[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 3-4 sierpnia
Sparta Janowiec Wielkopolski - wolny los.

Czarni Lniano 0-3 Start Pruszcz 3 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Rawys Raciąż 1-6 Tucholanka Tuchola 3 sierpnia, 18:00
nieznany ? - Mirosław Ostrowski ?, ?, Jarosław Ostrowski ?, Bartosz Kaszczyszyn ?, Lech Skonieczny ?, Patryk Suchomski ?
Gwiazda Sypniewo 1-13 Krajna Sępólno Krajeńskie 4 sierpnia, 16:00
Fuks Wielowicz 1-4 Grom Więcbork 4 sierpnia, 11:00
w Rogalinie
Korona Drzycim 1-8 Wisła Nowe 4 sierpnia, 15:00
Gwiazda Bukowiec 0-3 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 4 sierpnia, 17:00
Sergiusz Kot ?, ?, Szymon Flinik ?
Wisła Strzelce Górne 3-0 Pomorzanin Serock 3 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Tartak Wudzyn 2-6 Gryf Sicienko 3 sierpnia, 17:00
Tomasz Majewski ?, Dariusz Gdowski ? - Leszek Szczygielski ?, ?, Jarosław Brończyk ?, ?, Łukasz Krężel ?, Arkadiusz Dąbrowski ?
Fala Świekatowo 0-7 Grom Osie 3 sierpnia, 17:00
Krzysztof Wasiak ?, ?, ?, Arkadiusz Piskorski ?, ?, Oskar Kątny ?, Adam Kolmajer ?
LKS Dąbrowa Chełmińska 0-4 Zawisza II Bydgoszcz 4 sierpnia, 17:00
Mateusz Nawrocki 5, Wojciech Mielcarek 16, 37, 41
Victoria Koronowo 0-3 Polonia Bydgoszcz 4 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Wisła Gruczno 0-7 Chemik Bydgoszcz 4 sierpnia, 17:30
KS Łochowo 4-1 Łokietek Wierzchucin Królewski 3 sierpnia, 17:00
Marcin Gołata ?, ?, Wojciech Ryczyński ?, Paweł Perczyński ? - Mirosław Partatus ?
Gopło Kościeszki 0-3 Gopło Kruszwica 4 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Victoria Kołaczkowo 0-1 Noteć Łabiszyn 3 sierpnia, 18:00
Orłowianka Orłowo 0-8 Dąb Bąkowo 4 sierpnia, 16:00
Promień Szczepanowo 0-7 Pałuczanka Żnin 3 sierpnia, 17:30
KS Brzoza 1-3 Szubinianka Szubin 3 sierpnia, 17:00
Sławomir Sztuba ? (k) - Marcin Wiśniewski ?, Mirosław Obremski ?, Szymon Staszak ?
Hermes Radłowo 0-4 Unia Gniewkowo 21 sierpnia, 18:30
w pierwotnym terminie (6 sierpnia, 18:30) odwołany z powodu śmierci zawodnika gospodarzy
Dąb Barcin 4-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3 sierpnia, 17:00
w Brzyskorzystewku; Dąb gospodarzem
Burza Nowa Wieś Wielka 1-4 Czarni Wierzchosławice 3 sierpnia, 17:00
Znicz Rojewo 0-1 Goplania Inowrocław 4 sierpnia, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-1 Kujawianka Strzelno 4 sierpnia, 11:00
Tęcza Wiąg 3-7 Piast Złotniki Kujawskie 3 sierpnia, 17:30
nieznany ?, ?, ? - Marcin Kośka ?, ?, ?, Paweł Mądrzejewski ?, ?, Marcin Skonieczka ?, ?

II runda - 28 sierpnia

Gwiazda Sypniewo 0-14 Start Pruszcz 28 sierpnia, 17:00
Grom Więcbork 10-0 Start Warlubie 28 sierpnia, 17:00
Ireneusz Gramenz ?, ?, ?, ?, Aleksander Lizik ?, Wojciech Janicki ?, Krystian Łodziński ?, Karol Frankowski ?, Robert Rodak ?, Mateusz Tuński ?
Tucholanka Tuchola 0-5 Wda Świecie 28 sierpnia, 17:00
Adrian Talaśka 21, 65, Kamil Czyżniewski 43, Fabian Chabowski 72, Maciej Kot 85
Wisła Strzelce Górne 0-11 Unia Solec Kujawski 28 sierpnia, 18:00
KS Łochowo 1-4 Chemik Bydgoszcz 28 sierpnia, 17:00
nieznany ? - Tomasz Bruski 27, Krzysztof Szkaradek 28, 90, Damian Tokarski 55
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 5-1 Gryf Sicienko 28 sierpnia, 17:00
Wisła Nowe 3-0 Grom Osie 28 sierpnia, 17:45
Zawisza II Bydgoszcz 4-0 Polonia Bydgoszcz 28 sierpnia, 17:30
Mateusz Nawrocki 64, 73, Grzegorz Kaniecki 80, Radosław Jagodziński 83
Kujawy Markowice 3-4 Cuiavia Inowrocław 28 sierpnia, 17:00
pd.
nieznany 41, 83, 106 - Borys Klimczewski 39, Maciej Kołodziej 68, Robert Kozieł 107, Mariusz Zawada 117
Dąb Bąkowo 4-2 Noteć Łabiszyn 28 sierpnia, 17:00
w Dąbrowie Chełmińskiej
Pałuczanka Żnin 0-1 Szubinianka Szubin 28 sierpnia, 17:00
Michał Machowski 72
Czarni Wierzchosławice 1-4 Notecianka Pakość 28 sierpnia, 17:15
nieznany ? - Dawid Zdrojewski ?, Ariel Jastrzembski ?, Karol Fortuna ?, Dariusz Swójnóg ?
Kujawianka Strzelno 1-7 Pogoń Mogilno 27 sierpnia, 17:00
Tomasz Lewicki 63 - Mikołaj Plewa 10, Patryk Straszewski 30, 33, 72, 80, 82, Wiktor Mrówczyński 65
Znicz Rojewo 1-4 Gopło Kruszwica 28 sierpnia, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-6 Piast Złotniki Kujawskie 28 sierpnia, 17:00
Paweł Kadłubowicz 61 - Paweł Kępski 19, 21, Marek Baranowski 50, 79, Hubert Baranowski 75, Kamil Roszkowiak (s) 84
Dąb Barcin 4-2 Unia Gniewkowo 28 sierpnia, 17:30
Łukasz Sobek 38, Mateusz Kuczyński 40 (s), Mateusz Kranc 64, 90 - Mateusz Balik 6, 49

III runda - 18 września

Dąb Barcin 2-1 Piast Złotniki Kujawskie 18 września, 16:30
Gopło Kruszwica 1-8 Pogoń Mogilno 18 września, 16:30
nieznany ? - Patryk Straszewski ?, ?, ?, Bartłomiej Czaplewski ?, ?, Wiktor Mrówczyński ?, Jacek Wojciechowski ?, Krzysztof Szal ?
Szubinianka Szubin 0-3 Notecianka Pakość 18 września, 17:00
Dąb Bąkowo 1-0 Chemik Bydgoszcz 18 września, 16:00
pd.
w Dąbrowie Biskupiej
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 4-3 Wisła Nowe 18 września, 16:30
Zawisza II Bydgoszcz 1-2 Cuiavia Inowrocław 18 września, 16:00
Michał Markowski 90 - Michał Zawada 46, Mikołaj Ruta 85
na stadionie przy ul. Sielskiej
Start Pruszcz 1-2 Unia Solec Kujawski 25 września, 16:30
Grom Więcbork 1-4 Wda Świecie 18 września, 16:00

Puchar Polski 2013/2014 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2013/2014 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas