[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Częstochowa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Myszków 28 72 23 3 2 92-16 14 0 0 62-8 9 3 2 30-8
2.  Skra II Częstochowa 28 63 20 3 5 100-26 13 1 0 62-10 7 2 5 38-16
3.  Gmina Kłomnice 28 59 18 5 5 64-26 11 1 2 43-11 7 4 3 21-15
4.  Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 28 54 16 6 6 77-37 8 5 1 35-16 8 1 5 42-21
5.  Sokół Olsztyn 28 51 15 6 7 48-33 10 4 0 25-9 5 2 7 23-24
6.  Olimpia Huta Stara 28 43 13 4 11 58-57 8 2 4 35-18 5 2 7 23-39
7.  Mała Panew Cynków 28 41 13 2 13 52-61 7 1 6 33-30 6 1 7 19-31
8.  Piast Przyrów 28 39 10 9 9 54-48 7 4 3 36-16 3 5 6 18-32
9.  Stradom Częstochowa 28 37 11 4 13 46-59 7 3 4 24-23 4 1 9 22-36
10.  Czarni Starcza 28 30 9 3 16 54-62 7 1 6 32-26 2 2 10 22-36 2 3 1 0 1 4-2
11.  Sparta Szczekociny 28 30 9 3 16 46-59 7 1 6 29-19 2 2 10 17-40 2 3 1 0 1 2-4
12.  Warta Zawada 28 24 6 6 16 38-75 5 4 5 18-25 1 2 11 20-50
13.  Salos Częstochowa 28 22 6 4 18 38-72 5 2 7 26-28 1 2 11 12-44
14.  Orły Kusięta 28 16 3 7 18 26-76 2 4 8 16-35 1 3 10 10-41 2 3 1 0 1 3-3
15.  Start Soborzyce 28 16 5 1 22 33-119 3 0 11 20-56 2 1 11 13-63 2 3 1 0 1 3-3
KS Częstochowa występuje pod nazwą Stradom Częstochowa.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 MKS Myszków    3-0 1-0 1-0 2-0 4-0 7-2 8-0 4-2 4-2 1-0 6-1 6-1 5-0 10-0 
 2 Skra II Częstochowa0-0     1-0 4-0 3-1 4-0 4-2 5-3 4-1 6-0 3-1 4-2 7-0 3-0 14-0 
 3 Gmina Kłomnice2-0 1-1     4-5 1-0 2-0 2-1 2-0 0-1 3-2 4-0 2-1 4-0 10-0 6-0 
 4 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)1-0 1-0 0-1     3-2 3-3 4-0 1-1 4-1 3-2 2-2 7-0 2-2 2-0 2-2 
 5 Sokół Olsztyn0-0 1-0 2-2 2-1     3-0 1-0 3-0 2-1 3-1 1-1 3-3 2-0 1-0 1-0 
 6 Olimpia Huta Stara1-2 2-3 0-1 0-4 1-1     8-1 2-2 1-0 2-1 4-0 3-1 6-2 2-0 3-0 
 7 Mała Panew Cynków0-4 0-1 1-2 2-2 2-1 1-3     1-3 5-1 2-1 4-2 4-2 3-1 5-3 3-4 
 8 Piast Przyrów0-1 0-0 2-2 3-1 3-2 5-0 0-1     1-1 6-2 0-1 8-1 3-2 2-2 3-0 
 9 Stradom Częstochowa1-4 3-2 1-3 2-1 2-0 3-5 0-1 2-2     1-1 1-0 3-2 1-0 1-1 3-1 
 10 Czarni Starcza1-6 1-6 2-0 3-4 0-2 0-1 0-3 2-1 6-1     3-0 2-2 3-0* 3-0 6-0 
 11 Sparta Szczekociny0-1 1-5 1-2 0-1 0-2 5-1 0-1 1-1 4-0 2-1     4-2 3-0 4-1 4-1 
 12 Warta Zawada0-3 1-0 0-0 0-5 3-4 1-1 2-1 0-0 1-3 0-2 4-2     2-1 1-1 3-2 
 13 Salos Częstochowa1-1 1-3 2-2 0-5 0-2 7-2 1-3 0-2 0-3* 1-0 7-2 1-2     1-0 4-1 
 14 Orły Kusięta0-4 1-5 1-3 0-6 2-2 1-2 1-1 4-0 0-4 3-3 1-3 1-0 0-0     1-2 
 15 Start Soborzyce1-4 0-12 1-3 0-7 2-4 0-5 1-2 1-3 4-3 0-4 5-3 2-1 2-3 1-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: Piast Przyrów.
 
Sparta Szczekociny 0-1 Mała Panew Cynków 18 sierpnia, 17:00
Orły Kusięta 1-0 Warta Zawada 18 sierpnia, 17:00
w Olsztynie
Salos Częstochowa 1-3 Skra II Częstochowa 17 sierpnia, 19:00
MKS Myszków 4-0 Olimpia Huta Stara 18 sierpnia, 17:00
Gmina Kłomnice 4-5 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 22 sierpnia, 17:00
Czarni Starcza 0-2 Sokół Olsztyn 18 sierpnia, 17:00
Stradom Częstochowa 3-1 Start Soborzyce 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa).
 
Mała Panew Cynków 3-4 Start Soborzyce 25 sierpnia, 17:00
Sokół Olsztyn 2-1 Stradom Częstochowa 25 sierpnia, 17:00
Piast Przyrów 6-2 Czarni Starcza 26 sierpnia, 17:00
Olimpia Huta Stara 0-1 Gmina Kłomnice 25 sierpnia, 17:00
Skra II Częstochowa 0-0 MKS Myszków 24 sierpnia, 19:00
Warta Zawada 2-1 Salos Częstochowa 25 sierpnia, 17:00
Sparta Szczekociny 4-1 Orły Kusięta 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Olimpia Huta Stara.
 
Orły Kusięta 1-1 Mała Panew Cynków 1 września, 17:00
Salos Częstochowa 7-2 Sparta Szczekociny 1 września, 17:00
MKS Myszków 6-1 Warta Zawada 1 września, 17:00
Gmina Kłomnice 1-1 Skra II Częstochowa 1 września, 17:00
Czarni Starcza 3-4 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1 września, 17:00
Stradom Częstochowa 2-2 Piast Przyrów 2 września, 11:00
Start Soborzyce 2-4 Sokół Olsztyn 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 5 września

Pauza: Skra II Częstochowa.
 
Mała Panew Cynków 2-1 Sokół Olsztyn 5 września, 17:00
Piast Przyrów 3-0 Start Soborzyce 5 września, 17:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 4-1 Stradom Częstochowa 5 września, 17:00
Olimpia Huta Stara 2-1 Czarni Starcza 5 września, 17:00
Warta Zawada 0-0 Gmina Kłomnice 5 września, 17:00
Sparta Szczekociny 0-1 MKS Myszków 5 września, 17:00
Orły Kusięta 0-0 Salos Częstochowa 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Pauza: Warta Zawada.
 
Salos Częstochowa 1-3 Mała Panew Cynków 8 września, 17:00
MKS Myszków 5-0 Orły Kusięta 8 września, 17:00
Gmina Kłomnice 4-0 Sparta Szczekociny 8 września, 17:00
Czarni Starcza 1-6 Skra II Częstochowa 8 września, 17:00
Stradom Częstochowa 3-5 Olimpia Huta Stara 9 września, 11:00
Start Soborzyce 0-7 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 8 września, 17:00
Sokół Olsztyn 3-0 Piast Przyrów 8 września, 17:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Pauza: Sparta Szczekociny.
 
Mała Panew Cynków 1-3 Piast Przyrów 15 września, 16:30
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-2 Sokół Olsztyn 15 września, 16:30
Olimpia Huta Stara 3-0 Start Soborzyce 15 września, 16:30
Skra II Częstochowa 4-1 Stradom Częstochowa 15 września, 16:30
Warta Zawada 0-2 Czarni Starcza 15 września, 16:30
Orły Kusięta 1-3 Gmina Kłomnice 15 września, 16:30
w Olsztynie
Salos Częstochowa 1-1 MKS Myszków 15 września, 16:30
w Myszkowie; Salos gospodarzem

Kolejka 7 - 22-23 września

Pauza: Orły Kusięta.
 
MKS Myszków 7-2 Mała Panew Cynków 22 września, 16:30
Gmina Kłomnice 4-0 Salos Częstochowa 22 września, 16:30
Czarni Starcza 3-0 Sparta Szczekociny 22 września, 16:30
Stradom Częstochowa 3-2 Warta Zawada 23 września, 11:00
Start Soborzyce 0-12 Skra II Częstochowa 22 września, 16:30
Sokół Olsztyn 3-0 Olimpia Huta Stara 22 września, 16:30
Piast Przyrów 3-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 23 września, 16:30

Kolejka 8 - 29-30 września

Pauza: Salos Częstochowa.
 
Mała Panew Cynków 2-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 29 września, 16:00
Olimpia Huta Stara 2-2 Piast Przyrów 29 września, 16:00
Skra II Częstochowa 3-1 Sokół Olsztyn 28 września, 19:30
Warta Zawada 3-2 Start Soborzyce 29 września, 16:00
Sparta Szczekociny 4-0 Stradom Częstochowa 29 września, 16:00
Orły Kusięta 3-3 Czarni Starcza 30 września, 13:00
w Olsztynie
MKS Myszków 1-0 Gmina Kłomnice 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Pauza: MKS Myszków.
 
Gmina Kłomnice 2-1 Mała Panew Cynków 6 października, 15:30
Czarni Starcza 3-0 Salos Częstochowa 6 października, 15:30
(wo)
na boisku 1-3 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Stradom Częstochowa 1-1 Orły Kusięta 7 października, 11:00
Start Soborzyce 5-3 Sparta Szczekociny 6 października, 15:30
Sokół Olsztyn 3-3 Warta Zawada 6 października, 15:30
Piast Przyrów 0-0 Skra II Częstochowa 6 października, 15:30
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-3 Olimpia Huta Stara 6 października, 15:30

Kolejka 10 - 13-14 października

Pauza: Gmina Kłomnice.
 
Mała Panew Cynków 1-3 Olimpia Huta Stara 13 października, 15:00
Skra II Częstochowa 4-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 13 października, 16:30
Warta Zawada 0-0 Piast Przyrów 13 października, 15:00
Sparta Szczekociny 0-2 Sokół Olsztyn 13 października, 15:00
Orły Kusięta 1-2 Start Soborzyce 14 października, 10:00
w Olsztynie
Salos Częstochowa 0-3 Stradom Częstochowa 13 października, 15:00
(wo)
na boisku 5-1 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
MKS Myszków 4-2 Czarni Starcza 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Pauza: Mała Panew Cynków.
 
Czarni Starcza 2-0 Gmina Kłomnice 20 października, 14:30
Stradom Częstochowa 1-4 MKS Myszków 21 października, 11:00
Start Soborzyce 2-3 Salos Częstochowa 20 października, 14:30
Sokół Olsztyn 1-0 Orły Kusięta 20 października, 14:30
Piast Przyrów 0-1 Sparta Szczekociny 20 października, 14:30
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 7-0 Warta Zawada 21 października, 14:30
Olimpia Huta Stara 2-3 Skra II Częstochowa 20 października, 14:30

Kolejka 12 - 27-28 października

Pauza: Czarni Starcza.
 
Warta Zawada 1-1 Olimpia Huta Stara 27 października, 14:00
Sparta Szczekociny 0-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 27 października, 15:00
Orły Kusięta 4-0 Piast Przyrów 27 października, 14:00
Salos Częstochowa 0-2 Sokół Olsztyn 27 października, 15:00
MKS Myszków 10-0 Start Soborzyce 27 października, 14:00
Gmina Kłomnice 0-1 Stradom Częstochowa 27 października, 14:00
Skra II Częstochowa 4-2 Mała Panew Cynków 31 października, 19:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Pauza: Stradom Częstochowa.
 
Czarni Starcza 0-3 Mała Panew Cynków 3 listopada, 13:30
Start Soborzyce 1-3 Gmina Kłomnice 3 listopada, 13:30
Sokół Olsztyn 0-0 MKS Myszków 3 listopada, 13:30
Piast Przyrów 3-2 Salos Częstochowa 3 listopada, 13:30
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-0 Orły Kusięta 4 listopada, 13:30
Olimpia Huta Stara 4-0 Sparta Szczekociny 3 listopada, 13:30
Skra II Częstochowa 4-2 Warta Zawada 3 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Pauza: Start Soborzyce.
 
Mała Panew Cynków 4-2 Warta Zawada 10 listopada, 13:00
Sparta Szczekociny 1-5 Skra II Częstochowa 10 listopada, 13:00
Orły Kusięta 1-2 Olimpia Huta Stara 10 listopada, 13:00
w Olsztynie
Salos Częstochowa 0-5 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 11 listopada, 11:00
MKS Myszków 8-0 Piast Przyrów 10 listopada, 13:00
Gmina Kłomnice 1-0 Sokół Olsztyn 10 listopada, 13:00
Czarni Starcza 6-1 Stradom Częstochowa 10 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Pauza: Sokół Olsztyn.
 
Stradom Częstochowa 0-1 Mała Panew Cynków 18 listopada, 11:00
Start Soborzyce 0-4 Czarni Starcza 18 listopada, 13:00
Piast Przyrów 2-2 Gmina Kłomnice 17 listopada, 13:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-0 MKS Myszków 18 listopada, 13:00
Olimpia Huta Stara 6-2 Salos Częstochowa 17 listopada, 14:00
Skra II Częstochowa 3-0 Orły Kusięta 17 listopada, 14:30
Warta Zawada 4-2 Sparta Szczekociny 18 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Pauza: Piast Przyrów.
 
Mała Panew Cynków 4-2 Sparta Szczekociny 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Zawada 1-1 Orły Kusięta 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skra II Częstochowa 7-0 Salos Częstochowa 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Huta Stara 1-2 MKS Myszków 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-1 Gmina Kłomnice 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Olsztyn 3-1 Czarni Starcza 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Soborzyce 4-3 Stradom Częstochowa 17 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

Pauza: Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa).
 
Start Soborzyce 1-2 Mała Panew Cynków 20 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Stradom Częstochowa 2-0 Sokół Olsztyn 21 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Starcza 2-1 Piast Przyrów 20 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Gmina Kłomnice 2-0 Olimpia Huta Stara 20 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MKS Myszków 3-0 Skra II Częstochowa 20 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Salos Częstochowa 1-2 Warta Zawada 20 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orły Kusięta 1-3 Sparta Szczekociny 20 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Pauza: Olimpia Huta Stara.
 
Mała Panew Cynków 5-3 Orły Kusięta 27 kwietnia, 17:30
Sparta Szczekociny 3-0 Salos Częstochowa 28 kwietnia, 17:30
Warta Zawada 0-3 MKS Myszków 27 kwietnia, 17:30
Skra II Częstochowa 1-0 Gmina Kłomnice 28 kwietnia, 17:30
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-2 Czarni Starcza 27 kwietnia, 17:30
Piast Przyrów 1-1 Stradom Częstochowa 28 kwietnia, 17:30
Sokół Olsztyn 1-0 Start Soborzyce 27 kwietnia, 17:30

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: Skra II Częstochowa.
 
Sokół Olsztyn 1-0 Mała Panew Cynków 1 maja, 17:30
Start Soborzyce 1-3 Piast Przyrów 1 maja, 17:30
Stradom Częstochowa 2-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1 maja, 11:00
Czarni Starcza 0-1 Olimpia Huta Stara 1 maja, 17:30
Gmina Kłomnice 2-1 Warta Zawada 1 maja, 17:30
MKS Myszków 1-0 Sparta Szczekociny 1 maja, 17:30
Salos Częstochowa 1-0 Orły Kusięta 1 maja, 17:30

Kolejka 20 - 4-5 maja

Pauza: Warta Zawada.
 
Mała Panew Cynków 3-1 Salos Częstochowa 4 maja, 17:30
Orły Kusięta 0-4 MKS Myszków 4 maja, 17:30
Sparta Szczekociny 1-2 Gmina Kłomnice 5 maja, 17:30
Skra II Częstochowa 6-0 Czarni Starcza 5 maja, 17:30
Olimpia Huta Stara 1-0 Stradom Częstochowa 5 maja, 17:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-2 Start Soborzyce 4 maja, 17:30
Piast Przyrów 3-2 Sokół Olsztyn 4 maja, 17:30

Kolejka 21 - 11-12 maja

Pauza: Sparta Szczekociny.
 
Piast Przyrów 0-1 Mała Panew Cynków 11 maja, 18:00
Sokół Olsztyn 2-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 11 maja, 18:00
Start Soborzyce 0-5 Olimpia Huta Stara 11 maja, 18:00
Stradom Częstochowa 3-2 Skra II Częstochowa 11 maja, 17:30
Czarni Starcza 2-2 Warta Zawada 11 maja, 18:00
Gmina Kłomnice 10-0 Orły Kusięta 11 maja, 18:00
MKS Myszków 6-1 Salos Częstochowa 11 maja, 18:00

Kolejka 22 - 15 maja

Pauza: Orły Kusięta.
 
Mała Panew Cynków 0-4 MKS Myszków 15 maja, 18:00
Salos Częstochowa 2-2 Gmina Kłomnice 15 maja, 18:00
Sparta Szczekociny 2-1 Czarni Starcza 15 maja, 18:00
Warta Zawada 1-3 Stradom Częstochowa 15 maja, 18:00
w Rzekach Wielkich
Skra II Częstochowa 14-0 Start Soborzyce 13 kwietnia, 19:00
Olimpia Huta Stara 1-1 Sokół Olsztyn 15 maja, 18:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 Piast Przyrów 15 maja, 18:00

Kolejka 23 - 18-19 maja

Pauza: Salos Częstochowa.
 
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 4-0 Mała Panew Cynków 18 maja, 17:00
Piast Przyrów 5-0 Olimpia Huta Stara 18 maja, 17:00
Sokół Olsztyn 1-0 Skra II Częstochowa 18 maja, 17:00
Start Soborzyce 2-1 Warta Zawada 18 maja, 17:00
Stradom Częstochowa 1-0 Sparta Szczekociny 19 maja, 11:00
Czarni Starcza 3-0 Orły Kusięta 18 maja, 17:00
Gmina Kłomnice 2-0 MKS Myszków 18 maja, 17:00

Kolejka 24 - 25-26 maja

Pauza: MKS Myszków.
 
Mała Panew Cynków 1-2 Gmina Kłomnice 25 maja, 17:00
Salos Częstochowa 1-0 Czarni Starcza 25 maja, 17:00
Orły Kusięta 0-4 Stradom Częstochowa 25 maja, 17:00
Sparta Szczekociny 4-1 Start Soborzyce 26 maja, 17:00
Warta Zawada 3-4 Sokół Olsztyn 25 maja, 17:00
w Rzekach Wielkich
Skra II Częstochowa 5-3 Piast Przyrów 25 maja, 17:00
Olimpia Huta Stara 0-4 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 25 maja, 17:00

Kolejka 25 - 1-2 czerwca

Pauza: Gmina Kłomnice.
 
Olimpia Huta Stara 8-1 Mała Panew Cynków 1 czerwca, 17:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-0 Skra II Częstochowa 31 maja, 20:00
na boisku Skry; Płomień Kuźnica Marianowa gospodarzem
Piast Przyrów 8-1 Warta Zawada 1 czerwca, 17:00
Sokół Olsztyn 1-1 Sparta Szczekociny 1 czerwca, 17:00
Start Soborzyce 1-2 Orły Kusięta 1 czerwca, 17:00
Stradom Częstochowa 1-0 Salos Częstochowa 2 czerwca, 11:00
Czarni Starcza 1-6 MKS Myszków 1 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 8-9 czerwca

Pauza: Mała Panew Cynków.
 
Gmina Kłomnice 3-2 Czarni Starcza 8 czerwca, 17:00
MKS Myszków 4-2 Stradom Częstochowa 8 czerwca, 17:00
Salos Częstochowa 4-1 Start Soborzyce 8 czerwca, 17:00
Orły Kusięta 2-2 Sokół Olsztyn 8 czerwca, 17:00
w Olsztynie; Orły gospodarzem
Sparta Szczekociny 1-1 Piast Przyrów 19 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Zawada 0-5 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 8 czerwca, 17:00
Skra II Częstochowa 4-0 Olimpia Huta Stara 9 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 12 czerwca

Pauza: Czarni Starcza.
 
Mała Panew Cynków 0-1 Skra II Częstochowa 17 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu meczu pucharowego Skry II
Olimpia Huta Stara 3-1 Warta Zawada 12 czerwca, 18:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-2 Sparta Szczekociny 12 czerwca, 18:00
Piast Przyrów 2-2 Orły Kusięta 12 czerwca, 18:00
Sokół Olsztyn 2-0 Salos Częstochowa 22 maja, 18:00
Start Soborzyce 1-4 MKS Myszków 12 czerwca, 18:00
Stradom Częstochowa 1-3 Gmina Kłomnice 12 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

Pauza: Stradom Częstochowa.
 
Mała Panew Cynków 2-1 Czarni Starcza 15 czerwca, 17:00
Gmina Kłomnice 6-0 Start Soborzyce 15 czerwca, 17:00
MKS Myszków 2-0 Sokół Olsztyn 15 czerwca, 17:00
Salos Częstochowa 0-2 Piast Przyrów 15 czerwca, 17:00
Orły Kusięta 0-6 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 16 czerwca, 17:00
Sparta Szczekociny 5-1 Olimpia Huta Stara 16 czerwca, 17:00
Warta Zawada 1-0 Skra II Częstochowa 15 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 22 czerwca

Pauza: Start Soborzyce.
 
Warta Zawada 2-1 Mała Panew Cynków 22 czerwca, 17:00
Skra II Częstochowa 3-1 Sparta Szczekociny 22 czerwca, 17:00
Olimpia Huta Stara 2-0 Orły Kusięta 22 czerwca, 17:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-2 Salos Częstochowa 22 czerwca, 17:00
Piast Przyrów 0-1 MKS Myszków 22 czerwca, 17:00
Sokół Olsztyn 2-2 Gmina Kłomnice 22 czerwca, 17:00
w Kłomnicach; Sokół gospodarzem
Stradom Częstochowa 1-1 Czarni Starcza 23 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 29 czerwca

Pauza: Sokół Olsztyn.
 
Mała Panew Cynków 5-1 Stradom Częstochowa 29 czerwca, 17:00
Czarni Starcza 6-0 Start Soborzyce 29 czerwca, 17:00
Gmina Kłomnice 2-0 Piast Przyrów 29 czerwca, 17:00
MKS Myszków 1-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 29 czerwca, 17:00
Salos Częstochowa 7-2 Olimpia Huta Stara 29 czerwca, 17:00
Orły Kusięta 1-5 Skra II Częstochowa 29 czerwca, 17:00
Sparta Szczekociny 4-2 Warta Zawada 29 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa Vigo 2012/2013 (Częstochowa)

Klasa A 2012/2013 (Częstochowa I)
Klasa A 2012/2013 (Lubliniec)

Klasa B 2012/2013 (Częstochowa I)
Klasa B 2012/2013 (Częstochowa II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas