[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Katowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Śląsk Świętochłowice 20 45 14 3 3 46-19 7 2 1 25-9 7 1 2 21-10
2.  Strażak Mikołów 20 42 13 3 4 45-28 7 0 3 26-17 6 3 1 19-11
3.  Sparta Katowice 20 39 12 3 5 53-28 4 2 4 27-15 8 1 1 26-13
4.  Urania II Ruda Śląska 20 31 10 1 9 31-41 9 0 1 18-6 1 1 8 13-35
5.  Górnik II Wesoła (Mysłowice) 20 29 9 2 9 35-30 5 2 3 19-8 4 0 6 16-22
6.  MK Górnik Katowice 20 28 9 1 10 24-26 7 1 2 15-8 2 0 8 9-18
7.  Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 20 26 8 2 10 39-45 6 0 4 23-20 2 2 6 16-25
8.  Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 20 25 8 1 11 38-42 6 0 4 24-17 2 1 7 14-25
9.  Hetman 22 Katowice 20 20 6 2 12 27-48 5 1 4 20-26 1 1 8 7-22
10.  AKS II Mikołów 20 19 6 1 13 27-41 5 1 4 19-17 1 0 9 8-24
11.  Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 20 15 4 3 13 21-38 3 2 5 13-14 1 1 8 8-24
Lechia 06 Mysłowice wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Śląsk Świętochłowice    3-0 0-1 4-1 2-1 2-1 4-0 2-2 3-0 4-2 1-1 
 2 Strażak Mikołów0-3     2-3 4-1 5-1 1-0 1-5 3-0* 4-3 3-1 3-0 
 3 Sparta Katowice1-2 1-1     1-2 1-2 3-1 3-3 1-4 5-0 3-0 8-0 
 4 Urania II Ruda Śląska5-2 0-1 3-2     2-0 1-0 1-0 3-1 1-0 1-0 1-0 
 5 Górnik II Wesoła (Mysłowice)0-1 0-1 1-1 4-2     1-0 1-1 6-0 3-0 0-1 3-1 
 6 MK Górnik Katowice0-1 2-2 0-3 1-0 2-0     4-1 2-1 1-0 2-0 1-0 
 7 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska)1-5 2-4 2-3 6-1 1-5 3-0     2-1 2-0 2-1 2-0 
 8 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)0-2 0-1 3-4 4-2 1-3 4-1 5-2     1-0 4-2 2-0 
 9 Hetman 22 Katowice2-1 2-7 2-4 2-2 3-2 0-3 1-4 3-0*     2-1 3-2 
 10 AKS II Mikołów0-3 0-1 0-3 5-1 5-1 2-1 3-0 2-1 2-2     0-4 
 11 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie1-1 1-1 0-2 4-1 0-1 1-2 2-0 1-4 0-2 3-0     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie.
 
AKS II Mikołów 0-1 Strażak Mikołów 26 sierpnia, 11:00
Sparta Katowice 5-0 Hetman 22 Katowice 25 sierpnia, 16:00
na Boisku Piłkarskim Rapid
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 1-5 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 26 sierpnia, 11:00
Śląsk Świętochłowice 2-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 25 sierpnia, 17:00
MK Górnik Katowice 1-0 Urania II Ruda Śląska 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Strażak Mikołów.
 
Urania II Ruda Śląska 1-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 2 września, 11:00
na stadionie Pogoni Nowy Bytom
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 4-1 MK Górnik Katowice 1 września, 16:30
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 0-1 Śląsk Świętochłowice 2 września, 11:00
Hetman 22 Katowice 1-4 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 1 września, 17:00
AKS II Mikołów 0-3 Sparta Katowice 2 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Urania II Ruda Śląska.
 
Sparta Katowice 1-1 Strażak Mikołów 8 września, 16:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 2-1 AKS II Mikołów 8 września, 15:00
Śląsk Świętochłowice 3-0 Hetman 22 Katowice 8 września, 17:00
MK Górnik Katowice 2-0 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 8 września, 11:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-4 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 9 września, 12:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Naprzód Lipiny (Świętochłowice).
 
Strażak Mikołów 4-1 Urania II Ruda Śląska 15 września, 16:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 3-1 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 16 września, 11:00
Hetman 22 Katowice 0-3 MK Górnik Katowice 15 września, 17:00
AKS II Mikołów 0-3 Śląsk Świętochłowice 16 września, 11:00
Sparta Katowice 3-3 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 15 września, 14:30

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: Górnik II Wesoła (Mysłowice).
 
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 2-4 Strażak Mikołów 22 września, 15:00
Śląsk Świętochłowice 0-1 Sparta Katowice 22 września, 16:00
MK Górnik Katowice 2-0 AKS II Mikołów 22 września, 11:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 0-2 Hetman 22 Katowice 23 września, 11:00
Urania II Ruda Śląska 3-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 23 września, 13:00
na stadionie Pogoni Nowy Bytom

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Hetman 22 Katowice.
 
Strażak Mikołów 3-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 29 września, 11:00
(wo)
przerwany w 42. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 4-2 Urania II Ruda Śląska 30 września, 11:00
AKS II Mikołów 0-4 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 30 września, 11:00
Sparta Katowice 3-1 MK Górnik Katowice 29 września, 13:30
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 1-5 Śląsk Świętochłowice 29 września, 15:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: AKS II Mikołów.
 
Śląsk Świętochłowice 3-0 Strażak Mikołów 6 października, 15:30
MK Górnik Katowice 4-1 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 6 października, 11:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 0-2 Sparta Katowice 7 października, 11:00
Urania II Ruda Śląska 1-0 Hetman 22 Katowice 7 października, 11:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-3 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 6 października, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: Sparta Katowice.
 
Strażak Mikołów 5-1 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 13 października, 15:00
Hetman 22 Katowice 3-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 13 października, 16:00
(wo)
na boisku 1-4 / przekoczenie limitu zmian w drużynie gości
AKS II Mikołów 5-1 Urania II Ruda Śląska 14 października, 11:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 2-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 13 października, 15:00
Śląsk Świętochłowice 2-1 MK Górnik Katowice 13 października, 15:30

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska).
 
MK Górnik Katowice 2-2 Strażak Mikołów 20 października, 11:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-1 Śląsk Świętochłowice 21 października, 11:00
Urania II Ruda Śląska 3-2 Sparta Katowice 21 października, 11:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 4-2 AKS II Mikołów 20 października, 16:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 3-0 Hetman 22 Katowice 21 października, 11:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Śląsk Świętochłowice.
 
Strażak Mikołów 4-3 Hetman 22 Katowice 27 października, 14:00
AKS II Mikołów 5-1 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Katowice 1-4 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 10 listopada, 11:30
na stadionie Hetmana / w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 6-1 Urania II Ruda Śląska 27 października, 15:00
MK Górnik Katowice 1-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 27 października, 11:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: MK Górnik Katowice.
 
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-1 Strażak Mikołów 4 listopada, 11:00
Urania II Ruda Śląska 5-2 Śląsk Świętochłowice 4 listopada, 11:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 5-2 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 3 listopada, 14:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 1-1 Sparta Katowice 4 listopada, 11:00
Hetman 22 Katowice 2-1 AKS II Mikołów 3 listopada, 15:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Pauza: Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie.
 
Strażak Mikołów 3-1 AKS II Mikołów 30 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman 22 Katowice 2-4 Sparta Katowice 30 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 1-1 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 30 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-2 Śląsk Świętochłowice 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Urania II Ruda Śląska 1-0 MK Górnik Katowice 30 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pauza: Strażak Mikołów.
 
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 4-1 Urania II Ruda Śląska 14 kwietnia, 11:30
MK Górnik Katowice 2-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 13 kwietnia, 11:00
Śląsk Świętochłowice 2-1 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 2-0 Hetman 22 Katowice 13 kwietnia, 15:00
Sparta Katowice 3-0 AKS II Mikołów 13 kwietnia, 12:30
na Boisku Piłkarskim Rapid

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Pauza: Urania II Ruda Śląska.
 
Strażak Mikołów 2-3 Sparta Katowice 20 kwietnia, 16:00
AKS II Mikołów 3-0 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 21 kwietnia, 11:00
Hetman 22 Katowice 2-1 Śląsk Świętochłowice 20 kwietnia, 16:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 1-0 MK Górnik Katowice 21 kwietnia, 11:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 2-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: Naprzód Lipiny (Świętochłowice).
 
Urania II Ruda Śląska 0-1 Strażak Mikołów 28 kwietnia, 11:00
na stadionie Pogoni Nowy Bytom
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 0-1 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 28 kwietnia, 11:30
MK Górnik Katowice 1-0 Hetman 22 Katowice 27 kwietnia, 11:00
Śląsk Świętochłowice 4-2 AKS II Mikołów 27 kwietnia, 16:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 2-3 Sparta Katowice 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: Górnik II Wesoła (Mysłowice).
 
Strażak Mikołów 1-5 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 4 maja, 16:00
Sparta Katowice 1-2 Śląsk Świętochłowice 4 maja, 14:30
na Boisku Piłkarskim Rapid
AKS II Mikołów 2-1 MK Górnik Katowice 5 maja, 11:00
Hetman 22 Katowice 3-2 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 4 maja, 17:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 4-2 Urania II Ruda Śląska 4 maja, 16:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: Hetman 22 Katowice.
 
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-1 Strażak Mikołów 11 maja, 16:00
Urania II Ruda Śląska 2-0 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 12 maja, 11:00
na stadionie Pogoni Nowy Bytom
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 3-0 AKS II Mikołów 12 maja, 11:30
MK Górnik Katowice 0-3 Sparta Katowice 11 maja, 11:00
Śląsk Świętochłowice 4-0 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 11 maja, 17:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: AKS II Mikołów.
 
Strażak Mikołów 0-3 Śląsk Świętochłowice 18 maja, 16:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 3-0 MK Górnik Katowice 18 maja, 15:00
Sparta Katowice 8-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 18 maja, 16:00
na Boisku Piłkarskim Rapid
Hetman 22 Katowice 2-2 Urania II Ruda Śląska 18 maja, 17:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 6-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 19 maja, 15:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: Sparta Katowice.
 
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 0-1 Strażak Mikołów 26 maja, 11:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-0 Hetman 22 Katowice 25 maja, 16:00
Urania II Ruda Śląska 1-0 AKS II Mikołów 26 maja, 11:00
na stadionie Pogoni Nowy Bytom
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 2-0 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 26 maja, 11:30
MK Górnik Katowice 0-1 Śląsk Świętochłowice 25 maja, 11:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska).
 
Strażak Mikołów 1-0 MK Górnik Katowice 1 czerwca, 16:00
Śląsk Świętochłowice 1-1 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1 czerwca, 17:00
Sparta Katowice 1-2 Urania II Ruda Śląska 1 czerwca, 14:30
na Boisku Piłkarskim Rapid
AKS II Mikołów 2-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1 czerwca, 15:00
Hetman 22 Katowice 3-2 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 1 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 9 czerwca

Pauza: Śląsk Świętochłowice.
 
Hetman 22 Katowice 2-7 Strażak Mikołów 9 czerwca, 11:00
Górnik II Wesoła (Mysłowice) 0-1 AKS II Mikołów 9 czerwca, 11:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 3-4 Sparta Katowice 8 czerwca, 16:00
Urania II Ruda Śląska 1-0 Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 8 czerwca, 14:00
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 1-2 MK Górnik Katowice 9 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 16 czerwca

Pauza: MK Górnik Katowice.
 
Strażak Mikołów 3-0 Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie 16 czerwca, 11:00
Śląsk Świętochłowice 4-1 Urania II Ruda Śląska 16 czerwca, 11:00
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 2-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 16 czerwca, 11:00
Sparta Katowice 1-2 Górnik II Wesoła (Mysłowice) 16 czerwca, 11:00
AKS II Mikołów 2-2 Hetman 22 Katowice 16 czerwca, 11:00

Liga okręgowa 2012/2013 (Katowice I)

Klasa A 2012/2013 (Tychy)

Klasa B 2012/2013 (Katowice)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas