[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błyskawica Lucień 20 45 14 3 3 83-30 8 1 1 45-9 6 2 2 38-21
2.  Mazowia Słubice 20 40 13 1 6 63-44 8 1 1 41-10 5 0 5 22-34
3.  Delta Miszewko Strzałkowskie 20 31 10 1 9 51-43 6 0 4 37-25 4 1 5 14-18
4.  Bzura II Chodaków (Sochaczew) 20 26 8 2 10 29-53 6 1 3 18-15 2 1 7 11-38
5.  FK Rybno 20 22 7 1 12 42-57 4 0 6 25-28 3 1 6 17-29
6.  Olimpia Gozdowo 20 11 3 2 15 30-71 2 2 6 20-25 1 0 9 10-46
Victoria Cekanowo została wycofana z rozgrywek po 9. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6 
 1 Błyskawica Lucień    7-0 
8-1 
3-1 
1-3 
1-1 
8-0 
2-1 
5-0 
9-2 
1-0 
 2 Mazowia Słubice3-3 
1-0 
    5-1 
3-0* 
2-0 
6-1 
3-4 
4-0 
8-1 
6-0 
 3 Delta Miszewko Strzałkowskie3-5 
5-3 
3-0 
1-5 
    5-1 
6-2 
2-5 
1-2 
6-1 
5-1 
 4 Bzura II Chodaków (Sochaczew)2-6 
1-1 
0-2 
3-0 
1-0 
0-2 
    3-2 
2-0 
3-2 
3-0 
 5 FK Rybno0-5 
2-6 
1-3 
8-3 
2-4 
1-0 
5-0 
1-4 
    1-3 
4-0 
 6 Olimpia Gozdowo2-4 
2-5 
3-6 
0-2 
1-1 
1-2 
1-2 
3-0 
6-2 
1-1 
    

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Olimpia Gozdowo 2-4 Błyskawica Lucień 25 sierpnia, 15:00
Mazowia Słubice 2-0 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 26 sierpnia, 17:00
FK Rybno 2-4 Delta Miszewko Strzałkowskie 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Delta Miszewko Strzałkowskie.
 
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 3-2 FK Rybno 2 września, 11:00
Błyskawica Lucień 7-0 Mazowia Słubice 2 września, 17:00
Victoria Cekanowo - Olimpia Gozdowo 2 września, 17:00
w Trzepowie, było 3-5, anulowany

Kolejka 3 - 5 września

Pauza: Olimpia Gozdowo.
 
Mazowia Słubice - Victoria Cekanowo 6 września, 17:30
w Iłowie / goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
FK Rybno 0-5 Błyskawica Lucień 5 września, 18:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 5-1 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 5 września, 17:30
w Wykowie

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Bzura II Chodaków (Sochaczew).
 
Błyskawica Lucień 3-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 9 września, 11:00
Victoria Cekanowo - FK Rybno 9 września, 16:30
w Trzepowie, było 3-2, anulowany
Olimpia Gozdowo 3-6 Mazowia Słubice 9 września, 16:30

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Mazowia Słubice.
 
FK Rybno 1-3 Olimpia Gozdowo 16 września, 16:30
Delta Miszewko Strzałkowskie - Victoria Cekanowo 16 września, 11:00
w Wykowie, było 10-2, anulowany
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 2-6 Błyskawica Lucień 16 września, 16:30

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Błyskawica Lucień.
 
Victoria Cekanowo - Bzura II Chodaków (Sochaczew) 23 września, 16:30
w Trzepowie, było 0-6, anulowany
Olimpia Gozdowo 1-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 23 września, 11:00
Mazowia Słubice 3-4 FK Rybno 23 września, 16:30
w Iłowie

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: FK Rybno.
 
Delta Miszewko Strzałkowskie 3-0 Mazowia Słubice 30 września, 11:00
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 3-2 Olimpia Gozdowo 30 września, 16:00
Błyskawica Lucień - Victoria Cekanowo 30 września, 16:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 8 - 6-7 października

Błyskawica Lucień 9-2 Olimpia Gozdowo 7 października, 15:30
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 0-2 Mazowia Słubice 7 października, 15:30
Delta Miszewko Strzałkowskie 2-5 FK Rybno 7 października, 11:00
w Wykowie

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Delta Miszewko Strzałkowskie.
 
FK Rybno 5-0 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 14 października, 11:00
Mazowia Słubice 3-3 Błyskawica Lucień 14 października, 15:30
w Iłowie
Olimpia Gozdowo - Victoria Cekanowo 14 października, 15:30
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Mazowia Słubice, Olimpia Gozdowo.
 
Błyskawica Lucień 2-1 FK Rybno 21 października, 15:00
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 1-0 Delta Miszewko Strzałkowskie 21 października, 11:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Bzura II Chodaków (Sochaczew), FK Rybno.
 
Delta Miszewko Strzałkowskie 3-5 Błyskawica Lucień 1 maja, 11:00
w Wykowie / w pierwotnym (28 października, 11:00) i w drugim terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mazowia Słubice 8-1 Olimpia Gozdowo 25 listopada, 11:00
w Iłowie / w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: Mazowia Słubice, Delta Miszewko Strzałkowskie.
 
Olimpia Gozdowo 6-2 FK Rybno 4 listopada, 13:30
Błyskawica Lucień 1-1 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 4 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Błyskawica Lucień, Bzura II Chodaków (Sochaczew).
 
Delta Miszewko Strzałkowskie 6-1 Olimpia Gozdowo 11 listopada, 11:00
w Wykowie
FK Rybno 1-3 Mazowia Słubice 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 17-18 listopada

Pauza: FK Rybno, Błyskawica Lucień.
 
Mazowia Słubice 5-1 Delta Miszewko Strzałkowskie 18 listopada, 11:00
w Iłowie
Olimpia Gozdowo 1-2 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 18 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

Olimpia Gozdowo 2-5 Błyskawica Lucień 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mazowia Słubice 6-1 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 3 maja, 11:00
w Iłowie / w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Delta Miszewko Strzałkowskie 1-2 FK Rybno 14 kwietnia, 11:00
w Wykowie

Kolejka 16 - 20-21 kwietnia

Bzura II Chodaków (Sochaczew) 2-0 FK Rybno 21 kwietnia, 11:00
Błyskawica Lucień 1-3 Delta Miszewko Strzałkowskie 21 kwietnia, 11:00
Olimpia Gozdowo 0-2 Mazowia Słubice 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

Mazowia Słubice 1-0 Błyskawica Lucień 28 kwietnia, 17:00
w Iłowie
Delta Miszewko Strzałkowskie 6-2 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 28 kwietnia, 11:00
w Wykowie
FK Rybno 4-0 Olimpia Gozdowo 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 4-5 maja

Błyskawica Lucień 8-0 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 5 maja, 17:00
Olimpia Gozdowo 1-2 Delta Miszewko Strzałkowskie 5 maja, 11:00
Mazowia Słubice 4-0 FK Rybno 5 maja, 11:00
w Iłowie

Kolejka 19 - 11-12 maja

FK Rybno 2-6 Błyskawica Lucień 12 maja, 11:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 1-5 Mazowia Słubice 12 maja, 11:00
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 3-0 Olimpia Gozdowo 12 maja, 17:00

Kolejka 20 - 18-19 maja

Błyskawica Lucień 1-0 Olimpia Gozdowo 19 maja, 17:00
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 3-0 Mazowia Słubice 19 maja, 17:00
FK Rybno 1-0 Delta Miszewko Strzałkowskie 19 maja, 11:00

Kolejka 21 - 25-26 maja

FK Rybno 1-4 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 26 maja, 11:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 5-3 Błyskawica Lucień 26 maja, 11:00
w Wykowie
Mazowia Słubice 6-0 Olimpia Gozdowo 26 maja, 17:00
w Iłowie

Kolejka 22 - 1-2 czerwca

Bzura II Chodaków (Sochaczew) 0-2 Delta Miszewko Strzałkowskie 2 czerwca, 11:00
Olimpia Gozdowo 1-1 FK Rybno 2 czerwca, 17:00
Błyskawica Lucień 8-1 Mazowia Słubice 2 czerwca, 17:00

Kolejka 23 - 8-9 czerwca

Delta Miszewko Strzałkowskie 5-1 Olimpia Gozdowo 9 czerwca, 11:00
w Wykowie
FK Rybno 8-3 Mazowia Słubice 9 czerwca, 11:00
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 1-1 Błyskawica Lucień 9 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 czerwca

Błyskawica Lucień 5-0 FK Rybno 16 czerwca, 11:00
Mazowia Słubice 3-0 Delta Miszewko Strzałkowskie 16 czerwca, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Olimpia Gozdowo 3-0 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 16 czerwca, 11:00

Klasa A 2012/2013 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas