[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice

I runda - 21 lipca

Beskid Andrychów (oldboje) 1-1 Dąb Tomice 20 lipca, 17:00
k. 4-2
Sokół Frydrychowice 0-0 Huragan Inwałd 21 lipca, 14:00
k. 2-4
Olimpia Zebrzydowice 8-2 Gronie Zagórnik 21 lipca, 15:00
Żuraw Krzeszów 4-3 Lachy Lachowice 20 lipca, 17:00
Orzeł II Wieprz 1-8 Orzeł Wieprz 19 lipca, 18:00
Olimpia Chocznia 3-4 Halniak Targanice 21 lipca, 17:00
Zryw Lanckorona 3-5 Dąb Paszkówka 21 lipca, 17:00
Sokół Chrząstowice 1-8 Leńczanka Leńcze 21 lipca, 17:00
Gród Grodzisko 0-3 Burza Roczyny 21 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Czarni Koziniec 1-4 Żarek Barwałd Górny 21 lipca, 17:00
Leskowiec Rzyki 7-0 Łysa Góra Zawadka 21 lipca, 17:00
Grom Grzechynia 2-1 Naroże Juszczyn 21 lipca, 17:00
Huragan Skawica 3-3 Dąb Sidzina 21 lipca, 17:00
k. 4-3
Filkówka Barwałd Średni 1-3 Relaks Wysoka 21 lipca, 17:00
Jastrzębianka Jastrzębia 1-4 Żarek Stronie 21 lipca, 17:00
Chełm Stryszów 1-2 Stanisławianka Stanisław Dolny 20 lipca, 17:00
Wikliniarz Woźniki 3-0 Wisła Łączany 21 lipca, 17:00
Przełęcz Kossowa 2-5 Orzeł Ryczów 21 lipca, 17:00
Błyskawica Marcówka 1-1 Jubilat Izdebnik 21 lipca, 11:30
k. 4-2

II runda - 28 lipca
Halniak Targanice - wolny los

Żarek Barwałd Górny 0-3 Błyskawica Marcówka 27 lipca, 17:00
Relaks Wysoka 1-3 Stanisławianka Stanisław Dolny 27 lipca, 17:00
Beskid Andrychów (oldboje) 0-2 Huragan Inwałd 28 lipca, 17:00
Dąb Paszkówka 5-1 Leńczanka Leńcze 28 lipca, 17:00
Leskowiec Rzyki 1-2 Burza Roczyny 28 lipca, 17:00
Olimpia Zebrzydowice 2-3 Żarek Stronie 28 lipca, 17:00
Huragan Skawica 1-5 Grom Grzechynia 28 lipca, 17:00
Wikliniarz Woźniki 3-8 Orzeł Ryczów 28 lipca, 17:00
Żuraw Krzeszów 3-0 Orzeł Wieprz 28 lipca, 17:00
(wo)
nie odbył się

III runda - 3-4 sierpnia
Do gry przystępują zespoły z ligi okręgowej: Babia Góra Sucha Beskidzka, Cedron Brody, Jałowiec Stryszawa, Skawa Wadowice, Sosnowianka Stanisław Dolny, Tempo Białka, IV ligi: Garbarz Zembrzyce, Halniak Maków Podhalański, Iskra Klecza Dolna, Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, Sokół Przytkowice i III ligi: Beskid Andrychów

Beskid Andrychów 6-0 Huragan Inwałd 3 sierpnia, 11:00 (100)
Dawid Rupa 27, Włodzimierz Kierczak 28, 59, Tomasz Kaczmarczyk 42, Michał Adamus 54, Łukasz Rupa 64
Dąb Paszkówka 3-6 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3 sierpnia, 11:00
Cedron Brody 1-4 Iskra Klecza Dolna 3 sierpnia, 17:00
Błyskawica Marcówka 2-1 Garbarz Zembrzyce 3 sierpnia, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-1 Halniak Maków Podhalański 4 sierpnia, 17:00
Orzeł Ryczów 0-1 Skawa Wadowice 4 sierpnia, 17:00
Grom Grzechynia 1-5 Tempo Białka 4 sierpnia, 17:00
Halniak Targanice 0-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 4 sierpnia, 17:00
Żuraw Krzeszów 1-2 Jałowiec Stryszawa 4 sierpnia, 17:00
Burza Roczyny 3-3 Sokół Przytkowice 4 sierpnia, 17:00
k. 6-5
Żarek Stronie 4-0 Stanisławianka Stanisław Dolny 4 sierpnia, 18:00

IV runda - 11 września
Błyskawica Marcówka - wolny los

Skawa Wadowice 2-4 Iskra Klecza Dolna 11 września, 17:00
Żarek Stronie 3-4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 11 września, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-6 Beskid Andrychów 11 września, 17:00
Piotr Piaskowski ?, ?, Jakub Pacut ? - Łukasz Rupa ?, ?, ?, Michał Adamus ?, Jakub Szlosek ?, Paweł Wrona ?
Burza Roczyny 3-0 Jałowiec Stryszawa 11 września, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 Tempo Białka 11 września, 17:00
k. 5-4

1/4 finału - 25 września

Burza Roczyny 0-6 Beskid Andrychów 25 września, 16:00 (200)
Paweł Wrona 20, Michał Adamus 28, 75, 81, Sebastian Gieruszczak 60, Michał Śliwa 71
Błyskawica Marcówka 4-4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 25 września, 16:00
k. 2-4
Jakub Pindel 8, 90 (k), Jacek Rak 32, Paweł Trzop 78 - Rafał Daniel 6, Tomasz Liput 22, 47, 72
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-4 Iskra Klecza Dolna 25 września, 16:00
Robert Starowicz 34 - Filip Niewidok 8 (k), Dawid Rzeszutko 10, 60, 87

1/2 finału - 9 października
Beskid Andrychów - wolny los

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5-1 Iskra Klecza Dolna 9 października, 15:30
Krzysztof Studnicki 40, Adam Frączek 55, 89, Marcin Brózda 70 (s), Tomasz Liput 72 - Konrad Kukieła 81

Finał - 23 października

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-3 Beskid Andrychów 23 października, 15:30 (100)
John Nwankpa 58 - Serge Nahle 65 (k), Włodzimierz Kierczak 84, Dariusz Chowaniec 90
w Kalwarii Zebrzydowskiej

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas