[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Soła Kobiernice 26 66 22 0 4 100-24 11 0 2 50-11 11 0 2 50-13
2.  Pionier Pisarzowice 26 63 20 3 3 73-24 11 2 0 45-7 9 1 3 28-17
3.  Przełom Kaniów 26 57 18 3 5 82-36 10 2 1 41-12 8 1 4 41-24
4.  GLKS Wilkowice 26 50 16 2 8 51-30 9 1 3 28-12 7 1 5 23-18
5.  KS Międzyrzecze 26 48 14 6 6 54-36 7 2 4 29-23 7 4 2 25-13
6.  KS Bestwinka 26 45 13 6 7 65-40 8 2 3 36-19 5 4 4 29-21
7.  Czarni Jaworze 26 41 12 5 9 52-40 6 2 5 24-17 6 3 4 28-23
8.  Sokół Buczkowice 26 38 11 5 10 59-47 5 4 4 32-25 6 1 6 27-22
9.  LKS Mazańcowice 26 26 8 2 16 38-51 4 0 9 19-26 4 2 7 19-25 2 3 1 0 1 2-2
10.  Orzeł Kozy 26 26 8 2 16 37-49 3 2 8 21-26 5 0 8 16-23 2 3 1 0 1 2-2
11.  MRKS II Czechowice-Dziedzice 26 21 5 6 15 28-62 4 2 7 19-26 1 4 8 9-36
12.  Sokół Zabrzeg 26 20 6 2 18 25-82 3 1 9 12-33 3 1 9 13-49
13.  Beskid Godziszka 26 19 6 1 19 36-87 3 1 9 21-41 3 0 10 15-46
14.  Sokół Hecznarowice 26 1 0 1 25 8-106 0 1 12 5-51 0 0 13 3-55
Sokół Hecznarowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Soła Kobiernice    3-1 3-5 2-0 1-0 4-3 1-0 5-0 0-1 2-1 5-0 15-0 6-0 3-0* 
 2 Pionier Pisarzowice2-0     3-1 4-1 2-2 0-0 5-1 3-0 2-0 3-1 4-0 4-0 5-1 8-0 
 3 Przełom Kaniów5-4 3-1     2-0 0-0 2-1 2-4 1-1 5-0 1-0 3-0 5-0 5-1 7-0 
 4 GLKS Wilkowice1-4 0-0 3-0     1-3 2-1 1-2 2-1 2-0 2-0 6-0 4-1 1-0 3-0* 
 5 KS Międzyrzecze0-3 1-2 2-7 3-0*     1-1 4-4 1-0 0-2 5-2 2-0 1-0 5-1 4-1 
 6 KS Bestwinka0-3 1-3 5-4 0-1 5-1     3-2 3-0 4-2 6-1 1-1 1-1 4-0 3-0* 
 7 Czarni Jaworze1-2 1-3 0-1 1-1 0-2 1-1     3-0 1-5 1-0 5-0 4-1 3-1 3-0* 
 8 Sokół Buczkowice0-5 2-6 3-1 2-3 3-3 2-2 4-1     2-2 0-1 1-1 4-0 4-0 5-0 
 9 LKS Mazańcowice1-4 *** 0-2 0-2 0-2 1-2 0-2 1-5     1-0 2-0 3-4 7-0 3-0* 
 10 Orzeł Kozy1-2 0-1 1-3 0-1 1-1 1-2 1-1 1-5 2-1     1-3 0-2 5-3 7-1 
 11 MRKS II Czechowice-Dziedzice0-6 1-2 2-2 3-1 0-2 1-2 1-1 0-6 1-0 0-1     6-1 1-2 3-0* 
 12 Sokół Zabrzeg1-4 1-3 0-5 1-4 0-2 3-2 0-2 0-3 2-0 0-3 1-1     0-3 3-1 
 13 Beskid Godziszka1-7 1-3 2-7 0-2 0-4 1-5 0-2 2-3 4-4 2-3 3-1 2-0     3-0 
 14 Sokół Hecznarowice0-6 0-3* 0-3* 0-7 0-3* 2-7 1-6 0-3* 0-2 0-3* 2-2 0-3* 0-3*     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Przełom Kaniów 5-0 Sokół Zabrzeg 12 sierpnia, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 0-6 Soła Kobiernice 12 sierpnia, 17:00
Beskid Godziszka 3-0 Sokół Hecznarowice 11 sierpnia, 17:00
Czarni Jaworze 1-3 Pionier Pisarzowice 11 sierpnia, 17:00
KS Międzyrzecze 3-0 GLKS Wilkowice 12 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Mazańcowice 1-0 Orzeł Kozy 12 sierpnia, 17:00
Sokół Buczkowice 2-2 KS Bestwinka 11 sierpnia, 17:00
w Kalnej

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Sokół Zabrzeg 3-2 KS Bestwinka 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Kozy 1-5 Sokół Buczkowice 18 sierpnia, 17:00
GLKS Wilkowice 2-0 LKS Mazańcowice 18 sierpnia, 16:00
Pionier Pisarzowice 2-2 KS Międzyrzecze 18 sierpnia, 17:00
Sokół Hecznarowice 1-6 Czarni Jaworze 19 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 6-0 Beskid Godziszka 19 sierpnia, 17:00
Przełom Kaniów 3-0 MRKS II Czechowice-Dziedzice 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Beskid Godziszka 2-7 Przełom Kaniów 25 sierpnia, 17:00
KS Międzyrzecze 4-1 Sokół Hecznarowice 26 sierpnia, 17:00
LKS Mazańcowice - Pionier Pisarzowice 26 sierpnia, 17:00
(wo)
przerwany w 55. minucie przy stanie 1-0 z powodu bójki kibiców / zweryfikowano jako obustronny walkower
Sokół Buczkowice 2-3 GLKS Wilkowice 25 sierpnia, 17:00
w Kalnej
KS Bestwinka 6-1 Orzeł Kozy 26 sierpnia, 17:00
Sokół Zabrzeg 1-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 25 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 1-0 Czarni Jaworze 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Sokół Zabrzeg 0-3 Orzeł Kozy 1 września, 16:00
GLKS Wilkowice 2-1 KS Bestwinka 1 września, 16:00
Pionier Pisarzowice 3-0 Sokół Buczkowice 1 września, 16:00
Sokół Hecznarowice 0-2 LKS Mazańcowice 2 września, 16:00
Soła Kobiernice 1-0 KS Międzyrzecze 2 września, 16:00
Przełom Kaniów 2-4 Czarni Jaworze 2 września, 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-2 Beskid Godziszka 2 września, 16:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Beskid Godziszka 2-0 Sokół Zabrzeg 8 września, 16:00
Czarni Jaworze 5-0 MRKS II Czechowice-Dziedzice 8 września, 16:00
KS Międzyrzecze 2-7 Przełom Kaniów 9 września, 16:00
LKS Mazańcowice 1-4 Soła Kobiernice 8 września, 16:00
Sokół Buczkowice 5-0 Sokół Hecznarowice 8 września, 16:00
w Kalnej
KS Bestwinka 1-3 Pionier Pisarzowice 9 września, 16:00
Orzeł Kozy 0-1 GLKS Wilkowice 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Sokół Zabrzeg 1-4 GLKS Wilkowice 15 września, 16:00
Pionier Pisarzowice 3-1 Orzeł Kozy 15 września, 16:00
bez udziału publiczności
Sokół Hecznarowice 2-7 KS Bestwinka 16 września, 16:00
Soła Kobiernice 5-0 Sokół Buczkowice 16 września, 16:00
Przełom Kaniów 5-0 LKS Mazańcowice 16 września, 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 0-2 KS Międzyrzecze 16 września, 16:00
w Zabrzegu
Beskid Godziszka 0-2 Czarni Jaworze 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Czarni Jaworze 4-1 Sokół Zabrzeg 23 września, 16:00
KS Międzyrzecze 5-1 Beskid Godziszka 23 września, 16:00
LKS Mazańcowice 2-0 MRKS II Czechowice-Dziedzice 23 września, 16:00
Sokół Buczkowice 3-1 Przełom Kaniów 23 września, 16:00
w Kalnej
KS Bestwinka 0-3 Soła Kobiernice 23 września, 16:00
Orzeł Kozy 7-1 Sokół Hecznarowice 22 września, 16:00
GLKS Wilkowice 0-0 Pionier Pisarzowice 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Sokół Hecznarowice 0-7 GLKS Wilkowice 30 września, 16:00
Soła Kobiernice 2-1 Orzeł Kozy 30 września, 16:00
Przełom Kaniów 2-1 KS Bestwinka 30 września, 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 0-6 Sokół Buczkowice 30 września, 16:00
Beskid Godziszka 4-4 LKS Mazańcowice 29 września, 16:00
Czarni Jaworze 0-2 KS Międzyrzecze 29 września, 16:00
Pionier Pisarzowice 4-0 Sokół Zabrzeg 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

KS Międzyrzecze 1-0 Sokół Zabrzeg 7 października, 15:00
LKS Mazańcowice 0-2 Czarni Jaworze 7 października, 15:00
Sokół Buczkowice 4-0 Beskid Godziszka 7 października, 15:00
w Godziszce / Sokół gospodarzem
KS Bestwinka 1-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 7 października, 15:00
Orzeł Kozy 1-3 Przełom Kaniów 6 października, 15:00
GLKS Wilkowice 1-4 Soła Kobiernice 6 października, 15:00
Pionier Pisarzowice 8-0 Sokół Hecznarowice 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Sokół Zabrzeg 3-1 Sokół Hecznarowice 13 października, 15:00
Soła Kobiernice 3-1 Pionier Pisarzowice 14 października, 15:00
Przełom Kaniów 2-0 GLKS Wilkowice 13 października, 15:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 0-1 Orzeł Kozy 14 października, 15:00
Beskid Godziszka 1-5 KS Bestwinka 13 października, 15:00
Czarni Jaworze 3-0 Sokół Buczkowice 14 października, 15:00
KS Międzyrzecze 0-2 LKS Mazańcowice 14 października, 15:00

Kolejka 11 - 20-21 października

LKS Mazańcowice 3-4 Sokół Zabrzeg 21 października, 15:00
Sokół Buczkowice 3-3 KS Międzyrzecze 21 października, 15:00
w Kalnej
KS Bestwinka 3-2 Czarni Jaworze 20 października, 15:00
Orzeł Kozy 5-3 Beskid Godziszka 20 października, 15:00
GLKS Wilkowice 6-0 MRKS II Czechowice-Dziedzice 20 października, 15:00
Pionier Pisarzowice 3-1 Przełom Kaniów 20 października, 15:00
Sokół Hecznarowice 0-6 Soła Kobiernice 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Sokół Zabrzeg 1-4 Soła Kobiernice 27 października, 15:00
Przełom Kaniów 7-0 Sokół Hecznarowice 28 października, 14:30
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-2 Pionier Pisarzowice 27 października, 15:00
Beskid Godziszka 0-2 GLKS Wilkowice 27 października, 15:00
Czarni Jaworze 1-0 Orzeł Kozy 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Międzyrzecze 1-1 KS Bestwinka 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Mazańcowice 1-5 Sokół Buczkowice 10 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Sokół Buczkowice 4-0 Sokół Zabrzeg 3 listopada, 14:30
w Kalnej
KS Bestwinka 4-2 LKS Mazańcowice 3 listopada, 14:30
Orzeł Kozy 1-1 KS Międzyrzecze 3 listopada, 14:30
GLKS Wilkowice 1-2 Czarni Jaworze 3 listopada, 14:30
Pionier Pisarzowice 5-1 Beskid Godziszka 3 listopada, 14:30
Sokół Hecznarowice 2-2 MRKS II Czechowice-Dziedzice 3 listopada, 14:30
Soła Kobiernice 3-5 Przełom Kaniów 4 listopada, 14:30

Kolejka 14 - 30 marca

Sokół Zabrzeg 0-5 Przełom Kaniów 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Soła Kobiernice 5-0 MRKS II Czechowice-Dziedzice 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Hecznarowice 0-3 Beskid Godziszka
(wo)
Pionier Pisarzowice 5-1 Czarni Jaworze 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Wilkowice 1-3 KS Międzyrzecze 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Kozy 2-1 LKS Mazańcowice 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Bestwinka 3-0 Sokół Buczkowice 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

KS Bestwinka 1-1 Sokół Zabrzeg 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Buczkowice 0-1 Orzeł Kozy 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Mazańcowice 0-2 GLKS Wilkowice 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Międzyrzecze 1-2 Pionier Pisarzowice 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Jaworze 3-0 Sokół Hecznarowice
(wo)
Beskid Godziszka 1-7 Soła Kobiernice 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MRKS II Czechowice-Dziedzice 2-2 Przełom Kaniów 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

MRKS II Czechowice-Dziedzice 6-1 Sokół Zabrzeg 15 czerwca, 13:30
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Jaworze 1-2 Soła Kobiernice 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przełom Kaniów 5-1 Beskid Godziszka 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Hecznarowice 0-3 KS Międzyrzecze
(wo)
Pionier Pisarzowice 2-0 LKS Mazańcowice 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Wilkowice 2-1 Sokół Buczkowice 13 kwietnia, 16:00
w Bielsku-Białej; na bocznym boisku Rekordu
Orzeł Kozy 1-2 KS Bestwinka 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 20-21 kwietnia

Orzeł Kozy 0-2 Sokół Zabrzeg 20 kwietnia, 16:00
KS Bestwinka 0-1 GLKS Wilkowice 21 kwietnia, 16:00
Sokół Buczkowice 2-6 Pionier Pisarzowice 20 kwietnia, 16:00
LKS Mazańcowice 3-0 Sokół Hecznarowice
(wo)
KS Międzyrzecze 0-3 Soła Kobiernice 21 kwietnia, 16:00
Czarni Jaworze 0-1 Przełom Kaniów 20 kwietnia, 16:00
Beskid Godziszka 3-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 20 kwietnia, 16:00
w Kalnej

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Sokół Zabrzeg 0-3 Beskid Godziszka 27 kwietnia, 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-1 Czarni Jaworze 28 kwietnia, 16:00
Przełom Kaniów 0-0 KS Międzyrzecze 28 kwietnia, 16:00
Soła Kobiernice 0-1 LKS Mazańcowice 28 kwietnia, 16:00
Sokół Hecznarowice 0-3 Sokół Buczkowice
(wo)
Pionier Pisarzowice 0-0 KS Bestwinka 27 kwietnia, 16:00
GLKS Wilkowice 2-0 Orzeł Kozy 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1 maja

GLKS Wilkowice 4-1 Sokół Zabrzeg 1 maja, 17:00
Orzeł Kozy 0-1 Pionier Pisarzowice 1 maja, 11:00
KS Bestwinka 3-0 Sokół Hecznarowice
(wo)
Sokół Buczkowice 0-5 Soła Kobiernice 1 maja, 17:00
LKS Mazańcowice 0-2 Przełom Kaniów 1 maja, 17:00
KS Międzyrzecze 2-0 MRKS II Czechowice-Dziedzice 1 maja, 17:00
Czarni Jaworze 3-1 Beskid Godziszka 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Sokół Zabrzeg 0-2 Czarni Jaworze 4 maja, 17:00
Beskid Godziszka 0-4 KS Międzyrzecze 4 maja, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-0 LKS Mazańcowice 5 maja, 17:00
Przełom Kaniów 1-1 Sokół Buczkowice 5 maja, 17:00
Soła Kobiernice 4-3 KS Bestwinka 5 maja, 17:00
Sokół Hecznarowice 0-3 Orzeł Kozy
(wo)
Pionier Pisarzowice 4-1 GLKS Wilkowice 4 maja, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Sokół Zabrzeg 1-3 Pionier Pisarzowice 11 maja, 17:00
GLKS Wilkowice 3-0 Sokół Hecznarowice
(wo)
Orzeł Kozy 1-2 Soła Kobiernice 11 maja, 17:00
KS Bestwinka 5-4 Przełom Kaniów 12 maja, 17:00
Sokół Buczkowice 1-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 12 maja, 17:00
LKS Mazańcowice 7-0 Beskid Godziszka 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 maja, 17:00) przerwany w 15. minucie przy stanie 1-0 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (12 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie dokończony
KS Międzyrzecze 4-4 Czarni Jaworze 12 maja, 17:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Sokół Zabrzeg 0-2 KS Międzyrzecze 18 maja, 17:00
Czarni Jaworze 1-5 LKS Mazańcowice 18 maja, 17:00
Beskid Godziszka 2-3 Sokół Buczkowice 18 maja, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-2 KS Bestwinka 19 maja, 17:00
Przełom Kaniów 1-0 Orzeł Kozy 19 maja, 17:00
Soła Kobiernice 2-0 GLKS Wilkowice 19 maja, 17:00
Sokół Hecznarowice 0-3 Pionier Pisarzowice
(wo)

Kolejka 23 - 25-26 maja

Sokół Hecznarowice 0-3 Sokół Zabrzeg
(wo)
Pionier Pisarzowice 2-0 Soła Kobiernice 25 maja, 17:00
GLKS Wilkowice 3-0 Przełom Kaniów 25 maja, 17:00
Orzeł Kozy 1-3 MRKS II Czechowice-Dziedzice 26 maja, 17:00
KS Bestwinka 4-0 Beskid Godziszka 26 maja, 17:00
Sokół Buczkowice 4-1 Czarni Jaworze 25 maja, 17:00
LKS Mazańcowice 0-2 KS Międzyrzecze 25 maja, 17:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Sokół Zabrzeg 2-0 LKS Mazańcowice 2 czerwca, 17:00
KS Międzyrzecze 1-0 Sokół Buczkowice 2 czerwca, 17:00
Czarni Jaworze 1-1 KS Bestwinka 1 czerwca, 17:00
Beskid Godziszka 2-3 Orzeł Kozy 1 czerwca, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-1 GLKS Wilkowice 2 czerwca, 11:00
Przełom Kaniów 3-1 Pionier Pisarzowice 2 czerwca, 17:00
Soła Kobiernice 3-0 Sokół Hecznarowice
(wo)

Kolejka 25 - 23 czerwca

Soła Kobiernice 15-0 Sokół Zabrzeg 23 czerwca, 17:00
Sokół Hecznarowice 0-3 Przełom Kaniów
(wo)
Pionier Pisarzowice 4-0 MRKS II Czechowice-Dziedzice 23 czerwca, 11:00
GLKS Wilkowice 1-0 Beskid Godziszka 23 czerwca, 17:00
Orzeł Kozy 1-1 Czarni Jaworze 23 czerwca, 17:00
KS Bestwinka 5-1 KS Międzyrzecze 22 czerwca, 18:00
Sokół Buczkowice 2-2 LKS Mazańcowice 23 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 29 czerwca

Sokół Zabrzeg 0-3 Sokół Buczkowice 29 czerwca, 17:00
LKS Mazańcowice 1-2 KS Bestwinka 29 czerwca, 17:00
KS Międzyrzecze 5-2 Orzeł Kozy 29 czerwca, 16:00
Czarni Jaworze 1-1 GLKS Wilkowice 29 czerwca, 16:00
Beskid Godziszka 1-3 Pionier Pisarzowice 29 czerwca, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-0 Sokół Hecznarowice
(wo)
Przełom Kaniów 5-4 Soła Kobiernice 29 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2012/2013 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2012/2013 (Skoczów)
Klasa A 2012/2013 (Żywiec)

Klasa B 2012/2013 (Bielsko-Biała)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas