[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Jelenia Góra IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chrobry Nowogrodziec 18 52 17 1 0 129-13 8 1 0 78-7 9 0 0 51-6
2.  TS Parzyce 18 49 16 1 1 84-18 8 0 1 35-10 8 1 0 49-8
3.  LZS Niwnice 18 32 10 2 6 41-43 5 1 3 18-17 5 1 3 23-26
4.  Orzeł Gościszów 18 27 8 3 7 37-48 4 1 4 14-24 4 2 3 23-24 2 4 1 1 0 3-2
5.  LZS Kotliska 18 27 8 3 7 55-55 5 2 2 34-27 3 1 5 21-28 2 1 0 1 1 2-3
6.  LZS Sobota 18 24 7 3 8 44-51 4 1 4 24-23 3 2 4 20-28
7.  Granit Gierałtów 18 22 7 1 10 63-62 4 0 5 33-24 3 1 5 30-38
8.  Roan Tomisław 18 16 5 1 12 37-70 2 1 6 20-35 3 0 6 17-35
9.  Zbylut Zbylutów 18 12 3 3 12 31-81 1 2 6 17-36 2 1 6 14-45
10.  Kwisa Kierżno 18 0 0 0 18 9-89 0 0 9 8-46 0 0 9 1-43
Kwisa Kierżno wycofała się z rozgrywek po 10. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Chrobry Nowogrodziec    0-0 6-3 9-0 7-1 9-1 7-1 8-0 18-1 14-0 
 2 TS Parzyce2-5     4-2 3-0* 4-3 5-0 3-0 4-0 7-0 3-0* 
 3 LZS Niwnice0-2 0-5     2-4 3-1 0-0 3-2 4-3 3-0 3-0* 
 4 Orzeł Gościszów1-7 0-4 2-2     2-1 2-1 2-5 1-0 1-4 3-0* 
 5 LZS Kotliska0-10 0-6 5-1 1-1     2-2 7-3 6-2 8-2 5-0 
 6 LZS Sobota0-7 1-2 2-3 2-2 4-1     9-3 0-3 3-2 3-0* 
 7 Granit Gierałtów2-4 2-3 2-3 0-3* 4-6 6-2     10-2 4-1 3-0* 
 8 Roan Tomisław0-7 2-8 1-2 4-3 3-4 1-4 2-5     1-1 6-1 
 9 Zbylut Zbylutów1-6 3-11 2-3 1-2 1-1 1-6 3-3 2-4     3-0 
 10 Kwisa Kierżno0-3* 0-10 2-4 2-8 0-3* 2-4 2-8 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 2 września

Orzeł Gościszów 2-5 Granit Gierałtów 2 września, 15:00
Zbylut Zbylutów 2-4 Roan Tomisław 2 września, 15:00
Kwisa Kierżno 0-10 TS Parzyce 2 września, 15:00
LZS Niwnice 0-2 Chrobry Nowogrodziec 2 września, 15:00
LZS Kotliska 2-2 LZS Sobota 2 września, 15:00

Kolejka 2 - 9 września

Granit Gierałtów 6-2 LZS Sobota 9 września, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 7-1 LZS Kotliska 9 września, 15:00
TS Parzyce 4-2 LZS Niwnice 9 września, 15:00
Roan Tomisław 6-1 Kwisa Kierżno 9 września, 15:00
Orzeł Gościszów 1-4 Zbylut Zbylutów 9 września, 15:00
w Milikowie

Kolejka 3 - 16 września

Zbylut Zbylutów 3-3 Granit Gierałtów 16 września, 15:00
Kwisa Kierżno 2-8 Orzeł Gościszów 16 września, 15:00
LZS Niwnice 4-3 Roan Tomisław 16 września, 15:00
LZS Kotliska 0-6 TS Parzyce 16 września, 15:00
LZS Sobota 0-7 Chrobry Nowogrodziec 16 września, 15:00

Kolejka 4 - 23 września

Granit Gierałtów 2-4 Chrobry Nowogrodziec 23 września, 11:00
TS Parzyce 5-0 LZS Sobota 23 września, 15:00
Roan Tomisław 3-4 LZS Kotliska 23 września, 15:00
Orzeł Gościszów 2-2 LZS Niwnice 23 września, 15:00
Zbylut Zbylutów 3-0 Kwisa Kierżno 23 września, 15:00

Kolejka 5 - 30 września

Kwisa Kierżno 2-8 Granit Gierałtów 30 września, 15:00
LZS Niwnice 3-0 Zbylut Zbylutów 30 września, 15:00
LZS Kotliska 1-1 Orzeł Gościszów 30 września, 15:00
LZS Sobota 0-3 Roan Tomisław 30 września, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 0-0 TS Parzyce 30 września, 15:00

Kolejka 6 - 7 października

Granit Gierałtów 2-3 TS Parzyce 7 października, 11:00
Roan Tomisław 0-7 Chrobry Nowogrodziec 7 października, 15:00
Orzeł Gościszów 2-1 LZS Sobota 7 października, 15:00
w Milikowie
Zbylut Zbylutów 1-1 LZS Kotliska 7 października, 15:00
Kwisa Kierżno 2-4 LZS Niwnice 7 października, 15:00

Kolejka 7 - 14 października

LZS Niwnice 3-2 Granit Gierałtów 14 października, 15:00
LZS Kotliska 5-0 Kwisa Kierżno 14 października, 15:00
LZS Sobota 3-2 Zbylut Zbylutów 14 października, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 9-0 Orzeł Gościszów 14 października, 15:00
TS Parzyce 4-0 Roan Tomisław 14 października, 15:00

Kolejka 8 - 21 października

Granit Gierałtów 10-2 Roan Tomisław 21 października, 11:00
Orzeł Gościszów 0-4 TS Parzyce 21 października, 15:00
w Milikowie
Zbylut Zbylutów 1-6 Chrobry Nowogrodziec 21 października, 15:00
Kwisa Kierżno 2-4 LZS Sobota 21 października, 15:00
LZS Niwnice 3-1 LZS Kotliska 21 października, 15:00

Kolejka 9 - 28 października

LZS Kotliska 7-3 Granit Gierałtów 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany
LZS Sobota 2-3 LZS Niwnice 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany
Chrobry Nowogrodziec 14-0 Kwisa Kierżno 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany
TS Parzyce 7-0 Zbylut Zbylutów 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany
Roan Tomisław 4-3 Orzeł Gościszów 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany

Kolejka 10 - 7 kwietnia

Granit Gierałtów 0-3 Orzeł Gościszów 9 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 2-4 / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Roan Tomisław 1-1 Zbylut Zbylutów 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (9 czerwca, 15:00) przerwany w 24. minucie przy stanie 1-1 z powodu ulewy / w trzecim terminie dokończony
TS Parzyce 3-0 Kwisa Kierżno
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / goście wycofali się z rozgrywek przed drugim terminem meczu (9 czerwca, 15:00)
Chrobry Nowogrodziec 6-3 LZS Niwnice 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (9 czerwca, 15:00) przerwany w 15. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy / w trzecim terminie dokończony w Parzycach
LZS Sobota 4-1 LZS Kotliska 9 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 14 kwietnia

LZS Sobota 9-3 Granit Gierałtów 14 kwietnia, 15:00
LZS Kotliska 0-10 Chrobry Nowogrodziec 14 kwietnia, 15:00
LZS Niwnice 0-5 TS Parzyce 14 kwietnia, 15:00
w Lwówku Śląskim
Kwisa Kierżno 0-3 Roan Tomisław
(wo)
Zbylut Zbylutów 1-2 Orzeł Gościszów 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 21 kwietnia

Granit Gierałtów 4-1 Zbylut Zbylutów 21 kwietnia, 15:00
Orzeł Gościszów 3-0 Kwisa Kierżno
(wo)
Roan Tomisław 1-2 LZS Niwnice 21 kwietnia, 15:00
TS Parzyce 4-3 LZS Kotliska 21 kwietnia, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 9-1 LZS Sobota 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 28 kwietnia

Chrobry Nowogrodziec 7-1 Granit Gierałtów 28 kwietnia, 15:00
LZS Sobota 1-2 TS Parzyce 28 kwietnia, 15:00
LZS Kotliska 6-2 Roan Tomisław 28 kwietnia, 15:00
LZS Niwnice 2-4 Orzeł Gościszów 28 kwietnia, 11:00
w Kotliskach
Kwisa Kierżno 0-3 Zbylut Zbylutów
(wo)

Kolejka 14 - 5 maja

Granit Gierałtów 3-0 Kwisa Kierżno
(wo)
Zbylut Zbylutów 2-3 LZS Niwnice 5 maja, 15:00
Orzeł Gościszów 2-1 LZS Kotliska 5 maja, 15:00
w Milikowie
Roan Tomisław 1-4 LZS Sobota 5 maja, 15:00
TS Parzyce 2-5 Chrobry Nowogrodziec 5 maja, 15:00

Kolejka 15 - 12 maja

TS Parzyce 3-0 Granit Gierałtów 12 maja, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 8-0 Roan Tomisław 12 maja, 15:00
LZS Sobota 2-2 Orzeł Gościszów 12 maja, 15:00
LZS Kotliska 8-2 Zbylut Zbylutów 12 maja, 15:00
LZS Niwnice 3-0 Kwisa Kierżno
(wo)

Kolejka 16 - 19 maja

Granit Gierałtów 2-3 LZS Niwnice 19 maja, 15:00
Kwisa Kierżno 0-3 LZS Kotliska
(wo)
Zbylut Zbylutów 1-6 LZS Sobota 19 maja, 15:00
Orzeł Gościszów 1-7 Chrobry Nowogrodziec 19 maja, 15:00
w Milikowie
Roan Tomisław 2-8 TS Parzyce 19 maja, 15:00

Kolejka 17 - 26 maja

Roan Tomisław 2-5 Granit Gierałtów 26 maja, 15:00
TS Parzyce 3-0 Orzeł Gościszów 26 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-2
Chrobry Nowogrodziec 18-1 Zbylut Zbylutów 26 maja, 15:00
LZS Sobota 3-0 Kwisa Kierżno
(wo)
LZS Kotliska 5-1 LZS Niwnice 26 maja, 15:00

Kolejka 18 - 2 czerwca

Granit Gierałtów 4-6 LZS Kotliska 2 czerwca, 15:00
LZS Niwnice 0-0 LZS Sobota 2 czerwca, 15:00
w Sobocie; LZS Niwnice gospodarzem
Kwisa Kierżno 0-3 Chrobry Nowogrodziec
(wo)
Zbylut Zbylutów 3-11 TS Parzyce 2 czerwca, 15:00
Orzeł Gościszów 1-0 Roan Tomisław 2 czerwca, 15:00
w Milikowie

Klasa A 2012/2013 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2012/2013 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2012/2013 (Jelenia Góra III)

Klasa B 2012/2013 (Jelenia Góra I)
Klasa B 2012/2013 (Jelenia Góra II)
Klasa B 2012/2013 (Jelenia Góra III)
Klasa B 2012/2013 (Jelenia Góra V)
Klasa B 2012/2013 (Jelenia Góra VI)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas