[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2012/2013, grupa: Malbork VII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Lubichowo 26 72 24 0 2 105-22 13 0 0 65-11 11 0 2 40-11
2.  Świt Radostowo 26 60 20 0 6 79-34 11 0 2 50-14 9 0 4 29-20
3.  Sobieski Gniew 26 58 18 4 4 102-33 12 1 0 61-12 6 3 4 41-21
4.  GKS Bobowo 26 50 16 2 8 88-53 10 1 2 52-24 6 1 6 36-29
5.  Szpak Skórcz 26 46 14 4 8 90-56 6 3 4 47-25 8 1 4 43-31
6.  Korona Rywałd 26 41 12 5 9 81-48 6 3 4 46-18 6 2 5 35-30
7.  LZS Bytonia 26 37 11 4 11 58-56 6 2 5 31-19 5 2 6 27-37
8.  Sparta Kleszczewko 26 36 11 3 12 48-55 7 1 5 27-21 4 2 7 21-34
9.  Wisła Walichnowy 26 29 8 5 13 48-66 5 4 4 30-29 3 1 9 18-37
10.  Start Kulice 26 28 8 4 14 51-56 5 2 6 22-20 3 2 8 29-36
11.  Centrum II Pelplin 26 27 8 3 15 50-73 5 2 6 33-28 3 1 9 17-45
12.  KS Bytonia 26 22 6 4 16 41-78 4 0 9 23-37 2 4 7 18-41
13.  Orzeł Radziejewo 26 12 3 3 20 37-126 1 2 10 21-54 2 1 10 16-72
14.  OTS Osiek 26 7 2 1 23 36-158 2 0 11 22-72 0 1 12 14-86

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Lubichowo    5-1 4-0 4-3 9-0 6-1 3-0 6-0 4-2 3-1 4-0 5-0 7-2 5-1 
 2 Świt Radostowo4-1     4-1 2-3 2-1 0-1 7-0 4-2 2-1 5-2 4-1 3-0 8-1 5-0 
 3 Sobieski Gniew1-0 2-1     4-3 6-0 4-0 4-0 4-1 6-1 4-0 3-0* 1-1 6-3 16-2 
 4 GKS Bobowo1-4 4-3 6-1     1-7 1-0 2-1 2-1 5-2 4-2 3-0* 6-0 2-2 15-1 
 5 Szpak Skórcz0-1 2-3 2-2 0-3     4-3 3-4 2-1 3-3 4-1 8-1 3-3 8-0 8-0 
 6 Korona Rywałd2-4 1-2 0-0 0-1 0-3*     8-0 3-0 1-0 2-2 2-2 7-2 17-0 3-2 
 7 LZS Bytonia0-2 1-0 1-1 3-4 2-2 3-0*     1-2 4-0 1-3 4-1 1-2 6-1 4-1 
 8 Sparta Kleszczewko0-5 0-1 0-1 2-1 3-2 1-1 3-2     0-2 3-0 6-1 4-1 0-3* 5-1 
 9 Wisła Walichnowy2-4 0-5 1-3 4-2 1-5 2-2 1-1 2-2     3-1 4-1 1-1 4-0 5-2 
 10 Start Kulice0-4 1-2 0-5 1-1 1-3 0-1 1-1 4-1 3-0     0-1 3-0 1-0 7-1 
 11 Centrum II Pelplin0-2 3-5 0-7 4-0 1-4 1-3 2-4 0-0 2-0 2-2     5-0 7-0 6-1 
 12 KS Bytonia0-3 0-3* 2-1 0-5 2-3 3-8 0-3 1-2 2-3 1-0 1-3     5-2 6-1 
 13 Orzeł Radziejewo1-5 0-1 1-9 1-7 0-4* 3-4 3-7 2-5 1-2 3-8 4-0 1-1     1-1 
 14 OTS Osiek0-5 1-2 0-10 4-3 3-9 2-11 0-4 3-4 4-2 1-7 2-6 1-7 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Centrum II Pelplin 0-0 Sparta Kleszczewko 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Radziejewo 1-9 Sobieski Gniew 26 sierpnia, 14:00
Start Kulice 1-2 Świt Radostowo 25 sierpnia, 17:00
KS Bytonia 0-3 LZS Bytonia 5 września, 17:30
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu nieprzygotowania boiska przez gospodarzy
OTS Osiek 3-9 Szpak Skórcz 26 sierpnia, 14:00
Wisła Walichnowy 4-2 GKS Bobowo 25 sierpnia, 17:00
Sokół Lubichowo 6-1 Korona Rywałd 25 sierpnia, 14:30

Kolejka 2 - 1-2 września

Sparta Kleszczewko 1-1 Korona Rywałd 1 września, 17:00
GKS Bobowo 1-4 Sokół Lubichowo 2 września, 14:00
Szpak Skórcz 3-3 Wisła Walichnowy 2 września, 14:00
LZS Bytonia 4-1 OTS Osiek 1 września, 17:00
Świt Radostowo 3-0 KS Bytonia 2 września, 16:00
Sobieski Gniew 4-0 Start Kulice 2 września, 14:00
Centrum II Pelplin 7-0 Orzeł Radziejewo 2 września, 17:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Orzeł Radziejewo 2-5 Sparta Kleszczewko 9 września, 14:00
Start Kulice 0-1 Centrum II Pelplin 8 września, 17:00
KS Bytonia 2-1 Sobieski Gniew 9 września, 17:00
OTS Osiek 1-2 Świt Radostowo 9 września, 14:00
Wisła Walichnowy 1-1 LZS Bytonia 8 września, 17:00
Sokół Lubichowo 9-0 Szpak Skórcz 9 września, 17:30
Korona Rywałd 0-1 GKS Bobowo 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 12 września

Sparta Kleszczewko 2-1 GKS Bobowo 12 września, 17:00
Szpak Skórcz 4-3 Korona Rywałd 12 września, 17:00
LZS Bytonia 0-2 Sokół Lubichowo 12 września, 17:30
Świt Radostowo 2-1 Wisła Walichnowy 12 września, 18:00
Sobieski Gniew 16-2 OTS Osiek 12 września, 17:00
Centrum II Pelplin 5-0 KS Bytonia 12 września, 18:00
Orzeł Radziejewo 3-8 Start Kulice 12 września, 18:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Start Kulice 4-1 Sparta Kleszczewko 15 września, 17:00
KS Bytonia 5-2 Orzeł Radziejewo 16 września, 17:00
OTS Osiek 2-6 Centrum II Pelplin 16 września, 11:00
Wisła Walichnowy 1-3 Sobieski Gniew 16 września, 14:00
Sokół Lubichowo 5-1 Świt Radostowo 15 września, 14:30
Korona Rywałd 8-0 LZS Bytonia 15 września, 17:00
GKS Bobowo 1-7 Szpak Skórcz 16 września, 15:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Sparta Kleszczewko 3-2 Szpak Skórcz 22 września, 16:00
LZS Bytonia 3-4 GKS Bobowo 22 września, 16:00
Świt Radostowo 0-1 Korona Rywałd 23 września, 16:00
Sobieski Gniew 1-0 Sokół Lubichowo 23 września, 14:00
Centrum II Pelplin 2-0 Wisła Walichnowy 22 września, 11:00
Orzeł Radziejewo 1-1 OTS Osiek 23 września, 14:00
Start Kulice 3-0 KS Bytonia 22 września, 17:00

Kolejka 7 - 29-30 września

KS Bytonia 1-2 Sparta Kleszczewko 30 września, 16:00
OTS Osiek 1-7 Start Kulice 30 września, 11:00
Wisła Walichnowy 4-0 Orzeł Radziejewo 30 września, 14:00
Sokół Lubichowo 4-0 Centrum II Pelplin 30 września, 15:30
Korona Rywałd 0-0 Sobieski Gniew 29 września, 17:00
GKS Bobowo 4-3 Świt Radostowo 30 września, 15:00
Szpak Skórcz 3-4 LZS Bytonia 30 września, 14:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Sparta Kleszczewko 3-2 LZS Bytonia 6 października, 15:00
Świt Radostowo 2-1 Szpak Skórcz 7 października, 14:00
Sobieski Gniew 4-3 GKS Bobowo 7 października, 14:00
Centrum II Pelplin 1-3 Korona Rywałd 6 października, 11:00
Orzeł Radziejewo 1-5 Sokół Lubichowo 7 października, 14:00
Start Kulice 3-0 Wisła Walichnowy 7 października, 15:00
KS Bytonia 6-1 OTS Osiek 7 października, 14:00

Kolejka 9 - 13-14 października

OTS Osiek 3-4 Sparta Kleszczewko 14 października, 11:00
Wisła Walichnowy 1-1 KS Bytonia 14 października, 14:00
Sokół Lubichowo 3-1 Start Kulice 13 października, 14:30
Korona Rywałd 17-0 Orzeł Radziejewo 13 października, 16:00
GKS Bobowo 3-0 Centrum II Pelplin 14 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Szpak Skórcz 2-2 Sobieski Gniew 14 października, 14:00
LZS Bytonia 1-0 Świt Radostowo 13 października, 16:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Sparta Kleszczewko 0-1 Świt Radostowo 20 października, 15:00
Sobieski Gniew 4-0 LZS Bytonia 21 października, 14:00
Centrum II Pelplin 1-4 Szpak Skórcz 20 października, 11:00
Orzeł Radziejewo 1-7 GKS Bobowo 21 października, 14:00
Start Kulice 0-1 Korona Rywałd 21 października, 15:00
KS Bytonia 0-3 Sokół Lubichowo 21 października, 13:00
OTS Osiek 4-2 Wisła Walichnowy 21 października, 11:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Wisła Walichnowy 2-2 Sparta Kleszczewko 28 października, 14:00
Sokół Lubichowo 5-1 OTS Osiek 27 października, 14:30
Korona Rywałd 7-2 KS Bytonia 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) nie odbył się - goście nie mieli ważnych badań lekarskich
GKS Bobowo 4-2 Start Kulice 28 października, 14:00
Szpak Skórcz 8-0 Orzeł Radziejewo 28 października, 14:00
przerwany w 22. minucie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
LZS Bytonia 4-1 Centrum II Pelplin 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) nie odbył się - gospodarze nie mieli ważnych badań lekarskich
Świt Radostowo 4-1 Sobieski Gniew 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Sparta Kleszczewko 0-1 Sobieski Gniew 3 listopada, 14:00
Orzeł Radziejewo 3-7 LZS Bytonia 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 14:00) gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich
Start Kulice 1-3 Szpak Skórcz 4 listopada, 13:00
KS Bytonia 0-5 GKS Bobowo 4 listopada, 13:00
OTS Osiek 2-11 Korona Rywałd 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (4 listopada, 11:00) goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Wisła Walichnowy 2-4 Sokół Lubichowo 4 listopada, 13:30
Świt Radostowo 4-1 Centrum II Pelplin 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Sokół Lubichowo 6-0 Sparta Kleszczewko 11 listopada, 14:00
Korona Rywałd 1-0 Wisła Walichnowy 10 listopada, 15:00
GKS Bobowo 15-1 OTS Osiek 10 listopada, 13:00
Szpak Skórcz 3-3 KS Bytonia 11 listopada, 14:00
LZS Bytonia 1-3 Start Kulice 10 listopada, 14:00
Świt Radostowo 8-1 Orzeł Radziejewo 11 listopada, 13:00
Sobieski Gniew 3-0 Centrum II Pelplin 11 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Sparta Kleszczewko 6-1 Centrum II Pelplin 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sobieski Gniew 6-3 Orzeł Radziejewo 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Radostowo 5-2 Start Kulice 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Bytonia 1-2 KS Bytonia 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szpak Skórcz 8-0 OTS Osiek 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Bobowo 5-2 Wisła Walichnowy 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Rywałd 2-4 Sokół Lubichowo 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

Korona Rywałd 3-0 Sparta Kleszczewko 13 kwietnia, 16:00
Sokół Lubichowo 4-3 GKS Bobowo 13 kwietnia, 13:30
Wisła Walichnowy 1-5 Szpak Skórcz 14 kwietnia, 15:00
OTS Osiek 0-4 LZS Bytonia 12 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Bytonia 0-3 Świt Radostowo
(wo)
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Kulice 0-5 Sobieski Gniew 13 kwietnia, 15:30
Orzeł Radziejewo 4-0 Centrum II Pelplin 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 20-21 kwietnia

Sparta Kleszczewko 0-3 Orzeł Radziejewo 20 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 6-0
Centrum II Pelplin 2-2 Start Kulice 21 kwietnia, 18:00
Sobieski Gniew 1-1 KS Bytonia 21 kwietnia, 14:00
Świt Radostowo 5-0 OTS Osiek 21 kwietnia, 14:00
LZS Bytonia 4-0 Wisła Walichnowy 20 kwietnia, 17:00
Szpak Skórcz 0-1 Sokół Lubichowo 20 kwietnia, 17:00
GKS Bobowo 1-0 Korona Rywałd 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

GKS Bobowo 2-1 Sparta Kleszczewko 27 kwietnia, 16:00
Korona Rywałd 0-3 Szpak Skórcz 27 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-3
Sokół Lubichowo 3-0 LZS Bytonia 28 kwietnia, 15:00
Wisła Walichnowy 0-5 Świt Radostowo 28 kwietnia, 14:00
OTS Osiek 0-10 Sobieski Gniew 28 kwietnia, 15:00
KS Bytonia 1-3 Centrum II Pelplin 28 kwietnia, 15:00
Start Kulice 1-0 Orzeł Radziejewo 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 1 maja

Sparta Kleszczewko 3-0 Start Kulice 1 maja, 15:00
Orzeł Radziejewo 1-1 KS Bytonia 1 maja, 14:00
Centrum II Pelplin 6-1 OTS Osiek 1 maja, 18:00
Sobieski Gniew 6-1 Wisła Walichnowy 1 maja, 14:00
Świt Radostowo 4-1 Sokół Lubichowo 1 maja, 15:00
LZS Bytonia 3-0 Korona Rywałd 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Szpak Skórcz 0-3 GKS Bobowo 1 maja, 14:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Szpak Skórcz 2-1 Sparta Kleszczewko 4 maja, 17:00
GKS Bobowo 2-1 LZS Bytonia 4 maja, 17:00
Korona Rywałd 1-2 Świt Radostowo 5 maja, 11:00
Sokół Lubichowo 4-0 Sobieski Gniew 4 maja, 13:30
Wisła Walichnowy 4-1 Centrum II Pelplin 4 maja, 17:30
OTS Osiek 1-2 Orzeł Radziejewo 5 maja, 15:00
KS Bytonia 1-0 Start Kulice 5 maja, 16:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Sparta Kleszczewko 4-1 KS Bytonia 11 maja, 17:00
Start Kulice 7-1 OTS Osiek 11 maja, 16:00
Orzeł Radziejewo 1-2 Wisła Walichnowy 12 maja, 14:00
Centrum II Pelplin 0-2 Sokół Lubichowo 12 maja, 15:00
Sobieski Gniew 4-0 Korona Rywałd 12 maja, 14:00
Świt Radostowo 2-3 GKS Bobowo 12 maja, 14:00
LZS Bytonia 2-2 Szpak Skórcz 11 maja, 17:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

LZS Bytonia 1-2 Sparta Kleszczewko 18 maja, 17:00
Szpak Skórcz 2-3 Świt Radostowo 18 maja, 17:00
GKS Bobowo 6-1 Sobieski Gniew 18 maja, 17:00
Korona Rywałd 2-2 Centrum II Pelplin 18 maja, 17:00
Sokół Lubichowo 7-2 Orzeł Radziejewo 19 maja, 15:00
Wisła Walichnowy 3-1 Start Kulice 19 maja, 14:00
OTS Osiek 1-7 KS Bytonia 19 maja, 15:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Sparta Kleszczewko 5-1 OTS Osiek 25 maja, 11:00
KS Bytonia 2-3 Wisła Walichnowy 26 maja, 17:00
Start Kulice 0-4 Sokół Lubichowo 26 maja, 17:00
Orzeł Radziejewo 3-4 Korona Rywałd 26 maja, 15:00
Centrum II Pelplin 4-0 GKS Bobowo 26 maja, 15:00
Sobieski Gniew 6-0 Szpak Skórcz 26 maja, 14:00
w Smętowie Granicznym
Świt Radostowo 7-0 LZS Bytonia 25 maja, 18:00

Kolejka 23 - 30 maja

Świt Radostowo 4-2 Sparta Kleszczewko 29 maja, 17:30
LZS Bytonia 1-1 Sobieski Gniew 29 maja, 18:00
Szpak Skórcz 8-1 Centrum II Pelplin 30 maja, 17:00
GKS Bobowo 2-2 Orzeł Radziejewo 30 maja, 17:00
Korona Rywałd 2-2 Start Kulice 30 maja, 16:00
Sokół Lubichowo 5-0 KS Bytonia 30 maja, 15:00
Wisła Walichnowy 5-2 OTS Osiek 30 maja, 15:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Sparta Kleszczewko 0-2 Wisła Walichnowy 1 czerwca, 17:00
OTS Osiek 0-5 Sokół Lubichowo 2 czerwca, 15:00
KS Bytonia 3-8 Korona Rywałd 2 czerwca, 17:00
Start Kulice 1-1 GKS Bobowo 2 czerwca, 17:00
Orzeł Radziejewo 0-4 Szpak Skórcz 2 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 2-4
Centrum II Pelplin 2-4 LZS Bytonia 2 czerwca, 15:00
Sobieski Gniew 2-1 Świt Radostowo 2 czerwca, 14:00
w Smętowie Granicznym

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Centrum II Pelplin 3-5 Świt Radostowo 9 czerwca, 15:00
Sobieski Gniew 4-1 Sparta Kleszczewko 9 czerwca, 14:00
w Smętowie Granicznym
LZS Bytonia 6-1 Orzeł Radziejewo 8 czerwca, 17:00
Szpak Skórcz 4-1 Start Kulice 8 czerwca, 17:00
GKS Bobowo 6-0 KS Bytonia 8 czerwca, 17:00
Korona Rywałd 3-2 OTS Osiek 9 czerwca, 15:00
Sokół Lubichowo 4-2 Wisła Walichnowy 9 czerwca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Sparta Kleszczewko 0-5 Sokół Lubichowo 15 czerwca, 17:00
Wisła Walichnowy 2-2 Korona Rywałd 16 czerwca, 14:00
OTS Osiek 4-3 GKS Bobowo 16 czerwca, 15:00
KS Bytonia 2-3 Szpak Skórcz 16 czerwca, 17:00
Start Kulice 1-1 LZS Bytonia 15 czerwca, 17:00
Orzeł Radziejewo 0-1 Świt Radostowo 16 czerwca, 16:00
Centrum II Pelplin 0-7 Sobieski Gniew 16 czerwca, 15:00

Klasa A 2012/2013 (Gdańsk IV)

Klasa B 2012/2013 (Malbork VI)
Klasa B 2012/2013 (Malbork VIII)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas