[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Zamość I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Metalowiec Goraj 22 48 15 3 4 44-20 8 2 1 25-7 7 1 3 19-13
2.  Relax Księżpol 22 46 14 4 4 51-25 7 3 1 19-10 7 1 3 32-15
3.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 22 39 11 6 5 46-28 6 2 3 30-14 5 4 2 16-14
4.  Orzeł Tereszpol 22 38 11 5 6 54-29 5 3 3 27-13 6 2 3 27-16
5.  Aleksandria Aleksandrów 22 37 11 4 7 44-25 6 3 2 27-11 5 1 5 17-14
6.  Olimpiakos Tarnogród 22 32 9 5 8 48-35 6 2 3 31-10 3 3 5 17-25
7.  Orion Jacnia 22 30 9 3 10 30-35 4 1 6 13-19 5 2 4 17-16
8.  Alwa Brody Małe 22 29 9 2 11 40-37 6 2 3 25-13 3 0 8 15-24
9.  Włókniarz Frampol 22 25 7 4 11 34-35 4 0 7 19-22 3 4 4 15-13
10.  Cosmos Józefów 22 24 6 6 10 27-39 3 3 5 12-17 3 3 5 15-22
11.  Piast Babice 22 17 5 2 15 39-57 4 1 6 33-19 1 1 9 6-38
12.  Płoszczanin Płoskie 22 9 3 0 19 22-114 2 0 9 17-46 1 0 10 5-68

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Metalowiec Goraj    2-1 1-1 2-3 3-0* 5-0 1-0 3-1 0-0 2-0 3-1 3-0* 
 2 Relax Księżpol1-0     0-0 2-2 0-3 4-1 2-1 3-2 1-1 2-0 3-0 1-0 
 3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)0-2 2-4     5-2 2-1 1-0 1-2 3-1 1-1 1-1 5-0 9-0 
 4 Orzeł Tereszpol0-0 2-0 2-4     1-2 1-3 2-1 2-0 2-2 1-1 7-0 7-0 
 5 Aleksandria Aleksandrów3-0 2-2 1-1 1-2     2-2 0-1 3-1 3-1 4-1 5-0 3-0* 
 6 Olimpiakos Tarnogród2-0 1-2 1-2 2-0 2-1     2-2 1-2 2-0 7-0 1-1 10-0 
 7 Orion Jacnia2-4 1-2 1-0 0-2 0-3 1-1     3-1 1-0 0-3 1-2 3-1 
 8 Alwa Brody Małe1-2 1-6 4-0 0-0 2-1 3-1 3-0*     0-1 0-0 2-1 9-1 
 9 Włókniarz Frampol1-2 0-3 2-3 3-1 3-2 2-4 0-1 2-0     1-4 4-0 1-2 
 10 Cosmos Józefów3-4 0-2 0-0 0-2 1-1 2-0 2-2 0-4 0-2     3-0 1-0 
 11 Piast Babice0-1 2-1 1-2 0-3 0-1 2-2 1-2 1-3 3-2 2-1     21-1 
 12 Płoszczanin Płoskie0-4 2-9 1-3 1-10 0-2 2-3 2-5 3-0 0-5 2-4 4-1     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Piast Babice 2-1 Relax Księżpol
Włókniarz Frampol 1-2 Płoszczanin Płoskie
Metalowiec Goraj 2-3 Orzeł Tereszpol
Orion Jacnia 1-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Alwa Brody Małe 0-0 Cosmos Józefów
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Relax Księżpol 0-3 Aleksandria Aleksandrów
Cosmos Józefów 2-0 Olimpiakos Tarnogród
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-1 Alwa Brody Małe
Orzeł Tereszpol 2-1 Orion Jacnia
Płoszczanin Płoskie 0-4 Metalowiec Goraj
Piast Babice 3-2 Włókniarz Frampol

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Włókniarz Frampol 0-3 Relax Księżpol
Metalowiec Goraj 3-1 Piast Babice
Orion Jacnia 3-1 Płoszczanin Płoskie
Alwa Brody Małe 0-0 Orzeł Tereszpol
Olimpiakos Tarnogród 1-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Aleksandria Aleksandrów 4-1 Cosmos Józefów

Kolejka 4 - 7-8 września

Relax Księżpol 2-0 Cosmos Józefów
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-1 Aleksandria Aleksandrów
Orzeł Tereszpol 1-3 Olimpiakos Tarnogród
Płoszczanin Płoskie 3-0 Alwa Brody Małe
Piast Babice 1-2 Orion Jacnia
Włókniarz Frampol 1-2 Metalowiec Goraj

Kolejka 5 - 14-15 września

Metalowiec Goraj 2-1 Relax Księżpol
Orion Jacnia 1-0 Włókniarz Frampol
Alwa Brody Małe 2-1 Piast Babice
Olimpiakos Tarnogród 10-0 Płoszczanin Płoskie
Aleksandria Aleksandrów 1-2 Orzeł Tereszpol
Cosmos Józefów 0-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)

Kolejka 6 - 21-22 września

Relax Księżpol 0-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Orzeł Tereszpol 1-1 Cosmos Józefów
Płoszczanin Płoskie 0-2 Aleksandria Aleksandrów
Piast Babice 2-2 Olimpiakos Tarnogród
Włókniarz Frampol 2-0 Alwa Brody Małe
Metalowiec Goraj 1-0 Orion Jacnia

Kolejka 7 - 28-29 września

Orion Jacnia 1-2 Relax Księżpol
Alwa Brody Małe 1-2 Metalowiec Goraj
Olimpiakos Tarnogród 2-0 Włókniarz Frampol
Aleksandria Aleksandrów 5-0 Piast Babice
Cosmos Józefów 1-0 Płoszczanin Płoskie
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5-2 Orzeł Tereszpol

Kolejka 8 - 5-6 października

Relax Księżpol 2-2 Orzeł Tereszpol
Płoszczanin Płoskie 1-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Piast Babice 2-1 Cosmos Józefów
Włókniarz Frampol 3-2 Aleksandria Aleksandrów
Metalowiec Goraj 5-0 Olimpiakos Tarnogród
Orion Jacnia 3-1 Alwa Brody Małe

Kolejka 9 - 12-13 października

Alwa Brody Małe 1-6 Relax Księżpol
Olimpiakos Tarnogród 2-2 Orion Jacnia
Aleksandria Aleksandrów 3-0 Metalowiec Goraj
Cosmos Józefów 0-2 Włókniarz Frampol
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5-0 Piast Babice
Orzeł Tereszpol 7-0 Płoszczanin Płoskie

Kolejka 10 - 19-20 października

Relax Księżpol 1-0 Płoszczanin Płoskie
Piast Babice 0-3 Orzeł Tereszpol
Włókniarz Frampol 2-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Metalowiec Goraj 2-0 Cosmos Józefów
Orion Jacnia 0-3 Aleksandria Aleksandrów
Alwa Brody Małe 3-1 Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 11 - 26-27 października

Olimpiakos Tarnogród 1-2 Relax Księżpol
Aleksandria Aleksandrów 3-1 Alwa Brody Małe
Cosmos Józefów 2-2 Orion Jacnia
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-2 Metalowiec Goraj
Orzeł Tereszpol 2-2 Włókniarz Frampol
Płoszczanin Płoskie 4-1 Piast Babice

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Relax Księżpol 3-0 Piast Babice
Płoszczanin Płoskie 0-5 Włókniarz Frampol
Orzeł Tereszpol 0-0 Metalowiec Goraj
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-2 Orion Jacnia
Cosmos Józefów 0-4 Alwa Brody Małe
Aleksandria Aleksandrów 2-2 Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Aleksandria Aleksandrów 2-2 Relax Księżpol
Olimpiakos Tarnogród 7-0 Cosmos Józefów
Alwa Brody Małe 4-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Orion Jacnia 0-2 Orzeł Tereszpol 1 maja
Metalowiec Goraj 3-0 Płoszczanin Płoskie
(wo)
goście nie przyjechali
Włókniarz Frampol 4-0 Piast Babice

Kolejka 14 - 19 kwietnia

Relax Księżpol 1-1 Włókniarz Frampol
Piast Babice 0-1 Metalowiec Goraj
Płoszczanin Płoskie 2-5 Orion Jacnia
Orzeł Tereszpol 2-0 Alwa Brody Małe
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-0 Olimpiakos Tarnogród
Cosmos Józefów 1-1 Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Cosmos Józefów 0-2 Relax Księżpol
Aleksandria Aleksandrów 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Olimpiakos Tarnogród 2-0 Orzeł Tereszpol
Alwa Brody Małe 9-1 Płoszczanin Płoskie
Orion Jacnia 1-2 Piast Babice
Metalowiec Goraj 0-0 Włókniarz Frampol

Kolejka 16 - 3-4 maja

Relax Księżpol 1-0 Metalowiec Goraj
Włókniarz Frampol 0-1 Orion Jacnia
Piast Babice 1-3 Alwa Brody Małe
Płoszczanin Płoskie 2-3 Olimpiakos Tarnogród
Orzeł Tereszpol 1-2 Aleksandria Aleksandrów
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-1 Cosmos Józefów

Kolejka 17 - 10-11 maja

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-4 Relax Księżpol
Cosmos Józefów 0-2 Orzeł Tereszpol
Aleksandria Aleksandrów 3-0 Płoszczanin Płoskie
(wo)
Olimpiakos Tarnogród 1-1 Piast Babice
Alwa Brody Małe 0-1 Włókniarz Frampol
Orion Jacnia 2-4 Metalowiec Goraj

Kolejka 18 - 17-18 maja

Relax Księżpol 2-1 Orion Jacnia
Metalowiec Goraj 3-1 Alwa Brody Małe
Włókniarz Frampol 2-4 Olimpiakos Tarnogród
Piast Babice 0-1 Aleksandria Aleksandrów 28 maja
Płoszczanin Płoskie 2-4 Cosmos Józefów
Orzeł Tereszpol 2-4 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)

Kolejka 19 - 24-25 maja

Orzeł Tereszpol 2-0 Relax Księżpol
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 9-0 Płoszczanin Płoskie
Cosmos Józefów 3-0 Piast Babice
Aleksandria Aleksandrów 3-1 Włókniarz Frampol
Olimpiakos Tarnogród 2-0 Metalowiec Goraj
Alwa Brody Małe 3-0 Orion Jacnia
(wo)
przerwany w 65. minucie przy stanie 3-2

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Relax Księżpol 3-2 Alwa Brody Małe
Orion Jacnia 1-1 Olimpiakos Tarnogród
Metalowiec Goraj 3-0 Aleksandria Aleksandrów
(wo)
na boisku 2-1
Włókniarz Frampol 1-4 Cosmos Józefów
Piast Babice 1-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Płoszczanin Płoskie 1-10 Orzeł Tereszpol

Kolejka 21 - 8 czerwca

Płoszczanin Płoskie 2-9 Relax Księżpol
Orzeł Tereszpol 7-0 Piast Babice
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-1 Włókniarz Frampol
Cosmos Józefów 3-4 Metalowiec Goraj
Aleksandria Aleksandrów 0-1 Orion Jacnia
Olimpiakos Tarnogród 1-2 Alwa Brody Małe

Kolejka 22 - 15 czerwca

Relax Księżpol 4-1 Olimpiakos Tarnogród
Alwa Brody Małe 2-1 Aleksandria Aleksandrów
Orion Jacnia 0-3 Cosmos Józefów
Metalowiec Goraj 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Włókniarz Frampol 3-1 Orzeł Tereszpol
Piast Babice 21-1 Płoszczanin Płoskie

Klasa okręgowa 2002/2003 (Zamość)

Klasa A 2002/2003 (Zamość II)

Klasa B 2002/2003 (Zamość I)

Autor: Robert Mędykowski

 

Napisz do nas