1 Tajfun Jartypory 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nojszewianka Dobre 0-4 Błękitni Stoczek 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Watra Mrozy 0-0 Tęcza Stanisławów 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Płomień Dębe Wielkie 0-0 Watra Mrozy 21 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Mrozach; Płomień gospodarzem
Tęcza Stanisławów 1-0 Nojszewianka Dobre 20 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Stoczek 0-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:15) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tajfun Jartypory 2-0 Liwia Łochów 21 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
ULKS Gołąbek 0-5 Jutrzenka Cegłów 21 kwietnia, 15:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Olszycu na boisku 3-5; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Miedzanka Miedzna 1-0 Fenix Siennica 21 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wektra Zbuczyn 2-2 Wicher Sadowne 21 kwietnia, 12:00
w Krzymoszach / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 27-28 kwietnia

Płomień Dębe Wielkie 2-0 Wektra Zbuczyn 28 kwietnia, 11:00
w Józefowie
Wicher Sadowne 2-1 Miedzanka Miedzna 27 kwietnia, 16:00
Fenix Siennica 7-0 ULKS Gołąbek 28 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 7-1; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Jutrzenka Cegłów 0-1 Tajfun Jartypory 28 kwietnia, 17:00
Liwia Łochów 0-0 Błękitni Stoczek 28 kwietnia, 15:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-3 Tęcza Stanisławów 27 kwietnia, 17:00
Nojszewianka Dobre 0-2 Watra Mrozy 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 4-5 maja

Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-2 Watra Mrozy 4 maja, 17:00
Fenix Siennica 2-1 Tajfun Jartypory 5 maja, 16:00
Nojszewianka Dobre 1-2 Płomień Dębe Wielkie 5 maja, 17:00
Tęcza Stanisławów 0-2 Liwia Łochów 4 maja, 17:00
Błękitni Stoczek 2-3 Jutrzenka Cegłów 5 maja, 17:00
ULKS Gołąbek 2-3 Wicher Sadowne 5 maja, 15:00
w Olszycu
Miedzanka Miedzna 2-2 Wektra Zbuczyn 14 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (5 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 11-12 maja

Płomień Dębe Wielkie 3-3 Miedzanka Miedzna 12 maja, 17:30
w Józefowie
Wektra Zbuczyn 5-1 ULKS Gołąbek 12 maja, 12:00
w Krzymoszach
Wicher Sadowne 3-2 Tajfun Jartypory 11 maja, 16:00
Fenix Siennica 3-0 Błękitni Stoczek 12 maja, 17:00
Jutrzenka Cegłów 1-0 Tęcza Stanisławów 12 maja, 17:30
Liwia Łochów 0-1 Watra Mrozy 12 maja, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0-0 Nojszewianka Dobre 12 maja, 11:30

Kolejka 19 - 18-19 maja

Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-3 Płomień Dębe Wielkie 19 maja, 12:00
Nojszewianka Dobre 0-1 Liwia Łochów 19 maja, 17:00
Watra Mrozy 3-2 Jutrzenka Cegłów 19 maja, 16:00
Tęcza Stanisławów 1-1 Fenix Siennica 18 maja, 17:00
Błękitni Stoczek 2-1 Wicher Sadowne 19 maja, 17:00
Tajfun Jartypory 1-2 Wektra Zbuczyn 19 maja, 12:00
ULKS Gołąbek 1-0 Miedzanka Miedzna 19 maja, 14:00
w Olszycu

Kolejka 20 - 25-26 maja

Płomień Dębe Wielkie 6-0 ULKS Gołąbek 26 maja, 17:00
w Józefowie
Miedzanka Miedzna 1-1 Tajfun Jartypory 26 maja, 18:00
Wektra Zbuczyn 4-0 Błękitni Stoczek 25 maja, 11:00
w Krzymoszach
Wicher Sadowne 1-2 Tęcza Stanisławów 25 maja, 16:00
Fenix Siennica 1-2 Watra Mrozy 26 maja, 16:00
Jutrzenka Cegłów 1-1 Nojszewianka Dobre 26 maja, 18:00
Liwia Łochów 6-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 29-30 maja

Liwia Łochów 0-3 Płomień Dębe Wielkie 30 maja, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-3 Jutrzenka Cegłów 30 maja, 17:00
Nojszewianka Dobre 2-2 Fenix Siennica 30 maja, 18:00
Watra Mrozy 4-0 Wicher Sadowne 30 maja, 15:00
Tęcza Stanisławów 2-3 Wektra Zbuczyn 29 maja, 17:00
Błękitni Stoczek 2-1 Miedzanka Miedzna 29 maja, 17:00
Tajfun Jartypory 4-0 ULKS Gołąbek 29 maja, 17:00

Kolejka 22 - 1-2 czerwca

Płomień Dębe Wielkie 1-1 Tajfun Jartypory 2 czerwca, 15:30
w Józefowie
ULKS Gołąbek 1-3 Błękitni Stoczek 2 czerwca, 16:00
w Olszycu
Miedzanka Miedzna 2-2 Tęcza Stanisławów 2 czerwca, 17:00
Wektra Zbuczyn 1-1 Watra Mrozy 2 czerwca, 12:00
w Krzymoszach
Wicher Sadowne 1-2 Nojszewianka Dobre 1 czerwca, 16:00
Fenix Siennica 2-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2 czerwca, 16:00
Jutrzenka Cegłów 3-2 Liwia Łochów 1 czerwca, 18:00

Kolejka 23 - 8-9 czerwca

Jutrzenka Cegłów 2-1 Płomień Dębe Wielkie 8 czerwca, 14:00
Liwia Łochów 1-7 Fenix Siennica 9 czerwca, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-5 Wicher Sadowne 8 czerwca, 17:00
Nojszewianka Dobre 2-0 Wektra Zbuczyn 9 czerwca, 17:00
Watra Mrozy 0-3 Miedzanka Miedzna 8 czerwca, 17:00
Tęcza Stanisławów 0-2 ULKS Gołąbek 9 czerwca, 12:00
Błękitni Stoczek 4-1 Tajfun Jartypory 9 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 czerwca

Płomień Dębe Wielkie 4-0 Błękitni Stoczek 16 czerwca, 17:00
w Józefowie
Tajfun Jartypory 5-2 Tęcza Stanisławów 16 czerwca, 12:00
ULKS Gołąbek 0-2 Watra Mrozy 16 czerwca, 16:00
w Olszycu
Miedzanka Miedzna 6-1 Nojszewianka Dobre 16 czerwca, 13:00
Wektra Zbuczyn 2-0 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 16 czerwca, 12:00
w Krzymoszach
Wicher Sadowne 1-2 Liwia Łochów 15 czerwca, 16:00
Fenix Siennica 2-1 Jutrzenka Cegłów 16 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 22-23 czerwca

Fenix Siennica 3-2 Płomień Dębe Wielkie 22 czerwca, 16:00
Jutrzenka Cegłów 4-2 Wicher Sadowne 23 czerwca, 15:00
Liwia Łochów 1-0 Wektra Zbuczyn 23 czerwca, 16:00
Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1-0 Miedzanka Miedzna 23 czerwca, 14:00
Nojszewianka Dobre 0-1 ULKS Gołąbek 23 czerwca, 17:00
Watra Mrozy 3-1 Tajfun Jartypory 23 czerwca, 16:00
Tęcza Stanisławów 2-1 Błękitni Stoczek 22 czerwca, 17:30

REKLAMA

Kolejka 26 - 29-30 czerwca

Płomień Dębe Wielkie 1-3 Tęcza Stanisławów 29 czerwca, 16:00
w Józefowie
Błękitni Stoczek 0-3 Watra Mrozy 30 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 4-1; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Tajfun Jartypory 5-1 Nojszewianka Dobre 30 czerwca, 17:00
ULKS Gołąbek 0-1 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 30 czerwca, 17:00
Miedzanka Miedzna 1-2 Liwia Łochów 30 czerwca, 17:00
Wektra Zbuczyn 7-0 Jutrzenka Cegłów 30 czerwca, 17:00
w Krzymoszach
Wicher Sadowne 1-4 Fenix Siennica 29 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2012/2013 (Siedlce)

Klasa B 2012/2013 (Siedlce)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas