[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Koszalin

Runda wstępna - 12 sierpnia

Sędziowie OZPN Koszalin 2-0 Fala Hen Gąski 13 sierpnia, 18:00
w Sianowie
Sokół Suliszewo 3-0 Błękitni Pomierzyn 12 sierpnia, 15:00
Baszta Sławno 1-3 Wrzos Wrześnica 12 sierpnia, 15:00
Parsęta Rościęcino 0-3 Jantar Siemyśl 12 sierpnia, 15:00
(wo)
Polonia Stępień 4-0 Lider Sępolno Wielkie 12 sierpnia, 15:00
Husaria Przybrda 5-0 Drzewiarz Krosino 12 sierpnia, 15:00
Kolorowi Ryszczewo 0-3 Wicher/Hajka Mierzym 12 sierpnia, 15:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Błękitni Tychowo 1-4 Arkadia II Malechowo 12 sierpnia, 15:00

I runda - 19 sierpnia

Sędziowie OZPN Koszalin 6-4 Start/Iskra Mokre 22 sierpnia, 18:00
w Sianowie
Sokół Suliszewo 0-5 Drzewiarz Świerczyna 19 sierpnia, 15:00
Wrzos Wrześnica 0-4 Darpol Barzowice 19 sierpnia, 15:00
Jantar Siemyśl 2-6 Grot Gorawino 19 sierpnia, 15:00
Polonia Stępień 2-1 Zawisza Grzmiąca 19 sierpnia, 15:00
Husaria Przybrda 4-5 Błękitni Trzesieka 19 sierpnia, 15:00
Wicher/Hajka Mierzym 3-0 Zryw Kretomino 19 sierpnia, 15:00
(wo)
Arkadia II Malechowo 1-1 Płomień Jeżyczki 19 sierpnia, 15:00
k. 6-5
Wrzos Wrzosowo 5-2 Pomorzanin Sławoborze 19 sierpnia, 15:00
Syrena/Grot Rymań 0-3 Spójnia Świdwin 19 sierpnia, 15:00
Pogoda Nasutowo 1-4 Graf Bukówko 19 sierpnia, 15:00
Wicher Rąbino 2-3 Błonie Barwice 19 sierpnia, 15:00
Wieża Postomino 7-4 Błękitni Stary Jarosław 19 sierpnia, 15:00
Orzeł Smardzewo 0-5 Bałtyk II Koszalin 19 sierpnia, 15:00
Kopanik Lubno 1-4 Pionier 95 Borne Sulinowo 19 sierpnia, 15:00
Victoria II Sianów 1-4 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 19 sierpnia, 15:00
Dobrzyca Wiesiółka 4-10 Mirstal Mirosławiec 19 sierpnia, 15:00
Calisia Kalisz Pomorski 0-4 Korona Człopa 19 sierpnia, 15:00
Resko Karcino 3-0 Radew Białogórzyno 19 sierpnia, 15:00
Płomień Myślino 3-2 Piast Drzonowo 19 sierpnia, 15:00
Bricomarché Radacz 1-4 Głaz Tychowo 19 sierpnia, 15:00
Błękitni Gonne Małe 1-2 Grom Świelino 19 sierpnia, 15:00
Santos Kłębowiec 3-1 Orzeł Łubowo 19 sierpnia, 15:00
Grom Giżyno 0-2 Drawa II Drawsko Pomorskie 19 sierpnia, 15:00
Jedność Tuczno 1-2 Sad Chwiram 19 sierpnia, 15:00
Saturn Mielno 3-0 Korona Strachomino 19 sierpnia, 15:00
Płomień Pobłocie Wielkie 2-3 Bajgiel Będzino 19 sierpnia, 15:00

II runda - 5 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2012, 13:00 - siedziba OZPN Koszalin)

Saturn Mielno 9-0 Bajgiel Będzino 5 września, 17:00
Sława Sławno 2-3 Darłovia Darłowo 5 września, 17:00
Grom Świelino 2-1 Zryw Kretomino 5 września, 17:00
Resko Karcino 1-2 Arkadia II Malechowo 5 września, 17:00
Wieża Postomino 3-4 Wrzos Wrzosowo 5 września, 17:00
Sędziowie OZPN Koszalin 6-3 Graf Bukówko 18 września, 17:00
w Sianowie
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 1-3 Iskra Białogard 5 września, 17:00
Grot Gorawino 2-6 Gryf Polanów 5 września, 17:00
Darpol Barzowice 0-3 Bałtyk II Koszalin 5 września, 17:00
Victoria Sianów 2-2 Sokół Karlino 5 września, 17:00
k. 2-3
Głaz Tychowo 1-4 Olimp Gościno 5 września, 17:00
Płomień Myślino 4-2 Wicher/Hajka Mierzym 5 września, 17:00
Wybrzeże Biesiekierz 0-2 Arkadia Malechowo 5 września, 17:00
Sad Chwiram 7-2 Darzbór Szczecinek 5 września, 17:00
Drzewiarz Świerczyna 1-0 Mirstal Mirosławiec 5 września, 17:00
Santos Kłębowiec 2-0 Błonie Barwice 5 września, 17:00
Olimp Złocieniec 3-0 Hubertus Biały Bór 5 września, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-5 Spójnia Świdwin 5 września, 17:00
Polonia Stępień 4-1 Wiarus Żółtnica 5 września, 17:00
Korona Człopa 3-0 Darzbór Szczecinek 5 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń Połczyn Zdrój 3-0 Mechanik Bobolice 5 września, 17:00
Drawa II Drawsko Pomorskie 3-0 Wielim Szczecinek 5 września, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

III runda - 26 września
(Losowanie - 14 września 2012, 11:00 - siedziba OZPN Koszalin)

Olimp Gościno 1-4 Kotwica Kołobrzeg 26 września, 16:30
Leśnik/Rossa Manowo 0-6 Gwardia Koszalin 26 września, 16:30
Bałtyk II Koszalin 2-2 Sokół Karlino 26 września, 16:30
pd. k. 3-1
Grom Świelino 0-10 Bałtyk Koszalin 26 września, 16:30
Sędziowie OZPN Koszalin 0-3 Wrzos Wrzosowo 27 września, 16:30
w Sianowie
Darłovia Darłowo 3-0 Astra Ustronie Morskie 26 września, 16:30
Płomień Myślino 0-4 Gryf Polanów 26 września, 16:30
Saturn Mielno 1-3 Iskra Białogard 26 września, 16:30
Arkadia II Malechowo 1-3 Wiekowianka Wiekowo 25 września, 16:30
pd.
Arkadia Malechowo 1-2 Rasel Dygowo 26 września, 16:30
Olimp Złocieniec 2-6 Drawa Drawsko Pomorskie 2 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (26 września, 16:30) odwołany
Pogoń Połczyn Zdrój 1-1 Lech Czaplinek 26 września, 16:30
pd. k. 3-1
Santos Kłębowiec 3-2 Spójnia Świdwin 25 listopada, 13:00
na Euroboisku w Wałczu / w pierwotnym terminie (26 września, 16:30) odwołany
Sad Chwiram 3-0 Drawa II Drawsko Pomorskie 26 września, 16:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Korona Człopa 2-0 Orzeł Wałcz 26 września, 16:30
Polonia Stępień 0-2 Drzewiarz Świerczyna 26 września, 16:30

1/8 finału - 9 marca
(Losowanie - 7 grudnia 2012 - siedziba OZPN Koszalin)

Iskra Białogard 0-3 Kotwica Kołobrzeg 9 marca, 14:00
(wo)
drużyna gospodarzy wycofała się z rozgrywek
Bałtyk Koszalin 2-1 Gwardia Koszalin 9 marca, 14:00
Łukasz Szymański 15, Łukasz Duszkiewicz 72 - Paweł Nowacki 82
na Euroboisku
Korona Człopa 2-3 Drawa Drawsko Pomorskie 9 marca, 14:00
Bartosz Pisała 25, Krzysztof Bakunowicz 60 - Marcin Juszczak 56, Mateusz Trzebiatowski 63, Marek Hermanowicz 70
Wrzos Wrzosowo 0-4 Rasel Dygowo 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sad Chwiram 1-3 Wiekowianka Wiekowo 6 kwietnia, 16:00
Maciej Żubrecki 35 - Kamil Kowalski 28, 85, Patryk Niżnik 47
w Wałczu / w pierwotnym terminie (16 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Drzewiarz Świerczyna 4-3 Gryf Polanów 17 kwietnia, 17:30
nieznany ?, ?, ?, ? - Sebastian Gryciuk ?, Wojciech Fąfara ?, Mateusz Polechoński ?
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Santos Kłębowiec 1-14 Bałtyk II Koszalin 9 kwietnia, 19:15
nieznany ? - Patryk Gierwiatowski ?, ?, ?, Patryk Łaski ?, ?, Karol Sochaj ?, ?, Jakub Wyszyński ?, Ireneusz Szocik ?, Łukasz Włodarczyk ?, Adrian Jaworski ?, ?, Tomasz Kamiński ?, Maksymilian Łazarewicz ?
w pierwotnym terminie (16 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Połczyn Zdrój 0-2 Darłovia Darłowo 16 marca, 14:00
Daniel Zimoch 38, Artur Maciąg 58

1/4 finału - 8 maja
(Losowanie - 22 kwietnia 2013, 13:00 - siedziba OZPN Koszalin)

Drzewiarz Świerczyna 2-2 Wiekowianka Wiekowo 15 maja, 17:30
pd. k. 1-3
nieznany ?, ? - Dariusz Krupski 35, Grzegorz Szynkowski 90
Bałtyk II Koszalin 4-1 Kotwica Kołobrzeg 8 maja, 14:25
pd.
Paweł Florkiewicz 70, Karol Sochaj 106, 111, 117 - Marek Kowal 26
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem
Darłovia Darłowo 1-4 Bałtyk Koszalin 8 maja, 16:30
Kamil Włodarczyk 62 (k) - Sebastian Ginter 9, Łukasz Szymański 15, 75, Marcin Chyła 90
Rasel Dygowo 4-2 Drawa Drawsko Pomorskie 8 maja, 17:30
pd.
Piotr Dubiela 27, Adrian Rutkowski 47, 105, Andrzej Wojciechowski 115 - Marek Hermanowicz 12, Wojciech Guźniczak 29

1/2 finału - 29 maja

Bałtyk II Koszalin 3-3 Wiekowianka Wiekowo 28 maja, 18:00
pd. k. 3-4
Artur Próchnicki 35, 75, Tomasz Kamiński 114 - Arkadiusz Brach 52, Dawid Biergiel 83, Kacper Hliwa 98
Rasel Dygowo 0-1 Bałtyk Koszalin 29 maja, 18:00
Grzegorz Wawreńczuk 18

Finał - 12 czerwca

Bałtyk Koszalin 3-0 Wiekowianka Wiekowo 12 czerwca, 18:00
Łukasz Miklasiński 33, Marcin Chyła 65, Adrian Rząsa 70
w Koszalinie; na stadionie Bałtyku

Puchar Polski 2012/2013 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Zachodniopomorski ZPN - Szczecin)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas