[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2013/2014, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pełta Karniewo 26 58 19 1 6 86-44 12 0 1 59-21 7 1 5 27-23
2.  Orzyc Chorzele 26 53 17 2 7 76-42 9 1 3 36-16 8 1 4 40-26
3.  Rzekunianka Rzekuń 26 52 16 4 6 52-32 8 2 3 31-17 8 2 3 21-15
4.  GKS Strzegowo 26 46 14 4 8 59-41 8 1 4 34-16 6 3 4 25-25
5.  Gryf Kownaty Żędowe 26 45 14 3 9 76-46 8 2 3 45-19 6 1 6 31-27
6.  KS Wąsewo 26 40 12 4 10 76-56 8 3 2 54-22 4 1 8 22-34
7.  Jutrzenka Unieck 26 39 11 6 9 69-47 8 3 2 48-19 3 3 7 21-28
8.  Bartnik Myszyniec 26 36 10 6 10 37-47 7 3 3 19-13 3 3 7 18-34
9.  Orzeł Sypniewo 26 34 10 4 12 48-62 7 3 3 29-18 3 1 9 19-44
10.  GKS Pokrzywnica 26 31 9 4 13 41-56 7 4 2 29-19 2 0 11 12-37
11.  KS Pniewo 26 30 8 6 12 55-72 7 2 4 39-32 1 4 8 16-40 2 3 1 0 1 7-6
12.  Świt Baranowo 26 30 9 3 14 53-67 7 1 5 27-20 2 2 9 26-47 2 3 1 0 1 6-7
13.  Wkra Andzin 26 19 6 1 19 50-80 5 0 8 31-32 1 1 11 19-48
14.  Sokół Grudusk 26 8 2 2 22 25-111 1 0 12 11-47 1 2 10 14-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Pełta Karniewo    6-4 0-1 7-1 5-4 3-2 3-2 2-0 2-0 3-0 6-2 8-2 2-1 12-2 
 2 Orzyc Chorzele3-0     0-2 1-3 3-2 4-0 1-1 0-2 4-1 2-1 5-1 3-0* 6-1 4-2 
 3 Rzekunianka Rzekuń1-3 1-3     0-3* 3-3 2-1 2-0 1-1 5-1 1-0 4-0 4-2 4-0 3-0* 
 4 GKS Strzegowo1-2 5-4 0-1     5-0 2-0 1-2 3-0 4-1 3-0 2-2 1-2 4-2 3-0* 
 5 Gryf Kownaty Żędowe3-1 0-1 4-1 4-1     3-3 4-1 5-1 2-3 1-3 1-1 3-1 7-0 8-2 
 6 KS Wąsewo2-2 3-1 1-3 1-1 2-4     2-2 8-1 3-0 7-1 5-0 3-2 5-4 12-1 
 7 Jutrzenka Unieck2-0 2-6 3-0 0-1 3-1 4-0     0-0 10-3 2-0 2-2 8-3 3-3 9-0* 
 8 Bartnik Myszyniec2-1 0-4 1-3 2-0 1-0 1-2 3-1     0-0 3-0 3-0 1-1 1-0 1-1 
 9 Orzeł Sypniewo1-3 1-3 1-0 2-2 0-2 4-1 2-2 4-1     3-1 1-1 4-2 3-0 3-0 
 10 GKS Pokrzywnica2-5 2-2 0-0 1-1 0-3 3-0 1-0 3-1 3-0     3-1 3-3 6-2 2-1 
 11 KS Pniewo1-2 2-4 3-3 4-2 0-2 3-2 4-1 2-2 2-4 3-2     5-2 4-3 6-3 
 12 Świt Baranowo3-0 4-0 0-1 1-2 0-3 3-5 1-0 3-2 4-2 0-2 4-2     3-0* 1-1 
 13 Wkra Andzin2-5 0-4 1-3 0-1 5-3 2-3 3-4 1-3 4-2 6-2 4-1 3-0*     0-1 
 14 Sokół Grudusk0-3 0-4 1-3 2-7 0-4 0-3* 1-5 2-4 1-2 3-0 0-3 1-6 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Wkra Andzin 3-4 Jutrzenka Unieck 25 sierpnia, 16:00
w Nasielsku
Gryf Kownaty Żędowe 1-3 GKS Pokrzywnica 25 sierpnia, 17:30
Bartnik Myszyniec 1-1 Świt Baranowo 25 sierpnia, 16:00
Sokół Grudusk 0-4 Orzyc Chorzele 25 sierpnia, 16:00
Rzekunianka Rzekuń 2-1 KS Wąsewo 25 sierpnia, 16:00
KS Pniewo 2-4 Orzeł Sypniewo 25 sierpnia, 16:00
Pełta Karniewo 7-1 GKS Strzegowo 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Jutrzenka Unieck 0-1 GKS Strzegowo 1 września, 16:00
Orzeł Sypniewo 1-3 Pełta Karniewo 1 września, 16:00
KS Wąsewo 5-0 KS Pniewo 1 września, 16:00
Orzyc Chorzele 0-2 Rzekunianka Rzekuń 31 sierpnia, 16:00
Świt Baranowo 1-1 Sokół Grudusk 1 września, 16:00
GKS Pokrzywnica 3-1 Bartnik Myszyniec 1 września, 16:00
Wkra Andzin 5-3 Gryf Kownaty Żędowe 1 września, 16:00
w Nasielsku

Kolejka 3 - 7-8 września

Gryf Kownaty Żędowe 4-1 Jutrzenka Unieck 8 września, 14:00
Bartnik Myszyniec 1-0 Wkra Andzin 8 września, 15:00
Sokół Grudusk 3-0 GKS Pokrzywnica 4 września, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 4-2 Świt Baranowo 8 września, 16:30
KS Pniewo 2-4 Orzyc Chorzele 8 września, 11:00
GKS Strzegowo 4-1 Orzeł Sypniewo 7 września, 16:00
KS Wąsewo 2-2 Pełta Karniewo 8 września, 16:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Jutrzenka Unieck 10-3 Orzeł Sypniewo 14 września, 16:00
KS Wąsewo 1-1 GKS Strzegowo 15 września, 14:00
Orzyc Chorzele 3-0 Pełta Karniewo 14 września, 13:00
Świt Baranowo 4-2 KS Pniewo 15 września, 15:00
GKS Pokrzywnica 0-0 Rzekunianka Rzekuń 15 września, 16:00
w Pułtusku
Wkra Andzin 0-1 Sokół Grudusk 15 września, 16:00
w Nasielsku
Gryf Kownaty Żędowe 5-1 Bartnik Myszyniec 15 września, 14:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Bartnik Myszyniec 3-1 Jutrzenka Unieck 22 września, 15:00
Sokół Grudusk 0-4 Gryf Kownaty Żędowe 22 września, 16:00
Rzekunianka Rzekuń 4-0 Wkra Andzin 22 września, 14:00
KS Pniewo 3-2 GKS Pokrzywnica 22 września, 16:00
Pełta Karniewo 8-2 Świt Baranowo 22 września, 16:00
GKS Strzegowo 5-4 Orzyc Chorzele 21 września, 16:00
Orzeł Sypniewo 4-1 KS Wąsewo 22 września, 16:00

Kolejka 6 - 25 września

Jutrzenka Unieck 4-0 KS Wąsewo 25 września, 16:00
Orzyc Chorzele 4-1 Orzeł Sypniewo 25 września, 16:00
Świt Baranowo 1-2 GKS Strzegowo 25 września, 16:00
GKS Pokrzywnica 2-5 Pełta Karniewo 25 września, 16:00
Wkra Andzin 4-1 KS Pniewo 25 września, 16:00
w Nasielsku
Gryf Kownaty Żędowe 4-1 Rzekunianka Rzekuń 25 września, 16:00
Bartnik Myszyniec 1-1 Sokół Grudusk 25 września, 16:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Sokół Grudusk 1-5 Jutrzenka Unieck 29 września, 16:00
Rzekunianka Rzekuń 1-1 Bartnik Myszyniec 29 września, 14:00
KS Pniewo 0-2 Gryf Kownaty Żędowe 29 września, 13:00
Pełta Karniewo 2-1 Wkra Andzin 29 września, 16:00
GKS Strzegowo 3-0 GKS Pokrzywnica 28 września, 16:00
Orzeł Sypniewo 4-2 Świt Baranowo 29 września, 16:00
KS Wąsewo 3-1 Orzyc Chorzele 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Jutrzenka Unieck 2-6 Orzyc Chorzele 5 października, 15:00
Świt Baranowo 3-5 KS Wąsewo 6 października, 15:00
GKS Pokrzywnica 3-0 Orzeł Sypniewo 6 października, 15:00
Wkra Andzin 0-1 GKS Strzegowo 5 października, 16:00
Gryf Kownaty Żędowe 3-1 Pełta Karniewo 6 października, 14:00
Bartnik Myszyniec 3-0 KS Pniewo 6 października, 16:00
Sokół Grudusk 1-3 Rzekunianka Rzekuń 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Rzekunianka Rzekuń 2-0 Jutrzenka Unieck 13 października, 14:00
KS Pniewo 6-3 Sokół Grudusk 13 października, 15:00
Pełta Karniewo 2-0 Bartnik Myszyniec 13 października, 15:00
GKS Strzegowo 5-0 Gryf Kownaty Żędowe 12 października, 16:00
Orzeł Sypniewo 3-0 Wkra Andzin 13 października, 15:00
KS Wąsewo 7-1 GKS Pokrzywnica 13 października, 15:00
Orzyc Chorzele 3-0 Świt Baranowo 13 października, 15:00
(wo)
nie odbył się - goście nie mieli ważnych badań lekarskich

Kolejka 10 - 19-20 października

Jutrzenka Unieck 8-3 Świt Baranowo 19 października, 14:00
GKS Pokrzywnica 2-2 Orzyc Chorzele 20 października, 15:00
Wkra Andzin 2-3 KS Wąsewo 19 października, 15:00
w Nasielsku
Gryf Kownaty Żędowe 2-3 Orzeł Sypniewo 20 października, 14:00
Bartnik Myszyniec 2-0 GKS Strzegowo 20 października, 16:00
Sokół Grudusk 0-3 Pełta Karniewo 20 października, 15:00
Rzekunianka Rzekuń 4-0 KS Pniewo 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

KS Pniewo 4-1 Jutrzenka Unieck 27 października, 14:00
Pełta Karniewo 0-1 Rzekunianka Rzekuń 27 października, 14:00
GKS Strzegowo 3-0 Sokół Grudusk 26 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Sypniewo 4-1 Bartnik Myszyniec 27 października, 14:30
KS Wąsewo 2-4 Gryf Kownaty Żędowe 27 października, 14:00
Orzyc Chorzele 6-1 Wkra Andzin 27 października, 14:00
Świt Baranowo 0-2 GKS Pokrzywnica 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Jutrzenka Unieck 2-0 GKS Pokrzywnica 2 listopada, 13:00
Wkra Andzin 3-0 Świt Baranowo 3 listopada, 14:00
(wo)
w Nasielsku / na boisku 3-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gryf Kownaty Żędowe 0-1 Orzyc Chorzele 3 listopada, 14:00
Bartnik Myszyniec 1-2 KS Wąsewo 2 listopada, 14:00
Sokół Grudusk 1-2 Orzeł Sypniewo 31 października, 14:00
Rzekunianka Rzekuń 0-3 GKS Strzegowo 3 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Pniewo 1-2 Pełta Karniewo 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Pełta Karniewo 3-2 Jutrzenka Unieck 10 listopada, 13:00
GKS Strzegowo 2-2 KS Pniewo 9 listopada, 14:00
Orzeł Sypniewo 1-0 Rzekunianka Rzekuń 10 listopada, 14:00
KS Wąsewo 12-1 Sokół Grudusk 9 listopada, 14:00
Orzyc Chorzele 0-2 Bartnik Myszyniec 10 listopada, 14:00
Świt Baranowo 0-3 Gryf Kownaty Żędowe 10 listopada, 14:00
GKS Pokrzywnica 6-2 Wkra Andzin 10 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 22-23 marca

Jutrzenka Unieck 3-3 Wkra Andzin 23 marca, 15:30
GKS Pokrzywnica 0-3 Gryf Kownaty Żędowe 23 marca, 14:00
Świt Baranowo 3-2 Bartnik Myszyniec 23 marca, 15:00
Orzyc Chorzele 4-2 Sokół Grudusk 23 marca, 14:00
KS Wąsewo 1-3 Rzekunianka Rzekuń 23 marca, 14:00
Orzeł Sypniewo 1-1 KS Pniewo 23 marca, 15:00
GKS Strzegowo 1-2 Pełta Karniewo 22 marca, 15:30

Kolejka 15 - 29-30 marca

GKS Strzegowo 1-2 Jutrzenka Unieck 29 marca, 16:00
Pełta Karniewo 2-0 Orzeł Sypniewo 30 marca, 16:00
KS Pniewo 3-2 KS Wąsewo 30 marca, 16:00
Rzekunianka Rzekuń 1-3 Orzyc Chorzele 29 marca, 15:00
Sokół Grudusk 1-6 Świt Baranowo 29 marca, 14:00
Bartnik Myszyniec 3-0 GKS Pokrzywnica 30 marca, 13:00
Gryf Kownaty Żędowe 7-0 Wkra Andzin 30 marca, 12:00

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Pełta Karniewo 3-2 KS Wąsewo 6 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Unieck 3-1 Gryf Kownaty Żędowe 5 kwietnia, 15:00
Wkra Andzin 1-3 Bartnik Myszyniec 6 kwietnia, 16:00
w Nasielsku
GKS Pokrzywnica 2-1 Sokół Grudusk 6 kwietnia, 16:00
Świt Baranowo 0-1 Rzekunianka Rzekuń 6 kwietnia, 15:00
Orzyc Chorzele 5-1 KS Pniewo 6 kwietnia, 11:00
Orzeł Sypniewo 2-2 GKS Strzegowo 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Orzeł Sypniewo 2-2 Jutrzenka Unieck 13 kwietnia, 15:00
GKS Strzegowo 2-0 KS Wąsewo 12 kwietnia, 16:30
Pełta Karniewo 6-4 Orzyc Chorzele 13 kwietnia, 16:30
KS Pniewo 5-2 Świt Baranowo 13 kwietnia, 16:00
Rzekunianka Rzekuń 1-0 GKS Pokrzywnica 12 kwietnia, 16:00
Sokół Grudusk 0-3 Wkra Andzin 12 kwietnia, 15:00
Bartnik Myszyniec 1-0 Gryf Kownaty Żędowe 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Jutrzenka Unieck 0-0 Bartnik Myszyniec 17 kwietnia, 16:30
Gryf Kownaty Żędowe 8-2 Sokół Grudusk 19 kwietnia, 12:00
Wkra Andzin 1-3 Rzekunianka Rzekuń 19 kwietnia, 16:30
w Nasielsku
GKS Pokrzywnica 3-1 KS Pniewo 19 kwietnia, 12:00
Świt Baranowo 3-0 Pełta Karniewo 19 kwietnia, 14:00
Orzyc Chorzele 1-3 GKS Strzegowo 18 kwietnia, 16:30
KS Wąsewo 3-0 Orzeł Sypniewo 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 26-27 kwietnia

KS Wąsewo 2-2 Jutrzenka Unieck 27 kwietnia, 15:00
Orzeł Sypniewo 1-3 Orzyc Chorzele 27 kwietnia, 16:00
GKS Strzegowo 1-2 Świt Baranowo 26 kwietnia, 16:00
Pełta Karniewo 3-0 GKS Pokrzywnica 27 kwietnia, 17:00
KS Pniewo 4-3 Wkra Andzin 27 kwietnia, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 3-3 Gryf Kownaty Żędowe 27 kwietnia, 14:00
Sokół Grudusk 2-4 Bartnik Myszyniec 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 3-4 maja

Jutrzenka Unieck 9-0 Sokół Grudusk 4 maja, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 85. minucie przy stanie 9-1 - goście zeszli z boiska
Bartnik Myszyniec 1-3 Rzekunianka Rzekuń 4 maja, 15:00
Gryf Kownaty Żędowe 1-1 KS Pniewo 4 maja, 12:00
Wkra Andzin 2-5 Pełta Karniewo 4 maja, 16:00
w Nasielsku
GKS Pokrzywnica 1-1 GKS Strzegowo 4 maja, 17:00
Świt Baranowo 4-2 Orzeł Sypniewo 4 maja, 15:00
Orzyc Chorzele 4-0 KS Wąsewo 4 maja, 14:00

Kolejka 21 - 10-11 maja

Orzyc Chorzele 1-1 Jutrzenka Unieck 11 maja, 15:00
KS Wąsewo 3-2 Świt Baranowo 11 maja, 15:00
Orzeł Sypniewo 3-1 GKS Pokrzywnica 11 maja, 15:00
GKS Strzegowo 4-2 Wkra Andzin 10 maja, 16:00
Pełta Karniewo 5-4 Gryf Kownaty Żędowe 11 maja, 17:00
KS Pniewo 2-2 Bartnik Myszyniec 11 maja, 17:30
Rzekunianka Rzekuń 3-0 Sokół Grudusk 10 maja, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 22 - 17-18 maja

Jutrzenka Unieck 3-0 Rzekunianka Rzekuń 17 maja, 16:00
Sokół Grudusk 0-3 KS Pniewo 17 maja, 15:00
Bartnik Myszyniec 2-1 Pełta Karniewo 18 maja, 14:00
Gryf Kownaty Żędowe 4-1 GKS Strzegowo 18 maja, 12:00
Wkra Andzin 4-2 Orzeł Sypniewo 18 maja, 16:00
w Nasielsku
GKS Pokrzywnica 3-0 KS Wąsewo 18 maja, 17:00
Świt Baranowo 4-0 Orzyc Chorzele 18 maja, 15:00

Kolejka 23 - 24-25 maja

Świt Baranowo 1-0 Jutrzenka Unieck 25 maja, 15:00
Orzyc Chorzele 2-1 GKS Pokrzywnica 25 maja, 14:00
KS Wąsewo 5-4 Wkra Andzin 25 maja, 15:00
Orzeł Sypniewo 0-2 Gryf Kownaty Żędowe 25 maja, 16:00
GKS Strzegowo 3-0 Bartnik Myszyniec 24 maja, 16:00
Pełta Karniewo 12-2 Sokół Grudusk 25 maja, 17:00
KS Pniewo 3-3 Rzekunianka Rzekuń 25 maja, 18:00

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Jutrzenka Unieck 2-2 KS Pniewo 31 maja, 12:00
Rzekunianka Rzekuń 1-3 Pełta Karniewo 1 czerwca, 14:00
Sokół Grudusk 2-7 GKS Strzegowo 1 czerwca, 16:00
Bartnik Myszyniec 0-0 Orzeł Sypniewo 1 czerwca, 14:00
Gryf Kownaty Żędowe 3-3 KS Wąsewo 1 czerwca, 12:00
Wkra Andzin 0-4 Orzyc Chorzele 1 czerwca, 17:00
w Nasielsku
GKS Pokrzywnica 3-3 Świt Baranowo 1 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

GKS Pokrzywnica 1-0 Jutrzenka Unieck 8 czerwca, 15:00
Świt Baranowo 3-0 Wkra Andzin 8 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzyc Chorzele 3-2 Gryf Kownaty Żędowe 8 czerwca, 15:00
KS Wąsewo 8-1 Bartnik Myszyniec 8 czerwca, 15:00
Orzeł Sypniewo 3-0 Sokół Grudusk 8 czerwca, 15:00
GKS Strzegowo 0-1 Rzekunianka Rzekuń 8 czerwca, 15:00
Pełta Karniewo 6-2 KS Pniewo 8 czerwca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 14-15 czerwca

Jutrzenka Unieck 2-0 Pełta Karniewo 14 czerwca, 17:00
KS Pniewo 4-2 GKS Strzegowo 15 czerwca, 15:00
Rzekunianka Rzekuń 5-1 Orzeł Sypniewo 15 czerwca, 15:00
Sokół Grudusk 0-3 KS Wąsewo 15 czerwca, 15:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Bartnik Myszyniec 0-4 Orzyc Chorzele 15 czerwca, 15:00
Gryf Kownaty Żędowe 3-1 Świt Baranowo 15 czerwca, 15:00
Wkra Andzin 6-2 GKS Pokrzywnica 15 czerwca, 15:00
w Nasielsku

Baraże o udział w klasie A (Ciechanów-Ostrołęka)

Liga okręgowa 2013/2014 (Ciechanów-Ostrołęka)

Klasa B 2013/2014 (Ciechanów)
Klasa B 2013/2014 (Ostrołęka)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas