[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków

Runda wstępna - 3-4 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2013)
Czarni 03 Grzegorzowice i Sokół Kocmyrzów Baranówka - wolny los

Agricola Klimontów 3-0 Armatura Kraków 4 sierpnia, 18:00
(wo)
w Opatkowicach; goście nie dojechali
LKS Polanowice (k. Krakowa) 1-4 Bibiczanka Bibice 4 sierpnia, 18:00
Polonia Więcławice 2-1 Bieżanowianka Kraków 3 sierpnia, 17:00
KS Rybitwy (Kraków) 1-2 Błękitni Modlnica 1 sierpnia, 18:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 7-3 Bratniak Kraków 3 sierpnia, 17:00
Iskra Czułów 0-0 Cedronka Wola Radziszowska 3 sierpnia, 17:00
k. 3-4
Sparta Przeginia Duchowna 3-0 Dąbski KS Kraków 4 sierpnia, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Gajowianka Gaj 0-3 Spartak Wielkanoc-Gołcza 4 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Płomień Jerzmanowice 3-2 Iskra Krzęcin 4 sierpnia, 18:00
Niegoszowianka Niegoszowice 0-3 Iskra Radwanowice 4 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Borkowianka Borek Szlachecki 3-2 Jastrzębiec Książ Wielki 3 sierpnia, 17:00
Strumyk Jakubowice 2-9 Juvenia Prandocin 4 sierpnia, 15:30
w Opatkowicach
Galicja II Raciborowice 2-3 LKS Libertów 3 sierpnia, 18:00
w Libertowie; Galicja II gospodarzem
Trzebol Wielkie Drogi 6-4 Liszczanka Liszki 3 sierpnia, 17:00
Spartak Charsznica 1-5 Lot Balice 3 sierpnia, 17:00
KS Wróżenice (Kraków) 3-0 Nadwiślan Kraków 3 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
KS Tyniec (Kraków) 2-5 LKS Niedźwiedź 3 sierpnia, 17:00
Galicja Raciborowice 0-0 Orzeł Iwanowice 3 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Bronowicki KS Kraków 0-0 Partyzant Dojazdów 3 sierpnia, 17:00
k. 6-5
Płomień Kostrze (Kraków) 2-4 Radziszowianka Radziszów 3 sierpnia, 17:00
w Radziszowie; Płomień gospodarzem
PKS Albertus Kraków 1-18 LKS Skała 2004 3 sierpnia, 17:00
Sportowiec Modlniczka 8-5 Kmita II Zabierzów 3 sierpnia, 17:00
Orzeł Bębło 1-3 Strażak Goszcza 4 sierpnia, 18:00
Płomień Kościelec 3-0 Victoria Kraków 4 sierpnia, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Tonianka Tonie (Kraków) 6-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 3 sierpnia, 17:00
Nadwiślan Rusocice 2-2 Wawel Kraków 4 sierpnia, 18:00
k. 0-3
Bratniak II Kraków 0-3 TS Węgrzce 4 sierpnia, 18:00
na boisku Com-Com Zone
Wisła Jeziorzany 4-0 Polonia Kraków 3 sierpnia, 17:00
Orzeł Sidzina 3-6 Zwierzyniecki KS Kraków 4 sierpnia, 17:00
w Wielkich Drogach

I runda - 11 sierpnia
TS Węgrzce - wolny los

Bronowicki KS Kraków 1-4 LKS Niedźwiedź 11 sierpnia, 17:30
Polonia Więcławice 0-1 Radziszowianka Radziszów 11 sierpnia, 17:30
Tonianka Tonie (Kraków) 1-6 LKS Skała 2004 11 sierpnia, 17:30
Orzeł Iwanowice 3-0 Strażak Goszcza 11 sierpnia, 17:30
(wo)
Cedronka Wola Radziszowska 1-0 Zwierzyniecki KS Kraków 11 sierpnia, 17:30
Kamil Myśliwiec 24
Bibiczanka Bibice 3-3 Czarni 03 Grzegorzowice 11 sierpnia, 17:30
k. 1-3
Sparta Przeginia Duchowna 1-9 Krakus Swoszowice (Kraków) 11 sierpnia, 17:30
KS Wróżenice (Kraków) 0-7 Błękitni Modlnica 11 sierpnia, 17:30
Agricola Klimontów 3-0 Iskra Radwanowice 11 sierpnia, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Borkowianka Borek Szlachecki 1-1 Wisła Jeziorzany 11 sierpnia, 17:30
k. 2-3
Płomień Kościelec 1-4 Juvenia Prandocin 11 sierpnia, 17:30
Płomień Jerzmanowice 7-1 LKS Libertów 11 sierpnia, 17:30
Trzebol Wielkie Drogi 1-2 Sportowiec Modlniczka 11 sierpnia, 17:30
Wawel Kraków 1-0 Lot Balice 11 sierpnia, 17:30
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 14 sierpnia, 18:00
k. 1-4
w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 17:30) odwołany

II runda - 15 sierpnia

Błękitni Modlnica 2-2 Kmita Zabierzów 20 sierpnia, 17:30
k. 6-7
Czarni 03 Grzegorzowice 2-4 Bronowianka Kraków 15 sierpnia, 17:30
Sylwester Adamek ?, Łukasz Pawlik (k) ? - nieznany ?, ?, ?, ?
Proszowianka Proszowice 0-0 Clepardia Kraków 21 sierpnia, 17:30
k. 5-4
Radziszowianka Radziszów 0-4 Garbarnia II Kraków 15 sierpnia, 17:30
Orzeł Iwanowice 1-1 Grębałowianka Kraków 14 sierpnia, 18:00
k. 4-3
nieznany 75 - Sebastian Pikuła 20
LKS Skała 2004 5-2 Lotnik Kryspinów 15 sierpnia, 17:30
Artur Katarzyński 11, 90, Paweł Gumula 18, nieznany 67 (s), Dominik Łuszcz 77 - Mateusz Ruszała 53, Artur Rusin 80
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-3 Piast Wołowice 21 sierpnia, 17:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-3 Podgórze Kraków 14 sierpnia, 17:30
Wisła Jeziorzany 2-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 20 sierpnia, 17:30 (100)
Płomień Jerzmanowice 0-4 Pozowianka Pozowice 15 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 7-4; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Sportowiec Modlniczka 2-2 Kaszowianka Kaszów 15 sierpnia, 17:30
k. 3-1
Baster ?, Bargieł ? - nieznany ?, ?
TS Węgrzce 3-0 Michałowianka Michałowice 15 sierpnia, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Prądniczanka Kraków 2-0 Skawinka Skawina 15 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Panek ?, Jarosław Kania ?
Cedronka Wola Radziszowska 3-1 Słomniczanka Słomniki 15 sierpnia, 17:30
Agricola Klimontów 3-0 Tramwaj Kraków 15 sierpnia, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Juvenia Prandocin 2-1 Wieczysta Kraków 15 sierpnia, 17:30
Wawel Kraków 1-3 Wiślanie Jaśkowice 21 sierpnia, 17:30
LKS Niedźwiedź 0-3 Zieleńczanka Zielonki 21 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

IV runda - 11 września

Pozowianka Pozowice 0-3 Kmita Zabierzów 11 września, 16:30
(wo)
gospodarze nie stawili się na spotkanie
Cedronka Wola Radziszowska 3-3 Garbarnia II Kraków 11 września, 16:30
k. 4-5
Kamil Myśliwiec 35, Bartosz Pałac 56, Bartłomiej Machnik 63 - Patryk Szeląg 31, 45, Karol Jędrzejczyk 90
Orzeł Iwanowice 3-1 Podgórze Kraków 11 września, 16:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 7-0 Wiślanie Jaśkowice 18 września, 16:30
w pierwotnym terminie (11 września, 16:30) odwołany z powodu meczu ligowego gospodarzy
Wisła Jeziorzany 1-0 TS Węgrzce 11 września, 16:30
Konrad Korcel 72
Sportowiec Modlniczka 0-3 Bronowianka Kraków 11 września, 16:30
Prądniczanka Kraków 1-1 Zieleńczanka Zielonki 11 września, 16:30
k. 2-4
Agricola Klimontów 2-3 Juvenia Prandocin 11 września, 16:30
w Opatkowicach
LKS Skała 2004 1-12 Proszowianka Proszowice 18 września, 16:30
nieznany ? - Mateusz Stanek ?, ?, ?, ?, Patryk Kowalski ?, ?, Piotr Dębski ?, ?, Kamil Hul ?, ?, Maciej Przeniosło ?, Paweł Sowa ?
w pierwotnym terminie (11 września, 16:30) odwołany z powodu meczu ligowego gospodarzy

1/8 finału - 11 listopada
Do rozgrywek dołączają III-ligowcy: Hutnik Nowa Huta (Kraków) i Wisła II Kraków.

Garbarnia II Kraków 1-0 KS Borek (Kraków) 11 listopada, 12:30
Przemysław Gruchacz 61
Cracovia II 3-2 Zieleńczanka Zielonki 14 listopada, 19:00
Daniel Duszyk ? (k), Dawid Gala 9, Sebastian Klimczyk 60 (k) - nieznany ?, 77
na boisku przy ul. Wielickiej
Wisła Jeziorzany 0-2 Jutrzenka Giebułtów 11 listopada, 12:30
Dawid Litewka 40, 82
Kmita Zabierzów 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 11 listopada, 12:30
Piotr Więckowski 48
Juvenia Prandocin 4-3 Świt Krzeszowice 11 listopada, 12:30
Bartłomiej Podolecki ?, ?, ?, Adrian Kolano ? - nieznany ?, ?, ?
Proszowianka Proszowice 4-3 Wisła II Kraków 11 listopada, 12:30 (800)
Kamil Mach 30, Mateusz Stanek 45, Adam Przeniosło 70 (k), Michał Tyrka 85 - Tomasz Zając 24, Dawid Kamiński 55, Jakub Pułka 69
Bronowianka Kraków 0-4 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 24 listopada, 12:00 (50)
Łukasz Murzyn 2, Krzysztof Świątek 16, Patryk Serafin 41, Jakub Ochman 80 (k)
w Krakowie; na stadionie J&J Sport Center
Orzeł Iwanowice 1-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 listopada, 12:00
Dawid Płatek 20 - Paweł Zawrzykraj 50, 83, Maciej Batko 60, Sebastian Jagła 66

1/4 finału - 26 marca
(Losowanie - 8 listopada 2013)

Proszowianka Proszowice 1-4 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 29 marca, 15:30 (700)
Piotr Kajda 12 - Michał Guja 24 (k), 51, 55, Mateusz Stanek 73
Juvenia Prandocin 0-3 Jutrzenka Giebułtów 26 marca, 15:30 (30)
(wo)
Adrian Kolano 44, Bartłomiej Podolecki 70 - Krzysztof Domagalski 5, Rafał Tabak 71, Maciej Papież 76
w pierwotnym terminie (17 listopada, 12:30) odwołany / w drugim terminie w Niedźwiedziu na boisku 2-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-1 Kmita Zabierzów 30 marca, 15:00
k. 4-5
nieznany ? (s) - Paweł Skórski 90
Garbarnia II Kraków 0-0 Cracovia II 26 marca, 15:30
k. 5-4
na bocznym boisku

1/2 finału - 2 kwietnia

Garbarnia II Kraków 3-3 Jutrzenka Giebułtów 2 kwietnia, 16:30
k. 10-9
Marcin Siedlarz 13, Norbert Piszczek 34, Tomasz Kalicki 74 (k) - Krzysztof Michalec 33, Paweł Wojdała 72 (k), Maciej Papież 80
na bocznym boisku / bez udziału publiczności
Kmita Zabierzów 1-4 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2 kwietnia, 16:30
Jakub Wcisło 80 - Bartosz Jagła 21, Mateusz Stanek 40, Michał Guja 70, Andrij Piszczewśkyj 84
bez udziału publiczności

Finał - 9 kwietnia

Garbarnia II Kraków 0-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 9 kwietnia, 17:00
Jakub Ochman 56 (k)
na stadionie Grębałowianki

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Kraków)

Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Kraków - Myślenice)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Kraków - Olkusz)
Puchar Polski 2013/2014 (Małopolski ZPN - Kraków - Wieliczka)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas