[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Toruń II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Świedziebnia 18 42 13 3 2 90-17 8 0 1 58-5 5 3 1 32-12
2.  Radzynianka Radzyń Chełmiński 18 41 13 2 3 64-38 7 1 1 39-16 6 1 2 25-22
3.  Zryw Wrocki 18 35 11 2 5 32-27 5 1 3 19-12 6 1 2 13-15
4.  Relaks Górzno 18 34 10 4 4 64-32 6 2 1 32-11 4 2 3 32-21
5.  Victoria Czernikowo 18 33 10 3 5 44-41 5 2 2 18-13 5 1 3 26-28
6.  Ułani Grudziądz 18 24 7 3 8 28-44 2 3 4 10-25 5 0 4 18-19
7.  Cukrownik Mełno 18 15 4 3 11 22-51 3 0 6 13-28 1 3 5 9-23 2 3 1 0 1 4-2
8.  Zryw Książki 18 15 4 3 11 28-49 3 2 4 18-18 1 1 7 10-31 2 3 1 0 1 2-4
9.  LZS Zbiczno 18 11 3 2 13 22-59 2 1 6 16-31 1 1 7 6-28
10.  LZS Steklin 18 5 0 5 13 17-53 0 3 6 8-21 0 2 7 9-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LZS Świedziebnia    11-1 7-0 3-1 11-1 7-0 4-0 1-2 7-0 7-0 
 2 Radzynianka Radzyń Chełmiński1-1     4-1 5-2 7-3 6-3 1-2 7-3 4-0 4-1 
 3 Zryw Wrocki1-3 3-1     6-0 1-2 0-3 2-1 2-1 3-0* 1-1 
 4 Relaks Górzno2-2 2-2 1-2     5-2 2-1 8-1 8-1 2-0 2-0 
 5 Victoria Czernikowo4-2 0-2 0-2 2-2     1-0 2-1 2-1 5-1 2-2 
 6 Ułani Grudziądz1-1 1-4 0-2 0-7 0-7     1-1 3-1 1-1 3-1 
 7 Cukrownik Mełno1-6 0-2 0-1 1-8 0-3 1-5     4-0 2-1 4-2 
 8 Zryw Książki0-3 2-3 2-2 2-4 2-2 0-2 2-0     3-1 5-1 
 9 LZS Zbiczno1-9 3-5 0-1 0-6 2-5 2-3 1-1 3-0     4-1 
 10 LZS Steklin1-5 0-5 1-2 2-2 0-1 0-1 2-2 1-1 1-2     

Kolejka 1 - 1-2 września

Cukrownik Mełno 1-5 Ułani Grudziądz 2 września, 17:00
Zryw Książki 2-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 1 września, 15:00
Victoria Czernikowo 2-2 LZS Steklin 1 września, 17:00
Zryw Wrocki 1-3 LZS Świedziebnia 1 września, 16:00
Relaks Górzno 2-0 LZS Zbiczno 2 września, 14:00

Kolejka 2 - 8-9 września

LZS Świedziebnia 3-1 Relaks Górzno 9 września, 14:00
LZS Steklin 1-2 Zryw Wrocki 8 września, 15:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 7-3 Victoria Czernikowo 8 września, 17:00
Cukrownik Mełno 4-0 Zryw Książki 8 września, 11:00
LZS Zbiczno 2-3 Ułani Grudziądz 8 września, 14:30

Kolejka 3 - 15-16 września

Zryw Książki 0-2 Ułani Grudziądz 15 września, 15:00
Victoria Czernikowo 2-1 Cukrownik Mełno 16 września, 11:00
Zryw Wrocki 3-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 16 września, 12:00
Relaks Górzno 2-0 LZS Steklin 16 września, 14:00
LZS Zbiczno 1-9 LZS Świedziebnia 16 września, 16:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Ułani Grudziądz 1-1 LZS Świedziebnia 23 września, 15:30
LZS Steklin 1-2 LZS Zbiczno 22 września, 15:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 5-2 Relaks Górzno 23 września, 15:00
Cukrownik Mełno 0-1 Zryw Wrocki 23 września, 16:00
Zryw Książki 2-2 Victoria Czernikowo 22 września, 15:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Victoria Czernikowo 1-0 Ułani Grudziądz 30 września, 11:00
Zryw Wrocki 2-1 Zryw Książki 30 września, 12:00
Relaks Górzno 8-1 Cukrownik Mełno 30 września, 14:00
LZS Zbiczno 3-5 Radzynianka Radzyń Chełmiński 29 września, 16:00
LZS Świedziebnia 7-0 LZS Steklin 30 września, 14:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Ułani Grudziądz 3-1 LZS Steklin 7 października, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-1 LZS Świedziebnia 6 października, 15:00
Cukrownik Mełno 2-1 LZS Zbiczno 7 października, 14:00
Zryw Książki 2-4 Relaks Górzno 6 października, 15:00
Victoria Czernikowo 0-2 Zryw Wrocki 7 października, 11:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Zryw Wrocki 0-3 Ułani Grudziądz 14 października, 12:00
Relaks Górzno 5-2 Victoria Czernikowo 14 października, 14:00
LZS Zbiczno 3-0 Zryw Książki 13 października, 15:00
LZS Świedziebnia 4-0 Cukrownik Mełno 14 października, 14:00
LZS Steklin 0-5 Radzynianka Radzyń Chełmiński 13 października, 15:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Ułani Grudziądz 1-4 Radzynianka Radzyń Chełmiński 21 października, 17:00
Cukrownik Mełno 4-2 LZS Steklin 21 października, 14:00
Zryw Książki 0-3 LZS Świedziebnia 20 października, 14:00
Victoria Czernikowo 5-1 LZS Zbiczno 21 października, 11:00
Zryw Wrocki 6-0 Relaks Górzno 21 października, 12:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Relaks Górzno 2-1 Ułani Grudziądz 28 października, 14:00
LZS Zbiczno 0-1 Zryw Wrocki 27 października, 15:00
LZS Świedziebnia 11-1 Victoria Czernikowo 27 października, 14:00
LZS Steklin 1-1 Zryw Książki 27 października, 15:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-2 Cukrownik Mełno 27 października, 14:00

Kolejka 10 - 13-14 kwietnia

Ułani Grudziądz 1-1 Cukrownik Mełno 14 kwietnia, 18:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 7-3 Zryw Książki 13 kwietnia, 15:00
LZS Steklin 0-1 Victoria Czernikowo 14 kwietnia, 11:00
LZS Świedziebnia 7-0 Zryw Wrocki 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Zbiczno 0-6 Relaks Górzno 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 20-21 kwietnia

Ułani Grudziądz 1-1 LZS Zbiczno 21 kwietnia, 14:00
Relaks Górzno 2-2 LZS Świedziebnia 21 kwietnia, 14:00
Zryw Wrocki 1-1 LZS Steklin 21 kwietnia, 12:00
Victoria Czernikowo 0-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 21 kwietnia, 11:00
Zryw Książki 2-0 Cukrownik Mełno 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 27-28 kwietnia

Ułani Grudziądz 3-1 Zryw Książki 28 kwietnia, 18:00
Cukrownik Mełno 0-3 Victoria Czernikowo 28 kwietnia, 14:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 4-1 Zryw Wrocki 27 kwietnia, 16:00
LZS Steklin 2-2 Relaks Górzno 28 kwietnia, 11:00
LZS Świedziebnia 7-0 LZS Zbiczno 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 4-5 maja

LZS Świedziebnia 7-0 Ułani Grudziądz 4 maja, 12:00
LZS Zbiczno 4-1 LZS Steklin 4 maja, 17:00
Relaks Górzno 2-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 4 maja, 15:30
Zryw Wrocki 2-1 Cukrownik Mełno 5 maja, 12:00
Victoria Czernikowo 2-1 Zryw Książki 5 maja, 11:00

Kolejka 14 - 11-12 maja

Ułani Grudziądz 0-7 Victoria Czernikowo 12 maja, 14:00
Zryw Książki 2-2 Zryw Wrocki 11 maja, 15:00
Cukrownik Mełno 1-8 Relaks Górzno 12 maja, 15:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 4-0 LZS Zbiczno 11 maja, 17:00
LZS Steklin 1-5 LZS Świedziebnia 12 maja, 11:00

Kolejka 15 - 18-19 maja

LZS Steklin 0-1 Ułani Grudziądz 19 maja, 11:00
LZS Świedziebnia 11-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 18 maja, 16:00
LZS Zbiczno 1-1 Cukrownik Mełno 18 maja, 16:30
Relaks Górzno 8-1 Zryw Książki 18 maja, 15:30
Zryw Wrocki 1-2 Victoria Czernikowo 19 maja, 12:00

Kolejka 16 - 25-26 maja

Ułani Grudziądz 0-2 Zryw Wrocki 26 maja, 18:00
Victoria Czernikowo 2-2 Relaks Górzno 26 maja, 11:00
Zryw Książki 3-1 LZS Zbiczno 25 maja, 15:00
Cukrownik Mełno 1-6 LZS Świedziebnia 26 maja, 15:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 4-1 LZS Steklin 25 maja, 17:00

Kolejka 17 - 2 czerwca

Radzynianka Radzyń Chełmiński 6-3 Ułani Grudziądz 2 czerwca, 15:00
LZS Steklin 2-2 Cukrownik Mełno 2 czerwca, 15:00
LZS Świedziebnia 1-2 Zryw Książki 2 czerwca, 15:00
LZS Zbiczno 2-5 Victoria Czernikowo 2 czerwca, 15:00
Relaks Górzno 1-2 Zryw Wrocki 2 czerwca, 15:00

Kolejka 18 - 9 czerwca

Ułani Grudziądz 0-7 Relaks Górzno 9 czerwca, 17:00
Zryw Wrocki 3-0 LZS Zbiczno 9 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 0-1
Victoria Czernikowo 4-2 LZS Świedziebnia 9 czerwca, 15:00
Zryw Książki 5-1 LZS Steklin 9 czerwca, 15:00
Cukrownik Mełno 0-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 9 czerwca, 15:00

Klasa A 2012/2013 (Toruń)

Klasa B 2012/2013 (Toruń I)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas