[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Dębica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłoka Dębica 30 71 21 8 1 79-18 12 2 1 45-6 9 6 0 34-12
2.  Igloopol Dębica 30 70 22 4 4 60-21 11 2 2 26-8 11 2 2 34-13
3.  Victoria Czermin 30 59 18 5 7 45-22 12 0 3 27-9 6 5 4 18-13
4.  Błękitni Ropczyce 30 57 17 6 7 50-23 8 4 3 23-9 9 2 4 27-14
5.  Pogórze Wielopole Skrzyńskie 30 49 14 7 9 50-46 7 4 4 29-20 7 3 5 21-26
6.  Wisłok Wiśniowa 30 48 15 3 12 59-50 9 1 5 33-25 6 2 7 26-25
7.  Lechia Sędziszów Małopolski 30 40 10 10 10 38-36 7 5 3 28-13 3 5 7 10-23
8.  Chemik Pustków 30 39 11 6 13 43-53 8 3 4 29-21 3 3 9 14-32
9.  Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 37 9 10 11 33-29 7 4 4 16-11 2 6 7 17-18
10.  Zryw Dzikowiec 30 35 9 8 13 29-45 6 3 6 16-24 3 5 7 13-21 2 6 2 0 0 5-2
11.  Sokół Kolbuszowa Dolna 30 35 10 5 15 36-61 5 5 5 21-22 5 0 10 15-39 2 0 0 0 2 2-5
12.  Raniżovia Raniżów 30 32 9 5 16 33-47 3 5 7 15-22 6 0 9 18-25
13.  Brzostowianka Brzostek 30 29 7 8 15 31-43 5 5 5 21-20 2 3 10 10-23
14.  Start Wola Mielecka 30 27 6 9 15 44-59 4 4 7 25-29 2 5 8 19-30
15.  Czarnovia Czarna 30 25 7 4 19 31-67 5 1 9 17-29 2 3 10 14-38
16.  Kaskada Kamionka 30 16 4 4 22 25-66 3 3 9 17-30 1 1 13 8-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisłoka Dębica    1-2 1-0 2-1 6-0 4-1 4-0 2-0 1-1 0-0 4-1 5-0 2-0 1-0 2-0 10-0 
 2 Igloopol Dębica1-1     1-0 0-2 0-1 3-1 3-0 0-0 2-0 2-0 2-0 1-0 2-0 3-1 3-1 3-1 
 3 Victoria Czermin2-3 2-0     0-2 1-0 2-0 0-1 3-1 1-0 1-0 4-0 2-0 2-1 2-0 3-0 2-1 
 4 Błękitni Ropczyce3-4 0-1 0-0     0-0 1-0 0-0 6-0 2-0 1-0 2-0 1-2 2-0 1-1 2-1 2-0 
 5 Pogórze Wielopole Skrzyńskie1-4 1-1 1-1 2-2     1-2 3-1 1-1 2-0 0-1 8-0 4-0 1-0 0-5 2-1 2-1 
 6 Wisłok Wiśniowa0-3 3-1 2-1 2-1 0-1     2-1 2-4 1-1 5-1 1-3 2-1 1-4 6-3 3-0 3-0 
 7 Lechia Sędziszów Małopolski2-2 1-1 0-1 0-2 3-0 4-1     2-2 2-1 0-2 1-0 2-0 0-0 1-1 6-0 4-0 
 8 Chemik Pustków1-1 1-5 2-3 0-4 0-1 3-2 4-0     0-0 1-1 4-0 1-0 3-0 2-1 5-2 2-1 
 9 Radomyślanka Radomyśl Wielki0-1 1-2 0-0 1-3 0-1 1-1 0-0 1-0     2-1 1-0 1-0 3-1 1-1 3-0 1-0 
 10 Zryw Dzikowiec0-0 0-1 0-1 3-1 0-2 0-4 0-0 3-1 0-5     3-1 0-5 3-1 1-0 2-2 1-0 
 11 Sokół Kolbuszowa Dolna2-2 1-3 0-3 1-1 3-3 3-1 1-0 2-0 1-0 1-2     2-3 1-1 1-1 1-2 1-0 
 12 Raniżovia Raniżów0-0 0-5 0-0 0-2 0-1 1-3 0-2 3-1 2-2 0-0 1-3     0-1 5-0 2-2 1-0 
 13 Brzostowianka Brzostek0-6 0-1 0-0 1-0 4-1 1-3 1-1 5-1 0-0 2-0 1-3 1-2     1-1 3-0 1-1 
 14 Start Wola Mielecka0-1 0-3 1-3 2-3 4-4 0-0 3-1 0-1 1-5 2-2 5-0 1-2 2-1     1-1 3-2 
 15 Czarnovia Czarna0-4 1-3 3-1 0-1 4-3 1-5 0-1 1-2 1-1 2-1 1-2 2-1 1-0 0-3     0-1 
 16 Kaskada Kamionka0-2 1-5 2-4 0-2 1-3 0-2 2-2 1-0 2-1 2-2 1-2 0-2 0-0 5-1 0-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Kaskada Kamionka 1-0 Chemik Pustków 11 sierpnia, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-0 Victoria Czermin 12 sierpnia, 16:00
Brzostowianka Brzostek 1-3 Wisłok Wiśniowa 12 sierpnia, 17:00
Start Wola Mielecka 1-1 Czarnovia Czarna 12 sierpnia, 17:30
Igloopol Dębica 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski 11 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 0-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 11 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-2 Wisłoka Dębica 11 sierpnia, 17:30
Raniżovia Raniżów 0-0 Zryw Dzikowiec 12 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Chemik Pustków 1-1 Zryw Dzikowiec 15 sierpnia, 17:00
w Pustyni
Wisłoka Dębica 5-0 Raniżovia Raniżów 15 sierpnia, 16:00 (350)
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 8-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 14 sierpnia, 17:30
Lechia Sędziszów Małopolski 0-2 Błękitni Ropczyce 15 sierpnia, 17:30
Czarnovia Czarna 1-3 Igloopol Dębica 15 sierpnia, 11:00
Wisłok Wiśniowa 6-3 Start Wola Mielecka 15 sierpnia, 17:00
Victoria Czermin 2-1 Brzostowianka Brzostek 15 sierpnia, 11:00
Kaskada Kamionka 2-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-0 Chemik Pustków 19 sierpnia, 16:00
Brzostowianka Brzostek 1-1 Kaskada Kamionka 19 sierpnia, 17:00
Start Wola Mielecka 1-3 Victoria Czermin 19 sierpnia, 17:30
Igloopol Dębica 3-1 Wisłok Wiśniowa 19 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-1 Czarnovia Czarna 22 sierpnia, 17:30
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Lechia Sędziszów Małopolski 18 sierpnia, 17:30
Raniżovia Raniżów 0-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 19 sierpnia, 16:00
Zryw Dzikowiec 0-0 Wisłoka Dębica 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Chemik Pustków 1-1 Wisłoka Dębica 25 sierpnia, 17:00 (350)
w Pustyni
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-1 Zryw Dzikowiec 25 sierpnia, 11:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Raniżovia Raniżów 25 sierpnia, 17:00
Czarnovia Czarna 1-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 sierpnia, 17:00
Wisłok Wiśniowa 2-1 Błękitni Ropczyce 26 sierpnia, 15:00
Victoria Czermin 2-0 Igloopol Dębica 26 sierpnia, 11:00 (380)
Kaskada Kamionka 5-1 Start Wola Mielecka 26 sierpnia, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-1 Brzostowianka Brzostek 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Brzostowianka Brzostek 5-1 Chemik Pustków 2 września, 16:00
Start Wola Mielecka 1-5 Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 września, 17:00
Igloopol Dębica 3-1 Kaskada Kamionka 1 września, 17:00
Błękitni Ropczyce 0-0 Victoria Czermin 1 września, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-1 Wisłok Wiśniowa 1 września, 16:30
Raniżovia Raniżów 2-2 Czarnovia Czarna 2 września, 16:00
Zryw Dzikowiec 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 2 września, 16:00
Wisłoka Dębica 6-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 31 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 6 - 8-9 września

Chemik Pustków 0-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 8 września, 17:00
w Pustyni
Lechia Sędziszów Małopolski 2-2 Wisłoka Dębica 18 września, 16:30 (150)
Czarnovia Czarna 2-1 Zryw Dzikowiec 9 września, 17:00
Wisłok Wiśniowa 2-1 Raniżovia Raniżów 9 września, 16:00
Victoria Czermin 4-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 września, 11:00
Kaskada Kamionka 0-2 Błękitni Ropczyce 8 września, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-2 Igloopol Dębica 9 września, 16:00
Brzostowianka Brzostek 1-1 Start Wola Mielecka 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Start Wola Mielecka 0-1 Chemik Pustków 16 września, 16:00
Igloopol Dębica 2-0 Brzostowianka Brzostek 15 września, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 15 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Kaskada Kamionka 15 września, 16:00
Raniżovia Raniżów 0-0 Victoria Czermin 16 września, 16:00
Zryw Dzikowiec 0-4 Wisłok Wiśniowa 16 września, 16:00
Wisłoka Dębica 2-0 Czarnovia Czarna 14 września, 16:30 (300)
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Chemik Pustków 4-0 Lechia Sędziszów Małopolski 22 września, 16:00
w Pustyni
Czarnovia Czarna 4-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 23 września, 15:00
Wisłok Wiśniowa 0-3 Wisłoka Dębica 23 września, 16:00
Victoria Czermin 1-0 Zryw Dzikowiec 23 września, 11:00
Kaskada Kamionka 0-2 Raniżovia Raniżów 22 września, 16:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 22 września, 15:00
Brzostowianka Brzostek 1-0 Błękitni Ropczyce 23 września, 11:00
Start Wola Mielecka 0-3 Igloopol Dębica 22 września, 14:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Igloopol Dębica 0-0 Chemik Pustków 29 września, 16:00
Błękitni Ropczyce 1-1 Start Wola Mielecka 29 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Brzostowianka Brzostek 29 września, 16:00
Raniżovia Raniżów 2-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 września, 16:00
Zryw Dzikowiec 1-0 Kaskada Kamionka 30 września, 15:00
Wisłoka Dębica 1-0 Victoria Czermin 29 września, 15:00 (330)
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-2 Wisłok Wiśniowa 29 września, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 6-0 Czarnovia Czarna 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Chemik Pustków 5-2 Czarnovia Czarna 6 października, 16:00
w Pustyni
Wisłok Wiśniowa 2-1 Lechia Sędziszów Małopolski 7 października, 15:00
Victoria Czermin 1-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 7 października, 11:00
Kaskada Kamionka 0-2 Wisłoka Dębica 6 października, 15:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-1 Zryw Dzikowiec 7 października, 14:00
Brzostowianka Brzostek 1-2 Raniżovia Raniżów 6 października, 15:00
Start Wola Mielecka 5-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 6 października, 16:00
Igloopol Dębica 0-2 Błękitni Ropczyce 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Błękitni Ropczyce 6-0 Chemik Pustków 13 października, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 Igloopol Dębica 13 października, 15:00
Raniżovia Raniżów 5-0 Start Wola Mielecka 14 października, 14:00
Zryw Dzikowiec 3-1 Brzostowianka Brzostek 14 października, 14:00
Wisłoka Dębica 1-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 13 października, 15:00 (300)
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-1 Kaskada Kamionka 13 października, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 Victoria Czermin 13 października, 15:00
Czarnovia Czarna 1-5 Wisłok Wiśniowa 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Chemik Pustków 3-2 Wisłok Wiśniowa 20 października, 14:00
w Pustyni
Victoria Czermin 3-0 Czarnovia Czarna 21 października, 11:00
Kaskada Kamionka 2-2 Lechia Sędziszów Małopolski 20 października, 15:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 21 października, 14:00
Brzostowianka Brzostek 0-6 Wisłoka Dębica 20 października, 15:00
Start Wola Mielecka 2-2 Zryw Dzikowiec 21 października, 15:00
Igloopol Dębica 1-0 Raniżovia Raniżów 20 października, 14:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Chemik Pustków 27 października, 15:00
Raniżovia Raniżów 0-2 Błękitni Ropczyce 28 października, 14:00
Zryw Dzikowiec 0-1 Igloopol Dębica 28 października, 13:00
Wisłoka Dębica 1-0 Start Wola Mielecka 27 października, 13:00 (150)
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-0 Brzostowianka Brzostek 27 października, 14:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 27 października, 14:00
Czarnovia Czarna 0-1 Kaskada Kamionka 27 października, 14:30
Wisłok Wiśniowa 2-1 Victoria Czermin 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Chemik Pustków 2-3 Victoria Czermin 3 listopada, 14:00
w Pustyni
Kaskada Kamionka 0-2 Wisłok Wiśniowa 3 listopada, 14:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-0 Czarnovia Czarna 4 listopada, 13:00
Brzostowianka Brzostek 1-1 Lechia Sędziszów Małopolski 3 listopada, 14:00
Start Wola Mielecka 4-4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 4 listopada, 14:00
Igloopol Dębica 1-1 Wisłoka Dębica 7 listopada, 13:30 (700)
Błękitni Ropczyce 1-0 Zryw Dzikowiec 3 listopada, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-3 Raniżovia Raniżów 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Raniżovia Raniżów 3-1 Chemik Pustków 11 listopada, 14:00
Zryw Dzikowiec 3-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 listopada, 12:00
Wisłoka Dębica 2-1 Błękitni Ropczyce 10 listopada, 13:00 (300)
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-1 Igloopol Dębica 10 listopada, 13:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Start Wola Mielecka 10 listopada, 14:00
Czarnovia Czarna 1-0 Brzostowianka Brzostek 11 listopada, 13:00
Wisłok Wiśniowa 1-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 10 listopada, 13:30
Victoria Czermin 2-1 Kaskada Kamionka 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Chemik Pustków 2-1 Kaskada Kamionka 22 maja, 17:30
w Pustyni / w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Czermin 1-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 22 maja, 17:30 (250)
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłok Wiśniowa 1-4 Brzostowianka Brzostek 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarnovia Czarna 0-3 Start Wola Mielecka 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Igloopol Dębica 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-2 Błękitni Ropczyce 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłoka Dębica 4-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 22 maja, 17:30 (220)
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Dzikowiec 0-5 Raniżovia Raniżów 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 23-24 marca

Zryw Dzikowiec 3-1 Chemik Pustków 14 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Raniżovia Raniżów 0-0 Wisłoka Dębica 14 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 13 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Ropczyce 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 13 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Igloopol Dębica 3-1 Czarnovia Czarna 13 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Wola Mielecka 0-0 Wisłok Wiśniowa 14 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Brzostowianka Brzostek 0-0 Victoria Czermin 14 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-0 Kaskada Kamionka 14 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 30 marca

Chemik Pustków 0-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 20 kwietnia, 16:00
w Pustyni / w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kaskada Kamionka 0-0 Brzostowianka Brzostek 21 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Czermin 2-0 Start Wola Mielecka 21 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłok Wiśniowa 3-1 Igloopol Dębica 21 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarnovia Czarna 0-1 Błękitni Ropczyce 21 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 4-0 Raniżovia Raniżów 21 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłoka Dębica 0-0 Zryw Dzikowiec 20 kwietnia, 16:00 (300)
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Wisłoka Dębica 2-0 Chemik Pustków 27 kwietnia, 16:00 (300)
Zryw Dzikowiec 0-2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 28 kwietnia, 16:00
Raniżovia Raniżów 0-2 Lechia Sędziszów Małopolski 28 kwietnia, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 Czarnovia Czarna 27 kwietnia, 16:00
Błękitni Ropczyce 1-0 Wisłok Wiśniowa 27 kwietnia, 17:00
Igloopol Dębica 1-0 Victoria Czermin 27 kwietnia, 16:00
Start Wola Mielecka 3-2 Kaskada Kamionka 28 kwietnia, 16:00
Brzostowianka Brzostek 0-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 1 maja

Chemik Pustków 3-0 Brzostowianka Brzostek 1 maja, 15:00
w Pustyni
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-1 Start Wola Mielecka 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (1 maja, 15:00) nie odbył się - sędziowie nie dojechali
Kaskada Kamionka 1-5 Igloopol Dębica 1 maja, 15:00
Victoria Czermin 0-2 Błękitni Ropczyce 1 maja, 15:00
Wisłok Wiśniowa 1-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 maja, 15:00
Czarnovia Czarna 2-1 Raniżovia Raniżów 1 maja, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-2 Zryw Dzikowiec 1 maja, 15:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-4 Wisłoka Dębica 1 maja, 15:00

Kolejka 21 - 3 maja

Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-1 Chemik Pustków 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 maja, 16:00) przerwany w 60. minucie przy stanie 1-0 z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisłoka Dębica 4-0 Lechia Sędziszów Małopolski 3 maja, 16:00 (280)
Zryw Dzikowiec 2-2 Czarnovia Czarna 3 maja, 16:00
Raniżovia Raniżów 1-3 Wisłok Wiśniowa 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 maja, 16:00) przerwany po I połowie przy stanie 0-1 z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-3 Victoria Czermin 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 maja, 16:00) przerwany w 37. minucie przy stanie 0-1 z powodu złych warunków atmosferycznych
Błękitni Ropczyce 2-0 Kaskada Kamionka 3 maja, 16:00
Igloopol Dębica 2-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 maja, 16:00
Start Wola Mielecka 2-1 Brzostowianka Brzostek 3 maja, 16:00

Kolejka 22 - 5 maja

Chemik Pustków 2-1 Start Wola Mielecka 5 maja, 17:00
w Pustyni
Brzostowianka Brzostek 0-1 Igloopol Dębica 5 maja, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-3 Błękitni Ropczyce 5 maja, 17:00
Kaskada Kamionka 1-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 maja, 17:00
Victoria Czermin 2-0 Raniżovia Raniżów 5 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 5-1 Zryw Dzikowiec 5 maja, 17:00
Czarnovia Czarna 0-4 Wisłoka Dębica 5 maja, 17:00 (350)
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5 maja, 17:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

Lechia Sędziszów Małopolski 2-2 Chemik Pustków 11 maja, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-1 Czarnovia Czarna 11 maja, 17:00
Wisłoka Dębica 4-1 Wisłok Wiśniowa 11 maja, 17:00 (400)
Zryw Dzikowiec 0-1 Victoria Czermin 12 maja, 17:00
Raniżovia Raniżów 1-0 Kaskada Kamionka 12 maja, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 11 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Brzostowianka Brzostek 11 maja, 17:00
Igloopol Dębica 3-1 Start Wola Mielecka 11 maja, 17:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

Chemik Pustków 1-5 Igloopol Dębica 18 maja, 17:00
w Pustyni
Start Wola Mielecka 2-3 Błękitni Ropczyce 19 maja, 16:00
Brzostowianka Brzostek 1-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 maja, 17:30
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-0 Raniżovia Raniżów 19 maja, 17:00
Kaskada Kamionka 2-2 Zryw Dzikowiec 18 maja, 17:00
Victoria Czermin 2-3 Wisłoka Dębica 19 maja, 11:00
Wisłok Wiśniowa 0-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 19 maja, 17:00
Czarnovia Czarna 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski 19 maja, 17:00

Kolejka 25 - 25-26 maja

Czarnovia Czarna 1-2 Chemik Pustków 26 maja, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 4-1 Wisłok Wiśniowa 25 maja, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1-1 Victoria Czermin 25 maja, 17:00
Wisłoka Dębica 10-0 Kaskada Kamionka 25 maja, 17:00 (330)
Zryw Dzikowiec 0-5 Radomyślanka Radomyśl Wielki 26 maja, 17:00
Raniżovia Raniżów 0-1 Brzostowianka Brzostek 26 maja, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Start Wola Mielecka 25 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 0-1 Igloopol Dębica 25 maja, 17:00

Kolejka 26 - 30 maja

Chemik Pustków 0-4 Błękitni Ropczyce 30 maja, 17:00
w Pustyni
Igloopol Dębica 2-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 maja, 17:00
Start Wola Mielecka 1-2 Raniżovia Raniżów 30 maja, 17:00
Brzostowianka Brzostek 2-0 Zryw Dzikowiec 30 maja, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-1 Wisłoka Dębica 30 maja, 17:00
Kaskada Kamionka 1-3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 30 maja, 17:00
Victoria Czermin 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski 30 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 3-0 Czarnovia Czarna 30 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Wisłok Wiśniowa 2-4 Chemik Pustków 2 czerwca, 17:00
Czarnovia Czarna 3-1 Victoria Czermin 2 czerwca, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 4-0 Kaskada Kamionka 1 czerwca, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 1 czerwca, 17:00
Wisłoka Dębica 2-0 Brzostowianka Brzostek 1 czerwca, 17:00 (220)
Zryw Dzikowiec 1-0 Start Wola Mielecka 2 czerwca, 17:00
Raniżovia Raniżów 0-5 Igloopol Dębica 2 czerwca, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-1 Błękitni Ropczyce 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Chemik Pustków 4-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 czerwca, 17:00
w Pustyni
Błękitni Ropczyce 1-2 Raniżovia Raniżów 8 czerwca, 17:00
Igloopol Dębica 2-0 Zryw Dzikowiec 8 czerwca, 12:00 (200)
Start Wola Mielecka 0-1 Wisłoka Dębica 9 czerwca, 16:00 (250)
Brzostowianka Brzostek 4-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 9 czerwca, 16:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 9 czerwca, 17:00
Kaskada Kamionka 0-2 Czarnovia Czarna 8 czerwca, 17:00
Victoria Czermin 2-0 Wisłok Wiśniowa 9 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Victoria Czermin 3-1 Chemik Pustków 15 czerwca, 17:00
Wisłok Wiśniowa 3-0 Kaskada Kamionka 15 czerwca, 17:00
Czarnovia Czarna 1-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 15 czerwca, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-0 Brzostowianka Brzostek 15 czerwca, 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-5 Start Wola Mielecka 15 czerwca, 17:00
Wisłoka Dębica 1-2 Igloopol Dębica 16 czerwca, 11:00 (2000)
Zryw Dzikowiec 3-1 Błękitni Ropczyce 16 czerwca, 11:00
Raniżovia Raniżów 1-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 22 czerwca

Chemik Pustków 1-0 Raniżovia Raniżów 22 czerwca, 17:00
w Pustyni
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 Zryw Dzikowiec 22 czerwca, 11:00
Błękitni Ropczyce 3-4 Wisłoka Dębica 22 czerwca, 17:00 (300)
Igloopol Dębica 0-1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 22 czerwca, 17:00
Start Wola Mielecka 3-1 Lechia Sędziszów Małopolski 22 czerwca, 17:00
Brzostowianka Brzostek 3-0 Czarnovia Czarna 22 czerwca, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-1 Wisłok Wiśniowa 22 czerwca, 17:00
Kaskada Kamionka 2-4 Victoria Czermin 22 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Dębica)

IV liga 2012/2013 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Krosno)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Stalowa Wola)

Klasa A 2012/2013 (Dębica)
Klasa A 2012/2013 (Rzeszów III - Mielec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas