[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2012/2013, grupa: Dębica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłoka II Dębica 26 60 19 3 4 75-25 10 0 3 34-12 9 3 1 41-13
2.  LKS Nagoszyn 26 52 16 4 6 78-47 7 3 3 41-24 9 1 3 37-23
3.  LKS Góra Motyczna 26 45 14 3 9 66-46 8 1 4 41-25 6 2 5 25-21 2 3 1 0 1 4-2
4.  Jamnica Dulcza Wielka 26 45 14 3 9 64-50 8 2 3 42-24 6 1 6 22-26 2 3 1 0 1 2-4
5.  Dragon Korzeniów 26 44 14 2 10 86-50 7 1 5 46-27 7 1 5 40-23 2 4 1 1 0 9-4
6.  Sokół Siedliska Bogusz 26 44 14 2 10 77-61 9 1 3 44-30 5 1 7 33-31 2 1 0 1 1 4-9
7.  LKS Wiewiórka 26 42 13 3 10 53-38 6 2 5 29-16 7 1 5 24-22
8.  LKS Zasów-Mokre 26 38 12 2 12 55-72 6 0 7 26-39 6 2 5 29-33
9.  Dąb Żdżary 26 36 11 3 12 58-60 7 2 4 35-23 4 1 8 23-37
10.  Bodzos Podgrodzie 26 33 10 3 13 59-67 6 1 6 31-24 4 2 7 28-43
11.  LKS Jodłowa 26 30 10 0 16 62-86 6 0 7 31-41 4 0 9 31-45
12.  Monis II Bielowy 26 25 7 4 15 46-97 5 2 6 26-39 2 2 9 20-58
13.  LKS Bobrowa 26 24 7 3 16 59-73 4 2 7 29-35 3 1 9 30-38
14.  Dąbrówka Stara Jastrząbka 26 10 3 1 22 28-94 1 1 11 13-39 2 0 11 15-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wisłoka II Dębica    0-1 3-0 2-0 4-1 2-1 1-0 4-6 3-0 1-0 1-0 10-1 1-2 2-0 
 2 LKS Nagoszyn1-1     2-4 0-0 1-1 2-3 0-3 7-1 4-2 6-3 2-0 6-1 3-2 7-3 
 3 LKS Góra Motyczna2-2 1-2     1-2 3-2 3-2 3-0 1-3 4-3 3-5 6-2 8-0 3-2 3-0 
 4 Jamnica Dulcza Wielka2-2 3-2 0-3     2-5 4-1 1-1 2-3 8-1 4-0 2-1 5-3 2-1 7-1 
 5 Dragon Korzeniów0-2 0-2 1-2 3-1     4-4 1-3 5-2 2-3 7-1 7-2 6-2 3-2 7-1 
 6 Sokół Siedliska Bogusz3-2 4-2 4-0 4-3 0-5     0-3 4-1 3-2 4-1 10-2 5-5 0-3* 3-1 
 7 LKS Wiewiórka0-1 2-0 1-1 1-3 2-0 1-2     2-1 3-0 2-3 2-3 1-1 5-1 7-0 
 8 LKS Zasów-Mokre1-6 2-7 0-1 3-0* 2-1 2-1 1-3     3-1 5-2 0-4 4-0 3-10 0-3* 
 9 Dąb Żdżary0-1 0-1 2-1 4-1 1-4 1-0 6-3 1-1     1-1 6-3 3-1 6-1 4-5 
 10 Bodzos Podgrodzie1-3 1-3 1-1 4-6 3-0 2-5 1-3 3-0* 1-2     4-0 5-0 2-1 3-0 
 11 LKS Jodłowa0-6 3-6 1-5 3-1 1-8 4-2 3-1 0-2 1-2 5-7     2-0 5-1 3-0 
 12 Monis II Bielowy1-4 2-3 3-2 0-1 0-6 1-9 3-0 2-2 2-2 3-0 0-6     4-3 5-1 
 13 LKS Bobrowa2-6 4-4 3-0* 0-2 3-4 4-1 1-2 1-4 2-1 1-1 2-6 2-4     4-0 
 14 Dąbrówka Stara Jastrząbka0-5 1-4 0-5 1-2 1-3 1-2 1-2 1-3 1-4 1-4 3-2 1-2 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 19 sierpnia

LKS Nagoszyn 1-1 Dragon Korzeniów 19 sierpnia, 17:00
Jamnica Dulcza Wielka 0-3 LKS Góra Motyczna 19 sierpnia, 11:00
w Radomyślu Wielkim
Monis II Bielowy 3-0 LKS Wiewiórka 19 sierpnia, 17:00
LKS Jodłowa 5-1 LKS Bobrowa 29 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 17:00) odwołany
Sokół Siedliska Bogusz 3-2 Dąb Żdżary 19 sierpnia, 11:00
LKS Zasów-Mokre 0-3 Dąbrówka Stara Jastrząbka 19 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-1
Wisłoka II Dębica 1-0 Bodzos Podgrodzie 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 26 sierpnia

Dragon Korzeniów 7-1 Bodzos Podgrodzie 26 sierpnia, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-5 Wisłoka II Dębica 26 sierpnia, 14:00
w Żdżarach
Dąb Żdżary 1-1 LKS Zasów-Mokre 26 sierpnia, 11:00
LKS Bobrowa 4-1 Sokół Siedliska Bogusz 26 sierpnia, 14:00
w Korzeniowie
LKS Wiewiórka 2-3 LKS Jodłowa 26 sierpnia, 16:00
LKS Góra Motyczna 8-0 Monis II Bielowy 26 sierpnia, 16:00
LKS Nagoszyn 0-0 Jamnica Dulcza Wielka 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 2 września

Jamnica Dulcza Wielka 2-5 Dragon Korzeniów 2 września, 11:00
w Korzeniowie
Monis II Bielowy 2-3 LKS Nagoszyn 2 września, 16:00
LKS Jodłowa 1-5 LKS Góra Motyczna 2 września, 14:00
Sokół Siedliska Bogusz 0-3 LKS Wiewiórka 2 września, 11:00
LKS Zasów-Mokre 3-10 LKS Bobrowa 2 września, 16:00
Wisłoka II Dębica 3-0 Dąb Żdżary 2 września, 17:00
Bodzos Podgrodzie 3-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 2 września, 15:00

Kolejka 4 - 9 września

Dragon Korzeniów 7-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 9 września, 11:00
Dąb Żdżary 1-1 Bodzos Podgrodzie 8 września, 17:00
LKS Bobrowa 2-6 Wisłoka II Dębica 9 września, 14:00
w Korzeniowie
LKS Wiewiórka 2-1 LKS Zasów-Mokre 9 września, 15:00
LKS Góra Motyczna 3-2 Sokół Siedliska Bogusz 9 września, 14:00
LKS Nagoszyn 2-0 LKS Jodłowa 9 września, 16:00
Jamnica Dulcza Wielka 5-3 Monis II Bielowy 9 września, 11:00
w Podborzu

Kolejka 5 - 16 września

Monis II Bielowy 0-6 Dragon Korzeniów 16 września, 15:00
LKS Jodłowa 3-1 Jamnica Dulcza Wielka 16 września, 14:00
Sokół Siedliska Bogusz 4-2 LKS Nagoszyn 16 września, 11:00
LKS Zasów-Mokre 0-1 LKS Góra Motyczna 16 września, 16:00
Wisłoka II Dębica 1-0 LKS Wiewiórka 16 września, 16:00
Bodzos Podgrodzie 2-1 LKS Bobrowa 16 września, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-4 Dąb Żdżary 16 września, 11:00
w Żdżarach

Kolejka 6 - 23 września

Dragon Korzeniów 2-3 Dąb Żdżary 23 września, 11:00
LKS Bobrowa 4-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 23 września, 14:00
w Korzeniowie
LKS Wiewiórka 2-3 Bodzos Podgrodzie 23 września, 15:00
LKS Góra Motyczna 2-2 Wisłoka II Dębica 23 września, 14:00
LKS Nagoszyn 7-1 LKS Zasów-Mokre 23 września, 16:00
Jamnica Dulcza Wielka 4-1 Sokół Siedliska Bogusz 23 września, 14:30
w Podborzu
Monis II Bielowy 0-6 LKS Jodłowa 23 września, 13:00

Kolejka 7 - 30 września

LKS Jodłowa 1-8 Dragon Korzeniów 30 września, 14:00
Sokół Siedliska Bogusz 5-5 Monis II Bielowy 30 września, 11:00
LKS Zasów-Mokre 3-0 Jamnica Dulcza Wielka 30 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-7; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Wisłoka II Dębica 0-1 LKS Nagoszyn 30 września, 16:00
Bodzos Podgrodzie 1-1 LKS Góra Motyczna 30 września, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-2 LKS Wiewiórka 30 września, 14:00
w Żdżarach
Dąb Żdżary 6-1 LKS Bobrowa 30 września, 11:00

Kolejka 8 - 7 października

Dragon Korzeniów 3-2 LKS Bobrowa 7 października, 11:00
LKS Wiewiórka 3-0 Dąb Żdżary 7 października, 14:00
LKS Góra Motyczna 3-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 7 października, 14:00
LKS Nagoszyn 6-3 Bodzos Podgrodzie 7 października, 15:00
Jamnica Dulcza Wielka 2-2 Wisłoka II Dębica 7 października, 11:00
w Radomyślu Wielkim
Monis II Bielowy 2-2 LKS Zasów-Mokre 7 października, 14:00
LKS Jodłowa 4-2 Sokół Siedliska Bogusz 7 października, 14:00

Kolejka 9 - 14 października

Sokół Siedliska Bogusz 0-5 Dragon Korzeniów 14 października, 11:00
LKS Zasów-Mokre 0-4 LKS Jodłowa 14 października, 11:00
Wisłoka II Dębica 10-1 Monis II Bielowy 14 października, 16:00
Bodzos Podgrodzie 4-6 Jamnica Dulcza Wielka 14 października, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-4 LKS Nagoszyn 14 października, 14:00
w Żdżarach
Dąb Żdżary 2-1 LKS Góra Motyczna 14 października, 11:00
LKS Bobrowa 1-2 LKS Wiewiórka 14 października, 14:00
w Wiewiórce

Kolejka 10 - 21 października

Dragon Korzeniów 1-3 LKS Wiewiórka 21 października, 11:00
LKS Góra Motyczna 3-2 LKS Bobrowa 21 października, 14:00
LKS Nagoszyn 4-2 Dąb Żdżary 21 października, 15:00
Jamnica Dulcza Wielka 7-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 21 października, 14:00
w Podborzu
Monis II Bielowy 3-0 Bodzos Podgrodzie 21 października, 15:00
LKS Jodłowa 0-6 Wisłoka II Dębica 21 października, 14:00
Sokół Siedliska Bogusz 4-1 LKS Zasów-Mokre 21 października, 11:00

Kolejka 11 - 28 października

LKS Zasów-Mokre 2-1 Dragon Korzeniów 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłoka II Dębica 2-1 Sokół Siedliska Bogusz 28 października, 15:00
Bodzos Podgrodzie 4-0 LKS Jodłowa 28 października, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-2 Monis II Bielowy 28 października, 14:00
w Żdżarach
Dąb Żdżary 4-1 Jamnica Dulcza Wielka 28 października, 11:00
LKS Bobrowa 4-4 LKS Nagoszyn 28 października, 14:00
w Nagoszynie
LKS Wiewiórka 1-1 LKS Góra Motyczna 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 4 listopada

Dragon Korzeniów 1-2 LKS Góra Motyczna 4 listopada, 11:00
LKS Nagoszyn 0-3 LKS Wiewiórka 4 listopada, 14:00
Jamnica Dulcza Wielka 2-1 LKS Bobrowa 4 listopada, 13:45
w Podborzu
Monis II Bielowy 2-2 Dąb Żdżary 4 listopada, 13:00
LKS Jodłowa 3-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 4 listopada, 14:00
Sokół Siedliska Bogusz 4-1 Bodzos Podgrodzie 4 listopada, 11:00
LKS Zasów-Mokre 1-6 Wisłoka II Dębica 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Wisłoka II Dębica 4-1 Dragon Korzeniów 10 listopada, 16:00
na Euroboisku
Bodzos Podgrodzie 3-0 LKS Zasów-Mokre 11 listopada, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-2 Sokół Siedliska Bogusz 11 listopada, 14:00
w Żdżarach
Dąb Żdżary 6-3 LKS Jodłowa 11 listopada, 11:00
LKS Bobrowa 2-4 Monis II Bielowy 11 listopada, 13:30
w Strzegocicach
LKS Wiewiórka 1-3 Jamnica Dulcza Wielka 11 listopada, 14:00
LKS Góra Motyczna 1-2 LKS Nagoszyn 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 24 marca

Dragon Korzeniów 0-2 LKS Nagoszyn 14 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Góra Motyczna 1-2 Jamnica Dulcza Wielka 14 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wiewiórka 1-1 Monis II Bielowy 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Bobrowa 2-6 LKS Jodłowa 14 kwietnia, 14:00
w Korzeniowie / w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Żdżary 1-0 Sokół Siedliska Bogusz 14 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-3 LKS Zasów-Mokre 14 kwietnia, 14:00
w Żdżarach / w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bodzos Podgrodzie 1-3 Wisłoka II Dębica 14 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Bodzos Podgrodzie 3-0 Dragon Korzeniów 21 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłoka II Dębica 2-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 21 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Zasów-Mokre 3-1 Dąb Żdżary 21 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Siedliska Bogusz 0-3 LKS Bobrowa 21 kwietnia, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; na boisku 2-2, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Jodłowa 3-1 LKS Wiewiórka 21 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Monis II Bielowy 3-2 LKS Góra Motyczna 21 kwietnia, 13:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jamnica Dulcza Wielka 3-2 LKS Nagoszyn 21 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 28 kwietnia

Dragon Korzeniów 3-1 Jamnica Dulcza Wielka 28 kwietnia, 11:00
LKS Nagoszyn 6-1 Monis II Bielowy 28 kwietnia, 15:00
LKS Góra Motyczna 6-2 LKS Jodłowa 28 kwietnia, 14:00
LKS Wiewiórka 1-2 Sokół Siedliska Bogusz 28 kwietnia, 14:00
LKS Bobrowa 1-4 LKS Zasów-Mokre 28 kwietnia, 14:00
w Zasowie; LKS Bobrowa gospodarzem
Dąb Żdżary 0-1 Wisłoka II Dębica 28 kwietnia, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-4 Bodzos Podgrodzie 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 1 maja

Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-3 Dragon Korzeniów 1 maja, 14:00
Bodzos Podgrodzie 1-2 Dąb Żdżary 1 maja, 11:00
Wisłoka II Dębica 1-2 LKS Bobrowa 1 maja, 11:00
LKS Zasów-Mokre 1-3 LKS Wiewiórka 1 maja, 14:00
Sokół Siedliska Bogusz 4-0 LKS Góra Motyczna 1 maja, 11:00
LKS Jodłowa 3-6 LKS Nagoszyn 1 maja, 14:00
Monis II Bielowy 0-1 Jamnica Dulcza Wielka 1 maja, 15:00

Kolejka 18 - 5 maja

Dragon Korzeniów 6-2 Monis II Bielowy 5 maja, 11:00
Jamnica Dulcza Wielka 2-1 LKS Jodłowa 5 maja, 16:00
LKS Nagoszyn 2-3 Sokół Siedliska Bogusz 5 maja, 15:00
LKS Góra Motyczna 1-3 LKS Zasów-Mokre 5 maja, 14:00
LKS Wiewiórka 0-1 Wisłoka II Dębica 5 maja, 16:00
LKS Bobrowa 1-1 Bodzos Podgrodzie 5 maja, 14:00
Dąb Żdżary 4-5 Dąbrówka Stara Jastrząbka 5 maja, 11:00

Kolejka 19 - 12 maja

Dąb Żdżary 1-4 Dragon Korzeniów 12 maja, 17:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-1 LKS Bobrowa 12 maja, 14:00
Bodzos Podgrodzie 1-3 LKS Wiewiórka 12 maja, 14:00
Wisłoka II Dębica 3-0 LKS Góra Motyczna 12 maja, 17:00
LKS Zasów-Mokre 2-7 LKS Nagoszyn 12 maja, 15:00
Sokół Siedliska Bogusz 4-3 Jamnica Dulcza Wielka 12 maja, 11:00
LKS Jodłowa 2-0 Monis II Bielowy 12 maja, 14:00

Kolejka 20 - 19 maja

Dragon Korzeniów 7-2 LKS Jodłowa 19 maja, 11:00
Monis II Bielowy 1-9 Sokół Siedliska Bogusz 19 maja, 15:00
Jamnica Dulcza Wielka 2-3 LKS Zasów-Mokre 19 maja, 14:00
LKS Nagoszyn 1-1 Wisłoka II Dębica 19 maja, 15:00
LKS Góra Motyczna 3-5 Bodzos Podgrodzie 19 maja, 14:00
LKS Wiewiórka 7-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 18 maja, 16:00
LKS Bobrowa 2-1 Dąb Żdżary 19 maja, 14:00

Kolejka 21 - 26 maja

LKS Bobrowa 3-4 Dragon Korzeniów 26 maja, 14:00
Dąb Żdżary 6-3 LKS Wiewiórka 26 maja, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-5 LKS Góra Motyczna 26 maja, 14:00
Bodzos Podgrodzie 1-3 LKS Nagoszyn 26 maja, 15:00
Wisłoka II Dębica 2-0 Jamnica Dulcza Wielka 26 maja, 14:00
LKS Zasów-Mokre 4-0 Monis II Bielowy 26 maja, 15:00
Sokół Siedliska Bogusz 10-2 LKS Jodłowa 26 maja, 11:00

Kolejka 22 - 30 maja

Dragon Korzeniów 4-4 Sokół Siedliska Bogusz 30 maja, 16:00
LKS Jodłowa 0-2 LKS Zasów-Mokre 30 maja, 16:00
Monis II Bielowy 1-4 Wisłoka II Dębica 30 maja, 14:00
Jamnica Dulcza Wielka 4-0 Bodzos Podgrodzie 30 maja, 16:00
LKS Nagoszyn 7-3 Dąbrówka Stara Jastrząbka 30 maja, 16:00
LKS Góra Motyczna 4-3 Dąb Żdżary 30 maja, 16:00
LKS Wiewiórka 5-1 LKS Bobrowa 30 maja, 16:00

Kolejka 23 - 2 czerwca

LKS Wiewiórka 2-0 Dragon Korzeniów 2 czerwca, 16:00
LKS Bobrowa 3-0 LKS Góra Motyczna 2 czerwca, 14:00
(wo)
w Górze Motycznej; LKS Bobrowa gospodarzem; na boisku 0-3, udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Dąb Żdżary 0-1 LKS Nagoszyn 2 czerwca, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-2 Jamnica Dulcza Wielka 2 czerwca, 14:00
Bodzos Podgrodzie 5-0 Monis II Bielowy 2 czerwca, 11:00
Wisłoka II Dębica 1-0 LKS Jodłowa 2 czerwca, 17:00
LKS Zasów-Mokre 2-1 Sokół Siedliska Bogusz 2 czerwca, 15:00

Kolejka 24 - 9 czerwca

Dragon Korzeniów 5-2 LKS Zasów-Mokre 9 czerwca, 11:00
Sokół Siedliska Bogusz 3-2 Wisłoka II Dębica 9 czerwca, 11:00
LKS Jodłowa 5-7 Bodzos Podgrodzie 9 czerwca, 14:00
Monis II Bielowy 5-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 9 czerwca, 16:00
Jamnica Dulcza Wielka 8-1 Dąb Żdżary 9 czerwca, 14:00
LKS Nagoszyn 3-2 LKS Bobrowa 9 czerwca, 17:00
LKS Góra Motyczna 3-0 LKS Wiewiórka 9 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 16 czerwca

LKS Góra Motyczna 3-2 Dragon Korzeniów 16 czerwca, 14:00
LKS Wiewiórka 2-0 LKS Nagoszyn 16 czerwca, 14:00
LKS Bobrowa 0-2 Jamnica Dulcza Wielka 16 czerwca, 14:00
w Żyrakowie
Dąb Żdżary 3-1 Monis II Bielowy 16 czerwca, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 3-2 LKS Jodłowa 16 czerwca, 14:00
Bodzos Podgrodzie 2-5 Sokół Siedliska Bogusz 16 czerwca, 14:00
Wisłoka II Dębica 4-6 LKS Zasów-Mokre 16 czerwca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 23 czerwca

Dragon Korzeniów 0-2 Wisłoka II Dębica 23 czerwca, 14:00
LKS Zasów-Mokre 5-2 Bodzos Podgrodzie 23 czerwca, 14:00
Sokół Siedliska Bogusz 3-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 23 czerwca, 14:00
LKS Jodłowa 1-2 Dąb Żdżary 23 czerwca, 14:00
Monis II Bielowy 4-3 LKS Bobrowa 23 czerwca, 14:00
Jamnica Dulcza Wielka 1-1 LKS Wiewiórka 23 czerwca, 14:00
LKS Nagoszyn 2-4 LKS Góra Motyczna 23 czerwca, 14:00

Klasa A 2012/2013 (Dębica)

Klasa B 2012/2013 (Dębica I)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas