[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gmina Braniewo 22 57 19 0 3 92-27 9 0 2 36-11 10 0 1 56-16
2.  Zalew Gmina Elbląg 22 49 16 1 5 89-35 9 1 1 57-18 7 0 4 32-17
3.  Zagłada Lisów 22 42 13 3 6 64-51 7 2 2 27-16 6 1 4 37-35
4.  Sokół Łęcze 22 40 12 4 6 64-53 7 1 3 36-26 5 3 3 28-27
5.  Magdalenka Markusy 22 34 10 4 8 51-42 3 4 4 24-23 7 0 4 27-19
6.  Orzeł Przezmark 22 31 10 1 11 63-71 5 0 6 33-40 5 1 5 30-31
7.  Relax Płoskinia 22 30 9 3 10 51-52 7 0 4 32-21 2 3 6 19-31 2 4 1 1 0 6-4
8.  Sparta Kwietniewo 22 30 9 3 10 51-58 7 2 2 35-23 2 1 8 16-35 2 1 0 1 1 4-6
9.  Granica Zagaje 22 27 8 3 11 62-65 5 2 4 33-22 3 1 7 29-43
10.  Pama Powodowo 22 25 8 1 13 40-52 5 1 5 22-18 3 0 8 18-34
11.  Pogrom Aniołowo 22 9 2 3 17 25-90 1 0 10 15-51 1 3 7 10-39
12.  Agat Jegłownik 22 8 2 2 18 35-91 1 1 9 19-49 1 1 9 16-42
Zalew Kamińsk wycofał się z rozgrywek po 3. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
Barkas II Tolkmicko wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Gmina Braniewo    0-2 7-1 2-5 3-0 5-1 4-0 3-1 3-1 4-0 4-0 1-0 
 2 Zalew Gmina Elbląg3-0     2-3 9-1 4-3 3-0 4-4 5-1 6-2 5-1 10-1 6-2 
 3 Zagłada Lisów1-6 0-3     0-0 5-1 1-1 2-0 3-0 6-1 4-1 3-2 2-1 
 4 Sokół Łęcze2-6 4-3 3-4     0-3* 5-2 4-1 4-3 6-1 3-0* 2-0 3-3 
 5 Magdalenka Markusy1-3 2-0 2-5 1-1     1-3 3-3 3-0 3-3 3-4 0-0 5-1 
 6 Orzeł Przezmark6-7 4-8 1-9 1-3 1-3     4-1 0-3* 4-0 4-3 4-2 4-1 
 7 Relax Płoskinia0-5 1-3 2-1 3-0 1-3 1-2     4-2 3-2 3-0* 8-1 6-2 
 8 Sparta Kwietniewo1-7 2-1 4-4 3-0* 3-2 1-4 2-2     3-1 4-1 5-0 7-1 
 9 Granica Zagaje0-1 2-4 9-2 4-4 1-4 4-1 1-3 3-0*     3-0* 3-3 3-0* 
 10 Pama Powodowo1-3 2-0 4-1 1-4 0-1 4-2 2-1 1-1 3-4     0-1 4-0 
 11 Pogrom Aniołowo0-10 0-5 1-5 1-2 0-1 2-9 4-2 3-4 3-5 0-3*     1-5 
 12 Agat Jegłownik1-8 0-3* 0-2 2-8 1-6 4-5 1-2 6-1 3-9 1-5 0-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Sparta Kwietniewo 3-1 Granica Zagaje 15 sierpnia, 14:00
Agat Jegłownik 0-0 Pogrom Aniołowo 15 sierpnia, 14:00
w Gronowie Elbląskim
Gmina Braniewo - Zalew Kamińsk 15 sierpnia, 17:00
w Bemowiźnie / goście nie przyjechali na mecz, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Zalew Gmina Elbląg 4-3 Magdalenka Markusy 15 sierpnia, 14:00
Sokół Łęcze 4-1 Relax Płoskinia 15 sierpnia, 16:00
Zagłada Lisów 1-1 Orzeł Przezmark 15 sierpnia, 14:00
Pama Powodowo - Barkas II Tolkmicko 15 sierpnia, 14:00
było 2-1, anulowany

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Granica Zagaje - Barkas II Tolkmicko 19 sierpnia, 14:00
było 1-3, anulowany
Orzeł Przezmark 4-3 Pama Powodowo 19 sierpnia, 14:00
Relax Płoskinia 2-1 Zagłada Lisów 19 sierpnia, 14:00
Magdalenka Markusy 1-1 Sokół Łęcze 19 sierpnia, 14:00
Zalew Kamińsk - Zalew Gmina Elbląg 19 sierpnia, 14:00
było 0-3, anulowany
Pogrom Aniołowo 0-10 Gmina Braniewo 19 sierpnia, 14:00
w Pasłęku
Sparta Kwietniewo 7-1 Agat Jegłownik 19 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Agat Jegłownik 3-9 Granica Zagaje 26 sierpnia, 14:00
w Gronowie Elbląskim
Gmina Braniewo 3-1 Sparta Kwietniewo 26 sierpnia, 14:00
w Bemowiźnie
Zalew Gmina Elbląg 10-1 Pogrom Aniołowo 29 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 14:00) odwołany
Sokół Łęcze - Zalew Kamińsk 25 sierpnia, 16:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Zagłada Lisów 5-1 Magdalenka Markusy 26 sierpnia, 14:00
Pama Powodowo 2-1 Relax Płoskinia 26 sierpnia, 14:00
Barkas II Tolkmicko - Orzeł Przezmark 26 sierpnia, 14:00
było 4-4, anulowany

Kolejka 4 - 1-2 września

Pauza: Zagłada Lisów.
 
Granica Zagaje 4-1 Orzeł Przezmark 2 września, 14:00
Relax Płoskinia - Barkas II Tolkmicko 2 września, 14:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Magdalenka Markusy 3-4 Pama Powodowo 2 września, 14:00
Pogrom Aniołowo 1-2 Sokół Łęcze 2 września, 15:00
w Pasłęku
Sparta Kwietniewo 2-1 Zalew Gmina Elbląg 2 września, 14:00
Agat Jegłownik 1-8 Gmina Braniewo 2 września, 14:00
w Gronowie Elbląskim

Kolejka 5 - 8-9 września

Pauza: Pama Powodowo, Magdalenka Markusy.
 
Gmina Braniewo 3-1 Granica Zagaje 9 września, 14:00
w Bemowiźnie
Zalew Gmina Elbląg 6-2 Agat Jegłownik 9 września, 14:00
Sokół Łęcze 4-3 Sparta Kwietniewo 8 września, 16:00
Orzeł Przezmark 4-1 Relax Płoskinia 9 września, 14:00
Pogrom Aniołowo 1-5 Zagłada Lisów 9 września, 15:00
w Pasłęku

Kolejka 6 - 15-16 września

Granica Zagaje 1-3 Relax Płoskinia 16 września, 14:00
Magdalenka Markusy 1-3 Orzeł Przezmark 16 września, 14:00
w Przezmarku; Magdalenka gospodarzem
Pogrom Aniołowo 0-3 Pama Powodowo 16 września, 17:00
(wo)
w Pasłęku / gospodarze zrezygnowali z gry
Sparta Kwietniewo 4-4 Zagłada Lisów 16 września, 14:00
Agat Jegłownik 2-8 Sokół Łęcze 16 września, 13:00
w Gronowie Elbląskim
Gmina Braniewo 0-2 Zalew Gmina Elbląg 16 września, 14:00
w Bemowiźnie

Kolejka 7 - 22-23 września

Pauza: Pogrom Aniołowo, Orzeł Przezmark.
 
Zalew Gmina Elbląg 6-2 Granica Zagaje 23 września, 14:00
Sokół Łęcze 2-6 Gmina Braniewo 22 września, 16:00
Zagłada Lisów 2-1 Agat Jegłownik 23 września, 14:00
Pama Powodowo 1-1 Sparta Kwietniewo 23 września, 14:00
Relax Płoskinia 1-3 Magdalenka Markusy 23 września, 14:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Pauza: Sparta Kwietniewo, Relax Płoskinia.
 
Granica Zagaje 1-4 Magdalenka Markusy 30 września, 14:00
Pogrom Aniołowo 2-9 Orzeł Przezmark 30 września, 15:00
w Pasłęku
Agat Jegłownik 1-5 Pama Powodowo 30 września, 13:00
w Gronowie Elbląskim
Gmina Braniewo 7-1 Zagłada Lisów 30 września, 14:00
w Bemowiźnie
Zalew Gmina Elbląg 9-1 Sokół Łęcze 30 września, 14:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Pauza: Agat Jegłownik, Magdalenka Markusy.
 
Sokół Łęcze 6-1 Granica Zagaje 6 października, 15:00
Zagłada Lisów 0-3 Zalew Gmina Elbląg 7 października, 14:00
Pama Powodowo 1-3 Gmina Braniewo 7 października, 14:00
Orzeł Przezmark 0-3 Sparta Kwietniewo 7 października, 14:00
(wo)
przerwany przy stanie 2-3 z powodu wbiegnięcia kibiców na boisko
Relax Płoskinia 8-1 Pogrom Aniołowo 7 października, 14:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Pauza: Gmina Braniewo, Granica Zagaje.
 
Pogrom Aniołowo 0-1 Magdalenka Markusy 14 października, 15:00
w Pasłęku
Sparta Kwietniewo 2-2 Relax Płoskinia 14 października, 14:00
Agat Jegłownik 4-5 Orzeł Przezmark 14 października, 13:00
w Gronowie Elbląskim
Zalew Gmina Elbląg 5-1 Pama Powodowo 14 października, 14:00
Sokół Łęcze 3-4 Zagłada Lisów 13 października, 14:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Pauza: Zalew Gmina Elbląg, Pogrom Aniołowo.
 
Zagłada Lisów 6-1 Granica Zagaje 21 października, 14:00
Pama Powodowo 1-4 Sokół Łęcze 21 października, 14:00
Orzeł Przezmark 6-7 Gmina Braniewo 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (21 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Relax Płoskinia 6-2 Agat Jegłownik 21 października, 14:00
Magdalenka Markusy 3-0 Sparta Kwietniewo 21 października, 14:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Pauza: Sokół Łęcze, Sparta Kwietniewo.
 
Granica Zagaje 3-3 Pogrom Aniołowo 28 października, 14:00
Agat Jegłownik 1-6 Magdalenka Markusy 28 października, 13:00
w Gronowie Elbląskim
Gmina Braniewo 4-0 Relax Płoskinia 28 października, 14:00
w Bemowiźnie
Zalew Gmina Elbląg 3-0 Orzeł Przezmark 28 października, 14:00
Zagłada Lisów 4-1 Pama Powodowo 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Pauza: Agat Jegłownik, Zagłada Lisów.
 
Pama Powodowo 3-4 Granica Zagaje 4 listopada, 13:00
Orzeł Przezmark 1-3 Sokół Łęcze 3 listopada, 13:00
Relax Płoskinia 1-3 Zalew Gmina Elbląg 4 listopada, 13:00
Magdalenka Markusy 1-3 Gmina Braniewo 4 listopada, 13:00
Pogrom Aniołowo 3-4 Sparta Kwietniewo 4 listopada, 13:00
w Pasłęku

Kolejka 14 - 30 marca

Pauza: Pama Powodowo, Gmina Braniewo.
 
Granica Zagaje 3-0 Sparta Kwietniewo 23 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie posiadali kart zdrowia
Pogrom Aniołowo 1-5 Agat Jegłownik 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Magdalenka Markusy 2-0 Zalew Gmina Elbląg 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Relax Płoskinia 3-0 Sokół Łęcze 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Przezmark 1-9 Zagłada Lisów 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Pauza: Granica Zagaje, Zalew Gmina Elbląg.
 
Pama Powodowo 4-2 Orzeł Przezmark 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zagłada Lisów 2-0 Relax Płoskinia 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Łęcze 0-3 Magdalenka Markusy 8 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gmina Braniewo 4-0 Pogrom Aniołowo 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Agat Jegłownik 6-1 Sparta Kwietniewo 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Gronowie Elbląskim

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Pauza: Sokół Łęcze, Orzeł Przezmark.
 
Granica Zagaje 3-0 Agat Jegłownik 29 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Sparta Kwietniewo 1-7 Gmina Braniewo 14 kwietnia, 14:00
Pogrom Aniołowo 0-5 Zalew Gmina Elbląg 14 kwietnia, 16:00
w Pasłęku / mecz pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Magdalenka Markusy 2-5 Zagłada Lisów 14 kwietnia, 14:00
Relax Płoskinia 3-0 Pama Powodowo 14 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 4-3

Kolejka 17 - 20-21 kwietnia

Pauza: Relax Płoskinia, Zagłada Lisów.
 
Orzeł Przezmark 4-0 Granica Zagaje 21 kwietnia, 14:00
Pama Powodowo 0-1 Magdalenka Markusy 21 kwietnia, 14:00
Sokół Łęcze 2-0 Pogrom Aniołowo 21 kwietnia, 14:00
Zalew Gmina Elbląg 5-1 Sparta Kwietniewo 20 kwietnia, 15:30
Gmina Braniewo 1-0 Agat Jegłownik 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Pauza: Pama Powodowo, Magdalenka Markusy.
 
Zagłada Lisów 3-2 Pogrom Aniołowo 28 kwietnia, 14:00
Granica Zagaje 0-1 Gmina Braniewo 28 kwietnia, 14:00
Agat Jegłownik 0-3 Zalew Gmina Elbląg 28 kwietnia, 14:00
(wo)
drużyna gospodarzy nie posiadała aktualnych kart zdrowia
Sparta Kwietniewo 3-0 Sokół Łęcze 28 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 3-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Relax Płoskinia 1-2 Orzeł Przezmark 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Relax Płoskinia 3-2 Granica Zagaje 5 maja, 14:00
Orzeł Przezmark 1-3 Magdalenka Markusy 5 maja, 14:00
Pama Powodowo 0-1 Pogrom Aniołowo 5 maja, 14:00
Zagłada Lisów 3-0 Sparta Kwietniewo 5 maja, 14:00
Sokół Łęcze 3-3 Agat Jegłownik 5 maja, 14:00
Zalew Gmina Elbląg 3-0 Gmina Braniewo 4 maja, 15:30
w Batorowie

Kolejka 20 - 11-12 maja

Pauza: Pogrom Aniołowo, Orzeł Przezmark.
 
Granica Zagaje 2-4 Zalew Gmina Elbląg 12 maja, 14:00
Gmina Braniewo 2-5 Sokół Łęcze 12 maja, 14:00
Agat Jegłownik 0-2 Zagłada Lisów 12 maja, 14:00
w Gronowie Elbląskim
Sparta Kwietniewo 4-1 Pama Powodowo 12 maja, 14:00
Magdalenka Markusy 3-3 Relax Płoskinia 12 maja, 14:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Pauza: Sparta Kwietniewo, Relax Płoskinia.
 
Magdalenka Markusy 3-3 Granica Zagaje 19 maja, 14:00
Orzeł Przezmark 4-2 Pogrom Aniołowo 19 maja, 14:00
Pama Powodowo 4-0 Agat Jegłownik 19 maja, 14:00
w Pasłęku
Zagłada Lisów 1-6 Gmina Braniewo 19 maja, 14:00
Sokół Łęcze 4-3 Zalew Gmina Elbląg 19 maja, 14:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyœść gośœci; w póŸźniejszym terminie przywrócono wynik z boiska

Kolejka 22 - 25-26 maja

Pauza: Agat Jegłownik, Magdalenka Markusy.
 
Granica Zagaje 4-4 Sokół Łęcze 26 maja, 14:00
Zalew Gmina Elbląg 2-3 Zagłada Lisów 25 maja, 15:30
Gmina Braniewo 4-0 Pama Powodowo 23 czerwca, 14:00
Sparta Kwietniewo 1-4 Orzeł Przezmark 26 maja, 14:00
Pogrom Aniołowo 4-2 Relax Płoskinia 26 maja, 14:00
w Pasłęku

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Pauza: Granica Zagaje, Gmina Braniewo.
 
Magdalenka Markusy 0-0 Pogrom Aniołowo 2 czerwca, 14:00
Relax Płoskinia 4-2 Sparta Kwietniewo 2 czerwca, 14:00
Orzeł Przezmark 4-1 Agat Jegłownik 2 czerwca, 14:00
Pama Powodowo 2-0 Zalew Gmina Elbląg 2 czerwca, 14:00
Zagłada Lisów 0-0 Sokół Łęcze 2 czerwca, 14:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Pauza: Zalew Gmina Elbląg, Pogrom Aniołowo.
 
Granica Zagaje 9-2 Zagłada Lisów 9 czerwca, 14:00
Sokół Łęcze 3-0 Pama Powodowo 9 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gmina Braniewo 5-1 Orzeł Przezmark 9 czerwca, 14:00
Agat Jegłownik 1-2 Relax Płoskinia 9 czerwca, 14:00
w Gronowie Elbląskim
Sparta Kwietniewo 3-2 Magdalenka Markusy 9 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 16 czerwca

Pauza: Sparta Kwietniewo, Sokół Łęcze.
 
Pogrom Aniołowo 3-5 Granica Zagaje 16 czerwca, 14:00
Magdalenka Markusy 5-1 Agat Jegłownik 16 czerwca, 14:00
Relax Płoskinia 0-5 Gmina Braniewo 16 czerwca, 14:00
Orzeł Przezmark 4-8 Zalew Gmina Elbląg 16 czerwca, 14:00
Pama Powodowo 4-1 Zagłada Lisów 16 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 30 czerwca

Pauza: Agat Jegłownik, Zagłada Lisów.
 
Granica Zagaje 3-0 Pama Powodowo 30 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Łęcze 5-2 Orzeł Przezmark 30 czerwca, 16:00
Zalew Gmina Elbląg 4-4 Relax Płoskinia 30 czerwca, 16:00
Gmina Braniewo 3-0 Magdalenka Markusy 30 czerwca, 16:00
Sparta Kwietniewo 5-0 Pogrom Aniołowo 30 czerwca, 16:00

Klasa A 2012/2013 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2012/2013 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2012/2013 (warmińsko-mazurska III)
Klasa A 2012/2013 (warmińsko-mazurska IV)

Klasa B 2012/2013 (warmińsko-mazurska I)
Klasa B 2012/2013 (warmińsko-mazurska III)
Klasa B 2012/2013 (warmińsko-mazurska IV)
Klasa B 2012/2013 (warmińsko-mazurska V)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas