[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice

I runda - 22 lipca

Gronie Zagórnik 5-2 Huragan Inwałd 21 lipca, 17:00
Burza Zakrzów 1-3 Żarek Stronie 21 lipca, 17:00
Skawa Jaroszowice 2-2 Amator Babica 22 lipca, 11:00
k. 12-13
Karol Wadowice 3-6 Dąb Tomice 22 lipca, 11:00
Błyskawica Marcówka 4-2 Leńczanka Leńcze 22 lipca, 11:00
Burza Roczyny 1-3 Halniak Targanice 22 lipca, 11:00
Grom Grzechynia 4-1 Huragan Skawica 22 lipca, 11:00
Sokół Chrząstowice 2-3 Astra Spytkowice 22 lipca, 14:00
Hat-Trick Łączany 5-2 Spartak Przybradz 22 lipca, 14:00
Orzeł Ryczów 3-1 Przełęcz Kossowa 22 lipca, 17:00
Wikliniarz Woźniki 2-11 Wisła Łączany 22 lipca, 17:00
Chełm Stryszów 1-13 Sosnowianka Stanisław Dolny 22 lipca, 17:00
LKS Bieńkówka 4-4 Tarnawianka Tarnawa 22 lipca, 17:00
k. 4-3
Leskowiec Rzyki 2-3 Orzeł Wieprz 22 lipca, 17:00
Jastrzębianka Jastrzębia 2-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 22 lipca, 17:00
k. 6-5
Łysa Góra Zawadka 3-1 Olimpia Chocznia 22 lipca, 17:00
Zryw Lanckorona 5-0 Żarek Barwałd Górny 22 lipca, 17:00
Naroże Juszczyn 8-0 KS Bystra (k. Wadowic) 22 lipca, 17:00
Filkówka Barwałd Średni 0-4 Relaks Wysoka 22 lipca, 17:00
Żuraw Krzeszów 1-1 Lachy Lachowice 22 lipca, 17:00
k. 5-3
Borowik Bachowice 2-2 Gród Grodzisko 22 lipca, 17:00
k. 1-3

II runda - 29 lipca
Błyskawica Marcówka - wolny los

Łysa Góra Zawadka 1-5 Halniak Targanice 28 lipca, 17:00
Amator Babica 2-8 Sosnowianka Stanisław Dolny 28 lipca, 17:00
Hat-Trick Łączany 0-2 Orzeł Ryczów 28 lipca, 17:00
Gronie Zagórnik 2-8 Orzeł Wieprz 28 lipca, 17:00
Zryw Lanckorona 0-1 Relaks Wysoka 29 lipca, 17:00
LKS Bieńkówka 4-1 Grom Grzechynia 29 lipca, 17:00
Żuraw Krzeszów 3-2 Naroże Juszczyn 29 lipca, 17:00
Gród Grodzisko 4-2 Astra Spytkowice 29 lipca, 17:00
Dąb Tomice 7-2 Wisła Łączany 29 lipca, 17:00
Jastrzębianka Jastrzębia 2-2 Żarek Stronie 29 lipca, 17:00
k. 4-5

III runda - 4-5 sierpnia
Orzeł Ryczów - wolny los
Do gry przystępują zespoły z ligi okręgowej: Babia Góra Sucha Beskidzka, Cedron Brody, Jałowiec Stryszawa, Jubilat Izdebnik, Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, Skawa Wadowice, Tempo Białka, IV ligi: Garbarz Zembrzyce, Halniak Maków Podhalański, Iskra Klecza Dolna, Sokół Przytkowice i III ligi: Beskid Andrychów

Sosnowianka Stanisław Dolny 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4 sierpnia, 17:00
Orzeł Wieprz 0-3 Beskid Andrychów 4 sierpnia, 17:00
Cedron Brody 0-3 Relaks Wysoka 4 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Żuraw Krzeszów 1-2 Halniak Maków Podhalański 4 sierpnia, 17:00
Dąb Tomice 0-5 Iskra Klecza Dolna 4 sierpnia, 17:00
Błyskawica Marcówka 0-1 Jałowiec Stryszawa 4 sierpnia, 17:00
Tempo Białka 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 4 sierpnia, 17:00
Halniak Targanice 3-0 Skawa Wadowice 5 sierpnia, 17:00
LKS Bieńkówka 1-8 Garbarz Zembrzyce 5 sierpnia, 17:00
Gród Grodzisko 1-6 Jubilat Izdebnik 5 sierpnia, 17:00
Żarek Stronie 2-1 Sokół Przytkowice 5 sierpnia, 17:00

IV runda - 5 września

Tempo Białka 3-3 Garbarz Zembrzyce 5 września, 17:00
k. 2-3
Paweł Kozieł 19, Michał Puzik 79, Konrad Lis 90 - Tomasz Wyrobek 18, Paweł Jurasz 48 (k), Przemysław Kotlarczyk 85
Żarek Stronie 0-6 Beskid Andrychów 5 września, 17:00 (70)
Damian Kowalczyk 5, 22, Przemysław Knapik 39, Wojciech Siwek 73, 84, Michał Adamus 90
Halniak Targanice 5-0 Jubilat Izdebnik 5 września, 17:00
Andrzej Górski 27, 55, Sebastian Marczak 36, 72, Grzegorz Kubik 86
Jałowiec Stryszawa 3-1 Halniak Maków Podhalański 5 września, 17:00
Tomasz Świerkosz 32, 85, Jan Pietrusa 75 - Bartosz Praciak 73
Orzeł Ryczów 0-1 Iskra Klecza Dolna 5 września, 17:00
Jakub Czaicki ?
Relaks Wysoka 0-10 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5 września, 17:00
Rafał Daniel 15, 74, Adrian Basista 20, Rafał Gałuszka 24, Mateusz Nykiel 43 (k), Daniel Burdek 51, 68, Klemens Drobniak 61, 80, Dawid Białek 77

1/4 finału - 26 września
(Losowanie - 14 września 2012 - siedziba PPN Wadowice)
Iskra Klecza Dolna, Garbarz Zembrzyce - wolny los

Halniak Targanice 1-2 Jałowiec Stryszawa 26 września, 16:00
Kamil Kierczak 38 - Wojciech Kłapyta 60, Andrzej Sermak 78
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-4 Beskid Andrychów 26 września, 16:00 (100)
Adrian Basista 33, Tomasz Pilch 40 - Przemysław Knapik 54 (k), Dariusz Chowaniec 57, Serge Nahle 73, Leszek Łysoń 81

1/2 finału - 24 listopada
(Losowanie - 14 września 2012 - siedziba PPN Wadowice)

Jałowiec Stryszawa 1-0 Iskra Klecza Dolna 6 kwietnia, 14:30
Tomasz Świerkosz 85
w pierwotnym terminie (24 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (10 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie w Krakowie; na sztucznym boisku przy ul. Wielickiej
Garbarz Zembrzyce 1-3 Beskid Andrychów 5 kwietnia, 19:00 (15)
Adrian Sadowski 54 - Łukasz Rupa 34, Dariusz Kapera 67, Przemysław Knapik 83 (k)
w pierwotnym terminie (24 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (9 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (2 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w czwartym terminie w Krakowie; na sztucznym boisku przy ul. Wielickiej

Finał - 8 maja

Beskid Andrychów 2-2 Jałowiec Stryszawa 8 maja, 17:30 (150)
k. 3-4
Dariusz Chowaniec 13 (k), Dariusz Kapera 90 - Tomasz Świerkosz 48 (k), Wojciech Pindel 59
w Andrychowie

Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów)
Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas