[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2012/2013, grupa: Sieradz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Mokrsko 26 64 20 4 2 97-33 11 0 2 52-14 9 4 0 45-19
2.  Baszta Bolesławiec 26 63 21 0 5 102-34 11 0 2 55-17 10 0 3 47-17
3.  Orzeł Galewice 26 62 20 2 4 102-35 11 1 1 61-17 9 1 3 41-18
4.  LZS Krzyworzeka 26 54 17 3 6 68-30 9 1 3 36-11 8 2 3 32-19
5.  LKS Łyskornia 26 43 13 4 9 51-42 7 2 4 23-20 6 2 5 28-22
6.  Zryw Wójcin 26 42 13 3 10 82-44 9 1 3 53-19 4 2 7 29-25 2 3 1 0 1 7-5
7.  LZS Młynisko 26 42 13 3 10 69-57 8 1 4 40-28 5 2 6 29-29 2 3 1 0 1 5-7
8.  Hetman Żdżary 26 40 12 4 10 62-41 8 3 2 38-14 4 1 8 24-27
9.  LZS Pątnów 26 31 10 1 15 67-69 7 1 5 38-25 3 0 10 29-44
10.  Start Świątkowice 26 29 9 2 15 47-74 6 2 5 29-25 3 0 10 18-49
11.  LZS Ożarów 26 28 8 4 14 43-63 5 3 5 26-30 3 1 9 17-33
12.  LKS Kadłub (k. Sieradza) 26 23 7 2 17 47-82 4 1 8 30-43 3 1 9 17-39
13.  LZS Komorniki 26 3 1 0 25 16-170 1 0 12 11-71 0 0 13 5-99
14.  LZS Staw 26 6 2 0 24 22-101 2 0 11 13-36 0 0 13 9-65
KS Sokolniki i LZS Staw wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Wyniku KS-u Sokolniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sparta Mokrsko    0-1 3-0 0-1 4-3 3-2 3-1 4-1 8-3 3-0* 2-0 6-0 5-1 11-1 
 2 Baszta Bolesławiec2-3     0-3 3-0 5-3 3-2 3-1 2-1 2-1 7-1 5-0 4-2 12-0 7-0 
 3 Orzeł Galewice0-4 4-1     3-3 3-2 4-0 5-0 3-1 5-1 7-2 3-1 6-0 14-0 4-2 
 4 LZS Krzyworzeka0-1 3-1 0-0     0-3 2-0 2-3 1-0 3-1 4-1 2-0 2-1 14-0 3-0* 
 5 LKS Łyskornia2-2 1-0 0-4 1-5     0-0 0-1 2-1 1-4 2-0 2-1 2-1 7-1 3-0* 
 6 Zryw Wójcin3-3 1-4 6-2 0-2 1-2     5-2 3-2 2-0 6-1 3-0 4-1 10-0 9-0 
 7 LZS Młynisko2-4 1-4 3-1 3-0 0-3 3-2     5-1 7-4 4-2 3-3 0-2 3-1 6-1 
 8 Hetman Żdżary3-3 2-3 2-3 0-0 0-0 4-1 1-0     3-1 5-1 2-1 3-1 10-0 3-0* 
 9 LZS Pątnów2-3 4-5 2-3 0-1 5-1 4-3 6-3 2-1     1-3 5-1 1-1 3-0* 3-0* 
 10 Start Świątkowice2-2 1-4 0-5* 2-0 1-1 0-3 1-4 0-3 3-1     3-0* 6-1 7-1 3-0* 
 11 LZS Ożarów1-4 0-3 0-5 1-6 0-1 1-1 1-1 3-3 4-3 3-0     5-2 3-0 4-1 
 12 LKS Kadłub (k. Sieradza)2-4 0-6 1-8 1-2 3-1 0-2 1-1 0-1 1-5 7-5 2-4     6-0 6-4 
 13 LZS Komorniki0-9 0-12 1-4 2-7 0-6 1-10 1-9 0-4 2-4 0-1 1-3 0-2     3-0* 
 14 LZS Staw0-3* 0-3* 0-3* 3-5 0-2 0-3* 0-3* 2-5 3-1 0-1 0-3* 0-3* 5-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pauza: LZS Ożarów.
 
Hetman Żdżary 3-1 LZS Pątnów 12 sierpnia, 14:00
LZS Młynisko 1-4 Baszta Bolesławiec 12 sierpnia, 14:00
LKS Łyskornia - KS Sokolniki 12 sierpnia, 14:00
było 2-1, anulowany
Orzeł Galewice 4-2 LZS Staw 12 sierpnia, 17:00
LZS Komorniki 1-10 Zryw Wójcin 9 września, 16:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu obchodów 60-lecia Zrywu
LKS Kadłub (k. Sieradza) 7-5 Start Świątkowice 12 sierpnia, 17:00
LZS Krzyworzeka 0-1 Sparta Mokrsko 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Sparta Mokrsko.
 
Start Świątkowice 2-0 LZS Krzyworzeka 15 sierpnia, 17:00
Zryw Wójcin 4-1 LKS Kadłub (k. Sieradza) 15 sierpnia, 17:00
LZS Staw 5-1 LZS Komorniki 15 sierpnia, 15:00
KS Sokolniki - Orzeł Galewice 15 sierpnia, 16:00
było 0-6, anulowany
Baszta Bolesławiec 5-3 LKS Łyskornia 15 sierpnia, 16:00
LZS Pątnów 6-3 LZS Młynisko 15 sierpnia, 14:00
LZS Ożarów 3-3 Hetman Żdżary 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pauza: Hetman Żdżary.
 
LZS Młynisko 3-3 LZS Ożarów 19 sierpnia, 14:00
LKS Łyskornia 1-4 LZS Pątnów 19 sierpnia, 14:00
Orzeł Galewice 4-1 Baszta Bolesławiec 19 sierpnia, 17:00
LZS Komorniki - KS Sokolniki 19 sierpnia, 16:00
było 0-2, anulowany
LKS Kadłub (k. Sieradza) 6-4 LZS Staw 19 sierpnia, 17:00
LZS Krzyworzeka 2-0 Zryw Wójcin 19 sierpnia, 17:00
Sparta Mokrsko 3-0 Start Świątkowice 19 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-0 / goście nie wyszli na drugą połowę

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pauza: Start Świątkowice.
 
Zryw Wójcin 3-3 Sparta Mokrsko 26 sierpnia, 16:00
LZS Staw 3-5 LZS Krzyworzeka 26 sierpnia, 15:00
KS Sokolniki - LKS Kadłub (k. Sieradza) 26 sierpnia, 16:00
było 3-1, anulowany
Baszta Bolesławiec 12-0 LZS Komorniki 26 sierpnia, 16:00
LZS Pątnów 2-3 Orzeł Galewice 26 sierpnia, 14:00
LZS Ożarów 0-1 LKS Łyskornia 26 sierpnia, 14:00
Hetman Żdżary 1-0 LZS Młynisko 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Pauza: LZS Młynisko.
 
LKS Łyskornia 2-1 Hetman Żdżary 2 września, 13:00
Orzeł Galewice 3-1 LZS Ożarów 2 września, 17:00
LZS Komorniki 2-4 LZS Pątnów 2 września, 16:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 0-6 Baszta Bolesławiec 2 września, 17:00
LZS Krzyworzeka - KS Sokolniki 2 września, 16:00
było 6-0, anulowany
Sparta Mokrsko 11-1 LZS Staw 2 września, 11:00
Start Świątkowice 0-3 Zryw Wójcin 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Pauza: Zryw Wójcin.
 
LZS Staw 0-1 Start Świątkowice 9 września, 15:00
KS Sokolniki - Sparta Mokrsko 9 września, 16:00
było 2-11, anulowany
Baszta Bolesławiec 3-0 LZS Krzyworzeka 9 września, 16:00
LZS Pątnów 1-1 LKS Kadłub (k. Sieradza) 9 września, 14:00
Hetman Żdżary 2-3 Orzeł Galewice 9 września, 14:00
LZS Młynisko 0-3 LKS Łyskornia 9 września, 14:00
LZS Komorniki 1-3 LZS Ożarów 12 sierpnia, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Pauza: LKS Łyskornia.
 
Orzeł Galewice 5-0 LZS Młynisko 16 września, 16:00
LZS Komorniki 0-4 Hetman Żdżary 16 września, 16:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 2-4 LZS Ożarów 16 września, 17:00
LZS Krzyworzeka 3-1 LZS Pątnów 16 września, 16:00
Sparta Mokrsko 0-1 Baszta Bolesławiec 16 września, 11:00
Start Świątkowice - KS Sokolniki 16 września, 17:00
było 3-2, anulowany
Zryw Wójcin 9-0 LZS Staw 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Pauza: LZS Staw.
 
KS Sokolniki - Zryw Wójcin 23 września, 16:00
było 1-5, anulowany
Baszta Bolesławiec 7-1 Start Świątkowice 23 września, 16:00
LZS Pątnów 2-3 Sparta Mokrsko 23 września, 14:00
LZS Ożarów 1-6 LZS Krzyworzeka 23 września, 14:00
Hetman Żdżary 3-1 LKS Kadłub (k. Sieradza) 23 września, 14:00
LZS Młynisko 3-1 LZS Komorniki 23 września, 14:00
LKS Łyskornia 0-4 Orzeł Galewice 23 września, 14:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Pauza: Orzeł Galewice.
 
LZS Komorniki 0-6 LKS Łyskornia 30 września, 15:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 1-1 LZS Młynisko 30 września, 16:00
LZS Krzyworzeka 1-0 Hetman Żdżary 30 września, 15:00
Sparta Mokrsko 2-0 LZS Ożarów 30 września, 11:00
Start Świątkowice 3-1 LZS Pątnów 30 września, 16:00
Zryw Wójcin 1-4 Baszta Bolesławiec 30 września, 15:00
LZS Staw - KS Sokolniki 30 września, 15:00
było 5-0, anulowany

Kolejka 10 - 6-7 października

Baszta Bolesławiec 7-0 LZS Staw 7 października, 16:00
LZS Pątnów 4-3 Zryw Wójcin 7 października, 14:00
LZS Ożarów 3-0 Start Świątkowice 7 października, 14:00
Hetman Żdżary 3-3 Sparta Mokrsko 7 października, 14:00
LZS Młynisko 3-0 LZS Krzyworzeka 7 października, 14:00
LKS Łyskornia 2-1 LKS Kadłub (k. Sieradza) 7 października, 14:00
Orzeł Galewice 14-0 LZS Komorniki 7 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Pauza: LZS Komorniki.
 
LKS Kadłub (k. Sieradza) 1-8 Orzeł Galewice 14 października, 15:00
LZS Krzyworzeka 0-3 LKS Łyskornia 14 października, 15:00
Sparta Mokrsko 3-1 LZS Młynisko 14 października, 11:00
Start Świątkowice 0-3 Hetman Żdżary 14 października, 15:00
Zryw Wójcin 3-0 LZS Ożarów 14 października, 15:00
LZS Staw 3-1 LZS Pątnów 14 października, 15:00
KS Sokolniki - Baszta Bolesławiec 14 października, 16:00
było 0-3, anulowany

Kolejka 12 - 20-21 października

Pauza: Baszta Bolesławiec.
 
LZS Pątnów - KS Sokolniki 21 października, 14:00
było 3-0, anulowany
LZS Ożarów 4-1 LZS Staw 21 października, 14:00
Hetman Żdżary 4-1 Zryw Wójcin 21 października, 14:00
LZS Młynisko 4-2 Start Świątkowice 21 października, 14:00
LKS Łyskornia 2-2 Sparta Mokrsko 21 października, 14:00
Orzeł Galewice 3-3 LZS Krzyworzeka 21 października, 15:00
LZS Komorniki 0-2 LKS Kadłub (k. Sieradza) 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Pauza: LKS Kadłub (k. Sieradza).
 
LZS Krzyworzeka 14-0 LZS Komorniki 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Mokrsko 3-0 Orzeł Galewice 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Świątkowice 1-1 LKS Łyskornia 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Wójcin 5-2 LZS Młynisko 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Staw 2-5 Hetman Żdżary 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Sokolniki - LZS Ożarów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska, było 0-7, anulowany
Baszta Bolesławiec 2-1 LZS Pątnów 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Pauza: LZS Pątnów.
 
LZS Ożarów 0-3 Baszta Bolesławiec 4 listopada, 14:00
Hetman Żdżary - KS Sokolniki 4 listopada, 14:00
było 9-0, anulowany
LZS Młynisko 6-1 LZS Staw 4 listopada, 14:00
LKS Łyskornia 0-0 Zryw Wójcin 4 listopada, 14:00
Orzeł Galewice 7-2 Start Świątkowice 4 listopada, 14:00
LZS Komorniki 0-9 Sparta Mokrsko 4 listopada, 14:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 1-2 LZS Krzyworzeka 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Pauza: LZS Krzyworzeka.
 
Sparta Mokrsko 6-0 LKS Kadłub (k. Sieradza) 11 listopada, 11:00
Start Świątkowice 7-1 LZS Komorniki 11 listopada, 14:00
Zryw Wójcin 6-2 Orzeł Galewice 11 listopada, 13:00
LZS Staw 0-2 LKS Łyskornia 11 listopada, 14:00
KS Sokolniki - LZS Młynisko 11 listopada, 14:00
gospodarze zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Baszta Bolesławiec 2-1 Hetman Żdżary 11 listopada, 14:00
LZS Pątnów 5-1 LZS Ożarów 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 30 marca

Baszta Bolesławiec 0-3 Orzeł Galewice 21 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Łyskornia 2-1 LZS Ożarów 21 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Pątnów 3-0 LZS Komorniki 21 kwietnia, 15:00
(wo)
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
LZS Staw 0-3 Zryw Wójcin
(wo)
Sparta Mokrsko 4-1 Hetman Żdżary 21 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Start Świątkowice 1-4 LZS Młynisko 21 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Krzyworzeka 2-1 LKS Kadłub (k. Sieradza) 21 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

LZS Krzyworzeka 3-0 LZS Staw
(wo)
LZS Komorniki 0-12 Baszta Bolesławiec 28 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Ożarów 0-5 Orzeł Galewice 28 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kadłub (k. Sieradza) 1-5 LZS Pątnów 28 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Młynisko 2-4 Sparta Mokrsko 28 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Wójcin 3-2 Hetman Żdżary 28 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Łyskornia 2-0 Start Świątkowice 28 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

LZS Ożarów 3-0 LZS Komorniki 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Baszta Bolesławiec 4-2 LKS Kadłub (k. Sieradza) 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Pątnów 0-1 LZS Krzyworzeka 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Mokrsko 4-3 LKS Łyskornia 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Młynisko 3-2 Zryw Wójcin 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Żdżary 3-0 LZS Staw
(wo)
Start Świątkowice 0-5 Orzeł Galewice 1 maja, 15:00
(wo)
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 4-5 maja

LZS Młynisko 5-1 Hetman Żdżary 5 maja, 12:00
LZS Krzyworzeka 3-1 Baszta Bolesławiec 5 maja, 11:00
LZS Ożarów 5-2 LKS Kadłub (k. Sieradza) 5 maja, 11:00
LZS Pątnów 3-0 LZS Staw
(wo)
Orzeł Galewice 0-4 Sparta Mokrsko 5 maja, 14:00
Zryw Wójcin 1-2 LKS Łyskornia 5 maja, 15:00
LZS Komorniki 0-1 Start Świątkowice 5 maja, 15:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Start Świątkowice 6-1 LKS Kadłub (k. Sieradza) 12 maja, 15:00
Hetman Żdżary 0-0 LKS Łyskornia 12 maja, 14:00
LZS Krzyworzeka 2-0 LZS Ożarów 12 maja, 11:00
LZS Pątnów 4-5 Baszta Bolesławiec 12 maja, 14:00
LZS Staw 0-3 LZS Młynisko
(wo)
Sparta Mokrsko 5-1 LZS Komorniki 12 maja, 16:00
Orzeł Galewice 4-0 Zryw Wójcin 12 maja, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Zryw Wójcin 10-0 LZS Komorniki 19 maja, 17:00
LZS Krzyworzeka 4-1 Start Świątkowice 19 maja, 15:00
Orzeł Galewice 3-1 Hetman Żdżary 19 maja, 16:00
LKS Łyskornia 0-1 LZS Młynisko 18 maja, 18:00
LZS Staw 0-3 Baszta Bolesławiec
(wo)
LKS Kadłub (k. Sieradza) 2-4 Sparta Mokrsko 19 maja, 16:00
LZS Ożarów 4-3 LZS Pątnów 19 maja, 11:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Sparta Mokrsko 0-1 LZS Krzyworzeka 26 maja, 16:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 0-2 Zryw Wójcin 26 maja, 16:00
LZS Młynisko 3-1 Orzeł Galewice 26 maja, 15:00
Hetman Żdżary 10-0 LZS Komorniki 26 maja, 14:00
LZS Pątnów 1-3 Start Świątkowice 25 maja, 17:00
Baszta Bolesławiec 5-0 LZS Ożarów 26 maja, 11:00
LKS Łyskornia 3-0 LZS Staw
(wo)

Kolejka 23 - 30 maja

Zryw Wójcin 0-2 LZS Krzyworzeka 14 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 0-1 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony
Start Świątkowice 1-4 Baszta Bolesławiec 30 maja, 15:00
Sparta Mokrsko 8-3 LZS Pątnów 30 maja, 16:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 0-1 Hetman Żdżary 30 maja, 16:00
LZS Komorniki 1-9 LZS Młynisko 30 maja, 16:00
Orzeł Galewice 3-2 LKS Łyskornia 30 maja, 16:00
LZS Staw 0-3 LZS Ożarów
(wo)

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

LZS Staw 0-3 Orzeł Galewice
(wo)
Baszta Bolesławiec 2-3 Sparta Mokrsko 1 czerwca, 15:00
LKS Łyskornia 7-1 LZS Komorniki 2 czerwca, 14:00
LZS Młynisko 0-2 LKS Kadłub (k. Sieradza) 2 czerwca, 16:00
Hetman Żdżary 0-0 LZS Krzyworzeka 2 czerwca, 14:00
Zryw Wójcin 2-0 LZS Pątnów 2 czerwca, 17:00
Start Świątkowice 3-0 LZS Ożarów 2 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 3-3

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

LZS Pątnów 2-1 Hetman Żdżary 9 czerwca, 14:00
Start Świątkowice 3-0 LZS Staw
(wo)
LZS Ożarów 1-4 Sparta Mokrsko 9 czerwca, 11:00
Baszta Bolesławiec 3-2 Zryw Wójcin 9 czerwca, 15:00
LZS Krzyworzeka 2-3 LZS Młynisko 9 czerwca, 11:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 3-1 LKS Łyskornia 9 czerwca, 16:00
LZS Komorniki 1-4 Orzeł Galewice 9 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

LZS Komorniki 3-0 LZS Staw
(wo)
LZS Młynisko 7-4 LZS Pątnów 16 czerwca, 16:00
Start Świątkowice 2-2 Sparta Mokrsko 16 czerwca, 15:00
Orzeł Galewice 6-0 LKS Kadłub (k. Sieradza) 16 czerwca, 16:00
LKS Łyskornia 1-5 LZS Krzyworzeka 16 czerwca, 14:00
LZS Ożarów 1-1 Zryw Wójcin 16 czerwca, 11:00
Hetman Żdżary 2-3 Baszta Bolesławiec 16 czerwca, 14:00

Kolejka 27 - 23 czerwca

Baszta Bolesławiec 3-1 LZS Młynisko 23 czerwca, 17:00
Hetman Żdżary 2-1 LZS Ożarów 23 czerwca, 17:00
LZS Pątnów 5-1 LKS Łyskornia 23 czerwca, 17:00
LZS Staw 0-3 Sparta Mokrsko
(wo)
Zryw Wójcin 6-1 Start Świątkowice 23 czerwca, 17:00
LZS Krzyworzeka 0-0 Orzeł Galewice 23 czerwca, 17:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) 6-0 LZS Komorniki 23 czerwca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 28 - 30 czerwca

LKS Łyskornia 1-0 Baszta Bolesławiec 30 czerwca, 17:00
LZS Ożarów 1-1 LZS Młynisko 30 czerwca, 15:00
LZS Staw 0-3 LKS Kadłub (k. Sieradza)
(wo)
Sparta Mokrsko 3-2 Zryw Wójcin 30 czerwca, 17:00
Orzeł Galewice 5-1 LZS Pątnów 30 czerwca, 17:00
Hetman Żdżary 5-1 Start Świątkowice 30 czerwca, 17:00
LZS Komorniki 2-7 LZS Krzyworzeka 30 czerwca, 13:00

Klasa A 2012/2013 (Sieradz I)
Klasa A 2012/2013 (Sieradz II)

Klasa B 2012/2013 (Sieradz I)
Klasa B 2012/2013 (Sieradz III)
Klasa B 2012/2013 (Sieradz IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas