[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Łódzki ZPN - Skierniewice

I runda - 18 sierpnia

Muskador Wola Pękoszewska 2-3 Vagat Domaniewice 17 sierpnia, 17:00
KS Ostrowiec 0-8 Jutrzenka Drzewce 18 sierpnia, 11:00
Start Pukinin 0-4 Laktoza Łyszkowice 20 sierpnia, 17:30
w Regnowie
GKS Głuchów 0-4 Astra Zduny 18 sierpnia, 11:00
LKS Grabice 3-2 Rawka Bolimów 18 sierpnia, 15:00
Start Złaków Borowy 5-2 Pogoń Bełchów 18 sierpnia, 14:00
w Złakowie Kościelnym
All Stars Boguszyce 0-14 Olimpia Chąśno 18 sierpnia, 11:00
w Wołuczy
Korona Stary Dwór 2-2 Olimpia Jeżów 18 sierpnia, 11:00
pd. k. 1-2
w Konopnicy
Unia Skierniewice 0-3 Widok Skierniewice 4 września, 16:30
(wo)
na boisku OSiR / gospodarze zrezygnowali z gry
Victoria Bielawy 0-3 Olympic Słupia 18 sierpnia, 11:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Fenix Boczki 0-5 Orlęta Cielądz 18 sierpnia, 16:00
GLKS Wołucza 4-4 Juvenia Wysokienice 18 sierpnia, 15:00
pd. k. 2-3
Sobpol Konopnica 0-6 Pelikan II Łowicz 18 sierpnia, 15:00
Pogoń Godzianów 1-2 Korona Wejsce 18 sierpnia, 11:30
nieznany ? - Mariusz Trakul 42, Krzysztof Trepa 73
w Makowie

II runda - 18 września
Do gry dołączają: Mazovia Rawa Mazowiecka i Orzeł Nieborów.

Olimpia Chąśno 4-5 Mazovia Rawa Mazowiecka 18 września, 16:30
Pelikan II Łowicz 2-1 Widok Skierniewice 18 września, 16:30
Eryk Lebioda 30, Michał Fabijański 63 - Dawid Stefaniak 38
na stadionie OSiR
Olimpia Jeżów 2-9 Orzeł Nieborów 18 września, 16:30
Mikołaj Strzyżewski 60, 67 - Mariusz Jędrzejewski 8 (k), Łukasz Wierzbicki 14, Łukasz Papuga 27, 32, 38, 48, Krystian Siatkowski 57, nieznany 80 (s), Mateusz Bartosiewicz 85
Start Złaków Borowy 1-2 Astra Zduny 18 września, 16:30
w Złakowie Kościelnym
Orlęta Cielądz 5-1 Olympic Słupia 18 września, 16:30
LKS Grabice 3-0 Laktoza Łyszkowice 18 września, 16:30
Vagat Domaniewice 2-1 Juvenia Wysokienice 18 września, 16:30
Korona Wejsce 3-0 Jutrzenka Drzewce 18 września, 16:30
(wo)

III runda - 2 października

Orlęta Cielądz 4-1 Korona Wejsce 2 października, 16:00
nieznany ?, ?, ?, ? - Sebastian Sumiński 40
Vagat Domaniewice 2-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 2 października, 16:00
pd. k. 6-5
LKS Grabice 4-0 Astra Zduny 2 października, 16:00
Pelikan II Łowicz 1-6 Orzeł Nieborów 9 października, 16:00
Michał Fabijański 36 - Krystian Siatkowski 13, 68, 82, Łukasz Papuga 32, Konrad Grenda 53, Radosław Kuciński 87

1/2 finału - 16 października

LKS Grabice 1-5 Orlęta Cielądz 16 października, 15:00
Vagat Domaniewice 2-5 Orzeł Nieborów 16 października, 15:00
Damian Kostrzewa 63, Dominik Łukawski 78 - Krystian Siatkowski 27, 33, 47, 65 (k), Krzysztof Ambroziak 44

Puchar Polski 2013/2014 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2013/2014 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2013/2014 (Łódzki ZPN - Sieradz)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas