[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2012/2013, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wesoła Zadąbrowie 30 69 22 3 5 116-43 11 2 2 63-18 11 1 3 53-25
2.  San Hurko/Hureczko 30 64 20 4 6 71-38 11 2 2 39-17 9 2 4 32-21 2 3 1 0 1 4-4
3.  Wiar Krówniki 30 64 20 4 6 62-33 10 2 3 34-17 10 2 3 28-16 2 3 1 0 1 4-4
4.  Pogórze Dubiecko 30 52 16 4 10 60-40 11 1 3 41-18 5 3 7 19-22
5.  Fenix Leszno 30 51 16 3 11 57-44 10 1 4 35-21 6 2 7 22-23
6.  Bizon Medyka 30 49 14 7 9 56-39 9 4 2 30-12 5 3 7 26-27 2 4 1 1 0 3-2
7.  Viking Orły 30 49 15 4 11 57-51 9 2 4 34-20 6 2 7 23-31 2 1 0 1 1 2-3
8.  Grom Wyszatyce 30 42 13 3 14 40-47 9 3 3 29-17 4 0 11 11-30 2 3 1 0 1 4-1
9.  Biało-Czerwoni Kaszyce 30 42 12 6 12 42-48 6 4 5 20-17 6 2 7 22-31 2 3 1 0 1 1-4
10.  Fort Jaksmanice 30 38 12 2 16 70-75 8 0 7 40-34 4 2 9 30-41
11.  Korona Olszany 30 34 9 7 14 43-54 5 5 5 26-25 4 2 9 17-29
12.  Unia Fredropol 30 33 9 6 15 78-91 7 3 5 42-40 2 3 10 36-51 2 3 1 0 1 5-4
13.  Leśnik Bircza 30 33 10 3 17 36-59 7 1 7 24-24 3 2 10 12-35 2 3 1 0 1 4-5
14.  Pogoń Małkowice 30 28 8 4 18 34-72 6 1 8 18-28 2 3 10 16-44
15.  San Ostrów 30 20 3 11 16 31-66 2 5 8 13-26 1 6 8 18-40
16.  Tęcza Kosienice 30 15 4 3 23 34-87 4 1 10 26-39 0 2 13 8-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wesoła Zadąbrowie    3-1 1-2 4-0 2-1 4-1 1-1 7-0 1-3 4-3 4-0 3-3 6-0 9-1 7-1 7-1 
 2 San Hurko/Hureczko3-1     0-3 1-0 4-1 2-1 3-2 2-0 4-1 2-2 2-1 3-1 2-3 5-0 1-1 5-0 
 3 Wiar Krówniki1-2 1-4     0-2 1-1 3-0 2-0 1-0 3-0* 6-0 2-1 3-2 3-1 4-3 3-0 1-1 
 4 Pogórze Dubiecko1-6 4-0 0-1     1-2 1-1 3-1 3-2 5-1 2-0 2-0 4-2 1-0 5-1 6-1 3-0* 
 5 Fenix Leszno1-1 2-1 0-1 2-1     2-1 6-2 3-1 2-3 1-3 2-0 2-4 2-0 2-0 4-1 4-2 
 6 Bizon Medyka4-1 3-1 0-2 0-2 1-0     1-1 1-0 0-0 3-1 3-1 1-1 6-1 3-0 1-1 3-0 
 7 Viking Orły2-3 1-3 1-2 5-1 2-1 1-2     2-0 1-0 2-1 1-1 7-3 1-1 3-1 1-0 4-1 
 8 Grom Wyszatyce1-5 0-1 1-1 2-0 2-0 2-1 3-1     4-0 2-1 0-0 3-2 3-1 1-1 2-3 3-0 
 9 Biało-Czerwoni Kaszyce0-1 0-2 2-0 0-0 0-1 2-2 0-2 1-0     1-1 1-0 4-3 1-2 2-0 2-2 4-1 
 10 Fort Jaksmanice2-3 2-4 2-4 1-3 1-3 1-4 1-2 3-1 3-0     5-3 6-4 3-1 5-1 2-0 3-1 
 11 Korona Olszany3-6 0-2 1-2 2-2 4-1 2-2 0-1 2-1 0-1 4-3     1-1 1-0 2-2 1-1 3-0 
 12 Unia Fredropol3-10 3-3 2-5 3-1 2-2 3-2 3-4 0-1 2-2 7-3 2-1     5-1 0-2 5-3 2-0 
 13 Leśnik Bircza2-1 1-3 3-2 0-3 0-2 2-1 5-0 0-1 0-5 1-2 2-3 3-0     1-0 1-1 3-0 
 14 Pogoń Małkowice1-4 0-4 2-0 1-0 1-4 1-3 0-1 4-0 1-4 2-1 0-1 1-5 1-0     1-1 2-0 
 15 San Ostrów1-5 0-0 1-1 1-4 1-0 0-2 0-3 0-2 0-1 1-2 1-2 6-3 0-0 0-0     1-1 
 16 Tęcza Kosienice0-4 1-3 0-2 0-0 1-3 1-3 3-2 1-2 5-1 3-7 2-3 4-2 0-1 2-4 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Tęcza Kosienice 0-1 Leśnik Bircza 5 sierpnia, 17:00
Wiar Krówniki 3-0 Bizon Medyka 5 sierpnia, 17:00
Unia Fredropol 3-3 San Hurko/Hureczko 5 sierpnia, 17:00
Korona Olszany 0-1 Viking Orły 5 sierpnia, 17:00
Grom Wyszatyce 2-1 Fort Jaksmanice 5 sierpnia, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 1-3 Biało-Czerwoni Kaszyce 5 sierpnia, 15:00
Pogórze Dubiecko 1-2 Fenix Leszno 5 sierpnia, 17:00
Pogoń Małkowice 1-1 San Ostrów 5 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Leśnik Bircza 1-1 San Ostrów 12 sierpnia, 17:00
Fenix Leszno 2-0 Pogoń Małkowice 12 sierpnia, 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-0 Pogórze Dubiecko 12 sierpnia, 17:00
Fort Jaksmanice 2-3 Wesoła Zadąbrowie 12 sierpnia, 17:00
Viking Orły 2-0 Grom Wyszatyce 12 sierpnia, 17:00
San Hurko/Hureczko 2-1 Korona Olszany 12 sierpnia, 17:00
Bizon Medyka 1-1 Unia Fredropol 11 sierpnia, 17:00
Tęcza Kosienice 0-2 Wiar Krówniki 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Wiar Krówniki 3-1 Leśnik Bircza 19 sierpnia, 17:00
Unia Fredropol 2-0 Tęcza Kosienice 19 sierpnia, 17:00
Korona Olszany 2-2 Bizon Medyka 19 sierpnia, 13:30
Grom Wyszatyce 0-1 San Hurko/Hureczko 19 sierpnia, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 1-1 Viking Orły 19 sierpnia, 17:00
Pogórze Dubiecko 2-0 Fort Jaksmanice 19 sierpnia, 17:00
Pogoń Małkowice 1-4 Biało-Czerwoni Kaszyce 19 sierpnia, 17:00
San Ostrów 1-0 Fenix Leszno 17 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 22 sierpnia

Leśnik Bircza 0-2 Fenix Leszno 22 sierpnia, 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-2 San Ostrów 22 sierpnia, 17:00
Fort Jaksmanice 5-1 Pogoń Małkowice 22 sierpnia, 17:00
Viking Orły 5-1 Pogórze Dubiecko 22 sierpnia, 17:00
San Hurko/Hureczko 3-1 Wesoła Zadąbrowie 22 sierpnia, 17:00
Bizon Medyka 1-0 Grom Wyszatyce 22 sierpnia, 17:00
Tęcza Kosienice 2-3 Korona Olszany 22 sierpnia, 17:00
Wiar Krówniki 3-2 Unia Fredropol 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Unia Fredropol 5-1 Leśnik Bircza 26 sierpnia, 17:00
Korona Olszany 1-2 Wiar Krówniki 26 sierpnia, 17:00
Grom Wyszatyce 3-0 Tęcza Kosienice 26 sierpnia, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 4-1 Bizon Medyka 26 sierpnia, 17:00
Pogórze Dubiecko 4-0 San Hurko/Hureczko 26 sierpnia, 17:00
San Ostrów 1-2 Fort Jaksmanice 26 sierpnia, 17:00
Fenix Leszno 2-3 Biało-Czerwoni Kaszyce 26 sierpnia, 17:00
Viking Orły 3-1 Pogoń Małkowice 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 1-2 września

Leśnik Bircza 0-5 Biało-Czerwoni Kaszyce 2 września, 16:00
Fort Jaksmanice 1-3 Fenix Leszno 2 września, 16:00
Viking Orły 1-0 San Ostrów 2 września, 16:00
San Hurko/Hureczko 5-0 Pogoń Małkowice 2 września, 16:00
Bizon Medyka 0-2 Pogórze Dubiecko 2 września, 16:00
Tęcza Kosienice 0-4 Wesoła Zadąbrowie 2 września, 16:00
Wiar Krówniki 1-0 Grom Wyszatyce 2 września, 16:00
Unia Fredropol 2-1 Korona Olszany 2 września, 16:00

Kolejka 7 - 8-9 września

Korona Olszany 1-0 Leśnik Bircza 9 września, 13:00
Grom Wyszatyce 3-2 Unia Fredropol 9 września, 16:00
Wesoła Zadąbrowie 1-2 Wiar Krówniki 9 września, 16:00
Pogórze Dubiecko 3-0 Tęcza Kosienice 9 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń Małkowice 1-3 Bizon Medyka 9 września, 16:00
San Ostrów 0-0 San Hurko/Hureczko 9 września, 16:00
Fenix Leszno 6-2 Viking Orły 9 września, 16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 1-1 Fort Jaksmanice 9 września, 16:00

Kolejka 8 - 15-16 września

Leśnik Bircza 1-2 Fort Jaksmanice 16 września, 16:00
Viking Orły 1-0 Biało-Czerwoni Kaszyce 16 września, 16:00
San Hurko/Hureczko 4-1 Fenix Leszno 16 września, 16:00
Bizon Medyka 1-1 San Ostrów 16 września, 16:00
Tęcza Kosienice 2-4 Pogoń Małkowice 16 września, 16:00
Wiar Krówniki 0-2 Pogórze Dubiecko 16 września, 15:30
Unia Fredropol 3-10 Wesoła Zadąbrowie 16 września, 16:00
Korona Olszany 2-1 Grom Wyszatyce 16 września, 16:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Grom Wyszatyce 3-1 Leśnik Bircza 23 września, 16:00
Wesoła Zadąbrowie 4-0 Korona Olszany 23 września, 16:00
Pogórze Dubiecko 4-2 Unia Fredropol 23 września, 16:00
Pogoń Małkowice 2-0 Wiar Krówniki 23 września, 16:00
San Ostrów 1-1 Tęcza Kosienice 23 września, 16:00
Fenix Leszno 2-1 Bizon Medyka 23 września, 16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-2 San Hurko/Hureczko 23 września, 16:00
Fort Jaksmanice 1-2 Viking Orły 23 września, 16:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Leśnik Bircza 5-0 Viking Orły 30 września, 16:00
San Hurko/Hureczko 2-2 Fort Jaksmanice 30 września, 16:00
Bizon Medyka 0-0 Biało-Czerwoni Kaszyce 30 września, 16:00
Tęcza Kosienice 1-3 Fenix Leszno 30 września, 16:00
Wiar Krówniki 3-0 San Ostrów 30 września, 16:00
Unia Fredropol 0-2 Pogoń Małkowice 30 września, 16:00
Korona Olszany 2-2 Pogórze Dubiecko 30 września, 16:00
Grom Wyszatyce 1-5 Wesoła Zadąbrowie 30 września, 16:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Wesoła Zadąbrowie 6-0 Leśnik Bircza 7 października, 15:00
Pogórze Dubiecko 3-2 Grom Wyszatyce 7 października, 15:00
Pogoń Małkowice 0-1 Korona Olszany 7 października, 15:00
San Ostrów 6-3 Unia Fredropol 7 października, 15:00
Fenix Leszno 0-1 Wiar Krówniki 7 października, 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 4-1 Tęcza Kosienice 7 października, 15:00
Fort Jaksmanice 1-4 Bizon Medyka 7 października, 15:00
Viking Orły 1-3 San Hurko/Hureczko 7 października, 15:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Leśnik Bircza 1-3 San Hurko/Hureczko 10 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu strajku sędziów
Bizon Medyka 1-1 Viking Orły 10 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu strajku sędziów
Tęcza Kosienice 3-7 Fort Jaksmanice 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu strajku sędziów
Wiar Krówniki 3-0 Biało-Czerwoni Kaszyce 11 listopada, 14:00
(wo)
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu strajku sędziów / w drugim terminie na boisku 0-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Unia Fredropol 2-2 Fenix Leszno 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu strajku sędziów
Korona Olszany 1-1 San Ostrów 14 października, 15:00
Grom Wyszatyce 1-1 Pogoń Małkowice 10 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu strajku sędziów
Wesoła Zadąbrowie 4-0 Pogórze Dubiecko 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu strajku sędziów

Kolejka 13 - 20-21 października

Pogórze Dubiecko 1-0 Leśnik Bircza 21 października, 15:00
Pogoń Małkowice 1-4 Wesoła Zadąbrowie 21 października, 15:00
San Ostrów 0-2 Grom Wyszatyce 21 października, 15:00
Fenix Leszno 2-0 Korona Olszany 21 października, 15:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 4-3 Unia Fredropol 21 października, 15:00
Fort Jaksmanice 2-4 Wiar Krówniki 21 października, 15:00
Viking Orły 4-1 Tęcza Kosienice 21 października, 15:00
San Hurko/Hureczko 2-1 Bizon Medyka 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Leśnik Bircza 2-1 Bizon Medyka 28 października, 14:00
Tęcza Kosienice 1-3 San Hurko/Hureczko 28 października, 14:00
Wiar Krówniki 2-0 Viking Orły 28 października, 14:00
Unia Fredropol 7-3 Fort Jaksmanice 28 października, 14:00
Korona Olszany 0-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 28 października, 14:00
Grom Wyszatyce 2-0 Fenix Leszno 28 października, 14:00
Wesoła Zadąbrowie 7-1 San Ostrów 27 października, 14:00
Pogórze Dubiecko 5-1 Pogoń Małkowice 28 października, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Pogoń Małkowice 1-0 Leśnik Bircza 4 listopada, 14:00
San Ostrów 1-4 Pogórze Dubiecko 4 listopada, 14:00
Fenix Leszno 1-1 Wesoła Zadąbrowie 4 listopada, 14:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 1-0 Grom Wyszatyce 4 listopada, 14:00
Fort Jaksmanice 5-3 Korona Olszany 4 listopada, 14:00
Viking Orły 7-3 Unia Fredropol 4 listopada, 14:00
San Hurko/Hureczko 0-3 Wiar Krówniki 4 listopada, 14:00
Bizon Medyka 3-0 Tęcza Kosienice 4 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 30 marca

Leśnik Bircza 3-0 Tęcza Kosienice 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bizon Medyka 0-2 Wiar Krówniki 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
San Hurko/Hureczko 3-1 Unia Fredropol 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Viking Orły 1-1 Korona Olszany 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Fort Jaksmanice 3-1 Grom Wyszatyce 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-1 Wesoła Zadąbrowie 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Fenix Leszno 2-1 Pogórze Dubiecko 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
San Ostrów 0-0 Pogoń Małkowice 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

San Ostrów 0-0 Leśnik Bircza 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Małkowice 1-4 Fenix Leszno 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogórze Dubiecko 5-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 30 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wesoła Zadąbrowie 4-3 Fort Jaksmanice 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Wyszatyce 3-1 Viking Orły 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Olszany 0-2 San Hurko/Hureczko 30 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Fredropol 3-2 Bizon Medyka 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiar Krówniki 1-1 Tęcza Kosienice 30 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 14 kwietnia

Leśnik Bircza 3-2 Wiar Krówniki 14 kwietnia, 16:00
Tęcza Kosienice 4-2 Unia Fredropol 14 kwietnia, 16:00
Bizon Medyka 3-1 Korona Olszany 14 kwietnia, 16:00
San Hurko/Hureczko 2-0 Grom Wyszatyce 14 kwietnia, 16:00
Viking Orły 2-3 Wesoła Zadąbrowie 14 kwietnia, 16:00
Fort Jaksmanice 1-3 Pogórze Dubiecko 14 kwietnia, 16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-0 Pogoń Małkowice 14 kwietnia, 15:00
Fenix Leszno 4-1 San Ostrów 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 21 kwietnia

Fenix Leszno 2-0 Leśnik Bircza 21 kwietnia, 16:00
San Ostrów 0-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 21 kwietnia, 16:00
Pogoń Małkowice 2-1 Fort Jaksmanice 21 kwietnia, 16:00
Pogórze Dubiecko 3-1 Viking Orły 21 kwietnia, 16:00
Wesoła Zadąbrowie 3-1 San Hurko/Hureczko 21 kwietnia, 16:00
Grom Wyszatyce 2-1 Bizon Medyka 21 kwietnia, 16:00
Korona Olszany 3-0 Tęcza Kosienice 21 kwietnia, 16:00
Unia Fredropol 2-5 Wiar Krówniki 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 27-28 kwietnia

Pogoń Małkowice 0-1 Viking Orły 28 kwietnia, 16:00
Leśnik Bircza 3-0 Unia Fredropol 28 kwietnia, 16:00
Wiar Krówniki 2-1 Korona Olszany 28 kwietnia, 14:00
Tęcza Kosienice 1-2 Grom Wyszatyce 28 kwietnia, 16:00
Bizon Medyka 4-1 Wesoła Zadąbrowie 28 kwietnia, 16:00
San Hurko/Hureczko 1-0 Pogórze Dubiecko 28 kwietnia, 16:00
Fort Jaksmanice 2-0 San Ostrów 28 kwietnia, 16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-1 Fenix Leszno 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 1 maja

Biało-Czerwoni Kaszyce 1-2 Leśnik Bircza 1 maja, 17:00
Fenix Leszno 1-3 Fort Jaksmanice 1 maja, 17:00
San Ostrów 0-3 Viking Orły 1 maja, 17:00
Pogoń Małkowice 0-4 San Hurko/Hureczko 1 maja, 17:00
Pogórze Dubiecko 1-1 Bizon Medyka 1 maja, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 7-1 Tęcza Kosienice 1 maja, 17:00
Grom Wyszatyce 1-1 Wiar Krówniki 1 maja, 17:00
Korona Olszany 1-1 Unia Fredropol 1 maja, 17:00

Kolejka 22 - 4-5 maja

Leśnik Bircza 2-3 Korona Olszany 5 maja, 17:00
Unia Fredropol 0-1 Grom Wyszatyce 5 maja, 17:00
Wiar Krówniki 1-2 Wesoła Zadąbrowie 5 maja, 17:00
Tęcza Kosienice 0-0 Pogórze Dubiecko 5 maja, 17:00
Bizon Medyka 3-0 Pogoń Małkowice 5 maja, 17:00
San Hurko/Hureczko 1-1 San Ostrów 5 maja, 17:00
Viking Orły 2-1 Fenix Leszno 5 maja, 17:00
Fort Jaksmanice 3-0 Biało-Czerwoni Kaszyce 5 maja, 17:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

Fort Jaksmanice 3-1 Leśnik Bircza 12 maja, 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-2 Viking Orły 12 maja, 17:00
Fenix Leszno 2-1 San Hurko/Hureczko 12 maja, 17:00
San Ostrów 0-2 Bizon Medyka 9 maja, 17:00
Pogoń Małkowice 2-0 Tęcza Kosienice 12 maja, 17:00
Pogórze Dubiecko 0-1 Wiar Krówniki 12 maja, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 3-3 Unia Fredropol 12 maja, 17:00
Grom Wyszatyce 0-0 Korona Olszany 12 maja, 17:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

Leśnik Bircza 0-1 Grom Wyszatyce 19 maja, 17:00
Korona Olszany 3-6 Wesoła Zadąbrowie 19 maja, 17:00
Unia Fredropol 3-1 Pogórze Dubiecko 19 maja, 17:00
Wiar Krówniki 4-3 Pogoń Małkowice 19 maja, 17:00
Tęcza Kosienice 3-2 San Ostrów 19 maja, 17:00
Bizon Medyka 1-0 Fenix Leszno 19 maja, 17:00
San Hurko/Hureczko 4-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 19 maja, 17:00
Viking Orły 2-1 Fort Jaksmanice 19 maja, 14:00

Kolejka 25 - 26 maja

Viking Orły 1-1 Leśnik Bircza 26 maja, 17:00
Fort Jaksmanice 2-4 San Hurko/Hureczko 26 maja, 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-2 Bizon Medyka 26 maja, 17:00
Fenix Leszno 4-2 Tęcza Kosienice 26 maja, 17:00
San Ostrów 1-1 Wiar Krówniki 26 maja, 16:00
Pogoń Małkowice 1-5 Unia Fredropol 26 maja, 17:00
Pogórze Dubiecko 2-0 Korona Olszany 26 maja, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 7-0 Grom Wyszatyce 26 maja, 17:00

Kolejka 26 - 1-2 czerwca

Leśnik Bircza 2-1 Wesoła Zadąbrowie 2 czerwca, 17:00
Grom Wyszatyce 2-0 Pogórze Dubiecko 2 czerwca, 17:00
Korona Olszany 2-2 Pogoń Małkowice 2 czerwca, 17:00
Unia Fredropol 5-3 San Ostrów 2 czerwca, 17:00
Wiar Krówniki 1-1 Fenix Leszno 2 czerwca, 17:00
Tęcza Kosienice 5-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 2 czerwca, 17:00
Bizon Medyka 3-1 Fort Jaksmanice 2 czerwca, 17:00
San Hurko/Hureczko 3-2 Viking Orły 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:00) odwołany na wniosek gospodarzy

Kolejka 27 - 9 czerwca

San Hurko/Hureczko 2-3 Leśnik Bircza 9 czerwca, 17:00
Viking Orły 1-2 Bizon Medyka 9 czerwca, 17:00
Fort Jaksmanice 3-1 Tęcza Kosienice 9 czerwca, 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-0 Wiar Krówniki 9 czerwca, 17:00
Fenix Leszno 2-4 Unia Fredropol 9 czerwca, 17:00
San Ostrów 1-2 Korona Olszany 9 czerwca, 17:00
Pogoń Małkowice 4-0 Grom Wyszatyce 9 czerwca, 17:00
Pogórze Dubiecko 1-6 Wesoła Zadąbrowie 9 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

Leśnik Bircza 0-3 Pogórze Dubiecko 16 czerwca, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 9-1 Pogoń Małkowice 16 czerwca, 17:00
Grom Wyszatyce 2-3 San Ostrów 16 czerwca, 15:00
Korona Olszany 4-1 Fenix Leszno 16 czerwca, 17:00
Unia Fredropol 2-2 Biało-Czerwoni Kaszyce 16 czerwca, 17:00
Wiar Krówniki 6-0 Fort Jaksmanice 16 czerwca, 17:00
Tęcza Kosienice 3-2 Viking Orły 16 czerwca, 17:00
Bizon Medyka 3-1 San Hurko/Hureczko 16 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 22-23 czerwca

Bizon Medyka 6-1 Leśnik Bircza 23 czerwca, 17:00
San Hurko/Hureczko 5-0 Tęcza Kosienice 23 czerwca, 17:00
Viking Orły 1-2 Wiar Krówniki 23 czerwca, 17:00
Fort Jaksmanice 6-4 Unia Fredropol 23 czerwca, 17:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 1-0 Korona Olszany 23 czerwca, 17:00
Fenix Leszno 3-1 Grom Wyszatyce 23 czerwca, 14:00
San Ostrów 1-5 Wesoła Zadąbrowie 23 czerwca, 17:00
Pogoń Małkowice 1-0 Pogórze Dubiecko 23 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 29-30 czerwca

Leśnik Bircza 1-0 Pogoń Małkowice 30 czerwca, 17:00
Pogórze Dubiecko 6-1 San Ostrów 30 czerwca, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 2-1 Fenix Leszno 30 czerwca, 17:00
Grom Wyszatyce 4-0 Biało-Czerwoni Kaszyce 30 czerwca, 17:30
Korona Olszany 4-3 Fort Jaksmanice 30 czerwca, 17:00
Unia Fredropol 3-4 Viking Orły 30 czerwca, 17:00
Wiar Krówniki 1-4 San Hurko/Hureczko 30 czerwca, 17:00
Tęcza Kosienice 1-3 Bizon Medyka 30 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (Jarosław)

Klasa A 2012/2013 (Jarosław)
Klasa A 2012/2013 (Lubaczów)
Klasa A 2012/2013 (Przeworsk)

Klasa B 2012/2013 (Przemyśl)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas