[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Rzeszów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Junak Słocina (Rzeszów) 22 54 17 3 2 66-18 9 0 2 33-12 8 3 0 33-6
2.  LKS Jasionka 22 46 15 1 6 71-29 7 0 4 37-14 8 1 2 34-15
3.  Świlczanka Świlcza 22 45 14 3 5 88-28 8 2 1 43-13 6 1 4 45-15
4.  Staroniwa Rzeszów 22 41 13 2 7 64-24 7 1 3 43-13 6 1 4 21-11
5.  Trzcianka Trzciana 22 40 12 4 6 61-45 7 2 2 31-18 5 2 4 30-27
6.  Rudzik Rudna Mała 22 38 11 5 6 56-32 6 2 3 26-12 5 3 3 30-20
7.  Głogovia II Głogów Małopolski 22 33 10 3 9 43-51 5 1 5 19-27 5 2 4 24-24
8.  Rudnianka Rudna Wielka 22 25 8 1 13 43-70 4 1 6 23-34 4 0 7 20-36
9.  Dąb Dąbrowa 22 24 7 3 12 43-68 5 3 3 25-27 2 0 9 18-41
10.  Mrowlanka Mrowla 22 22 7 1 14 37-79 3 1 7 16-39 4 0 7 21-40
11.  LKS Biała (k. Rzeszowa) 22 9 3 0 19 25-90 2 0 9 18-40 1 0 10 7-50
12.  Zimowit II Rzeszów 22 6 2 0 20 12-75 2 0 9 10-36 0 0 11 2-39
Zimowit II Rzeszów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Junak Słocina (Rzeszów)    0-1 1-0 1-0 2-3 1-0 6-2 4-1 6-2 3-2 7-0 2-1 
 2 LKS Jasionka1-2     2-3 0-1 4-2 1-4 4-2 3-0 8-0 5-0 6-0 3-0 
 3 Świlczanka Świlcza0-4 6-2     2-0 1-1 4-1 0-0 5-0 6-1 5-2 11-2 3-0* 
 4 Staroniwa Rzeszów1-1 2-1 4-1     1-3 0-3* 2-3 8-0 7-0 6-0 3-0* 9-1 
 5 Trzcianka Trzciana0-4 0-5 3-3 2-1     2-2 5-1 4-1 2-1 5-0 5-0 3-0* 
 6 Rudzik Rudna Mała1-1 0-1 0-3 1-1 2-1     0-2 3-1 3-1 6-1 7-0 3-0* 
 7 Głogovia II Głogów Małopolski0-3 0-3 0-8 1-0 5-1 2-2     2-6 3-2 0-2 3-0 3-0 
 8 Rudnianka Rudna Wielka1-6 4-7 2-1 2-3 3-3 1-2 3-2     1-5 0-3* 3-2 3-0 
 9 Dąb Dąbrowa1-1 2-2 1-0 0-4 4-2 1-9 2-2 0-1     9-5 2-1 3-0* 
 10 Mrowlanka Mrowla0-4 0-3 0-12 1-5 2-5 3-3 0-3 3-1 3-2     0-1 4-0 
 11 LKS Biała (k. Rzeszowa)1-4 1-6 1-6 1-3 1-4 2-4 2-4 4-6 1-0 1-3     3-0* 
 12 Zimowit II Rzeszów0-3* 0-3* 1-8 0-3* 2-5 3-0* 0-3* 0-3* 1-4 0-3* 3-1     

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Głogovia II Głogów Małopolski 0-3 LKS Jasionka 19 sierpnia, 11:00
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-4 Trzcianka Trzciana 19 sierpnia, 14:00
Rudnianka Rudna Wielka 1-6 Junak Słocina (Rzeszów) 19 sierpnia, 14:00
Świlczanka Świlcza 4-1 Rudzik Rudna Mała 19 sierpnia, 14:00
Mrowlanka Mrowla 4-0 Zimowit II Rzeszów 19 sierpnia, 14:00
Dąb Dąbrowa 0-4 Staroniwa Rzeszów 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 26 sierpnia

LKS Jasionka 0-1 Staroniwa Rzeszów 26 sierpnia, 11:00
Zimowit II Rzeszów 1-4 Dąb Dąbrowa 26 sierpnia, 14:00
Rudzik Rudna Mała 6-1 Mrowlanka Mrowla 26 sierpnia, 16:00
Junak Słocina (Rzeszów) 1-0 Świlczanka Świlcza 26 sierpnia, 11:30
Trzcianka Trzciana 4-1 Rudnianka Rudna Wielka 26 sierpnia, 14:00
Głogovia II Głogów Małopolski 3-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 2 września

LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-6 LKS Jasionka 2 września, 14:00
Rudnianka Rudna Wielka 3-2 Głogovia II Głogów Małopolski 2 września, 14:00
w Rudnej Małej
Świlczanka Świlcza 1-1 Trzcianka Trzciana 2 września, 14:00
Mrowlanka Mrowla 0-4 Junak Słocina (Rzeszów) 2 września, 14:00
Dąb Dąbrowa 1-9 Rudzik Rudna Mała 2 września, 17:00
Staroniwa Rzeszów 9-1 Zimowit II Rzeszów 2 września, 15:00
na bocznym boisku Stadionu Uniwersyteckiego

Kolejka 4 - 9 września

LKS Jasionka 3-0 Zimowit II Rzeszów 9 września, 11:00
Rudzik Rudna Mała 1-1 Staroniwa Rzeszów 9 września, 16:00
Junak Słocina (Rzeszów) 6-2 Dąb Dąbrowa 9 września, 11:30
Trzcianka Trzciana 5-0 Mrowlanka Mrowla 9 września, 14:00
Głogovia II Głogów Małopolski 0-8 Świlczanka Świlcza 9 września, 14:00
LKS Biała (k. Rzeszowa) 4-6 Rudnianka Rudna Wielka 9 września, 14:00

Kolejka 5 - 16 września

Rudnianka Rudna Wielka 4-7 LKS Jasionka 15 września, 16:00
w Rudnej Małej
Świlczanka Świlcza 11-2 LKS Biała (k. Rzeszowa) 16 września, 14:00
Mrowlanka Mrowla 0-3 Głogovia II Głogów Małopolski 16 września, 14:00
Dąb Dąbrowa 4-2 Trzcianka Trzciana 16 września, 14:00
Staroniwa Rzeszów 1-1 Junak Słocina (Rzeszów) 16 września, 15:00
na bocznym boisku Stadionu Uniwersyteckiego
Zimowit II Rzeszów 3-0 Rudzik Rudna Mała 16 września, 14:00
(wo)
na boisku 0-9; udział nieuprawnionego do gry zawodnika

Kolejka 6 - 23 września

LKS Jasionka 1-4 Rudzik Rudna Mała 23 września, 11:00
Junak Słocina (Rzeszów) 2-1 Zimowit II Rzeszów 23 września, 11:30
Trzcianka Trzciana 2-1 Staroniwa Rzeszów 23 września, 14:00
Głogovia II Głogów Małopolski 3-2 Dąb Dąbrowa 23 września, 11:00
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-3 Mrowlanka Mrowla 23 września, 14:00
Rudnianka Rudna Wielka 2-1 Świlczanka Świlcza 23 września, 14:00

Kolejka 7 - 30 września

Świlczanka Świlcza 6-2 LKS Jasionka 30 września, 14:00
Mrowlanka Mrowla 3-1 Rudnianka Rudna Wielka 30 września, 14:00
Dąb Dąbrowa 2-1 LKS Biała (k. Rzeszowa) 30 września, 14:00
Staroniwa Rzeszów 2-3 Głogovia II Głogów Małopolski 30 września, 14:00
na bocznym boisku Stadionu Uniwersyteckiego
Zimowit II Rzeszów 2-5 Trzcianka Trzciana 30 września, 14:00
Rudzik Rudna Mała 1-1 Junak Słocina (Rzeszów) 30 września, 14:00

Kolejka 8 - 7 października

LKS Jasionka 1-2 Junak Słocina (Rzeszów) 7 października, 14:00
Trzcianka Trzciana 2-2 Rudzik Rudna Mała 4 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (7 października, 14:00) odwołany
Głogovia II Głogów Małopolski 3-0 Zimowit II Rzeszów 7 października, 11:30
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-3 Staroniwa Rzeszów 7 października, 14:00
Rudnianka Rudna Wielka 1-5 Dąb Dąbrowa 7 października, 14:00
Świlczanka Świlcza 5-2 Mrowlanka Mrowla 7 października, 14:00

Kolejka 9 - 14 października

Mrowlanka Mrowla 0-3 LKS Jasionka 14 października, 14:00
Dąb Dąbrowa 1-0 Świlczanka Świlcza 14 października, 14:00
Staroniwa Rzeszów 8-0 Rudnianka Rudna Wielka 14 października, 15:00
na bocznym boisku Stadionu Uniwersyteckiego
Zimowit II Rzeszów 3-1 LKS Biała (k. Rzeszowa) 14 października, 14:00
Rudzik Rudna Mała 0-2 Głogovia II Głogów Małopolski 14 października, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 2-3 Trzcianka Trzciana 14 października, 11:30

Kolejka 10 - 21 października

LKS Jasionka 4-2 Trzcianka Trzciana 21 października, 11:00
Głogovia II Głogów Małopolski 0-3 Junak Słocina (Rzeszów) 21 października, 11:00
LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-4 Rudzik Rudna Mała 21 października, 14:00
Rudnianka Rudna Wielka 3-0 Zimowit II Rzeszów 21 października, 14:00
Świlczanka Świlcza 2-0 Staroniwa Rzeszów 21 października, 14:00
Mrowlanka Mrowla 3-2 Dąb Dąbrowa 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 28 października

Dąb Dąbrowa 2-2 LKS Jasionka 28 października, 14:00
Staroniwa Rzeszów 6-0 Mrowlanka Mrowla 28 października, 15:00
na bocznym boisku Stadionu Uniwersyteckiego
Zimowit II Rzeszów 1-8 Świlczanka Świlcza 28 października, 14:00
Rudzik Rudna Mała 3-1 Rudnianka Rudna Wielka 28 października, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 7-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 28 października, 11:30
Trzcianka Trzciana 5-1 Głogovia II Głogów Małopolski 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 30 marca

LKS Jasionka 4-2 Głogovia II Głogów Małopolski 2 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Trzcianka Trzciana 5-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 2 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Junak Słocina (Rzeszów) 4-1 Rudnianka Rudna Wielka 2 czerwca, 11:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rudzik Rudna Mała 0-3 Świlczanka Świlcza 2 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zimowit II Rzeszów 0-3 Mrowlanka Mrowla
(wo)
Staroniwa Rzeszów 7-0 Dąb Dąbrowa 2 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 7 kwietnia

Staroniwa Rzeszów 2-1 LKS Jasionka 9 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Dąbrowa 3-0 Zimowit II Rzeszów
(wo)
Mrowlanka Mrowla 3-3 Rudzik Rudna Mała 9 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świlczanka Świlcza 0-4 Junak Słocina (Rzeszów) 9 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rudnianka Rudna Wielka 3-3 Trzcianka Trzciana 9 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-4 Głogovia II Głogów Małopolski 9 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 14 kwietnia

LKS Jasionka 6-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 14 kwietnia, 12:00
Głogovia II Głogów Małopolski 2-6 Rudnianka Rudna Wielka 14 kwietnia, 11:00
Trzcianka Trzciana 3-3 Świlczanka Świlcza 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Junak Słocina (Rzeszów) 3-2 Mrowlanka Mrowla 14 kwietnia, 19:00
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Rudzik Rudna Mała 3-1 Dąb Dąbrowa 14 kwietnia, 11:00
Zimowit II Rzeszów 0-3 Staroniwa Rzeszów
(wo)

Kolejka 15 - 21 kwietnia

Zimowit II Rzeszów 0-3 LKS Jasionka
(wo)
Staroniwa Rzeszów 0-3 Rudzik Rudna Mała 21 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Dąb Dąbrowa 1-1 Junak Słocina (Rzeszów) 21 kwietnia, 14:00
Mrowlanka Mrowla 2-5 Trzcianka Trzciana 21 kwietnia, 14:00
Świlczanka Świlcza 0-0 Głogovia II Głogów Małopolski 21 kwietnia, 14:00
Rudnianka Rudna Wielka 3-2 LKS Biała (k. Rzeszowa) 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 28 kwietnia

LKS Jasionka 3-0 Rudnianka Rudna Wielka 28 kwietnia, 12:00
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-6 Świlczanka Świlcza 28 kwietnia, 14:00
Głogovia II Głogów Małopolski 0-2 Mrowlanka Mrowla 28 kwietnia, 11:00
Trzcianka Trzciana 2-1 Dąb Dąbrowa 28 kwietnia, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 1-0 Staroniwa Rzeszów 28 kwietnia, 11:30
Rudzik Rudna Mała 3-0 Zimowit II Rzeszów
(wo)

Kolejka 17 - 5 maja

Rudzik Rudna Mała 0-1 LKS Jasionka 5 maja, 16:00
Zimowit II Rzeszów 0-3 Junak Słocina (Rzeszów)
(wo)
Staroniwa Rzeszów 1-3 Trzcianka Trzciana 5 maja, 13:30
Dąb Dąbrowa 2-2 Głogovia II Głogów Małopolski 5 maja, 14:00
Mrowlanka Mrowla 0-1 LKS Biała (k. Rzeszowa) 5 maja, 14:00
Świlczanka Świlcza 5-0 Rudnianka Rudna Wielka 5 maja, 14:00

Kolejka 18 - 12 maja

LKS Jasionka 2-3 Świlczanka Świlcza 12 maja, 12:00
Rudnianka Rudna Wielka 0-3 Mrowlanka Mrowla 1 maja, 14:00
(wo)
na boisku 5-2
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-0 Dąb Dąbrowa 12 maja, 14:00
Głogovia II Głogów Małopolski 1-0 Staroniwa Rzeszów 12 maja, 16:00
Trzcianka Trzciana 3-0 Zimowit II Rzeszów
(wo)
Junak Słocina (Rzeszów) 1-0 Rudzik Rudna Mała 12 maja, 11:30

Kolejka 19 - 19 maja

Junak Słocina (Rzeszów) 0-1 LKS Jasionka 19 maja, 11:30
Rudzik Rudna Mała 2-1 Trzcianka Trzciana 19 maja, 16:00
Zimowit II Rzeszów 0-3 Głogovia II Głogów Małopolski
(wo)
Staroniwa Rzeszów 3-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 19 maja, 15:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Dąb Dąbrowa 0-1 Rudnianka Rudna Wielka 19 maja, 14:00
Mrowlanka Mrowla 0-12 Świlczanka Świlcza 19 maja, 14:00

Kolejka 20 - 26 maja

LKS Jasionka 5-0 Mrowlanka Mrowla 26 maja, 12:00
przerwany po I połowie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości; uznano wynik z boiska
Świlczanka Świlcza 6-1 Dąb Dąbrowa 26 maja, 14:00
Rudnianka Rudna Wielka 2-3 Staroniwa Rzeszów 26 maja, 14:00
LKS Biała (k. Rzeszowa) 3-0 Zimowit II Rzeszów
(wo)
Głogovia II Głogów Małopolski 2-2 Rudzik Rudna Mała 26 maja, 11:00
Trzcianka Trzciana 0-4 Junak Słocina (Rzeszów) 26 maja, 14:00

Kolejka 21 - 16 czerwca

Trzcianka Trzciana 0-5 LKS Jasionka 16 czerwca, 14:00
Junak Słocina (Rzeszów) 6-2 Głogovia II Głogów Małopolski 16 czerwca, 14:00
Rudzik Rudna Mała 7-0 LKS Biała (k. Rzeszowa) 16 czerwca, 14:00
Zimowit II Rzeszów 0-3 Rudnianka Rudna Wielka
(wo)
Staroniwa Rzeszów 4-1 Świlczanka Świlcza 16 czerwca, 14:00
Dąb Dąbrowa 9-5 Mrowlanka Mrowla 16 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 23 czerwca

LKS Jasionka 8-0 Dąb Dąbrowa 23 czerwca, 14:00
Mrowlanka Mrowla 1-5 Staroniwa Rzeszów 23 czerwca, 14:00
Świlczanka Świlcza 3-0 Zimowit II Rzeszów
(wo)
Rudnianka Rudna Wielka 1-2 Rudzik Rudna Mała 23 czerwca, 14:00
w Rudnej Małej; Rudnianka gospodarzem
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-4 Junak Słocina (Rzeszów) 23 czerwca, 14:00
Głogovia II Głogów Małopolski 5-1 Trzcianka Trzciana 23 czerwca, 14:00

Klasa A 2012/2013 (Rzeszów I)

Klasa B 2012/2013 (Rzeszów II - Strzyżów)

Autor: Artur Michalak
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas