[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Koszalin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Bierzwnica 20 51 16 3 1 86-26 9 1 0 55-11 7 2 1 31-15
2.  Wicher Rąbino 20 41 13 2 5 59-26 8 1 1 34-6 5 1 4 25-20 2 3 1 0 1 6-5
3.  Błękitni Gonne Małe 20 41 13 2 5 63-31 7 2 1 36-11 6 0 4 27-20 2 3 1 0 1 5-6
4.  Bricomarché Radacz 20 34 11 1 8 54-52 6 1 3 29-22 5 0 5 25-30
5.  Redłovia Redło 20 29 8 5 7 48-39 5 2 3 30-15 3 3 4 18-24
6.  Jedność Łąkowo 20 28 8 4 8 61-68 4 2 4 29-36 4 2 4 32-32
7.  Pogoń Wierzchowo 20 24 7 3 10 27-33 6 1 3 17-9 1 2 7 10-24
8.  Sokół Spore 20 23 7 2 11 42-53 4 1 5 25-23 3 1 6 17-30
9.  Parsęta Parsęcko 20 22 7 1 12 41-63 4 0 6 27-34 3 1 6 14-29 2 3 1 0 1 8-7
10.  Lider Sępolno Wielkie 20 22 7 1 12 40-63 4 1 5 24-25 3 0 7 16-38 2 3 1 0 1 7-8
11.  Drzewiarz Krosino 20 2 0 2 18 19-86 0 1 9 8-34 0 1 9 11-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Huragan Bierzwnica    4-2 3-2 7-0 2-2 9-3 8-0 6-1 5-1 6-0 5-0 
 2 Wicher Rąbino0-1     6-2 3-1 3-0 1-1 2-0 3-0 2-0 5-0 9-1 
 3 Błękitni Gonne Małe4-0 3-0     6-1 2-3 3-3 2-1 5-0 0-0 5-3 6-0 
 4 Bricomarché Radacz4-4 5-0 2-4     5-1 2-1 1-0 3-2 1-3 0-6 6-1 
 5 Redłovia Redło1-3 1-2 0-4 2-0     4-2 3-3 1-1 9-0 6-0 3-0 
 6 Jedność Łąkowo0-5 1-8 3-2 1-3 3-3     5-2 5-6 2-1 5-2 4-4 
 7 Pogoń Wierzchowo2-2 0-2 3-0* 1-2 0-1 2-1     4-0 1-0 1-0 3-1 
 8 Sokół Spore2-4 1-0 1-4 5-1 1-1 4-7 1-0     2-3 2-3 6-0 
 9 Parsęta Parsęcko1-6 2-5 2-6 2-3 5-3 0-5 0-3 3-2     8-0 4-1 
 10 Lider Sępolno Wielkie1-2 2-2 0-1 1-9 2-1 4-5 1-0 0-2 7-0     6-3 
 11 Drzewiarz Krosino0-4 1-4 0-2 2-5 1-3 3-4 1-1 0-3 0-6 0-2     

Kolejka 1 - 25 sierpnia

Pauza: Wicher Rąbino.
 
Bricomarché Radacz 4-4 Huragan Bierzwnica 26 sierpnia, 12:00
Jedność Łąkowo 4-4 Drzewiarz Krosino 26 sierpnia, 12:00
Redłovia Redło 0-4 Błękitni Gonne Małe 26 sierpnia, 12:00
Pogoń Wierzchowo 4-0 Sokół Spore 26 sierpnia, 12:00
Parsęta Parsęcko 8-0 Lider Sępolno Wielkie 26 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Bricomarché Radacz.
 
Huragan Bierzwnica 6-0 Lider Sępolno Wielkie 2 września, 12:00
Sokół Spore 2-3 Parsęta Parsęcko 2 września, 12:00
Błękitni Gonne Małe 2-1 Pogoń Wierzchowo 2 września, 12:00
Drzewiarz Krosino 1-3 Redłovia Redło 2 września, 12:00
Wicher Rąbino 1-1 Jedność Łąkowo 2 września, 12:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Huragan Bierzwnica.
 
Jedność Łąkowo 1-3 Bricomarché Radacz 9 września, 12:00
Redłovia Redło 1-2 Wicher Rąbino 9 września, 12:00
Pogoń Wierzchowo 3-1 Drzewiarz Krosino 9 września, 12:00
Parsęta Parsęcko 2-6 Błękitni Gonne Małe 9 września, 12:00
Lider Sępolno Wielkie 0-2 Sokół Spore 9 września, 12:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Jedność Łąkowo.
 
Huragan Bierzwnica 6-1 Sokół Spore 16 września, 12:00
Błękitni Gonne Małe 5-3 Lider Sępolno Wielkie 16 września, 12:00
Drzewiarz Krosino 0-6 Parsęta Parsęcko 16 września, 12:00
Wicher Rąbino 2-0 Pogoń Wierzchowo 16 września, 12:00
Bricomarché Radacz 5-1 Redłovia Redło 16 września, 12:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: Redłovia Redło.
 
Jedność Łąkowo 0-5 Huragan Bierzwnica 11 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (23 września, 12:00) odwołany
Pogoń Wierzchowo 1-2 Bricomarché Radacz 23 września, 12:00
Parsęta Parsęcko 2-5 Wicher Rąbino 23 września, 12:00
Lider Sępolno Wielkie 6-3 Drzewiarz Krosino 23 września, 12:00
Sokół Spore 1-4 Błękitni Gonne Małe 23 września, 10:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Pogoń Wierzchowo.
 
Huragan Bierzwnica 3-2 Błękitni Gonne Małe 30 września, 12:00
Drzewiarz Krosino 0-3 Sokół Spore 30 września, 12:00
Wicher Rąbino 5-0 Lider Sępolno Wielkie 30 września, 12:00
Bricomarché Radacz 1-3 Parsęta Parsęcko 30 września, 12:00
Jedność Łąkowo 3-3 Redłovia Redło 30 września, 12:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Parsęta Parsęcko.
 
Redłovia Redło 1-3 Huragan Bierzwnica 7 października, 12:00
Pogoń Wierzchowo 2-1 Jedność Łąkowo 7 października, 12:00
Lider Sępolno Wielkie 1-9 Bricomarché Radacz 7 października, 12:00
Sokół Spore 1-0 Wicher Rąbino 7 października, 12:00
Błękitni Gonne Małe 6-0 Drzewiarz Krosino 7 października, 12:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: Lider Sępolno Wielkie.
 
Huragan Bierzwnica 5-0 Drzewiarz Krosino 14 października, 12:00
Wicher Rąbino 6-2 Błękitni Gonne Małe 14 października, 12:00
Bricomarché Radacz 3-2 Sokół Spore 14 października, 12:00
Jedność Łąkowo 2-1 Parsęta Parsęcko 14 października, 12:00
Redłovia Redło 3-3 Pogoń Wierzchowo 14 października, 12:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Sokół Spore.
 
Pogoń Wierzchowo 2-2 Huragan Bierzwnica 21 października, 12:00
Parsęta Parsęcko 5-3 Redłovia Redło 21 października, 12:00
Lider Sępolno Wielkie 4-5 Jedność Łąkowo 21 października, 12:00
Błękitni Gonne Małe 6-1 Bricomarché Radacz 21 października, 12:00
Drzewiarz Krosino 1-4 Wicher Rąbino 21 października, 12:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Błękitni Gonne Małe.
 
Huragan Bierzwnica 4-2 Wicher Rąbino 28 października, 12:00
Bricomarché Radacz 6-1 Drzewiarz Krosino 28 października, 12:00
Jedność Łąkowo 5-6 Sokół Spore 28 października, 12:00
Redłovia Redło 6-0 Lider Sępolno Wielkie 28 października, 12:00
Pogoń Wierzchowo 1-0 Parsęta Parsęcko 28 października, 12:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Drzewiarz Krosino.
 
Parsęta Parsęcko 1-6 Huragan Bierzwnica 4 listopada, 12:00
Lider Sępolno Wielkie 1-0 Pogoń Wierzchowo 4 listopada, 12:00
Sokół Spore 1-1 Redłovia Redło 4 listopada, 12:00
Błękitni Gonne Małe 3-3 Jedność Łąkowo 4 listopada, 12:00
Wicher Rąbino 3-1 Bricomarché Radacz 4 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Pauza: Wicher Rąbino.
 
Huragan Bierzwnica 7-0 Bricomarché Radacz 9 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Drzewiarz Krosino 3-4 Jedność Łąkowo 9 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Gonne Małe 2-3 Redłovia Redło 9 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Spore 1-0 Pogoń Wierzchowo 9 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lider Sępolno Wielkie 7-0 Parsęta Parsęcko 9 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pauza: Bricomarché Radacz.
 
Lider Sępolno Wielkie 1-2 Huragan Bierzwnica 14 kwietnia, 12:00
Parsęta Parsęcko 3-2 Sokół Spore 1 maja, 12:00
Pogoń Wierzchowo 3-0 Błękitni Gonne Małe 14 kwietnia, 12:00
(wo)
na boisku 0-6; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Redłovia Redło 3-0 Drzewiarz Krosino 14 kwietnia, 12:00
Jedność Łąkowo 1-8 Wicher Rąbino 14 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Pauza: Huragan Bierzwnica.
 
Bricomarché Radacz 2-1 Jedność Łąkowo 21 kwietnia, 12:00
Wicher Rąbino 3-0 Redłovia Redło 21 kwietnia, 12:00
Drzewiarz Krosino 1-1 Pogoń Wierzchowo 21 kwietnia, 12:00
Błękitni Gonne Małe 0-0 Parsęta Parsęcko 21 kwietnia, 12:00
Sokół Spore 2-3 Lider Sępolno Wielkie 21 kwietnia, 12:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: Jedność Łąkowo.
 
Sokół Spore 2-4 Huragan Bierzwnica 28 kwietnia, 12:00
w Trzcinnie
Lider Sępolno Wielkie 0-1 Błękitni Gonne Małe 28 kwietnia, 12:00
Parsęta Parsęcko 4-1 Drzewiarz Krosino 28 kwietnia, 12:00
Pogoń Wierzchowo 0-2 Wicher Rąbino 28 kwietnia, 12:00
Redłovia Redło 2-0 Bricomarché Radacz 28 kwietnia, 12:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: Redłovia Redło.
 
Huragan Bierzwnica 9-3 Jedność Łąkowo 5 maja, 13:00
Bricomarché Radacz 1-0 Pogoń Wierzchowo 5 maja, 12:00
Wicher Rąbino 2-0 Parsęta Parsęcko 5 maja, 12:00
Drzewiarz Krosino 0-2 Lider Sępolno Wielkie 5 maja, 12:00
Błękitni Gonne Małe 5-0 Sokół Spore 5 maja, 12:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: Pogoń Wierzchowo.
 
Błękitni Gonne Małe 4-0 Huragan Bierzwnica 12 maja, 12:00
Sokół Spore 6-0 Drzewiarz Krosino 12 maja, 12:00
Lider Sępolno Wielkie 2-2 Wicher Rąbino 12 maja, 12:00
Parsęta Parsęcko 2-3 Bricomarché Radacz 12 maja, 12:00
Redłovia Redło 4-2 Jedność Łąkowo 12 maja, 12:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: Parsęta Parsęcko.
 
Huragan Bierzwnica 2-2 Redłovia Redło 19 maja, 13:00
Jedność Łąkowo 5-2 Pogoń Wierzchowo 19 maja, 12:00
Bricomarché Radacz 0-6 Lider Sępolno Wielkie 19 maja, 12:00
Wicher Rąbino 3-0 Sokół Spore 18 maja, 16:00
Drzewiarz Krosino 0-2 Błękitni Gonne Małe 19 maja, 12:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: Lider Sępolno Wielkie.
 
Drzewiarz Krosino 0-4 Huragan Bierzwnica 26 maja, 12:00
Błękitni Gonne Małe 3-0 Wicher Rąbino 26 maja, 12:00
Sokół Spore 5-1 Bricomarché Radacz 26 maja, 12:00
Parsęta Parsęcko 0-5 Jedność Łąkowo 26 maja, 12:00
Pogoń Wierzchowo 0-1 Redłovia Redło 26 maja, 12:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: Sokół Spore.
 
Huragan Bierzwnica 8-0 Pogoń Wierzchowo 2 czerwca, 13:00
Redłovia Redło 9-0 Parsęta Parsęcko 2 czerwca, 12:00
Jedność Łąkowo 5-2 Lider Sępolno Wielkie 2 czerwca, 12:00
Bricomarché Radacz 2-4 Błękitni Gonne Małe 1 czerwca, 17:00
Wicher Rąbino 9-1 Drzewiarz Krosino 2 czerwca, 12:00

Kolejka 21 - 15-16 czerwca

Pauza: Błękitni Gonne Małe.
 
Wicher Rąbino 0-1 Huragan Bierzwnica 16 czerwca, 12:00
Drzewiarz Krosino 2-5 Bricomarché Radacz 16 czerwca, 12:00
Sokół Spore 4-7 Jedność Łąkowo 16 czerwca, 12:00
Lider Sępolno Wielkie 2-1 Redłovia Redło 16 czerwca, 12:00
Parsęta Parsęcko 0-3 Pogoń Wierzchowo 16 czerwca, 12:00

Kolejka 22 - 23 czerwca

Pauza: Drzewiarz Krosino.
 
Huragan Bierzwnica 5-1 Parsęta Parsęcko 23 czerwca, 13:00
Pogoń Wierzchowo 1-0 Lider Sępolno Wielkie 23 czerwca, 12:00
Redłovia Redło 1-1 Sokół Spore 23 czerwca, 12:00
Jedność Łąkowo 3-2 Błękitni Gonne Małe 23 czerwca, 12:00
Bricomarché Radacz 5-0 Wicher Rąbino 23 czerwca, 12:00
w Juchowie

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Koszalin)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Koszalin (południe))
Klasa okręgowa 2012/2013 (Koszalin (północ))

Klasa A 2012/2013 (Koszalin I)
Klasa A 2012/2013 (Koszalin II)
Klasa A 2012/2013 (Koszalin IV)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas