[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 64 21 1 4 83-24 10 1 2 42-13 11 0 2 41-11
2.  Niwa Łomazy 26 55 18 1 7 60-27 9 0 4 30-8 9 1 3 30-19
3.  Orzeł Czemierniki 26 48 15 3 8 58-42 9 2 2 32-18 6 1 6 26-24
4.  LKS Milanów 26 47 14 5 7 68-40 8 1 4 45-17 6 4 3 23-23
5.  Tornado Branica Suchowolska 26 41 13 2 11 49-39 8 1 4 29-14 5 1 7 20-25
6.  Olimpia Okrzeja 26 39 11 6 9 67-48 6 4 3 45-18 5 2 6 22-30
7.  Dąb Dębowa Kłoda 26 37 11 4 11 51-34 6 2 5 22-11 5 2 6 29-23
8.  Polesie Serokomla 26 35 11 2 13 44-53 9 0 4 29-18 2 2 9 15-35
9.  Tytan Wisznice 26 33 9 6 11 59-61 5 3 5 30-30 4 3 6 29-31 2 4 1 1 0 7-6
10.  Agrosport Leśna Podlaska 26 33 8 9 9 73-63 6 5 2 48-25 2 4 7 25-38 2 1 0 1 1 6-7
11.  Wenus Oszczepalin 26 32 10 2 14 68-86 6 1 6 44-46 4 1 8 24-40
12.  Hutnik Huta Dąbrowa 26 23 7 2 17 43-104 5 2 6 28-36 2 0 11 15-68
13.  Tur Turze Rogi 26 20 6 2 18 30-78 2 0 11 15-41 4 2 7 15-37
14.  Krzna Rzeczyca 26 13 4 1 21 26-86 3 1 9 16-32 1 0 12 10-54
Krzna Rzeczyca została wycofana z rozgrywek po 20. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Huragan Międzyrzec Podlaski    5-0 3-1 5-1 2-2 1-2 1-2 2-1 3-1 4-1 4-1 6-1 3-0* 3-0* 
 2 Niwa Łomazy0-1     3-1 3-0 0-1 3-0 2-1 0-1 4-0 1-0 6-0 3-0* 1-2 4-1 
 3 Orzeł Czemierniki1-4 2-1     1-1 4-1 4-1 2-1 6-2 2-0 4-2 2-1 *** 0-0 4-1 
 4 LKS Milanów1-3 3-0* 0-3     0-1 4-1 3-0 3-2 1-1 5-1 3-4 9-1 9-0 4-0 
 5 Tornado Branica Suchowolska0-3 0-4 0-1 4-0     3-0* 4-0 1-0 2-3 3-3 5-0 3-0 1-0 3-0* 
 6 Olimpia Okrzeja2-3 0-2 2-2 1-2 2-0     2-2 2-2 4-2 2-2 5-1 9-0 6-0 8-0 
 7 Dąb Dębowa Kłoda0-1 0-1 2-0 0-1 0-2 2-1     2-0 0-0 1-1 1-3 8-0 3-1 3-0* 
 8 Polesie Serokomla1-0 2-4 2-1 0-1 3-1 2-3 2-0     3-2 1-0 3-2 6-2 1-2 3-0* 
 9 Tytan Wisznice0-5 0-4 3-4 3-3 1-4 3-1 0-1 3-0*     3-3 2-1 7-2 2-2 3-0* 
 10 Agrosport Leśna Podlaska2-0 3-3 2-3 4-4 4-1 2-2 1-1 6-1 3-4     3-3 6-0 9-1 3-2 
 11 Wenus Oszczepalin2-3 3-4 3-1 0-4 3-1 4-4 2-7 4-2 0-6 10-5     7-3 1-4 5-2 
 12 Hutnik Huta Dąbrowa0-8 1-3 3-2 1-1 4-2 1-2 0-9 1-1 3-0* 1-3 2-5     1-0 10-0 
 13 Tur Turze Rogi2-8 0-1 0-2 1-3 0-4 0-1 2-5 0-3 2-6 3-1 4-0 0-3     1-4 
 14 Krzna Rzeczyca0-2 0-3* 1-5 0-2 2-0 1-4 2-0 5-0 4-4 0-3* 0-3* 1-3 0-3*     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Huragan Międzyrzec Podlaski 4-1 Wenus Oszczepalin 15 sierpnia, 17:00
Olimpia Okrzeja 8-0 Krzna Rzeczyca 15 sierpnia, 17:00
Tytan Wisznice 3-3 Agrosport Leśna Podlaska 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Czemierniki 6-2 Polesie Serokomla 15 sierpnia, 17:00
Hutnik Huta Dąbrowa 1-0 Tur Turze Rogi 15 sierpnia, 17:00
LKS Milanów 0-1 Tornado Branica Suchowolska 15 sierpnia, 17:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-1 Niwa Łomazy 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Wenus Oszczepalin 3-4 Niwa Łomazy 19 sierpnia, 17:00
Tornado Branica Suchowolska 4-0 Dąb Dębowa Kłoda 19 sierpnia, 17:00
w Wohyniu
Tur Turze Rogi 1-3 LKS Milanów 19 sierpnia, 17:00
Polesie Serokomla 6-2 Hutnik Huta Dąbrowa 19 sierpnia, 17:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-3 Orzeł Czemierniki 19 sierpnia, 17:00
Krzna Rzeczyca 4-4 Tytan Wisznice 19 sierpnia, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-2 Olimpia Okrzeja 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Olimpia Okrzeja 5-1 Wenus Oszczepalin 26 sierpnia, 16:00
Tytan Wisznice 0-5 Huragan Międzyrzec Podlaski 26 sierpnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 4-1 Krzna Rzeczyca 26 sierpnia, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 1-3 Agrosport Leśna Podlaska 26 sierpnia, 16:00
LKS Milanów 3-2 Polesie Serokomla 26 sierpnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 3-1 Tur Turze Rogi 26 sierpnia, 16:00
Niwa Łomazy 0-1 Tornado Branica Suchowolska 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Wenus Oszczepalin 3-1 Tornado Branica Suchowolska 2 września, 16:00
Tur Turze Rogi 0-1 Niwa Łomazy 2 września, 16:00
Polesie Serokomla 2-0 Dąb Dębowa Kłoda 2 września, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 4-4 LKS Milanów 2 września, 16:00
Krzna Rzeczyca 1-3 Hutnik Huta Dąbrowa 14 kwietnia, 13:00
w pierwotnym (24 marca, 15:00) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim (30 marca, 12:00) terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Orzeł Czemierniki 2 września, 16:00
Olimpia Okrzeja 4-2 Tytan Wisznice 2 września, 16:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Tytan Wisznice 2-1 Wenus Oszczepalin 9 września, 16:00
Orzeł Czemierniki 4-1 Olimpia Okrzeja 9 września, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 0-8 Huragan Międzyrzec Podlaski 9 września, 16:00
LKS Milanów 4-0 Krzna Rzeczyca 9 września, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-1 Agrosport Leśna Podlaska 9 września, 16:00
Niwa Łomazy 0-1 Polesie Serokomla 9 września, 16:00
Tornado Branica Suchowolska 1-0 Tur Turze Rogi 9 września, 16:00
w Wohyniu

Kolejka 6 - 15-16 września

Wenus Oszczepalin 1-4 Tur Turze Rogi 16 września, 14:00
Polesie Serokomla 3-1 Tornado Branica Suchowolska 16 września, 15:00
Agrosport Leśna Podlaska 3-3 Niwa Łomazy 16 września, 15:00
Krzna Rzeczyca 2-0 Dąb Dębowa Kłoda 16 września, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 5-1 LKS Milanów 16 września, 16:00
Olimpia Okrzeja 9-0 Hutnik Huta Dąbrowa 16 września, 16:00
Tytan Wisznice 3-4 Orzeł Czemierniki 16 września, 15:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Orzeł Czemierniki 2-1 Wenus Oszczepalin 23 września, 15:00
Hutnik Huta Dąbrowa 3-0 Tytan Wisznice 23 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-6; goście nie posiadali dowodów tożsamości
LKS Milanów 4-1 Olimpia Okrzeja 23 września, 15:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 23 września, 15:00
Niwa Łomazy 4-1 Krzna Rzeczyca 23 września, 15:00
Tornado Branica Suchowolska 3-3 Agrosport Leśna Podlaska 23 września, 15:00
Tur Turze Rogi 0-3 Polesie Serokomla 23 września, 15:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Wenus Oszczepalin 4-2 Polesie Serokomla 30 września, 15:00
Agrosport Leśna Podlaska 9-1 Tur Turze Rogi 30 września, 15:00
Krzna Rzeczyca 2-0 Tornado Branica Suchowolska 30 września, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 5-0 Niwa Łomazy 30 września, 15:00
Olimpia Okrzeja 2-2 Dąb Dębowa Kłoda 30 września, 15:00
Tytan Wisznice 3-3 LKS Milanów 30 września, 15:00
Orzeł Czemierniki - Hutnik Huta Dąbrowa 30 września, 15:00
(wo)
przerwany przy stanie 9-0 z powodu bójki piłkarzy; obustronny walkower

Kolejka 9 - 6-7 października

Hutnik Huta Dąbrowa 2-5 Wenus Oszczepalin 7 października, 14:00
LKS Milanów 0-3 Orzeł Czemierniki 7 października, 14:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-0 Tytan Wisznice 7 października, 14:00
Niwa Łomazy 3-0 Olimpia Okrzeja 7 października, 14:00
Tornado Branica Suchowolska 0-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 7 października, 14:00
Tur Turze Rogi 1-4 Krzna Rzeczyca 7 października, 14:00
Polesie Serokomla 1-0 Agrosport Leśna Podlaska 7 października, 14:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Wenus Oszczepalin 10-5 Agrosport Leśna Podlaska 14 października, 14:00
Krzna Rzeczyca 5-0 Polesie Serokomla 14 października, 14:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Tur Turze Rogi 14 października, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Olimpia Okrzeja 2-0 Tornado Branica Suchowolska 14 października, 14:00
Tytan Wisznice 0-4 Niwa Łomazy 14 października, 14:00
Orzeł Czemierniki 2-1 Dąb Dębowa Kłoda 14 października, 14:00
Hutnik Huta Dąbrowa 1-1 LKS Milanów 14 października, 14:00

Kolejka 11 - 20-21 października

LKS Milanów 3-4 Wenus Oszczepalin 21 października, 13:00
Dąb Dębowa Kłoda 8-0 Hutnik Huta Dąbrowa 21 października, 13:00
Niwa Łomazy 3-1 Orzeł Czemierniki 21 października, 13:00
Tornado Branica Suchowolska 2-3 Tytan Wisznice 21 października, 13:00
w Wohyniu
Tur Turze Rogi 0-1 Olimpia Okrzeja 21 października, 13:00
Polesie Serokomla 1-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 października, 13:00
Agrosport Leśna Podlaska 3-2 Krzna Rzeczyca 21 października, 13:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Wenus Oszczepalin 5-2 Krzna Rzeczyca 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-1 Agrosport Leśna Podlaska 28 października, 13:00
Olimpia Okrzeja 2-2 Polesie Serokomla 28 października, 13:00
Tytan Wisznice 2-2 Tur Turze Rogi 28 października, 13:00
Orzeł Czemierniki 4-1 Tornado Branica Suchowolska 28 października, 13:00
Hutnik Huta Dąbrowa 1-3 Niwa Łomazy 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Milanów 3-0 Dąb Dębowa Kłoda 28 października, 13:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Dąb Dębowa Kłoda 1-3 Wenus Oszczepalin 4 listopada, 13:00
Niwa Łomazy 3-0 LKS Milanów 4 listopada, 13:00
Tornado Branica Suchowolska 3-0 Hutnik Huta Dąbrowa 4 listopada, 13:00
Tur Turze Rogi 0-2 Orzeł Czemierniki 4 listopada, 13:00
Polesie Serokomla 3-2 Tytan Wisznice 4 listopada, 13:00
Agrosport Leśna Podlaska 2-2 Olimpia Okrzeja 4 listopada, 13:00
Krzna Rzeczyca 0-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 4 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 21 kwietnia

Wenus Oszczepalin 2-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 kwietnia, 16:00
Krzna Rzeczyca 1-4 Olimpia Okrzeja 21 kwietnia, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 3-4 Tytan Wisznice 21 kwietnia, 16:00
Polesie Serokomla 2-1 Orzeł Czemierniki 21 kwietnia, 16:00
Tur Turze Rogi 0-3 Hutnik Huta Dąbrowa 21 kwietnia, 15:00
Tornado Branica Suchowolska 4-0 LKS Milanów 21 kwietnia, 16:00
w Wohyniu
Niwa Łomazy 2-1 Dąb Dębowa Kłoda 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 28 kwietnia

Niwa Łomazy 6-0 Wenus Oszczepalin 28 kwietnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-2 Tornado Branica Suchowolska 28 kwietnia, 16:00
LKS Milanów 9-0 Tur Turze Rogi 28 kwietnia, 14:00
Hutnik Huta Dąbrowa 1-1 Polesie Serokomla 28 kwietnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 4-2 Agrosport Leśna Podlaska 28 kwietnia, 16:00
Tytan Wisznice 3-0 Krzna Rzeczyca 28 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Olimpia Okrzeja 2-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 1 maja

Wenus Oszczepalin 4-4 Olimpia Okrzeja 3 maja, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Tytan Wisznice 1 maja, 16:00
Krzna Rzeczyca 1-5 Orzeł Czemierniki 1 maja, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 6-0 Hutnik Huta Dąbrowa 1 maja, 16:00
Polesie Serokomla 0-1 LKS Milanów 1 maja, 16:00
Tur Turze Rogi 2-5 Dąb Dębowa Kłoda 3 maja, 16:00
Tornado Branica Suchowolska 0-4 Niwa Łomazy 1 maja, 16:00

Kolejka 17 - 5 maja

Tornado Branica Suchowolska 5-0 Wenus Oszczepalin 5 maja, 16:00
Niwa Łomazy 1-2 Tur Turze Rogi 5 maja, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 2-0 Polesie Serokomla 5 maja, 16:00
LKS Milanów 5-1 Agrosport Leśna Podlaska 5 maja, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 10-0 Krzna Rzeczyca 5 maja, 16:00
Orzeł Czemierniki 1-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 5 maja, 16:00
Tytan Wisznice 3-1 Olimpia Okrzeja 5 maja, 16:00

Kolejka 18 - 12 maja

Wenus Oszczepalin 0-6 Tytan Wisznice 12 maja, 16:00
Olimpia Okrzeja 2-2 Orzeł Czemierniki 12 maja, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 6-1 Hutnik Huta Dąbrowa 12 maja, 16:00
Krzna Rzeczyca 0-2 LKS Milanów 12 maja, 16:00
Agrosport Leśna Podlaska 1-1 Dąb Dębowa Kłoda 12 maja, 16:00
Polesie Serokomla 2-4 Niwa Łomazy 12 maja, 16:00
Tur Turze Rogi 0-4 Tornado Branica Suchowolska 12 maja, 16:00

Kolejka 19 - 19 maja

Tur Turze Rogi 4-0 Wenus Oszczepalin 19 maja, 16:00
Tornado Branica Suchowolska 1-0 Polesie Serokomla 19 maja, 16:00
Niwa Łomazy 1-0 Agrosport Leśna Podlaska 19 maja, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 3-0 Krzna Rzeczyca 19 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Milanów 1-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 19 maja, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 1-2 Olimpia Okrzeja 19 maja, 16:00
Orzeł Czemierniki 2-0 Tytan Wisznice 19 maja, 16:00

Kolejka 20 - 26 maja

Wenus Oszczepalin 3-1 Orzeł Czemierniki 26 maja, 16:00
Tytan Wisznice 7-2 Hutnik Huta Dąbrowa 26 maja, 16:00
Olimpia Okrzeja 1-2 LKS Milanów 26 maja, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-2 Dąb Dębowa Kłoda 26 maja, 16:00
Krzna Rzeczyca 0-3 Niwa Łomazy 26 maja, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Agrosport Leśna Podlaska 4-1 Tornado Branica Suchowolska 26 maja, 16:00
Polesie Serokomla 1-2 Tur Turze Rogi 26 maja, 16:00

Kolejka 21 - 30 maja

Polesie Serokomla 3-2 Wenus Oszczepalin 30 maja, 17:00
Tur Turze Rogi 3-1 Agrosport Leśna Podlaska 30 maja, 17:00
Tornado Branica Suchowolska 3-0 Krzna Rzeczyca
(wo)
Niwa Łomazy 0-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 30 maja, 17:00
w Wisznicach
Dąb Dębowa Kłoda 2-1 Olimpia Okrzeja 30 maja, 17:00
LKS Milanów 1-1 Tytan Wisznice 30 maja, 17:00
Hutnik Huta Dąbrowa 3-2 Orzeł Czemierniki 30 maja, 17:00

Kolejka 22 - 2 czerwca

Wenus Oszczepalin 7-3 Hutnik Huta Dąbrowa 2 czerwca, 16:00
Orzeł Czemierniki 1-1 LKS Milanów 2 czerwca, 16:00
Tytan Wisznice 0-1 Dąb Dębowa Kłoda 2 czerwca, 16:00
Olimpia Okrzeja 0-2 Niwa Łomazy 2 czerwca, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Tornado Branica Suchowolska 2 czerwca, 16:00
Krzna Rzeczyca 0-3 Tur Turze Rogi
(wo)
Agrosport Leśna Podlaska 6-1 Polesie Serokomla 2 czerwca, 16:00

Kolejka 23 - 9 czerwca

Agrosport Leśna Podlaska 3-3 Wenus Oszczepalin 9 czerwca, 16:00
Polesie Serokomla 3-0 Krzna Rzeczyca
(wo)
Tur Turze Rogi 2-8 Huragan Międzyrzec Podlaski 9 czerwca, 16:00
Tornado Branica Suchowolska 3-0 Olimpia Okrzeja
(wo)
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 16:00) odwołany
Niwa Łomazy 4-0 Tytan Wisznice 9 czerwca, 16:00
w Wisznicach
Dąb Dębowa Kłoda 2-0 Orzeł Czemierniki 9 czerwca, 16:00
LKS Milanów 9-1 Hutnik Huta Dąbrowa 9 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 16 czerwca

Wenus Oszczepalin 0-4 LKS Milanów 16 czerwca, 16:00
Hutnik Huta Dąbrowa 0-9 Dąb Dębowa Kłoda 16 czerwca, 16:00
Orzeł Czemierniki 2-1 Niwa Łomazy 16 czerwca, 16:00
Tytan Wisznice 1-4 Tornado Branica Suchowolska 16 czerwca, 16:00
Olimpia Okrzeja 6-0 Tur Turze Rogi 16 czerwca, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Polesie Serokomla 16 czerwca, 17:00
Krzna Rzeczyca 0-3 Agrosport Leśna Podlaska
(wo)

Kolejka 25 - 23 czerwca

Krzna Rzeczyca 0-3 Wenus Oszczepalin
(wo)
Agrosport Leśna Podlaska 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 23 czerwca, 16:00
Polesie Serokomla 2-3 Olimpia Okrzeja 23 czerwca, 16:00
Tur Turze Rogi 2-6 Tytan Wisznice 23 czerwca, 16:00
Tornado Branica Suchowolska 0-1 Orzeł Czemierniki 23 czerwca, 16:00
Niwa Łomazy 3-0 Hutnik Huta Dąbrowa 23 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Dąb Dębowa Kłoda 0-1 LKS Milanów 23 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 30 czerwca

Wenus Oszczepalin 2-7 Dąb Dębowa Kłoda 30 czerwca, 16:00
LKS Milanów 3-0 Niwa Łomazy 30 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Hutnik Huta Dąbrowa 4-2 Tornado Branica Suchowolska 30 czerwca, 16:00
Orzeł Czemierniki 0-0 Tur Turze Rogi 30 czerwca, 16:00
Tytan Wisznice 3-0 Polesie Serokomla 30 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Olimpia Okrzeja 2-2 Agrosport Leśna Podlaska 30 czerwca, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Krzna Rzeczyca
(wo)

Baraże o udział w klasie A (Biała Podlaska)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Biała Podlaska)

Klasa B 2012/2013 (Biała Podlaska I)
Klasa B 2012/2013 (Biała Podlaska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas