[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA Intertoto 2003

I runda - 21-22 czerwca, 28-29 czerwca
Losowanie - 7 kwietnia 2003 - House of European Football, Nyon
Uczestnicy rozgrywek muszą być zgłoszeni w terminie do 23 maja 2003

SV Pasching 1-0 WIT Georgia Tbilisi
Glieder 66 (k)
mecz w Schwanenstadt
FC Encamp Dicoansa 0-3 Koninklijke Lierse SK
Timmermans 15, Janssens 25, Raeymaekers 74
mecz w Andorra La Vella
FC Spartak Trnava 1-5 FK Pobeda (Prilep)
Fall 9 - Kapinkovski 5, Gešoski 15, 28, Dimitrovski 75, Gilson 90
Partizani Tirana 2-0 Maccabi Natanja
Carioca 15, Kulli 21
1.FC Brno 1-0 Kotaik Abowjan
Došek 5
mecz w Břeclav
FC Koper 1-0 NK Zagreb
Jakomin 63
Žalgiris Wilno 1-1 Örgryte IS
Szyla 57 (k) - Mwila 83
Győri ETO FC 1-1 AS Ethnikós Áchnas
Oross 58 - Chrisafis 45
Videoton FC Fehérvár 2-2 Marek Dupnica
Kóczián 1, Földes 36 - Stoikow 58 (k), Pargow 61
mecz w Dunaújváros
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Shamrock Rovers FC 21 czerwca, 20:00 (3000)
Nowacki 73 - S.Grant 77, T.Grant 83
Tampere United 1-0 Ceahlăul Piatra Neamț
Sainio 26
FK Sutjeska (Nikšić) 3-0 US Luxembourg
Miković 47, Krsteski 83 (k), I.Bosković 87
Bangor City FC 0-1 Gloria Bistrița
Coroian 60
mecz w Rhyl
OFK (Belgrad) - JK Trans Narva
S.Stanić 23, 89, Grubac 66, Kolaković 74, A.Simić 81, 90 - Kolotsei 59
pierwotnie UEFA orzekła walkower na korzyść Trans Narva, ale później po odwołaniu OFK została podjęta decyzja o anulowaniu wyniku meczu i o awansie zadecydować ma wyłącznie drugie spotkanie (bez zasady goli wyjazdowych) / w 25. minucie sędzia przerwał spotkanie i nakazał zawodnikom zejść do szatni gdyż za bramką Trans Narva kibice rzucili... kanister z gazem obezwładniającym - przerwa trwała 80 minut, jeden z graczy estońskich został odwieziony do szpitala z powodu zatrucia gazem / na boisku 6-1
Dinaburg Daugavpils 1-0 FC Wil 1900
Cugunovs 29
Polonia Warszawa 0-3 Toboł Kostanaj 22 czerwca, 18:00 (400)
Mazbajew 23, 72, Szkurin 50
FK ZŤS Dubnica nad Váhom 3-0 AÉ Olympiakós Lefkossías
Švestka 20, Švikruha 71, Ševela 80
Dacia Chișinău 4-1 GÍ Gøta
S.Japalau 33, Golban 47, 85, A.Martin 90 - Popczyński 55
FK Sloboda (Tuzla) 1-1 KA (Akureyri)
Muslimović 81 (k) - Kringsson 82
Szachtior Soligorsk 1-0 Omagh Town F&AC
Tichonczik 22
mecz w Mińsku
AC Allianssi 1-0 Hibernians FC
Adriano 90

Shamrock Rovers FC 1-0 Odra Wodzisław Śląski 29 czerwca, 16:15 (4000)
Fitzpatrick 66
Toboł Kostanaj 2-1 Polonia Warszawa 29 czerwca, 14:00 (7000)
Mukanow 75, Żumaskalijew 90 - Jarosiewicz 20
WIT Georgia Tbilisi 2-1 SV Pasching
Melkadze 52, 90 - Horvath 61
Koninklijke Lierse SK 4-1 FC Encamp Dicoansa
Laeremans 6, Raeymaekers 11, Geens 66, Medard 85 - Montava 20
FK Pobeda (Prilep) 2-1 FC Spartak Trnava
Gilson 39, Kapinkovski 58 - Kriss 83
Maccabi Natanja 3-1 Partizani Tirana
Genish 38, Hasan 64, Hadad 80 - Muzaka 16
mecz w Albenie (Bułgaria)
NK Zagreb 2-2 FC Koper
Cavović 65, Bruncević 82 - Trenevski 27, 71 (k)
Örgryte IS 3-0 Žalgiris Wilno
Afonso 52, Paulinho 75, 90
AS Ethnikós Áchnas 2-2 Győri ETO FC
Kyriakos 5, 10 - Z.Varga 45, Oross 57
mecz w Larnace
Ceahlăul Piatra Neamț 2-1 Tampere United
Goian 29, Alistar 70 - Scheweleff 58
Gloria Bistrița 5-2 Bangor City FC
Anca 26, Sanmartean 56, 85, Mindrean 64, Bucuroaia 90 - Evans 19, 90
JK Trans Narva 3-5 OFK (Belgrad)
pd.
Gruznow 5, 43, Lipartow 36 - Tosić 7, Kolaković 11, 103, Kirovski 74, 93
mecz w Tallinie
FC Wil 1900 2-0 Dinaburg Daugavpils
Calla 23, Lustrinelli 45
AÉ Olympiakós Lefkossías 1-4 FK ZŤS Dubnica nad Váhom
Elia 75 - Ševela 21, Kiška 31, 66, Dovičovič 37
KA (Akureyri) 1-1 FK Sloboda (Tuzla)
pd. k. 1-2
Sigbjornsson 54 - Markić 19
Omagh Town F&AC 1-7 Szachtior Soligorsk
Sproule 40 - Leonczik 2, Nikiforenko 10, Kalacziew 24, Tichonczik 37, Nowik 52, 68, Sieriehin 57
mecz w Londonderry
Hibernians FC 1-1 AC Allianssi
Mifsud 30 - Simula 50
Kotaik Abowjan 3-2 1.FC Brno
Woskanjan 45, 88 (k), Amirjan 49 - Pacanda 82, Krivanek 90
mecz w Erewanie
GÍ Gøta 0-1 Dacia Chișinău
Badea 46
mecz w Tórshavn
Marek Dupnica 3-2 Videoton FC Fehérvár
pd.
Ljubenow 29, Dionisiew 42, Mujiri 97 - Földes 48, 61
US Luxembourg 1-1 FK Sutjeska (Nikšić)
Aquistapace 86 - Tucaković 37

II runda - 5-6 lipca, 12-13 lipca
Losowanie - 7 kwietnia 2003 - House of European Football, Nyon

APÓ Akrátitos 0-1 AC Allianssi
Adriano 67
Örgryte IS 3-2 OGC Nice-Côte d'Azur
Paulinho 8 (k), 51, Afonso 90 - Cherrad 26, 68
1.FC Synot Staré Město 1-0 OFK (Belgrad)
Trisović 54 (s)
Real Racing Club de Santander 1-0 Győri ETO FC
Coromina 42
FC Slovan Liberec 2-0 Shamrock Rovers FC
Zapotočny 11, Langer 21
FC Thun 1898 2-3 1.FC Brno
Aegerter 41, Rama 57 - Došek 10, Zubek 70, Pacanda 83
Brescia Calcio 2-1 Gloria Bistrița
R.Baggio 10, Del Nero 81 - Negrean 20
Marek Dupnica 1-1 VfL Wolfsburg
Bibiszkow 58 - Klimowicz 23
Szachtior Soligorsk 1-1 HNK Cibalia (Vinkovci)
Leonczik 44 - Lajtman 79
mecz w Mińsku
Koninklijke Sint-Truidense VV 0-2 Toboł Kostanaj
Szkurin 43, Mukanow 89
mecz w Tienen
Willem II Tilburg 2-1 FC Wil 1900
Sektioui 9, Landzaat 70 - Elder 31
FK Pobeda (Prilep) 1-1 SV Pasching
Gešoski 44 - B.Kovacević 59
FK Sloboda (Tuzla) 1-0 Koninklijke Lierse SK
Kuduzović 90
Tampere United 0-0 FK Sutjeska (Nikšić)
Dacia Chișinău 2-0 Partizani Tirana
Golban 61, Orbu 78
FC Koper 1-0 FK ZŤS Dubnica nad Váhom
Trenevski 90

VfL Wolfsburg 2-0 Marek Dupnica
M.Petrow 43, D.Munteanu 90 (k)
AC Allianssi 0-0 APÓ Akrátitos
Gloria Bistrița 1-1 Brescia Calcio
Sanmartean 75 - Raul Alberto Gonzalez 90
Toboł Kostanaj 1-0 Koninklijke Sint-Truidense VV
Kotow 85
OGC Nice-Côte d'Azur 2-1 Örgryte IS
Pamarot 7, Meslin 22 - Aubynn 42
OFK (Belgrad) 3-3 1.FC Synot Staré Město
Kolaković 14, A.Simić 50, Grubac 90 - Polach 31, Kostka 56, M.Abraham 69
Shamrock Rovers FC 0-2 FC Slovan Liberec
Koloušek 77, Yelmar 85
1.FC Brno 1-1 FC Thun 1898
Kroupa 12 - Raimondi 63
mecz w Břeclav
HNK Cibalia (Vinkovci) 4-2 Szachtior Soligorsk
Bartolović 43 (k), Corić 63, Ratković 75, Maroslavac 85 - Slesarczuk 12, Nikiforenko 45
FC Wil 1900 3-1 Willem II Tilburg
Lustrinelli 4, 78, Romano 84 (k) - Caluwe 60
Győri ETO FC 2-1 Real Racing Club de Santander
Kartelo 13, Bajevski 61 - Juvenal 80
SV Pasching 2-1 FK Pobeda (Prilep)
Baur 51, Glieder 75 - Nacev 71
Koninklijke Lierse SK 5-1 FK Sloboda (Tuzla)
Snoeckx 46, 89, Huysegems 50, Schaessens 83 (k), 85 (k) - Joldić 1
Partizani Tirana 0-3 Dacia Chișinău
V.Japalau 4, Andriuta 30, Orbu 72
FK ZŤS Dubnica nad Váhom 3-2 FC Koper
Dovičovič 6, 90 (k), Suchy 80 - Bozicić 14, Trenevski 45
FK Sutjeska (Nikšić) 0-1 Tampere United
Koskela 90

III runda - 19-20 lipca, 26 lipca
Losowanie - 7 kwietnia 2003 - House of European Football, Nyon

Toboł Kostanaj 0-1 SV Pasching
Glieder 80
AC Perugia 2-0 AC Allianssi
Bothroyd 24, Fusani 45
AÓ Egáleo 2-3 FC Koper
Agritis 58, Hadzić 59 - Trenevski 50, 80, N.Kovacević 66
mecz w Atenach
FC Nantes Atlantique 2-1 FC Wil 1900
N'Zigou 51, Pujol 88 - Rogerio 23
mecz w Niort
OGC Nice-Côte d'Azur 0-0 SV Werder Bremen 1899
Villarreal CF 2-0 Brescia Calcio
Calleja 16, Victor 82
En Avant Guingamp 2-1 1.FC Brno
Cabanas 81, Le Roux 88 (k) - Krsko 20
Dacia Chișinău 0-1 FC Schalke 04
Cziommer 23
Real Racing Club de Santander 0-1 FC Slovan Liberec
Papoušek 41
1.FC Synot Staré Město 0-1 VfL Wolfsburg
Topić 47
Tampere United 0-2 HNK Cibalia (Vinkovci)
Jurić 78, Zgela 88
sc Heerenveen 4-1 Koninklijke Lierse SK
Sibon 1, Denneboom 29, Knopper 34, Samaras 84 - Frigard 22

AC Allianssi 0-2 AC Perugia
Gatti 21, Ze Maria 69
FC Schalke 04 2-1 Dacia Chișinău
Sand 79, Hanke 88 - Orbu 90
SV Werder Bremen 1899 1-0 OGC Nice-Côte d'Azur
Micoud 74
FC Koper 2-2 AÓ Egáleo
Jakomin 10, Bozicić 79 - Chloros 11, Christou 90
1.FC Brno 4-2 En Avant Guingamp
pd.
T.Abraham 14, Svoboda 86, Došek 107, Mezlik 111 - Laspalles 75, Andre 116
Koninklijke Lierse SK 0-1 sc Heerenveen
Denneboom 90
FC Wil 1900 2-3 FC Nantes Atlantique
Romano 10 (k), Mordeku 21 - Yepes 12, Vahirua 43, Pujol 64
Brescia Calcio 1-1 Villarreal CF
Petruzzi 89 - Guayre 63
SV Pasching 3-0 Toboł Kostanaj
Datoru 2, Glieder 62, Mayrleb 87
VfL Wolfsburg 2-0 1.FC Synot Staré Město
Klimowicz 42, M.Petrow 84
HNK Cibalia (Vinkovci) 0-1 Tampere United
Räsänen 66
FC Slovan Liberec 2-1 Real Racing Club de Santander
Koloušek 35, Zapotočny 83 - Txiki 54

1/2 finału - 29 lipca, 5 sierpnia
Losowanie - 14 lipca 2003 - House of European Football, Nyon

FC Nantes Atlantique 0-1 AC Perugia
Di Loreto 60
SV Pasching 4-0 SV Werder Bremen 1899
Horvath 37, Glieder 40 (k), 43, Baur 87
1.FC Brno 1-1 Villarreal CF
Došek 52 - Jose Mari 45
FC Schalke 04 2-1 FC Slovan Liberec
Trojan 80, Asamoah 85 - Koloušek 79
sc Heerenveen 2-0 FC Koper
Sibon 10, Knopper 29
HNK Cibalia (Vinkovci) 1-4 VfL Wolfsburg
Lucic 27 - Klimowicz 14, 53, M.Petrow 37, Thiam 55

AC Perugia 0-0 FC Nantes Atlantique
SV Werder Bremen 1899 1-1 SV Pasching
Charisteas 33 - Kiesenebner 89
FC Koper 1-0 sc Heerenveen
Jakomin 30
VfL Wolfsburg 4-0 HNK Cibalia (Vinkovci)
Klimowicz 33, Karhan 49, Topić 58, D.Munteanu 75
Villarreal CF 2-0 1.FC Brno
Jorge Lopez 22, S.Anderson 90
FC Slovan Liberec 0-0 FC Schalke 04

Finał - 12 sierpnia, 26 sierpnia
Losowanie - 14 lipca 2003 - House of European Football, Nyon

SV Pasching 0-2 FC Schalke 04
Altintop 18, Agali 47
sc Heerenveen 1-2 Villarreal CF
Ballesteros 25 (s) - Calleja 13, Victor 45
AC Perugia 1-0 VfL Wolfsburg
Bothroyd 38

Villarreal CF 0-0 sc Heerenveen
Villarreal CF awansował do I rundy Pucharu UEFA
VfL Wolfsburg 0-2 AC Perugia
Tedesco 17, Berrettoni 90
AC Perugia awansował do I rundy Pucharu UEFA
FC Schalke 04 0-0 SV Pasching
FC Schalke 04 awansował do I rundy Pucharu UEFA

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas