[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Podhale (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Krokus 2000 Łapsze Niżne 22 50 15 5 2 69-32 9 2 0 41-17 6 3 2 28-15
2.  Gorc Ochotnica 22 45 14 3 5 70-40 8 1 2 38-22 6 2 3 32-18
3.  Spisz Krempachy 22 43 14 1 7 64-37 8 0 3 41-16 6 1 4 23-21
4.  Łęgi Nowa Biała 22 38 11 5 6 62-39 6 2 3 32-16 5 3 3 30-23
5.  Biali Biały Dunajec 22 35 11 2 9 54-52 7 2 2 31-16 4 0 7 23-36
6.  Sokolica Krościenko nad Dunajcem 22 33 10 3 9 51-44 6 2 3 28-18 4 1 6 23-26
7.  Zapora Kluszkowce 22 28 9 1 12 50-75 4 1 6 26-34 5 0 6 24-41
8.  Trzy Korony Sromowce Niżne 22 27 7 6 9 42-46 4 3 4 22-18 3 3 5 20-28
9.  Hetman Leśnica 22 24 7 3 12 42-51 5 2 4 25-20 2 1 8 17-31
10.  ZOR Frydman 22 23 6 5 11 48-61 4 2 5 29-22 2 3 6 19-39
11.  Murań Jurgów 22 17 4 5 13 35-60 2 2 7 18-29 2 3 6 17-31
12.  Błyskawica Kacwin 22 12 3 3 16 45-95 2 2 7 31-42 1 1 9 14-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Krokus 2000 Łapsze Niżne    3-2 4-2 5-4 3-2 2-2 3-0 6-0* 4-2 3-0* 6-1 2-2 
 2 Gorc Ochotnica0-3*     1-1 0-3* 6-3 2-1 4-3 3-2 4-1 8-2 3-1 7-2 
 3 Spisz Krempachy2-4 4-1     2-1 8-0 3-1 7-1 0-3* 4-1 1-2 2-1 8-1 
 4 Łęgi Nowa Biała3-2 4-2 1-2     0-2 4-1 1-3 7-0 0-0 4-4 3-0 5-0 
 5 Biali Biały Dunajec1-0 0-1 3-0 2-2     1-4 5-2 1-1 3-1 3-1 3-1 9-3 
 6 Sokolica Krościenko nad Dunajcem1-1 1-4 1-2 1-2 2-0     4-0 2-0 2-1 4-1 4-4 6-3 
 7 Zapora Kluszkowce1-2 0-9 3-0* 5-4 2-3 0-2     0-5 3-5 6-1 3-3 3-0* 
 8 Trzy Korony Sromowce Niżne2-3 1-1 1-2 3-3 4-2 2-0 1-2     4-2 2-3 0-0 2-0 
 9 Hetman Leśnica1-4 0-4 2-0 1-3 4-2 6-3 2-3 1-1     0-0 5-0 3-0* 
 10 ZOR Frydman1-1 1-1 1-3 2-3 1-3 3-2 10-0 5-1 3-2     2-3 0-3* 
 11 Murań Jurgów0-5 2-3 1-6 0-3* 4-1 0-3* 0-3* 1-1 0-2 2-2     8-0 
 12 Błyskawica Kacwin3-3 2-4 3-5 2-2 2-5 3-4 4-7 2-6 4-0 6-3 0-3     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

ZOR Frydman 1-3 Biali Biały Dunajec 18 sierpnia, 11:30
Zapora Kluszkowce 3-0 Błyskawica Kacwin 18 sierpnia, 11:30
(wo)
goście nie dojechali
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-1 Gorc Ochotnica 18 sierpnia, 14:30
Spisz Krempachy 4-1 Hetman Leśnica 18 sierpnia, 14:30
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne 18 sierpnia, 17:30
Murań Jurgów 0-3 Łęgi Nowa Biała 18 sierpnia, 17:30
(wo)
nieuprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy / na boisku 0-3

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Biali Biały Dunajec 2-2 Łęgi Nowa Biała 25 sierpnia, 11:30
Krokus 2000 Łapsze Niżne 6-1 Murań Jurgów 25 sierpnia, 14:30
Hetman Leśnica 6-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 25 sierpnia, 14:30
Błyskawica Kacwin 2-6 Trzy Korony Sromowce Niżne 25 sierpnia, 14:30
ZOR Frydman 10-0 Zapora Kluszkowce 25 sierpnia, 17:30
Spisz Krempachy 4-1 Gorc Ochotnica 11 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 1 września

Zapora Kluszkowce 2-3 Biali Biały Dunajec 1 września, 17:30
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-3 ZOR Frydman 1 września, 17:30
Spisz Krempachy 8-1 Błyskawica Kacwin 1 września, 14:30
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-4 Gorc Ochotnica 1 września, 11:30
Murań Jurgów 0-2 Hetman Leśnica 1 września, 11:30
Łęgi Nowa Biała 3-2 Krokus 2000 Łapsze Niżne 1 września, 14:30

Kolejka 4 - 8 września

Biali Biały Dunajec 1-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne 8 września, 14:00
Hetman Leśnica 1-3 Łęgi Nowa Biała 8 września, 14:00
Gorc Ochotnica 3-1 Murań Jurgów 8 września, 17:00
ZOR Frydman 1-3 Spisz Krempachy 8 września, 11:00
Zapora Kluszkowce 0-5 Trzy Korony Sromowce Niżne 8 września, 14:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 6-3 Błyskawica Kacwin 8 września, 14:00

Kolejka 5 - 15 września

Trzy Korony Sromowce Niżne 4-2 Biali Biały Dunajec 15 września, 17:00
Spisz Krempachy 7-1 Zapora Kluszkowce 15 września, 14:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 4-1 ZOR Frydman 15 września, 17:00
Murań Jurgów 8-0 Błyskawica Kacwin 15 września, 14:00
Łęgi Nowa Biała 4-2 Gorc Ochotnica 15 września, 11:00
Krokus 2000 Łapsze Niżne 4-2 Hetman Leśnica 15 września, 14:00

Kolejka 6 - 22 września

Biali Biały Dunajec 3-1 Hetman Leśnica 22 września, 16:30
Błyskawica Kacwin 2-2 Łęgi Nowa Biała 22 września, 13:30
ZOR Frydman 2-3 Murań Jurgów 22 września, 11:00
Zapora Kluszkowce 0-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 22 września, 13:30
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-2 Spisz Krempachy 22 września, 16:30
Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-2 Gorc Ochotnica 22 września, 13:30

Kolejka 7 - 29 września

Spisz Krempachy 8-0 Biali Biały Dunajec 29 września, 11:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 29 września, 11:00
Murań Jurgów 0-3 Zapora Kluszkowce 29 września, 13:30
(wo)
gospodarze nie mieli ważnych kart zdrowia
Łęgi Nowa Biała 4-4 ZOR Frydman 29 września, 11:00
Krokus 2000 Łapsze Niżne 2-2 Błyskawica Kacwin 29 września, 16:30
Hetman Leśnica 0-4 Gorc Ochotnica 29 września, 13:30
w Gronkowie

Kolejka 8 - 6 października

Biali Biały Dunajec 0-1 Gorc Ochotnica 6 października, 16:30
Błyskawica Kacwin 4-0 Hetman Leśnica 6 października, 16:30
ZOR Frydman 1-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne 6 października, 13:30
Zapora Kluszkowce 5-4 Łęgi Nowa Biała 6 października, 11:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-0 Murań Jurgów 6 października, 13:30
Spisz Krempachy 3-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 6 października, 13:30

Kolejka 9 - 13 października

Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-0 Biali Biały Dunajec 13 października, 12:00
Murań Jurgów 1-6 Spisz Krempachy 13 października, 15:00
Łęgi Nowa Biała 7-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 13 października, 15:00
Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-0 Zapora Kluszkowce 13 października, 15:00
Hetman Leśnica 0-0 ZOR Frydman 13 października, 12:00
w Gronkowie
Błyskawica Kacwin 2-4 Gorc Ochotnica 13 października, 12:00

Kolejka 10 - 20 października

Biali Biały Dunajec 9-3 Błyskawica Kacwin 20 października, 15:00
ZOR Frydman 1-1 Gorc Ochotnica 20 października, 15:00
Zapora Kluszkowce 3-5 Hetman Leśnica 20 października, 12:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-3 Krokus 2000 Łapsze Niżne 20 października, 12:00
Spisz Krempachy 2-1 Łęgi Nowa Biała 20 października, 15:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 4-4 Murań Jurgów 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27 października

Murań Jurgów 4-1 Biali Biały Dunajec 27 października, 14:00
Łęgi Nowa Biała 4-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 27 października, 11:00
Krokus 2000 Łapsze Niżne 4-2 Spisz Krempachy 27 października, 11:00
Hetman Leśnica 1-1 Trzy Korony Sromowce Niżne 27 października, 14:00
w Gronkowie
Błyskawica Kacwin 6-3 ZOR Frydman 27 października, 14:00
Zapora Kluszkowce 0-9 Gorc Ochotnica 27 października, 11:00

Kolejka 12 - 6 kwietnia

Biali Biały Dunajec 3-1 ZOR Frydman 6 kwietnia, 12:00
Błyskawica Kacwin 4-7 Zapora Kluszkowce 6 kwietnia, 12:00
Gorc Ochotnica 3-2 Trzy Korony Sromowce Niżne 6 kwietnia, 15:00
Hetman Leśnica 2-0 Spisz Krempachy 6 kwietnia, 12:00
w Gronkowie
Krokus 2000 Łapsze Niżne 2-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 6 kwietnia, 15:00
Łęgi Nowa Biała 3-0 Murań Jurgów 6 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 13 kwietnia

Gorc Ochotnica 1-1 Spisz Krempachy 13 kwietnia, 12:00
Łęgi Nowa Biała 0-2 Biali Biały Dunajec 13 kwietnia, 15:00
Murań Jurgów 0-5 Krokus 2000 Łapsze Niżne 13 kwietnia, 12:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-1 Hetman Leśnica 13 kwietnia, 15:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-0 Błyskawica Kacwin 13 kwietnia, 12:00
Zapora Kluszkowce 6-1 ZOR Frydman 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 27 kwietnia

Biali Biały Dunajec 5-2 Zapora Kluszkowce 27 kwietnia, 17:00
ZOR Frydman 5-1 Trzy Korony Sromowce Niżne 27 kwietnia, 17:00
Błyskawica Kacwin 3-5 Spisz Krempachy 27 kwietnia, 14:00
Gorc Ochotnica 2-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 27 kwietnia, 14:00
Hetman Leśnica 5-0 Murań Jurgów 27 kwietnia, 11:00
w Gronkowie
Krokus 2000 Łapsze Niżne 5-4 Łęgi Nowa Biała 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 1 maja

Błyskawica Kacwin 3-4 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1 maja, 14:00
Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-2 Biali Biały Dunajec 1 maja, 11:00
Łęgi Nowa Biała 0-0 Hetman Leśnica 1 maja, 14:00
Murań Jurgów 2-3 Gorc Ochotnica 1 maja, 17:00
Spisz Krempachy 1-2 ZOR Frydman 1 maja, 14:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-2 Zapora Kluszkowce 1 maja, 17:00

Kolejka 16 - 4 maja

Biali Biały Dunajec 1-1 Trzy Korony Sromowce Niżne 4 maja, 14:00
Zapora Kluszkowce 3-0 Spisz Krempachy 4 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-4
ZOR Frydman 3-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 4 maja, 14:00
Błyskawica Kacwin 0-3 Murań Jurgów 4 maja, 17:00
Gorc Ochotnica 0-3 Łęgi Nowa Biała 4 maja, 14:00
(wo)
na boisku 2-0
Hetman Leśnica 1-4 Krokus 2000 Łapsze Niżne 4 maja, 11:00
w Gronkowie

Kolejka 17 - 11 maja

Gorc Ochotnica 0-3 Krokus 2000 Łapsze Niżne 11 maja, 14:30
(wo)
na boisku 1-1
Hetman Leśnica 4-2 Biali Biały Dunajec 11 maja, 17:30
w Gronkowie
Łęgi Nowa Biała 5-0 Błyskawica Kacwin 11 maja, 14:30
Murań Jurgów 2-2 ZOR Frydman 11 maja, 14:30
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 4-0 Zapora Kluszkowce 11 maja, 17:30
Spisz Krempachy 0-3 Trzy Korony Sromowce Niżne 11 maja, 17:30
(wo)
na boisku 5-2

Kolejka 18 - 18 maja

Biali Biały Dunajec 3-0 Spisz Krempachy 21 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 18 maja, 17:30
Zapora Kluszkowce 3-3 Murań Jurgów 21 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
ZOR Frydman 2-3 Łęgi Nowa Biała 21 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Kacwin 3-3 Krokus 2000 Łapsze Niżne 18 maja, 17:30
Gorc Ochotnica 4-1 Hetman Leśnica 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 25 maja

Gorc Ochotnica 6-3 Biali Biały Dunajec 28 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 12:00) odwołany
Hetman Leśnica 3-0 Błyskawica Kacwin 25 maja, 12:00
(wo)
w Gronkowie / na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-0 ZOR Frydman 25 maja, 15:00
(wo)
mecz przerwany w 9. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Łęgi Nowa Biała 1-3 Zapora Kluszkowce 25 maja, 15:00
Murań Jurgów 1-1 Trzy Korony Sromowce Niżne 25 maja, 18:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-2 Spisz Krempachy 25 maja, 18:00

Kolejka 20 - 1 czerwca

Gorc Ochotnica 7-2 Błyskawica Kacwin 1 czerwca, 18:00
Biali Biały Dunajec 1-4 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1 czerwca, 15:00
Spisz Krempachy 2-1 Murań Jurgów 1 czerwca, 12:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-3 Łęgi Nowa Biała 1 czerwca, 15:00
Zapora Kluszkowce 1-2 Krokus 2000 Łapsze Niżne 1 czerwca, 18:00
ZOR Frydman 3-2 Hetman Leśnica 1 czerwca, 15:00

Kolejka 21 - 8 czerwca

Błyskawica Kacwin 2-5 Biali Biały Dunajec 8 czerwca, 15:00
Gorc Ochotnica 8-2 ZOR Frydman 8 czerwca, 15:00
Hetman Leśnica 2-3 Zapora Kluszkowce 8 czerwca, 15:00
w Gronkowie
Krokus 2000 Łapsze Niżne 6-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 8 czerwca, 15:00
(wo)
przerwany w 58. minucie przy stanie 6-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Łęgi Nowa Biała 1-2 Spisz Krempachy 8 czerwca, 15:00
Murań Jurgów 0-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 8 czerwca, 15:00
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości / na boisku 1-0

Kolejka 22 - 15 czerwca

Gorc Ochotnica 4-3 Zapora Kluszkowce 15 czerwca, 15:00
Biali Biały Dunajec 3-1 Murań Jurgów 15 czerwca, 15:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-2 Łęgi Nowa Biała 15 czerwca, 15:00
Spisz Krempachy 2-4 Krokus 2000 Łapsze Niżne 15 czerwca, 15:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 4-2 Hetman Leśnica 15 czerwca, 15:00
ZOR Frydman 0-3 Błyskawica Kacwin 15 czerwca, 15:00
(wo)
mecz przerwany w 7. minucie przy stanie 0-1 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Klasa A 2013/2014 (Podhale)

Klasa B 2013/2014 (Podhale (zachód))

Klasa C 2013/2014 (Podhale (wschód))

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas