[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Skoczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Cieszyn 24 56 18 2 4 68-27 10 0 2 32-9 8 2 2 36-18
2.  Błyskawica Drogomyśl 24 54 18 0 6 95-38 10 0 2 44-13 8 0 4 51-25
3.  Olimpia Goleszów 24 47 15 2 7 56-35 6 1 5 25-21 9 1 2 31-14
4.  Wisła Strumień 24 44 13 5 6 61-28 6 3 3 35-15 7 2 3 26-13
5.  Spójnia Zebrzydowice 24 42 12 6 6 54-31 9 1 2 40-15 3 5 4 14-16
6.  Błyskawica Kończyce Wielkie 24 41 12 5 7 47-39 7 3 2 28-15 5 2 5 19-24
7.  Strażak Pielgrzymowice 24 34 11 1 12 51-57 6 1 5 32-27 5 0 7 19-30
8.  Beskid Brenna 24 31 9 4 11 40-58 5 2 5 19-32 4 2 6 21-26
9.  LKS Kończyce Małe 24 26 7 5 12 31-43 4 3 5 15-20 3 2 7 16-23 2 3 1 0 1 3-3
10.  LKS Pogórze 24 26 8 2 14 35-48 6 1 5 23-20 2 1 9 12-28 2 3 1 0 1 3-3
11.  Olza Pogwizdów 24 25 8 1 15 37-68 3 1 8 18-34 5 0 7 19-34
12.  Victoria Hażlach 24 15 4 3 17 30-73 2 2 8 13-35 2 1 9 17-38
13.  Trójwieś Istebna 24 8 2 2 20 16-76 1 1 10 7-34 1 1 10 9-42
Spójnia Górki Wielkie wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Trójwieś Istebna wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Piast Cieszyn    5-2 2-1 1-2 3-0 2-0 2-1 5-1 3-0 2-0 4-0 2-0 1-2 
 2 Błyskawica Drogomyśl3-1     3-5 0-1 4-1 4-2 3-1 5-0 1-0 7-0 6-0 5-2 3-0* 
 3 Olimpia Goleszów1-5 4-2     1-1 2-0 0-1 5-1 1-5 2-3 2-1 1-2 4-0 2-0 
 4 Wisła Strumień4-0 1-3 0-1     1-1 2-2 6-0 1-1 4-1 1-0 4-1 1-3 10-2 
 5 Spójnia Zebrzydowice1-1 1-6 6-2 5-1     4-0 5-2 3-1 4-0 0-1 4-0 4-1 3-0* 
 6 Błyskawica Kończyce Wielkie1-2 3-2 0-0 0-3 0-0     3-0 3-3 3-0 1-0 3-1 4-2 7-2 
 7 Strażak Pielgrzymowice2-3 2-6 1-2 2-1 2-2 6-1     1-2 0-5 3-2 5-3 5-0 3-0* 
 8 Beskid Brenna1-6 3-2 0-5 1-4 3-2 1-3 1-4     1-1 1-1 2-1 2-1 3-2 
 9 LKS Kończyce Małe1-4 1-4 0-2 0-0 1-1 1-0 1-2 2-1     2-1 1-3 2-2 3-0* 
 10 LKS Pogórze2-2 2-3 1-3 1-0 0-2 0-2 2-0 3-2 2-1     2-3 5-2 3-0* 
 11 Olza Pogwizdów2-7 1-7 1-5 1-5 0-2 1-2 0-1 0-1 2-2 3-1     4-1 3-0* 
 12 Victoria Hażlach0-2 1-6 0-2 1-5 0-3 3-3 1-5 2-1 0-3 3-1 1-3     1-1 
 13 Trójwieś Istebna0-3* 1-8 0-3* 0-3* 0-0 0-3* 1-2 0-3* 1-0 3-4 1-2 0-3*     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Pauza: Beskid Brenna.
 
Trójwieś Istebna 0-0 Spójnia Zebrzydowice 11 sierpnia, 16:00
Strażak Pielgrzymowice 2-1 Wisła Strumień 11 sierpnia, 17:00
Victoria Hażlach 1-6 Błyskawica Drogomyśl 10 sierpnia, 17:00
Piast Cieszyn 2-0 LKS Pogórze 10 sierpnia, 17:00
LKS Kończyce Małe 0-2 Olimpia Goleszów 11 sierpnia, 17:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 3-1 Olza Pogwizdów 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Piast Cieszyn.
 
Spójnia Zebrzydowice 4-0 Olza Pogwizdów 15 sierpnia, 17:00
Olimpia Goleszów 0-1 Błyskawica Kończyce Wielkie 15 sierpnia, 11:00
LKS Pogórze 2-1 LKS Kończyce Małe 15 sierpnia, 11:00
Błyskawica Drogomyśl 5-0 Beskid Brenna 15 sierpnia, 11:00
Wisła Strumień 1-3 Victoria Hażlach 15 sierpnia, 11:00
Trójwieś Istebna 1-2 Strażak Pielgrzymowice 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Pauza: LKS Kończyce Małe.
 
Strażak Pielgrzymowice 2-2 Spójnia Zebrzydowice 18 sierpnia, 17:00
Victoria Hażlach 1-1 Trójwieś Istebna 17 sierpnia, 17:00
Beskid Brenna 1-4 Wisła Strumień 18 sierpnia, 11:00
Piast Cieszyn 5-2 Błyskawica Drogomyśl 18 sierpnia, 17:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 1-0 LKS Pogórze 18 sierpnia, 17:00
Olza Pogwizdów 1-5 Olimpia Goleszów 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Pauza: Błyskawica Kończyce Wielkie.
 
Spójnia Zebrzydowice 6-2 Olimpia Goleszów 24 sierpnia, 17:00
LKS Pogórze 2-3 Olza Pogwizdów 25 sierpnia, 11:00
Błyskawica Drogomyśl 1-0 LKS Kończyce Małe 2 listopada, 13:00
Wisła Strumień 4-0 Piast Cieszyn 24 sierpnia, 17:00
Strażak Pielgrzymowice 5-0 Victoria Hażlach 25 sierpnia, 17:00
Beskid Brenna 3-2 Trójwieś Istebna 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Olza Pogwizdów.
 
Victoria Hażlach 0-3 Spójnia Zebrzydowice 31 sierpnia, 17:00
Beskid Brenna 1-4 Strażak Pielgrzymowice 1 września, 11:00
Piast Cieszyn 1-2 Trójwieś Istebna 31 sierpnia, 17:00
LKS Kończyce Małe 0-0 Wisła Strumień 1 września, 17:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 3-2 Błyskawica Drogomyśl 31 sierpnia, 17:00
Olimpia Goleszów 2-1 LKS Pogórze 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Pauza: Olimpia Goleszów.
 
Spójnia Zebrzydowice 0-1 LKS Pogórze 7 września, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 6-0 Olza Pogwizdów 7 września, 16:00
Wisła Strumień 2-2 Błyskawica Kończyce Wielkie 8 września, 13:00
Trójwieś Istebna 1-0 LKS Kończyce Małe 8 września, 16:00
Strażak Pielgrzymowice 2-3 Piast Cieszyn 8 września, 16:00
Victoria Hażlach 2-1 Beskid Brenna 7 września, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Pauza: LKS Pogórze.
 
Beskid Brenna 3-2 Spójnia Zebrzydowice 15 września, 11:00
Piast Cieszyn 2-0 Victoria Hażlach 14 września, 16:00
LKS Kończyce Małe 1-2 Strażak Pielgrzymowice 15 września, 16:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 7-2 Trójwieś Istebna 15 września, 16:00
Olza Pogwizdów 1-5 Wisła Strumień 15 września, 16:00
Olimpia Goleszów 4-2 Błyskawica Drogomyśl 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Pauza: Spójnia Zebrzydowice.
 
Błyskawica Drogomyśl 7-0 LKS Pogórze 21 września, 16:00
Wisła Strumień 0-1 Olimpia Goleszów 21 września, 16:00
Trójwieś Istebna 1-2 Olza Pogwizdów 22 września, 16:00
Strażak Pielgrzymowice 6-1 Błyskawica Kończyce Wielkie 22 września, 16:00
Victoria Hażlach 0-3 LKS Kończyce Małe 21 września, 16:00
Beskid Brenna 1-6 Piast Cieszyn 22 września, 11:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Pauza: Błyskawica Drogomyśl.
 
Piast Cieszyn 3-0 Spójnia Zebrzydowice 28 września, 16:00
LKS Kończyce Małe 2-1 Beskid Brenna 29 września, 16:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 4-2 Victoria Hażlach 29 września, 16:00
Olza Pogwizdów 0-1 Strażak Pielgrzymowice 29 września, 16:00
Olimpia Goleszów 2-0 Trójwieś Istebna 28 września, 16:00
LKS Pogórze 1-0 Wisła Strumień 29 września, 11:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Pauza: Wisła Strumień.
 
Spójnia Zebrzydowice 1-6 Błyskawica Drogomyśl 5 października, 15:00
Trójwieś Istebna 3-4 LKS Pogórze 6 października, 15:00
Strażak Pielgrzymowice 1-2 Olimpia Goleszów 6 października, 15:00
Victoria Hażlach 1-3 Olza Pogwizdów 5 października, 15:00
Beskid Brenna 1-3 Błyskawica Kończyce Wielkie 6 października, 11:00
Piast Cieszyn 3-0 LKS Kończyce Małe 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Pauza: Trójwieś Istebna.
 
LKS Kończyce Małe 1-1 Spójnia Zebrzydowice 13 października, 15:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 1-2 Piast Cieszyn 13 października, 15:00
Olza Pogwizdów 0-1 Beskid Brenna 13 października, 15:00
Olimpia Goleszów 4-0 Victoria Hażlach 12 października, 15:00
LKS Pogórze 2-0 Strażak Pielgrzymowice 13 października, 11:00
Błyskawica Drogomyśl 0-1 Wisła Strumień 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Pauza: Strażak Pielgrzymowice.
 
Spójnia Zebrzydowice 5-1 Wisła Strumień 19 października, 15:00
Trójwieś Istebna 1-8 Błyskawica Drogomyśl 20 października, 15:00
Victoria Hażlach 3-1 LKS Pogórze 19 października, 15:00
Beskid Brenna 0-5 Olimpia Goleszów 20 października, 11:00
Piast Cieszyn 4-0 Olza Pogwizdów 20 października, 15:00
LKS Kończyce Małe 1-0 Błyskawica Kończyce Wielkie 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Pauza: Victoria Hażlach.
 
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-0 Spójnia Zebrzydowice 27 października, 14:00
Olza Pogwizdów 2-2 LKS Kończyce Małe 27 października, 14:00
Olimpia Goleszów 1-5 Piast Cieszyn 26 października, 10:30
LKS Pogórze 3-2 Beskid Brenna 27 października, 11:00
Błyskawica Drogomyśl 3-1 Strażak Pielgrzymowice 26 października, 14:00
Wisła Strumień 10-2 Trójwieś Istebna 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Pauza: Beskid Brenna.
 
Spójnia Zebrzydowice 3-0 Trójwieś Istebna
(wo)
Wisła Strumień 6-0 Strażak Pielgrzymowice 5 kwietnia, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 5-2 Victoria Hażlach 5 kwietnia, 15:00
LKS Pogórze 2-2 Piast Cieszyn 6 kwietnia, 15:00
Olimpia Goleszów 2-3 LKS Kończyce Małe 5 kwietnia, 15:00
Olza Pogwizdów 1-2 Błyskawica Kończyce Wielkie 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Pauza: Piast Cieszyn.
 
Olza Pogwizdów 0-2 Spójnia Zebrzydowice 13 kwietnia, 15:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-0 Olimpia Goleszów 13 kwietnia, 15:00
LKS Kończyce Małe 2-1 LKS Pogórze 13 kwietnia, 15:00
Beskid Brenna 3-2 Błyskawica Drogomyśl 13 kwietnia, 11:00
Victoria Hażlach 1-5 Wisła Strumień 13 kwietnia, 15:00
Strażak Pielgrzymowice 3-0 Trójwieś Istebna
(wo)

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Pauza: LKS Kończyce Małe.
 
Spójnia Zebrzydowice 5-2 Strażak Pielgrzymowice 19 kwietnia, 15:00
Trójwieś Istebna 0-3 Victoria Hażlach
(wo)
Wisła Strumień 1-1 Beskid Brenna 19 kwietnia, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 3-1 Piast Cieszyn 19 kwietnia, 15:00 (150)
LKS Pogórze 0-2 Błyskawica Kończyce Wielkie 19 kwietnia, 14:30
Olimpia Goleszów 1-2 Olza Pogwizdów 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

Pauza: Błyskawica Kończyce Wielkie.
 
Trójwieś Istebna 0-3 Beskid Brenna
(wo)
Olimpia Goleszów 2-0 Spójnia Zebrzydowice 26 kwietnia, 16:00 (60)
Olza Pogwizdów 3-1 LKS Pogórze 27 kwietnia, 16:00
LKS Kończyce Małe 1-4 Błyskawica Drogomyśl 27 kwietnia, 16:00
Piast Cieszyn 1-2 Wisła Strumień 27 kwietnia, 16:00
Victoria Hażlach 1-5 Strażak Pielgrzymowice 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 1 maja

Pauza: Olza Pogwizdów.
 
Spójnia Zebrzydowice 4-1 Victoria Hażlach 1 maja, 16:00
Strażak Pielgrzymowice 1-2 Beskid Brenna 1 maja, 16:00
Trójwieś Istebna 0-3 Piast Cieszyn
(wo)
Wisła Strumień 4-1 LKS Kończyce Małe 1 maja, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 4-2 Błyskawica Kończyce Wielkie 1 maja, 16:00
LKS Pogórze 1-3 Olimpia Goleszów 1 maja, 16:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

Pauza: Olimpia Goleszów.
 
LKS Pogórze 0-2 Spójnia Zebrzydowice 4 maja, 16:00
Olza Pogwizdów 1-7 Błyskawica Drogomyśl 4 maja, 16:00 (200)
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-3 Wisła Strumień 4 maja, 16:00
LKS Kończyce Małe 3-0 Trójwieś Istebna
(wo)
Piast Cieszyn 2-1 Strażak Pielgrzymowice 4 maja, 16:00
Beskid Brenna 2-1 Victoria Hażlach 4 maja, 11:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

Pauza: LKS Pogórze.
 
Spójnia Zebrzydowice 3-1 Beskid Brenna 10 maja, 16:00
Victoria Hażlach 0-2 Piast Cieszyn 10 maja, 16:00
Strażak Pielgrzymowice 0-5 LKS Kończyce Małe 11 maja, 16:00
Trójwieś Istebna 0-3 Błyskawica Kończyce Wielkie
(wo)
Wisła Strumień 4-1 Olza Pogwizdów 10 maja, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 3-5 Olimpia Goleszów 10 maja, 16:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Pauza: Spójnia Zebrzydowice.
 
LKS Pogórze 2-3 Błyskawica Drogomyśl 4 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Goleszów 1-1 Wisła Strumień 4 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (17 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olza Pogwizdów 3-0 Trójwieś Istebna
(wo)
Błyskawica Kończyce Wielkie 3-0 Strażak Pielgrzymowice 11 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kończyce Małe 2-2 Victoria Hażlach 18 maja, 16:00
Piast Cieszyn 5-1 Beskid Brenna 4 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 24-25 maja

Pauza: Błyskawica Drogomyśl.
 
Spójnia Zebrzydowice 1-1 Piast Cieszyn 24 maja, 17:00
Beskid Brenna 1-1 LKS Kończyce Małe 25 maja, 11:00
Victoria Hażlach 3-3 Błyskawica Kończyce Wielkie 24 maja, 17:00 (250)
Strażak Pielgrzymowice 5-3 Olza Pogwizdów 25 maja, 17:00
Trójwieś Istebna 0-3 Olimpia Goleszów
(wo)
Wisła Strumień 1-0 LKS Pogórze 24 maja, 17:00 (60)

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Wisła Strumień.
 
Błyskawica Drogomyśl 4-1 Spójnia Zebrzydowice 31 maja, 17:00
LKS Pogórze 3-0 Trójwieś Istebna
(wo)
Olimpia Goleszów 5-1 Strażak Pielgrzymowice 31 maja, 17:00 (50)
Olza Pogwizdów 4-1 Victoria Hażlach 1 czerwca, 17:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 3-3 Beskid Brenna 1 czerwca, 17:00
LKS Kończyce Małe 1-4 Piast Cieszyn 1 czerwca, 17:00 (150)

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Pauza: Trójwieś Istebna.
 
Spójnia Zebrzydowice 4-0 LKS Kończyce Małe 7 czerwca, 17:00
Piast Cieszyn 2-0 Błyskawica Kończyce Wielkie 8 czerwca, 17:00
Beskid Brenna 2-1 Olza Pogwizdów 8 czerwca, 11:00
Victoria Hażlach 0-2 Olimpia Goleszów 8 czerwca, 17:00
Strażak Pielgrzymowice 3-2 LKS Pogórze 8 czerwca, 17:00
Wisła Strumień 1-3 Błyskawica Drogomyśl 8 czerwca, 17:30

Kolejka 25 - 15 czerwca

Pauza: Strażak Pielgrzymowice.
 
Wisła Strumień 1-1 Spójnia Zebrzydowice 15 czerwca, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 3-0 Trójwieś Istebna
(wo)
LKS Pogórze 5-2 Victoria Hażlach 15 czerwca, 17:00
Olimpia Goleszów 1-5 Beskid Brenna 15 czerwca, 17:00
Olza Pogwizdów 2-7 Piast Cieszyn 15 czerwca, 17:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 3-0 LKS Kończyce Małe 15 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 19 czerwca

Pauza: Victoria Hażlach.
 
Spójnia Zebrzydowice 4-0 Błyskawica Kończyce Wielkie 19 czerwca, 17:00
LKS Kończyce Małe 1-3 Olza Pogwizdów 19 czerwca, 17:00
Piast Cieszyn 2-1 Olimpia Goleszów 19 czerwca, 17:00
Beskid Brenna 1-1 LKS Pogórze 19 czerwca, 17:00
Strażak Pielgrzymowice 2-6 Błyskawica Drogomyśl 19 czerwca, 17:00
Trójwieś Istebna 0-3 Wisła Strumień
(wo)

Liga okręgowa 2013/2014 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2013/2014 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2013/2014 (Żywiec)

Klasa B 2013/2014 (Skoczów)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas