[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski

I runda - 4-5 sierpnia

LZS Sulejów 2-3 Błysk Aleksandrów 4 sierpnia, 17:00
Insomnia Piotrków Trybunalski 4-0 IKS Inowłódz 4 sierpnia, 17:00
Kiełbikowa Strzecha Leonów 1-6 RKS Rzeczyca 5 sierpnia, 17:00
PEUK-Roka Piotrków Trybunalski 1-4 Sport Bąkowa Góra 5 sierpnia, 17:00
Zryw Woźniki 0-5 Motor Bujniczki 5 sierpnia, 17:00
EBE SPN Bełchatów 12-0 Błękitni Chabielice 5 sierpnia, 17:00
Victoria Woźniki 0-1 Zapał Krzętów 5 sierpnia, 17:00
GKS Rogi 2-1 Start Lgota Wielka 5 sierpnia, 17:00

II runda - 11-12 sierpnia

GKS Bełchatów (jm) 0-3 LKS Wola Krzysztoporska 11 sierpnia, 15:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
GKS Bełchatów (j) 0-2 Omega II Kleszczów 11 sierpnia, 17:00
KS Paradyż (juniorzy) 6-2 Błysk Aleksandrów 12 sierpnia, 17:00
Insomnia Piotrków Trybunalski 4-2 KS Mniszków 12 sierpnia, 17:00
pd.
RKS Rzeczyca 2-3 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 12 sierpnia, 17:00
Sport Bąkowa Góra 6-3 Luciążanka Przygłów 12 sierpnia, 17:00
Grabka Grabica 3-0 Motor Bujniczki 12 sierpnia, 17:00
EBE SPN Bełchatów 1-3 Hetman Rusiec 12 sierpnia, 17:00
Ruch Chrzanowice 2-0 Zapał Krzętów 12 sierpnia, 17:00
GKS Rogi 2-0 LUKS Gomunice 12 sierpnia, 17:00
Kasztelan Żarnów 2-2 Gerlach Drzewica 12 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Astoria II Szczerców 3-2 KS Grocholice (Bełchatów) 12 sierpnia, 17:00
pd.
Start Niechcice 3-2 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 12 sierpnia, 17:00
pd.

III runda - 5 września

GKS Rogi 1-2 Świt Kamieńsk 5 września, 16:30
Ruch Chrzanowice 2-2 GUKS Gorzkowice 5 września, 16:30
pd. k. 5-6
Omega II Kleszczów 4-3 Astoria Szczerców 5 września, 16:30
Astoria II Szczerców 0-6 Włókniarz Zelów 5 września, 16:30
Zjednoczeni Bełchatów 0-2 GKS II Bełchatów 5 września, 16:30
Filip Rośniak 40, Dominik Cukiernik 61
w Emilinie
Hetman Rusiec 1-5 Omega Kleszczów 5 września, 16:30
KS Paradyż (juniorzy) 2-4 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 5 września, 16:30
Kasztelan Żarnów 2-3 Ceramika Opoczno 5 września, 16:30
LKS Lubochnia 0-10 KS Paradyż 5 września, 16:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 KS Poświętne 4 września, 16:30
pd.
Igor Świątkiewicz 1, Grzegorz Piechna 98 (k), 110, Klaudiusz Król 115 - Łukasz Rak 33
LKS Mierzyn 1-11 Pilica Przedbórz 5 września, 16:30
nieznany 38 - Sebastian Balcerek 7, 73, 76, Tomasz Wyciszkiewicz 24, 27, 40, 54, 84, nieznany 47, Konrad Krawczyk 72, Jakub Nowicki 79
Start Niechcice 2-1 LKS Wola Krzysztoporska 5 września, 16:30
Grabka Grabica 1-2 Concordia Piotrków Trybunalski 5 września, 16:30
Insomnia Piotrków Trybunalski 3-0 Szczerbiec Wolbórz 5 września, 16:30
Damian Stankowski 15, Włodzimierz Robaszek 55, Mariusz Cieślik 89
Sport Bąkowa Góra 1-4 Mechanik Radomsko 5 września, 16:30
Polonia Piotrków Trybunalski 3-1 Włókniarz Moszczenica 5 września, 16:30

1/8 finału - 26 września

Świt Kamieńsk 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski 26 września, 16:00
pd. k. 6-5
GUKS Gorzkowice 0-7 Pilica Przedbórz 26 września, 16:00
Omega II Kleszczów 1-3 Mechanik Radomsko 26 września, 16:00
GKS II Bełchatów 2-1 Włókniarz Zelów 3 października, 16:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 26 września, 16:00
Ceramika Opoczno 1-2 KS Paradyż 2 października, 16:00
Insomnia Piotrków Trybunalski 4-1 Start Niechcice 26 września, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 0-8 Omega Kleszczów 26 września, 16:00

1/4 finału - 10 października

Mechanik Radomsko 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 października, 15:00
Grzegorz Piechna 33 (k), Daniel Potakowski 43, Kacper Rakowski 68
Pilica Przedbórz 0-6 Omega Kleszczów 10 października, 15:00
Hubert Górski ?, ?, ?, ?, Robert Tomesz ?, Tomasz Kurstak ?
Świt Kamieńsk 1-2 GKS II Bełchatów 10 października, 15:00
Jarosław Bąkowicz 1 - Filip Rośniak 90, Paweł Zięba 90
Insomnia Piotrków Trybunalski 1-5 KS Paradyż 10 października, 15:00
Włodzimierz Robaszek ? - Michał Zieliński ?, Jakub Węglarski ? (s), Mariusz Koćmin ?, Łukasz Grzybek ?, Marcin Mirecki ?

1/2 finału - 24 października
(Losowanie - 18 października 2012, 16:15 - siedziba OZPN Piotrków Trybunalski)

Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Omega Kleszczów 24 października, 14:30
Kacper Rakowski 35, Kamil Szymczak 45, Grzegorz Piechna 72 - Hubert Górski 68
GKS II Bełchatów 3-1 KS Paradyż 24 października, 14:30
Mateusz Wroński 12 (k), Patryk Rynkiewicz 19, 90 - Adrian Aleksandrowicz 27
na bocznym boisku

Puchar Polski 2012/2013 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2012/2013 (Łódzki ZPN - Sieradz)
Puchar Polski 2012/2013 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas