[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Konin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Mąkolno 30 75 24 3 3 118-18 14 0 1 63-8 10 3 2 55-10
2.  Wilki Wilczyn 30 69 22 3 5 107-36 12 0 3 59-19 10 3 2 48-17
3.  Sparta Orzechowo 30 64 19 7 4 86-36 12 2 1 56-15 7 5 3 30-21 2 4 1 1 0 5-4
4.  Orzeł Grzegorzew 30 64 20 4 6 125-50 10 3 2 65-21 10 1 4 60-29 2 1 0 1 1 4-5
5.  Orzeł Kawęczyn 30 47 14 5 11 70-74 8 4 3 39-31 6 1 8 31-43 4 12 4 0 0 15-6
6.  GKS Lisewo 30 47 13 8 9 81-55 5 7 3 39-21 8 1 6 42-34 4 4 1 1 2 9-11
7.  GKS Osiek Wielki 30 47 14 5 11 50-52 11 1 3 37-23 3 4 8 13-29 4 1 0 1 3 4-11
8.  Grom Malanów 30 46 14 4 12 62-67 10 1 4 39-24 4 3 8 23-43
9.  Strażak Licheń Stary 30 42 12 6 12 63-53 5 4 6 30-26 7 2 6 33-27
10.  Sokół II Budzisław 30 40 12 4 14 56-64 8 3 4 38-26 4 1 10 18-38
11.  Czarni Ostrowite (k. Konina) 30 36 11 3 16 52-75 5 2 8 26-40 6 1 8 26-35
12.  Teleszyna Przykona 30 30 8 6 16 67-111 6 1 8 40-55 2 5 8 27-56
13.  Orlik Miłosław 30 25 6 7 17 46-84 4 3 8 25-35 2 4 9 21-49
14.  Warta Kramsk 30 18 5 3 22 46-140 3 1 11 28-61 2 2 11 18-79
15.  Nałęcz Babiak 30 17 4 5 21 39-89 2 4 9 20-41 2 1 12 19-48
16.  ZKS II Zagórów 30 15 4 3 23 33-97 2 2 11 14-37 2 1 12 19-60
ZKS II Zagórów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni Mąkolno    4-0 1-2 3-1 1-0 3-1 5-0 10-1 2-0 2-1 4-0 4-0 7-2 9-0 5-0 3-0* 
 2 Wilki Wilczyn1-4     0-2 5-0 8-1 1-3 5-0 3-0 1-0 4-0 3-1 9-0 3-1 4-2 3-2 9-3 
 3 Sparta Orzechowo2-2 0-2     3-2 7-1 5-1 4-0 7-1 4-0 4-1 3-1 2-2 2-1 7-1 3-0 3-0* 
 4 Orzeł Grzegorzew1-1 1-3 2-2     5-3 0-3 2-0 3-3 2-1 4-0 4-1 8-0* 8-0 12-1 7-2 6-1 
 5 Orzeł Kawęczyn0-4 1-1 4-2 2-4     5-3 1-0 2-2 4-4 4-1 1-4 3-2 2-2 5-1 2-1 3-0* 
 6 GKS Lisewo1-1 0-1 4-0 2-4 1-4     0-0 1-1 1-1 1-0 2-2 1-1 5-1 13-1 2-2 5-2 
 7 GKS Osiek Wielki2-0 2-1 4-1 0-5 2-5 2-5     2-0 2-1 4-0 2-1 2-2 4-0 3-0 3-2 3-0* 
 8 Grom Malanów0-5 1-2 0-1 3-2 1-0 5-1 2-1     3-2 3-2 1-3 6-1 1-1 6-2 3-0 4-1 
 9 Strażak Licheń Stary1-0 1-5 1-1 1-2 1-0 1-2 1-2 1-2     4-0 5-1 5-5 4-0 1-1 1-3 2-2 
 10 Sokół II Budzisław0-3 1-5 1-1 3-4 2-0 2-2 1-0 3-1 2-4     3-0 4-1 3-3 4-0 2-0 7-2 
 11 Czarni Ostrowite (k. Konina)0-5 2-2 0-6 1-8 3-4 3-2 1-2 1-0 1-3 0-1     3-1 1-3 2-2 5-1 3-0* 
 12 Teleszyna Przykona1-7 1-8 1-1 4-6 4-2 0-7 3-2 5-4 2-5 2-4 2-3     5-1 6-1 1-4 3-0* 
 13 Orlik Miłosław1-8 0-6 0-1 1-1 2-3 1-3 1-1 3-0 1-2 1-0 2-1 3-3     2-3 5-0 2-3 
 14 Warta Kramsk0-3 2-8 2-5 1-12 3-3 4-3 0-2 1-3 1-3 2-4 0-3* 2-4 3-2     3-1 4-5 
 15 Nałęcz Babiak0-7 1-1 0-4 0-6 2-3 2-3 1-1 1-2 1-4 1-1 2-3 0-5 1-1 5-0     3-0* 
 16 ZKS II Zagórów0-5 0-3* 1-1 0-3* 1-2 0-3* 2-2 0-3* 0-3* 2-3 1-2 4-0 0-3* 0-3* 3-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Warta Kramsk 2-8 Wilki Wilczyn 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Mąkolno 4-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Grzegorzew 0-3 GKS Lisewo 15 sierpnia, 15:00
Sparta Orzechowo 2-2 Teleszyna Przykona 15 sierpnia, 17:00
GKS Osiek Wielki 3-2 Nałęcz Babiak 15 sierpnia, 17:00
Sokół II Budzisław 7-2 ZKS II Zagórów 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Kawęczyn 2-2 Orlik Miłosław 15 sierpnia, 17:00
Grom Malanów 3-2 Strażak Licheń Stary 15 sierpnia, 13:00
w Grąbkowie

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Wilki Wilczyn 3-1 Orlik Miłosław 18 sierpnia, 17:00
ZKS II Zagórów 1-2 Orzeł Kawęczyn 19 sierpnia, 11:00
Nałęcz Babiak 1-1 Sokół II Budzisław 18 sierpnia, 17:00
Grom Malanów 2-1 GKS Osiek Wielki 19 sierpnia, 14:00
Teleszyna Przykona 2-5 Strażak Licheń Stary 18 sierpnia, 17:00
GKS Lisewo 4-0 Sparta Orzechowo 19 sierpnia, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-8 Orzeł Grzegorzew 19 sierpnia, 17:00
Warta Kramsk 0-3 Błękitni Mąkolno 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Błękitni Mąkolno 4-0 Wilki Wilczyn 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Grzegorzew 12-1 Warta Kramsk 26 sierpnia, 17:00
Sparta Orzechowo 3-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 25 sierpnia, 17:00
Strażak Licheń Stary 1-2 GKS Lisewo 26 sierpnia, 17:00
GKS Osiek Wielki 2-2 Teleszyna Przykona 25 sierpnia, 17:00
Sokół II Budzisław 3-1 Grom Malanów 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Kawęczyn 2-1 Nałęcz Babiak 26 sierpnia, 17:00
Orlik Miłosław 2-3 ZKS II Zagórów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Wilki Wilczyn 9-3 ZKS II Zagórów 29 sierpnia, 17:30
Nałęcz Babiak 1-1 Orlik Miłosław 30 sierpnia, 17:30
Grom Malanów 1-0 Orzeł Kawęczyn 29 sierpnia, 17:30
Teleszyna Przykona 2-4 Sokół II Budzisław 29 sierpnia, 17:30
GKS Lisewo 0-0 GKS Osiek Wielki 29 sierpnia, 17:30
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-3 Strażak Licheń Stary 29 sierpnia, 17:30
Warta Kramsk 2-5 Sparta Orzechowo 29 sierpnia, 17:30
Błękitni Mąkolno 3-1 Orzeł Grzegorzew 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 1-2 września

Orzeł Grzegorzew 1-3 Wilki Wilczyn 2 września, 17:00
Sparta Orzechowo 2-2 Błękitni Mąkolno 1 września, 17:00
Strażak Licheń Stary 1-1 Warta Kramsk 2 września, 17:00
GKS Osiek Wielki 2-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 2 września, 14:00
Sokół II Budzisław 2-2 GKS Lisewo 2 września, 17:00
Orzeł Kawęczyn 3-2 Teleszyna Przykona 2 września, 11:00
Orlik Miłosław 3-0 Grom Malanów 2 września, 17:00
ZKS II Zagórów 3-1 Nałęcz Babiak 2 września, 11:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Wilki Wilczyn 3-2 Nałęcz Babiak 8 września, 17:00
Grom Malanów 4-1 ZKS II Zagórów 9 września, 14:00
Teleszyna Przykona 5-1 Orlik Miłosław 8 września, 17:00
GKS Lisewo 1-4 Orzeł Kawęczyn 9 września, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-1 Sokół II Budzisław 9 września, 17:00
Warta Kramsk 0-2 GKS Osiek Wielki 8 września, 15:00
Błękitni Mąkolno 2-0 Strażak Licheń Stary 9 września, 17:00
Orzeł Grzegorzew 2-2 Sparta Orzechowo 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Sparta Orzechowo 0-2 Wilki Wilczyn 15 września, 17:00
Strażak Licheń Stary 1-2 Orzeł Grzegorzew 16 września, 17:00
GKS Osiek Wielki 2-0 Błękitni Mąkolno 16 września, 17:00
Sokół II Budzisław 4-0 Warta Kramsk 16 września, 17:00
Orzeł Kawęczyn 1-4 Czarni Ostrowite (k. Konina) 16 września, 17:00
Orlik Miłosław 1-3 GKS Lisewo 16 września, 17:00
ZKS II Zagórów 4-0 Teleszyna Przykona 16 września, 11:00
Nałęcz Babiak 1-2 Grom Malanów 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Wilki Wilczyn 3-0 Grom Malanów 22 września, 16:00
Teleszyna Przykona 1-4 Nałęcz Babiak 22 września, 16:00
GKS Lisewo 5-2 ZKS II Zagórów 23 września, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-3 Orlik Miłosław 23 września, 16:00
Warta Kramsk 3-3 Orzeł Kawęczyn 24 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (22 września, 16:00) odwołany
Błękitni Mąkolno 2-1 Sokół II Budzisław 23 września, 16:00
Orzeł Grzegorzew 2-0 GKS Osiek Wielki 23 września, 16:00
Sparta Orzechowo 4-0 Strażak Licheń Stary 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Strażak Licheń Stary 1-5 Wilki Wilczyn 30 września, 16:00
GKS Osiek Wielki 4-1 Sparta Orzechowo 30 września, 13:00
Sokół II Budzisław 3-4 Orzeł Grzegorzew 30 września, 16:00
Orzeł Kawęczyn 0-4 Błękitni Mąkolno 30 września, 16:00
Orlik Miłosław 2-3 Warta Kramsk 30 września, 16:00
ZKS II Zagórów 1-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 30 września, 11:00
Nałęcz Babiak 2-3 GKS Lisewo 29 września, 16:00
Grom Malanów 6-1 Teleszyna Przykona 30 września, 13:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Wilki Wilczyn 9-0 Teleszyna Przykona 6 października, 16:00
GKS Lisewo 1-1 Grom Malanów 7 października, 13:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 5-1 Nałęcz Babiak 7 października, 16:00
Warta Kramsk 4-5 ZKS II Zagórów 6 października, 16:00
Błękitni Mąkolno 7-2 Orlik Miłosław 7 października, 16:00
Orzeł Grzegorzew 5-3 Orzeł Kawęczyn 7 października, 16:00
Sparta Orzechowo 4-1 Sokół II Budzisław 6 października, 16:00
Strażak Licheń Stary 1-2 GKS Osiek Wielki 7 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

GKS Osiek Wielki 2-1 Wilki Wilczyn 14 października, 16:00
Sokół II Budzisław 2-4 Strażak Licheń Stary 14 października, 16:00
Orzeł Kawęczyn 4-2 Sparta Orzechowo 14 października, 16:00
Orlik Miłosław 1-1 Orzeł Grzegorzew 14 października, 16:00
ZKS II Zagórów 0-5 Błękitni Mąkolno 14 października, 11:00
Nałęcz Babiak 5-0 Warta Kramsk 13 października, 16:00
Grom Malanów 1-3 Czarni Ostrowite (k. Konina) 14 października, 13:00
Teleszyna Przykona 0-7 GKS Lisewo 13 października, 16:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Wilki Wilczyn 1-3 GKS Lisewo 20 października, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-1 Teleszyna Przykona 21 października, 16:00
Warta Kramsk 1-3 Grom Malanów 20 października, 15:00
Błękitni Mąkolno 5-0 Nałęcz Babiak 21 października, 16:00
Orzeł Grzegorzew 6-1 ZKS II Zagórów 21 października, 16:00
Sparta Orzechowo 2-1 Orlik Miłosław 20 października, 16:00
Strażak Licheń Stary 1-0 Orzeł Kawęczyn 21 października, 16:00
GKS Osiek Wielki 4-0 Sokół II Budzisław 21 października, 16:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Sokół II Budzisław 1-5 Wilki Wilczyn 28 października, 14:00
Orzeł Kawęczyn 1-0 GKS Osiek Wielki 28 października, 14:00
Orlik Miłosław 1-2 Strażak Licheń Stary 28 października, 14:00
ZKS II Zagórów 1-1 Sparta Orzechowo 28 października, 11:00
Nałęcz Babiak 0-6 Orzeł Grzegorzew 27 października, 15:00
Grom Malanów 0-5 Błękitni Mąkolno 28 października, 14:00
Teleszyna Przykona 6-1 Warta Kramsk 27 października, 15:00
GKS Lisewo 2-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Wilki Wilczyn 3-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 3 listopada, 14:00
Warta Kramsk 4-3 GKS Lisewo 3 listopada, 14:00
Błękitni Mąkolno 4-0 Teleszyna Przykona 4 listopada, 14:00
Orzeł Grzegorzew 3-3 Grom Malanów 4 listopada, 14:00
Sparta Orzechowo 3-0 Nałęcz Babiak 3 listopada, 14:00
Strażak Licheń Stary 2-2 ZKS II Zagórów 4 listopada, 14:00
GKS Osiek Wielki 4-0 Orlik Miłosław 4 listopada, 14:00
Sokół II Budzisław 2-0 Orzeł Kawęczyn 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Orzeł Kawęczyn 1-1 Wilki Wilczyn 11 listopada, 13:00
Orlik Miłosław 1-0 Sokół II Budzisław 11 listopada, 13:00
ZKS II Zagórów 2-2 GKS Osiek Wielki 11 listopada, 11:00
Nałęcz Babiak 1-4 Strażak Licheń Stary 10 listopada, 13:00
Grom Malanów 0-1 Sparta Orzechowo 11 listopada, 13:00
Teleszyna Przykona 4-6 Orzeł Grzegorzew 10 listopada, 13:00
GKS Lisewo 1-1 Błękitni Mąkolno 11 listopada, 13:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-2 Warta Kramsk 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Strażak Licheń Stary 1-2 Grom Malanów 18 listopada, 13:00
Wilki Wilczyn 4-2 Warta Kramsk 17 listopada, 13:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-5 Błękitni Mąkolno 18 listopada, 13:00
GKS Lisewo 2-4 Orzeł Grzegorzew 18 listopada, 13:00
Teleszyna Przykona 1-1 Sparta Orzechowo 17 listopada, 13:00
Nałęcz Babiak 1-1 GKS Osiek Wielki 17 listopada, 13:00
w Mąkolnie
ZKS II Zagórów 2-3 Sokół II Budzisław 17 listopada, 13:00
Orlik Miłosław 2-3 Orzeł Kawęczyn 18 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Orlik Miłosław 0-6 Wilki Wilczyn 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Kawęczyn 3-0 ZKS II Zagórów
(wo)
Sokół II Budzisław 2-0 Nałęcz Babiak 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Osiek Wielki 2-0 Grom Malanów 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Licheń Stary 5-5 Teleszyna Przykona 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Orzechowo 5-1 GKS Lisewo 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Grzegorzew 4-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Mąkolno 9-0 Warta Kramsk 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 30 marca

Wilki Wilczyn 1-4 Błękitni Mąkolno 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Kramsk 1-12 Orzeł Grzegorzew 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-6 Sparta Orzechowo 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Lisewo 1-1 Strażak Licheń Stary 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Teleszyna Przykona 3-2 GKS Osiek Wielki 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Malanów 3-2 Sokół II Budzisław 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nałęcz Babiak 2-3 Orzeł Kawęczyn 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ZKS II Zagórów 0-3 Orlik Miłosław
(wo)

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

ZKS II Zagórów 0-3 Wilki Wilczyn
(wo)
Orlik Miłosław 5-0 Nałęcz Babiak 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Kawęczyn 2-2 Grom Malanów 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół II Budzisław 4-1 Teleszyna Przykona 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Osiek Wielki 2-5 GKS Lisewo 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Licheń Stary 5-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Orzechowo 7-1 Warta Kramsk 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Grzegorzew 1-1 Błękitni Mąkolno 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Wilki Wilczyn 5-0 Orzeł Grzegorzew 13 kwietnia, 16:00
Błękitni Mąkolno 1-2 Sparta Orzechowo 14 kwietnia, 17:00
Warta Kramsk 1-3 Strażak Licheń Stary 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-2 GKS Osiek Wielki 14 kwietnia, 16:00
GKS Lisewo 1-0 Sokół II Budzisław 14 kwietnia, 16:00
Teleszyna Przykona 4-2 Orzeł Kawęczyn 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Malanów 1-1 Orlik Miłosław 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nałęcz Babiak 3-0 ZKS II Zagórów
(wo)

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Nałęcz Babiak 1-1 Wilki Wilczyn 20 kwietnia, 17:00
ZKS II Zagórów 0-3 Grom Malanów
(wo)
Orlik Miłosław 3-3 Teleszyna Przykona 21 kwietnia, 14:00
Orzeł Kawęczyn 5-3 GKS Lisewo 21 kwietnia, 17:00
Sokół II Budzisław 3-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 21 kwietnia, 17:00
GKS Osiek Wielki 3-0 Warta Kramsk 21 kwietnia, 14:00
Strażak Licheń Stary 1-0 Błękitni Mąkolno 21 kwietnia, 17:00
Sparta Orzechowo 3-2 Orzeł Grzegorzew 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Wilki Wilczyn 0-2 Sparta Orzechowo 27 kwietnia, 17:00
Orzeł Grzegorzew 2-1 Strażak Licheń Stary 28 kwietnia, 17:00
Błękitni Mąkolno 5-0 GKS Osiek Wielki 28 kwietnia, 17:00
Warta Kramsk 2-4 Sokół II Budzisław 27 kwietnia, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-4 Orzeł Kawęczyn 28 kwietnia, 17:00
GKS Lisewo 5-1 Orlik Miłosław 28 kwietnia, 17:00
Teleszyna Przykona 3-0 ZKS II Zagórów
(wo)
Grom Malanów 3-0 Nałęcz Babiak 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 1 maja

Grom Malanów 1-2 Wilki Wilczyn 1 maja, 14:00
Nałęcz Babiak 0-5 Teleszyna Przykona 1 maja, 17:00
ZKS II Zagórów 0-3 GKS Lisewo
(wo)
Orlik Miłosław 2-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 1 maja, 17:00
Orzeł Kawęczyn 5-1 Warta Kramsk 1 maja, 17:00
Sokół II Budzisław 0-3 Błękitni Mąkolno 1 maja, 14:00
GKS Osiek Wielki 0-5 Orzeł Grzegorzew 1 maja, 14:00
Strażak Licheń Stary 1-1 Sparta Orzechowo 1 maja, 14:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Wilki Wilczyn 1-0 Strażak Licheń Stary 4 maja, 17:00
Sparta Orzechowo 4-0 GKS Osiek Wielki 4 maja, 17:00
Orzeł Grzegorzew 4-0 Sokół II Budzisław 5 maja, 17:00
Błękitni Mąkolno 1-0 Orzeł Kawęczyn 5 maja, 17:00
Warta Kramsk 3-2 Orlik Miłosław 4 maja, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-0 ZKS II Zagórów
(wo)
GKS Lisewo 2-2 Nałęcz Babiak 5 maja, 17:00
Teleszyna Przykona 5-4 Grom Malanów 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Teleszyna Przykona 1-8 Wilki Wilczyn 11 maja, 17:00
Grom Malanów 5-1 GKS Lisewo 12 maja, 14:00
Nałęcz Babiak 2-3 Czarni Ostrowite (k. Konina) 11 maja, 17:00
ZKS II Zagórów 0-3 Warta Kramsk
(wo)
Orlik Miłosław 1-8 Błękitni Mąkolno 12 maja, 17:00
Orzeł Kawęczyn 2-4 Orzeł Grzegorzew 12 maja, 17:00
Sokół II Budzisław 1-1 Sparta Orzechowo 12 maja, 17:00
GKS Osiek Wielki 2-1 Strażak Licheń Stary 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Wilki Wilczyn 5-0 GKS Osiek Wielki 18 maja, 17:00
Strażak Licheń Stary 4-0 Sokół II Budzisław 19 maja, 17:00
Sparta Orzechowo 7-1 Orzeł Kawęczyn 18 maja, 17:00
Orzeł Grzegorzew 8-0 Orlik Miłosław 19 maja, 17:00
Błękitni Mąkolno 3-0 ZKS II Zagórów
(wo)
Warta Kramsk 3-1 Nałęcz Babiak 18 maja, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-0 Grom Malanów 19 maja, 17:00
GKS Lisewo 1-1 Teleszyna Przykona 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

GKS Lisewo 0-1 Wilki Wilczyn 26 maja, 17:00
Teleszyna Przykona 2-3 Czarni Ostrowite (k. Konina) 25 maja, 17:00
Grom Malanów 6-2 Warta Kramsk 26 maja, 14:00
Nałęcz Babiak 0-7 Błękitni Mąkolno 25 maja, 17:00
ZKS II Zagórów 0-3 Orzeł Grzegorzew
(wo)
Orlik Miłosław 0-1 Sparta Orzechowo 26 maja, 17:00
Orzeł Kawęczyn 4-4 Strażak Licheń Stary 26 maja, 17:00
Sokół II Budzisław 1-0 GKS Osiek Wielki 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Wilki Wilczyn 4-0 Sokół II Budzisław 1 czerwca, 17:00
GKS Osiek Wielki 2-5 Orzeł Kawęczyn 2 czerwca, 17:00
Strażak Licheń Stary 4-0 Orlik Miłosław 2 czerwca, 17:00
Sparta Orzechowo 3-0 ZKS II Zagórów
(wo)
Orzeł Grzegorzew 7-2 Nałęcz Babiak 2 czerwca, 14:00
Błękitni Mąkolno 10-1 Grom Malanów 2 czerwca, 17:00
Warta Kramsk 2-4 Teleszyna Przykona 1 czerwca, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-2 GKS Lisewo 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9 czerwca

Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-2 Wilki Wilczyn 9 czerwca, 17:00
GKS Lisewo 13-1 Warta Kramsk 9 czerwca, 17:00
Teleszyna Przykona 1-7 Błękitni Mąkolno 9 czerwca, 17:00
Grom Malanów 3-2 Orzeł Grzegorzew 9 czerwca, 17:00
Nałęcz Babiak 0-4 Sparta Orzechowo 9 czerwca, 17:00
ZKS II Zagórów 0-3 Strażak Licheń Stary
(wo)
Orlik Miłosław 1-1 GKS Osiek Wielki 9 czerwca, 17:00
Orzeł Kawęczyn 4-1 Sokół II Budzisław 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Wilki Wilczyn 8-1 Orzeł Kawęczyn 15 czerwca, 16:00
Sokół II Budzisław 3-3 Orlik Miłosław 15 czerwca, 16:00
GKS Osiek Wielki 3-0 ZKS II Zagórów
(wo)
Strażak Licheń Stary 1-3 Nałęcz Babiak 15 czerwca, 16:00
Sparta Orzechowo 7-1 Grom Malanów 15 czerwca, 16:00
Orzeł Grzegorzew 8-0 Teleszyna Przykona 15 czerwca, 16:00
(wo)
Błękitni Mąkolno 3-1 GKS Lisewo 15 czerwca, 16:00
Warta Kramsk 0-3 Czarni Ostrowite (k. Konina) 15 czerwca, 16:00
(wo)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Konin)

Klasa B 2012/2013 (Konin)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas