[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Ubiad 24 56 17 5 2 75-26 9 3 0 44-13 8 2 2 31-13 2 4 1 1 0 6-1
2.  Galicja Nowy Sącz 24 56 18 2 4 67-42 11 1 0 41-16 7 1 4 26-26 2 1 0 1 1 1-6
3.  Amator Paszyn 24 53 17 2 5 66-35 8 1 3 31-11 9 1 2 35-24
4.  Biegoniczanka Nowy Sącz 24 42 13 3 8 81-45 10 0 2 50-17 3 3 6 31-28
5.  Orzeł Ptaszkowa 24 38 11 5 8 72-45 6 3 3 47-22 5 2 5 25-23
6.  KPT Nawojowa 24 36 10 6 8 60-53 4 4 4 27-23 6 2 4 33-30
7.  Zamczysko Marcinkowice 24 32 9 5 10 50-49 4 4 4 21-16 5 1 6 29-33 2 3 1 0 1 7-4
8.  Górka Szczereż 24 32 10 2 12 45-48 6 0 6 29-25 4 2 6 16-23 2 3 1 0 1 4-7
9.  Piątkovia Łęg 24 28 9 1 14 48-56 4 0 8 25-28 5 1 6 23-28
10.  ULKS Przydonica 24 27 8 3 13 51-65 5 3 4 30-29 3 0 9 21-36
11.  LKS Mszalnica 24 26 8 2 14 51-82 6 0 6 31-35 2 2 8 20-47
12.  Tabaszovia Tabaszowa 24 12 3 3 18 32-81 2 1 9 16-31 1 2 9 16-50
13.  Przetakówka Nowy Sącz 24 10 3 1 20 38-109 2 0 10 24-54 1 1 10 14-55
Zabełcze Nowy Sącz wycofało się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Galicja Nowy Sącz rozgrywa swoje mecze na stadionie Zabełcza.
KPT Nawojowa rozgrywa swoje mecze na stadionie KS-u Nawojowa.
Przetakówka Nowy Sącz rozgrywa swoje mecze na stadionie Zabełcza.
ULKS Przydonica rozgrywa swoje mecze na stadionie w Bartkowej.
Polany Berest wycofały się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LKS Ubiad    5-0 4-4 3-1 2-2 3-1 2-0 0-0 5-0 5-1 4-3 3-0 8-1 
 2 Galicja Nowy Sącz1-1     2-1 6-4 3-0* 1-0 3-1 2-0 4-2 3-1 8-3 4-1 4-2 
 3 Amator Paszyn0-2 3-1     1-0 0-1 2-3 7-0 3-0 1-0 4-1 1-1 4-1 5-1 
 4 Biegoniczanka Nowy Sącz1-4 1-3 5-1     2-1 3-1 3-1 4-1 6-2 7-0 3-1 8-0 7-2 
 5 Orzeł Ptaszkowa2-2 4-1 2-3 2-4     3-3 6-2 1-1 2-1 0-3* 7-2 9-0 9-0 
 6 KPT Nawojowa2-3 2-4 0-1 2-2 2-4     2-2 3-1 3-2 5-1 1-1 1-1 4-1 
 7 Zamczysko Marcinkowice1-2 1-1 1-2 1-1 2-2 2-4     6-1 0-1 2-1 3-0* 2-1 0-0 
 8 Górka Szczereż1-6 1-2 1-6 2-4 2-3 3-1 3-1     1-2 1-0 4-0 7-0 3-0* 
 9 Piątkovia Łęg0-3 1-2 2-3 2-1 3-2 3-4 2-6 0-1     0-2 6-1 1-3 5-0 
 10 ULKS Przydonica3-1 2-3 2-3 3-2 3-2 1-1 0-3 2-1 2-2     4-5 3-3 5-3 
 11 LKS Mszalnica2-1 1-0 2-4 4-2 3-0* 4-5 2-3 1-2 2-6 2-8     4-3 4-1 
 12 Tabaszovia Tabaszowa0-5 3-4 0-2 2-2 1-4 0-3* 2-3 0-3* 0-2 3-0* 4-0     1-3 
 13 Przetakówka Nowy Sącz0-1 2-5 3-5 0-8 0-4 5-7 1-7 1-5 2-3 4-3 2-3 4-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Pauza: KPT Nawojowa, Tabaszovia Tabaszowa.
 
Orzeł Ptaszkowa 2-1 Piątkovia Łęg 15 sierpnia, 17:00
LKS Mszalnica 2-3 Zamczysko Marcinkowice 15 sierpnia, 16:00
ULKS Przydonica 3-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 15 sierpnia, 11:00
Galicja Nowy Sącz 1-1 LKS Ubiad 11 listopada, 13:30
Górka Szczereż 1-6 Amator Paszyn 15 sierpnia, 14:00
Polany Berest - Przetakówka Nowy Sącz 15 sierpnia, 14:00
było 6-1, anulowany

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Pauza: Tabaszovia Tabaszowa, Przetakówka Nowy Sącz.
 
LKS Ubiad 0-0 Górka Szczereż 19 sierpnia, 17:30
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-3 Galicja Nowy Sącz 19 sierpnia, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 2-1 ULKS Przydonica 19 sierpnia, 17:30
Piątkovia Łęg 6-1 LKS Mszalnica 19 sierpnia, 11:00
KPT Nawojowa 2-4 Orzeł Ptaszkowa 19 sierpnia, 17:30
Polany Berest - Amator Paszyn 19 sierpnia, 16:00
było 1-2, anulowany

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Orzeł Ptaszkowa 9-0 Tabaszovia Tabaszowa 26 sierpnia, 16:00
LKS Mszalnica 4-5 KPT Nawojowa 26 sierpnia, 17:30
ULKS Przydonica 2-2 Piątkovia Łęg 26 sierpnia, 17:30
Galicja Nowy Sącz 3-1 Zamczysko Marcinkowice 26 sierpnia, 11:00
Górka Szczereż 2-4 Biegoniczanka Nowy Sącz 26 sierpnia, 17:30
Polany Berest - LKS Ubiad 26 sierpnia, 14:00
było 0-1, anulowany
Przetakówka Nowy Sącz 3-5 Amator Paszyn 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Pauza: Amator Paszyn, Orzeł Ptaszkowa.
 
LKS Ubiad 8-1 Przetakówka Nowy Sącz 30 sierpnia, 17:30
Biegoniczanka Nowy Sącz - Polany Berest 30 sierpnia, 17:30
było 1-2, anulowany
Zamczysko Marcinkowice 6-1 Górka Szczereż 30 sierpnia, 17:30
Piątkovia Łęg 1-2 Galicja Nowy Sącz 30 sierpnia, 17:30
KPT Nawojowa 5-1 ULKS Przydonica 30 sierpnia, 17:30
Tabaszovia Tabaszowa 4-0 LKS Mszalnica 30 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 2 września

Pauza: Orzeł Ptaszkowa, LKS Mszalnica.
 
ULKS Przydonica 3-3 Tabaszovia Tabaszowa 2 września, 17:00
Galicja Nowy Sącz 1-0 KPT Nawojowa 2 września, 11:00
Górka Szczereż 1-2 Piątkovia Łęg 2 września, 17:00
Polany Berest - Zamczysko Marcinkowice 2 września, 14:00
było 1-2, anulowany
Przetakówka Nowy Sącz 0-8 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 września, 17:00
Amator Paszyn 0-2 LKS Ubiad 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 9 września

Pauza: LKS Ubiad, ULKS Przydonica.
 
Biegoniczanka Nowy Sącz 5-1 Amator Paszyn 9 września, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 0-0 Przetakówka Nowy Sącz 9 września, 16:30
Piątkovia Łęg - Polany Berest 9 września, 11:00
było 0-1, anulowany
KPT Nawojowa 3-1 Górka Szczereż 9 września, 16:30
Tabaszovia Tabaszowa 3-4 Galicja Nowy Sącz 9 września, 16:30
Orzeł Ptaszkowa 7-2 LKS Mszalnica 9 września, 16:30

Kolejka 7 - 16 września

Pauza: LKS Mszalnica, Galicja Nowy Sącz.
 
ULKS Przydonica 3-2 Orzeł Ptaszkowa 16 września, 16:00
Górka Szczereż 7-0 Tabaszovia Tabaszowa 16 września, 16:00
Polany Berest - KPT Nawojowa 16 września, 16:00
było 1-4, anulowany
Przetakówka Nowy Sącz 2-3 Piątkovia Łęg 16 września, 16:00
Amator Paszyn 7-0 Zamczysko Marcinkowice 16 września, 16:00
LKS Ubiad 3-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 16 września, 11:00

Kolejka 8 - 23 września

Pauza: Górka Szczereż, Biegoniczanka Nowy Sącz.
 
Zamczysko Marcinkowice 1-2 LKS Ubiad 23 września, 11:00
Piątkovia Łęg 2-3 Amator Paszyn 23 września, 11:00
KPT Nawojowa 4-1 Przetakówka Nowy Sącz 23 września, 11:00
Tabaszovia Tabaszowa - Polany Berest 23 września, 18:00
było 6-2, anulowany
Orzeł Ptaszkowa 4-1 Galicja Nowy Sącz 23 września, 18:00
LKS Mszalnica 2-8 ULKS Przydonica 23 września, 18:00

Kolejka 9 - 30 września

Pauza: ULKS Przydonica.
 
Galicja Nowy Sącz 8-3 LKS Mszalnica 30 września, 11:00
Górka Szczereż 2-3 Orzeł Ptaszkowa 30 września, 15:30
Przetakówka Nowy Sącz 4-3 Tabaszovia Tabaszowa 30 września, 15:30
Amator Paszyn 2-3 KPT Nawojowa 30 września, 11:00
LKS Ubiad 5-0 Piątkovia Łęg 30 września, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-1 Zamczysko Marcinkowice 30 września, 15:30

Kolejka 10 - 7 października

Pauza: Przetakówka Nowy Sącz, Zamczysko Marcinkowice.
 
Piątkovia Łęg 2-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 7 października, 11:00
KPT Nawojowa 2-3 LKS Ubiad 7 października, 15:30
Tabaszovia Tabaszowa 0-2 Amator Paszyn 7 października, 15:30
Orzeł Ptaszkowa - Polany Berest 7 października, 15:30
było 5-0, anulowany
LKS Mszalnica 1-2 Górka Szczereż 7 października, 15:30
ULKS Przydonica 2-3 Galicja Nowy Sącz 7 października, 15:30

Kolejka 11 - 14 października

Pauza: Amator Paszyn, Galicja Nowy Sącz.
 
Górka Szczereż 1-0 ULKS Przydonica 14 października, 15:00
Polany Berest - LKS Mszalnica 14 października, 15:00
było 3-2, anulowany
Przetakówka Nowy Sącz 0-4 Orzeł Ptaszkowa 14 października, 15:00
LKS Ubiad 3-0 Tabaszovia Tabaszowa 14 października, 15:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-1 KPT Nawojowa 14 października, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 0-1 Piątkovia Łęg 14 października, 11:00

Kolejka 12 - 21 października

Pauza: LKS Ubiad, Piątkovia Łęg.
 
KPT Nawojowa 2-2 Zamczysko Marcinkowice 21 października, 11:00
Tabaszovia Tabaszowa 2-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 21 października, 15:00
Orzeł Ptaszkowa 2-3 Amator Paszyn 21 października, 14:00
LKS Mszalnica 4-1 Przetakówka Nowy Sącz 21 października, 15:00
ULKS Przydonica - Polany Berest 21 października, 15:00
było 1-1, anulowany
Galicja Nowy Sącz 2-0 Górka Szczereż 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 28 października

Pauza: Biegoniczanka Nowy Sącz, Górka Szczereż.
 
Polany Berest - Galicja Nowy Sącz 28 października, 13:30
było 3-5, anulowany
Przetakówka Nowy Sącz 4-3 ULKS Przydonica 28 października, 14:30
Amator Paszyn 1-1 LKS Mszalnica 28 października, 14:30
LKS Ubiad 2-2 Orzeł Ptaszkowa 28 października, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 2-1 Tabaszovia Tabaszowa 28 października, 11:00
Piątkovia Łęg 3-4 KPT Nawojowa 28 października, 11:00

Kolejka 14 - 4 listopada

Pauza: Zamczysko Marcinkowice, KPT Nawojowa.
 
Tabaszovia Tabaszowa 0-2 Piątkovia Łęg 4 listopada, 11:00
Orzeł Ptaszkowa 2-4 Biegoniczanka Nowy Sącz 4 listopada, 13:00
LKS Mszalnica 2-1 LKS Ubiad 4 listopada, 11:00
ULKS Przydonica 2-3 Amator Paszyn 4 listopada, 11:00
Galicja Nowy Sącz 4-2 Przetakówka Nowy Sącz 4 listopada, 13:00
Górka Szczereż - Polany Berest 4 listopada, 11:00
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 15 - 11 listopada

Pauza: Piątkovia Łęg.
 
Przetakówka Nowy Sącz 1-5 Górka Szczereż 11 listopada, 11:00
Amator Paszyn 3-1 Galicja Nowy Sącz 14 października, 15:00
LKS Ubiad 5-1 ULKS Przydonica 9 września, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-1 LKS Mszalnica 11 listopada, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 2-2 Orzeł Ptaszkowa 11 listopada, 11:00
KPT Nawojowa 1-1 Tabaszovia Tabaszowa 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Pauza: Orzeł Ptaszkowa.
 
Górka Szczereż 1-6 LKS Ubiad 23 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Galicja Nowy Sącz 6-4 Biegoniczanka Nowy Sącz 23 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ULKS Przydonica 0-3 Zamczysko Marcinkowice 23 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Mszalnica 2-6 Piątkovia Łęg 23 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Amator Paszyn 5-1 Przetakówka Nowy Sącz 23 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tabaszovia Tabaszowa 0-3 KPT Nawojowa 23 czerwca, 11:00
(wo)
w Marcinkowicach / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie gospodarze nie przyjechali

Kolejka 17 - 14 kwietnia

Pauza: Amator Paszyn.
 
Orzeł Ptaszkowa 3-3 KPT Nawojowa 30 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piątkovia Łęg 0-2 ULKS Przydonica 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamczysko Marcinkowice 1-1 Galicja Nowy Sącz 14 kwietnia, 16:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-1 Górka Szczereż 14 kwietnia, 11:00
Przetakówka Nowy Sącz 0-1 LKS Ubiad 14 kwietnia, 16:00
LKS Mszalnica 4-3 Tabaszovia Tabaszowa 30 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (1 maja, 16:00) odwołany

Kolejka 18 - 21 kwietnia

Pauza: KPT Nawojowa.
 
Górka Szczereż 3-1 Zamczysko Marcinkowice 21 kwietnia, 16:00
Galicja Nowy Sącz 4-2 Piątkovia Łęg 21 kwietnia, 11:00
Tabaszovia Tabaszowa 3-0 ULKS Przydonica 21 kwietnia, 14:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Biegoniczanka Nowy Sącz 7-2 Przetakówka Nowy Sącz 21 kwietnia, 11:00
LKS Ubiad 4-4 Amator Paszyn 21 kwietnia, 16:30
LKS Mszalnica 3-0 Orzeł Ptaszkowa 21 kwietnia, 14:00
(wo)
mecz przerwany w 90. minucie przy stanie 2-1 z powodu naruszenia nietykalności sędziego

Kolejka 19 - 28 kwietnia

Pauza: LKS Ubiad.
 
KPT Nawojowa 1-1 LKS Mszalnica 28 kwietnia, 11:00
Piątkovia Łęg 0-1 Górka Szczereż 28 kwietnia, 17:00
Amator Paszyn 1-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 28 kwietnia, 14:00
Przetakówka Nowy Sącz 1-7 Zamczysko Marcinkowice 28 kwietnia, 17:00
Galicja Nowy Sącz 4-1 Tabaszovia Tabaszowa 28 kwietnia, 11:00
Orzeł Ptaszkowa 0-3 ULKS Przydonica 28 kwietnia, 11:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji gospodarzy

Kolejka 20 - 1 maja

Pauza: LKS Mszalnica.
 
ULKS Przydonica 1-1 KPT Nawojowa 1 maja, 11:00
Tabaszovia Tabaszowa 0-3 Górka Szczereż 3 maja, 17:00
(wo)
gospodarze nie zgodzili się na procedury wyboru sędziego do prowadzenia zawodów
Piątkovia Łęg 5-0 Przetakówka Nowy Sącz 1 maja, 17:00
Zamczysko Marcinkowice 1-2 Amator Paszyn 1 maja, 14:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-4 LKS Ubiad 1 maja, 13:00
Galicja Nowy Sącz 3-0 Orzeł Ptaszkowa 1 maja, 11:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji gości

Kolejka 21 - 5 maja

Pauza: Biegoniczanka Nowy Sącz.
 
KPT Nawojowa 2-4 Galicja Nowy Sącz 5 maja, 17:00
LKS Ubiad 2-0 Zamczysko Marcinkowice 5 maja, 11:00
Amator Paszyn 1-0 Piątkovia Łęg 5 maja, 17:00
ULKS Przydonica 4-5 LKS Mszalnica 5 maja, 17:00
Orzeł Ptaszkowa 1-1 Górka Szczereż 5 maja, 17:00
Tabaszovia Tabaszowa 1-3 Przetakówka Nowy Sącz 5 maja, 14:00

Kolejka 22 - 12 maja

Pauza: ULKS Przydonica.
 
Górka Szczereż 3-1 KPT Nawojowa 12 maja, 17:30
LKS Mszalnica 1-0 Galicja Nowy Sącz 12 maja, 11:00
Piątkovia Łęg 0-3 LKS Ubiad 12 maja, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 1-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 12 maja, 15:00
Amator Paszyn 4-1 Tabaszovia Tabaszowa 12 maja, 15:00
Orzeł Ptaszkowa 9-0 Przetakówka Nowy Sącz 12 maja, 14:00

Kolejka 23 - 19 maja

Pauza: Zamczysko Marcinkowice.
 
Przetakówka Nowy Sącz 5-7 KPT Nawojowa 19 maja, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 6-2 Piątkovia Łęg 19 maja, 11:00
Górka Szczereż 4-0 LKS Mszalnica 19 maja, 15:00
Galicja Nowy Sącz 3-1 ULKS Przydonica 19 maja, 17:00
Tabaszovia Tabaszowa 0-5 LKS Ubiad 19 maja, 17:00
Amator Paszyn 0-1 Orzeł Ptaszkowa 19 maja, 11:00

Kolejka 24 - 26 maja

Pauza: Galicja Nowy Sącz.
 
KPT Nawojowa 0-1 Amator Paszyn 26 maja, 11:00
ULKS Przydonica 2-1 Górka Szczereż 26 maja, 17:00
Piątkovia Łęg 2-6 Zamczysko Marcinkowice 26 maja, 11:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 8-0 Tabaszovia Tabaszowa 26 maja, 11:00
Przetakówka Nowy Sącz 2-3 LKS Mszalnica 26 maja, 11:00
Orzeł Ptaszkowa 2-2 LKS Ubiad 26 maja, 17:00

Kolejka 25 - 30 maja

Pauza: Piątkovia Łęg.
 
LKS Ubiad 3-1 KPT Nawojowa 30 maja, 15:00
Górka Szczereż 1-2 Galicja Nowy Sącz 30 maja, 11:00
ULKS Przydonica 5-3 Przetakówka Nowy Sącz 30 maja, 17:00
LKS Mszalnica 2-4 Amator Paszyn 30 maja, 18:00
Tabaszovia Tabaszowa 2-3 Zamczysko Marcinkowice 26 czerwca, 18:00
w Marcinkowicach; Tabaszovia gospodarzem / w pierwotnym terminie (30 maja, 18:00) odwołany
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-1 Orzeł Ptaszkowa 30 maja, 15:00

Kolejka 26 - 2 czerwca

Pauza: Górka Szczereż.
 
KPT Nawojowa 2-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 czerwca, 17:00
na stadionie Biegoniczanki
Piątkovia Łęg 1-3 Tabaszovia Tabaszowa 2 czerwca, 11:00
LKS Ubiad 4-3 LKS Mszalnica 2 czerwca, 18:00
Amator Paszyn 4-1 ULKS Przydonica 2 czerwca, 13:00
Przetakówka Nowy Sącz 2-5 Galicja Nowy Sącz 2 czerwca, 18:00
Orzeł Ptaszkowa 6-2 Zamczysko Marcinkowice 2 czerwca, 14:00

Kolejka 27 - 8-9 czerwca

Pauza: Tabaszovia Tabaszowa.
 
Piątkovia Łęg 3-2 Orzeł Ptaszkowa 9 czerwca, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 2-4 KPT Nawojowa 9 czerwca, 11:00
Górka Szczereż 3-0 Przetakówka Nowy Sącz 9 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie przyjechali
Galicja Nowy Sącz 2-1 Amator Paszyn 9 czerwca, 11:00
ULKS Przydonica 3-1 LKS Ubiad 28 kwietnia, 17:00
LKS Mszalnica 4-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 8 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 16 czerwca

Pauza: Przetakówka Nowy Sącz.
 
Zamczysko Marcinkowice 3-0 LKS Mszalnica 16 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie przyjechali
Biegoniczanka Nowy Sącz 7-0 ULKS Przydonica 16 czerwca, 11:00
LKS Ubiad 5-0 Galicja Nowy Sącz 16 czerwca, 11:00
Amator Paszyn 3-0 Górka Szczereż 16 czerwca, 11:00
Tabaszovia Tabaszowa 1-4 Orzeł Ptaszkowa 16 czerwca, 11:00
KPT Nawojowa 3-2 Piątkovia Łęg 16 czerwca, 11:00

Klasa A 2012/2013 (Nowy Sącz)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas