[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pomorzanin Cychry 28 61 20 1 7 80-32 10 1 3 44-14 10 0 4 36-18
2.  Piast Piaseczno 28 53 15 8 5 55-36 10 3 1 30-16 5 5 4 25-20
3.  Orkan Rów 28 50 15 5 8 56-33 9 3 2 35-13 6 2 6 21-20
4.  Żądło Stara Dziedzina 28 49 15 4 9 69-47 10 1 3 41-12 5 3 6 28-35
5.  Trojan Strąpie 28 40 11 7 10 72-59 6 5 3 44-29 5 2 7 28-30
6.  Korona Klępicz 28 34 10 4 14 50-68 4 4 6 25-29 6 0 8 25-39
7.  Santos Sarbinowo 28 23 6 5 17 43-73 4 0 10 23-39 2 5 7 20-34
8.  Pionier Nawrocko 28 9 3 0 25 32-109 1 0 13 13-50 2 0 12 19-59

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Pomorzanin Cychry    2-1 
3-1 
2-0 
3-1 
2-0 
4-0 
1-2 
3-3 
9-1 
1-2 
0-3 
7-0 
6-0 
1-0 
 2 Piast Piaseczno3-1 
1-2 
    2-1 
1-0 
2-2 
2-1 
2-2 
3-2 
1-0 
3-1 
2-0 
1-1 
4-2 
3-1 
 3 Orkan Rów0-4 
1-0 
0-0 
2-0 
    1-1 
8-0 
0-2 
2-0 
4-2 
5-0 
2-1 
0-0 
6-2 
4-1 
 4 Żądło Stara Dziedzina1-2 
2-1 
0-1 
1-1 
4-0 
0-1 
    3-2 
2-1 
3-2 
3-0 
4-0 
2-1 
11-0 
5-0 
 5 Trojan Strąpie5-1 
1-3 
2-2 
1-1 
3-3 
2-1 
3-3 
4-1 
    4-3 
2-3 
6-0 
3-3 
6-2 
2-3 
 6 Korona Klępicz1-3 
1-4 
2-2 
3-4 
0-2 
1-1 
2-1 
2-3 
3-0 
4-3 
    2-2 
1-1 
0-3 
3-0 
 7 Santos Sarbinowo0-3 
1-2 
0-2 
3-2 
0-4 
1-2 
2-3 
0-5 
1-3 
3-1 
2-3 
2-4 
    4-2 
4-3 
 8 Pionier Nawrocko1-3 
0-7 
0-6 
1-2 
0-3 
1-2 
2-4 
1-4 
1-4 
2-3 
0-2 
0-2 
1-6 
3-2 
    

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Korona Klępicz 3-0 Trojan Strąpie
Piast Piaseczno 2-2 Żądło Stara Dziedzina
Orkan Rów 0-4 Pomorzanin Cychry
Santos Sarbinowo 4-2 Pionier Nawrocko

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Trojan Strąpie 6-2 Pionier Nawrocko
Pomorzanin Cychry 0-3 Santos Sarbinowo
Żądło Stara Dziedzina 4-0 Orkan Rów
Korona Klępicz 2-2 Piast Piaseczno

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Piast Piaseczno 2-2 Trojan Strąpie
Orkan Rów 4-2 Korona Klępicz
Santos Sarbinowo 2-3 Żądło Stara Dziedzina
Pionier Nawrocko 1-3 Pomorzanin Cychry

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Trojan Strąpie 5-1 Pomorzanin Cychry
Żądło Stara Dziedzina 11-0 Pionier Nawrocko
Korona Klępicz 2-2 Santos Sarbinowo
Piast Piaseczno 2-1 Orkan Rów

Kolejka 5 - 7-8 września

Orkan Rów 0-2 Trojan Strąpie
Santos Sarbinowo 0-2 Piast Piaseczno
Pionier Nawrocko 0-2 Korona Klępicz
Pomorzanin Cychry 2-0 Żądło Stara Dziedzina

Kolejka 6 - 14-15 września

Trojan Strąpie 3-3 Żądło Stara Dziedzina
Korona Klępicz 1-3 Pomorzanin Cychry
Piast Piaseczno 4-2 Pionier Nawrocko
Orkan Rów 2-1 Santos Sarbinowo

Kolejka 7 - 21-22 września

Santos Sarbinowo 1-3 Trojan Strąpie
Pionier Nawrocko 0-3 Orkan Rów
Pomorzanin Cychry 2-1 Piast Piaseczno
Żądło Stara Dziedzina 3-2 Korona Klępicz

Kolejka 8 - 28-29 września

Trojan Strąpie 4-3 Korona Klępicz
Żądło Stara Dziedzina 0-1 Piast Piaseczno
Pomorzanin Cychry 2-0 Orkan Rów
Pionier Nawrocko 1-6 Santos Sarbinowo

Kolejka 9 - 5-6 października

Pionier Nawrocko 1-4 Trojan Strąpie
Santos Sarbinowo 0-3 Pomorzanin Cychry
Orkan Rów 1-1 Żądło Stara Dziedzina
Piast Piaseczno 1-0 Korona Klępicz

Kolejka 10 - 12-13 października

Trojan Strąpie 2-2 Piast Piaseczno
Korona Klępicz 0-2 Orkan Rów
Żądło Stara Dziedzina 4-0 Santos Sarbinowo
Pomorzanin Cychry 6-0 Pionier Nawrocko

Kolejka 11 - 19-20 października

Pomorzanin Cychry 1-2 Trojan Strąpie
Pionier Nawrocko 2-4 Żądło Stara Dziedzina
Santos Sarbinowo 2-3 Korona Klępicz
Orkan Rów 0-0 Piast Piaseczno

Kolejka 12 - 26-27 października

Trojan Strąpie 3-3 Orkan Rów
Piast Piaseczno 2-0 Santos Sarbinowo
Korona Klępicz 0-3 Pionier Nawrocko
Żądło Stara Dziedzina 1-2 Pomorzanin Cychry

Kolejka 13 - 3 listopada

Żądło Stara Dziedzina 3-2 Trojan Strąpie
Pomorzanin Cychry 9-1 Korona Klępicz
Pionier Nawrocko 0-6 Piast Piaseczno
Santos Sarbinowo 0-4 Orkan Rów

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Trojan Strąpie 6-0 Santos Sarbinowo
Orkan Rów 6-2 Pionier Nawrocko
Piast Piaseczno 3-1 Pomorzanin Cychry
Korona Klępicz 2-1 Żądło Stara Dziedzina

Kolejka 15 - 8-9 marca

Trojan Strąpie 2-3 Korona Klępicz
Żądło Stara Dziedzina 1-1 Piast Piaseczno
Pomorzanin Cychry 3-1 Orkan Rów
Pionier Nawrocko 3-2 Santos Sarbinowo

Kolejka 16 - 15-16 marca

Pionier Nawrocko 2-3 Trojan Strąpie
Santos Sarbinowo 1-2 Pomorzanin Cychry
Orkan Rów 8-0 Żądło Stara Dziedzina
Piast Piaseczno 3-1 Korona Klępicz

Kolejka 17 - 22-23 marca

Trojan Strąpie 1-1 Piast Piaseczno
Korona Klępicz 1-1 Orkan Rów
Żądło Stara Dziedzina 2-1 Santos Sarbinowo
Pomorzanin Cychry 1-0 Pionier Nawrocko

Kolejka 18 - 29-30 marca

Pomorzanin Cychry 3-3 Trojan Strąpie
Pionier Nawrocko 1-4 Żądło Stara Dziedzina
Santos Sarbinowo 2-4 Korona Klępicz
Orkan Rów 2-0 Piast Piaseczno

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Trojan Strąpie 2-1 Orkan Rów
Piast Piaseczno 1-1 Santos Sarbinowo
Korona Klępicz 3-0 Pionier Nawrocko
Żądło Stara Dziedzina 2-1 Pomorzanin Cychry

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Żądło Stara Dziedzina 2-1 Trojan Strąpie
Pomorzanin Cychry 1-2 Korona Klępicz
Pionier Nawrocko 1-2 Piast Piaseczno
Santos Sarbinowo 1-2 Orkan Rów

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Trojan Strąpie 3-3 Santos Sarbinowo
Orkan Rów 4-1 Pionier Nawrocko
Piast Piaseczno 1-2 Pomorzanin Cychry
Korona Klępicz 2-3 Żądło Stara Dziedzina

Kolejka 22 - 3-4 maja

Korona Klępicz 4-3 Trojan Strąpie
Piast Piaseczno 2-1 Żądło Stara Dziedzina
Orkan Rów 1-0 Pomorzanin Cychry
Santos Sarbinowo 4-3 Pionier Nawrocko

Kolejka 23 - 10-11 maja

Trojan Strąpie 2-3 Pionier Nawrocko
Pomorzanin Cychry 7-0 Santos Sarbinowo
Żądło Stara Dziedzina 0-1 Orkan Rów
Korona Klępicz 3-4 Piast Piaseczno

Kolejka 24 - 17-18 maja

Piast Piaseczno 3-2 Trojan Strąpie
Orkan Rów 5-0 Korona Klępicz
Santos Sarbinowo 0-5 Żądło Stara Dziedzina
Pionier Nawrocko 0-7 Pomorzanin Cychry

Kolejka 25 - 24-25 maja

Trojan Strąpie 1-3 Pomorzanin Cychry
Żądło Stara Dziedzina 5-0 Pionier Nawrocko
Korona Klępicz 1-1 Santos Sarbinowo
Piast Piaseczno 1-0 Orkan Rów

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

Orkan Rów 2-0 Trojan Strąpie
Santos Sarbinowo 3-2 Piast Piaseczno
Pionier Nawrocko 0-2 Korona Klępicz
Pomorzanin Cychry 4-0 Żądło Stara Dziedzina

Kolejka 27 - 8 czerwca

Trojan Strąpie 4-1 Żądło Stara Dziedzina
Korona Klępicz 1-4 Pomorzanin Cychry
Piast Piaseczno 3-1 Pionier Nawrocko
Orkan Rów 0-0 Santos Sarbinowo

Kolejka 28 - 15 czerwca

Santos Sarbinowo 3-1 Trojan Strąpie
Pionier Nawrocko 1-2 Orkan Rów
Pomorzanin Cychry 3-1 Piast Piaseczno
Żądło Stara Dziedzina 3-0 Korona Klępicz

Klasa A 2002/2003 (Szczecin IV)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.zzpn.pl/rozgry/b4stwyn.htm

 

Napisz do nas