[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Skierniewice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Skierniewice 20 53 17 2 1 114-24 9 1 0 72-11 8 1 1 42-13
2.  LZS Grabice 20 48 15 3 2 82-31 8 1 1 36-14 7 2 1 46-17
3.  Korona Stary Dwór 20 40 12 4 4 46-23 7 0 3 29-15 5 4 1 17-8
4.  Start Pukinin 20 33 10 3 7 40-37 6 1 3 22-18 4 2 4 18-19
5.  GLKS RZD Żelazna 20 30 9 3 8 48-29 4 3 3 26-13 5 0 5 22-16
6.  Victoria Chrząszczew 20 27 8 3 9 31-51 4 2 4 13-20 4 1 5 18-31
7.  Iskra Babsk 20 25 8 1 11 40-62 5 0 5 16-23 3 1 6 24-39
8.  Wola Wola Chojnata 20 20 6 2 12 44-64 3 1 6 22-34 3 1 6 22-30
9.  All Stars Boguszyce 20 12 3 3 14 32-89 3 2 5 21-41 0 1 9 11-48
10.  GKS Głuchów 20 8 2 2 16 17-71 2 1 7 13-27 0 1 9 4-44
11.  Mazovia II Rawa Mazowiecka 20 20 6 2 12 32-45 3 2 5 20-20 3 0 7 12-25
Mazovia II Rawa Mazowiecka wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Unia Skierniewice    3-1 2-2 5-1 6-3 9-0 14-0 4-3 14-1 9-0 6-0 
 2 LZS Grabice3-2     1-2 1-1 2-0 4-3 4-2 10-1 4-2 4-1 3-0* 
 3 Korona Stary Dwór0-4 2-6     3-0 2-0 2-1 5-1 3-2 6-0 6-0 0-1 
 4 Start Pukinin3-4 2-6 0-0     2-0 0-3 2-0 4-2 4-3 2-0 3-0* 
 5 GLKS RZD Żelazna2-2 1-1 1-1 1-2     5-0 5-1 0-2 2-0 9-0 0-4 
 6 Victoria Chrząszczew1-5 2-8 0-1 0-3 2-0     0-0 3-2 1-1 1-0 3-0* 
 7 Iskra Babsk1-3 0-5 1-5 4-2 0-3* 1-2     2-0 2-1 1-0 4-2 
 8 Wola Wola Chojnata3-7 0-4 2-2 0-4 1-4 2-4 4-2     5-2 5-0 0-5 
 9 All Stars Boguszyce0-9 2-7 1-0 2-2 1-6 1-4 2-8 3-3     6-2 3-0* 
 10 GKS Głuchów0-3 2-5 0-1 1-2 0-3 1-1 3-7 1-4 2-1     3-0* 
 11 Mazovia II Rawa Mazowiecka0-3* 3-3 0-3* 2-1 0-3* 6-0 0-3* 0-3* 8-0 1-1     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: GKS Głuchów.
 
Start Pukinin 0-0 Korona Stary Dwór 1 września, 11:00
w Regnowie
Iskra Babsk 4-2 Mazovia II Rawa Mazowiecka 1 września, 16:00
All Stars Boguszyce 0-9 Unia Skierniewice 1 września, 11:00
w Wołuczy
Wola Wola Chojnata 2-4 Victoria Chrząszczew 1 września, 11:00
GLKS RZD Żelazna 1-1 LZS Grabice 1 września, 11:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: GLKS RZD Żelazna.
 
Korona Stary Dwór 2-6 LZS Grabice 8 września, 11:00
w Konopnicy
Victoria Chrząszczew 1-0 GKS Głuchów 8 września, 15:00
w Białej Rawskiej
Unia Skierniewice 4-3 Wola Wola Chojnata 8 września, 14:00
na boisku OSiR
Mazovia II Rawa Mazowiecka 8-0 All Stars Boguszyce 8 września, 14:00
Start Pukinin 2-0 Iskra Babsk 8 września, 11:00
w Regnowie

Kolejka 3 - 14-15 września

Pauza: LZS Grabice.
 
Iskra Babsk 1-5 Korona Stary Dwór 15 września, 16:00
All Stars Boguszyce 2-2 Start Pukinin 15 września, 11:00
w Wołuczy
Wola Wola Chojnata 0-5 Mazovia II Rawa Mazowiecka 15 września, 11:00
GKS Głuchów 0-3 Unia Skierniewice 15 września, 11:00
GLKS RZD Żelazna 5-0 Victoria Chrząszczew 15 września, 11:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Pauza: Korona Stary Dwór.
 
Victoria Chrząszczew 2-8 LZS Grabice 22 września, 15:00
w Białej Rawskiej
Unia Skierniewice 6-3 GLKS RZD Żelazna 22 września, 14:00
na boisku OSiR
Mazovia II Rawa Mazowiecka 1-1 GKS Głuchów 22 września, 14:00
Start Pukinin 4-2 Wola Wola Chojnata 22 września, 15:00
w Regnowie
Iskra Babsk 2-1 All Stars Boguszyce 22 września, 16:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Pauza: Victoria Chrząszczew.
 
All Stars Boguszyce 1-0 Korona Stary Dwór 29 września, 11:00
w Wołuczy
Wola Wola Chojnata 4-2 Iskra Babsk 29 września, 11:00
GKS Głuchów 1-2 Start Pukinin 29 września, 11:00
GLKS RZD Żelazna 0-4 Mazovia II Rawa Mazowiecka 29 września, 11:00
LZS Grabice 3-2 Unia Skierniewice 29 września, 15:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: Unia Skierniewice.
 
Korona Stary Dwór 2-1 Victoria Chrząszczew 6 października, 11:00
Mazovia II Rawa Mazowiecka 3-3 LZS Grabice 6 października, 14:00
Start Pukinin 2-0 GLKS RZD Żelazna 6 października, 15:00
Iskra Babsk 1-0 GKS Głuchów 6 października, 15:00
All Stars Boguszyce 3-3 Wola Wola Chojnata 6 października, 11:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Mazovia II Rawa Mazowiecka.
 
Wola Wola Chojnata 2-2 Korona Stary Dwór 13 października, 11:00
GKS Głuchów 2-1 All Stars Boguszyce 13 października, 11:00
GLKS RZD Żelazna 5-1 Iskra Babsk 13 października, 11:00
LZS Grabice 1-1 Start Pukinin 13 października, 16:00
Victoria Chrząszczew 1-5 Unia Skierniewice 13 października, 15:00
w Białej Rawskiej

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: Start Pukinin.
 
Korona Stary Dwór 0-4 Unia Skierniewice 20 października, 11:00
w Konopnicy
Mazovia II Rawa Mazowiecka 6-0 Victoria Chrząszczew 20 października, 14:00
Iskra Babsk 0-5 LZS Grabice 20 października, 14:00
All Stars Boguszyce 1-6 GLKS RZD Żelazna 20 października, 11:00
w Wołuczy
Wola Wola Chojnata 5-0 GKS Głuchów 20 października, 11:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Pauza: Iskra Babsk.
 
GKS Głuchów 0-1 Korona Stary Dwór 27 października, 11:00
GLKS RZD Żelazna 0-2 Wola Wola Chojnata 27 października, 11:00
LZS Grabice 4-2 All Stars Boguszyce 27 października, 14:00
Victoria Chrząszczew 0-3 Start Pukinin 27 października, 11:00
w Białej Rawskiej
Unia Skierniewice 6-0 Mazovia II Rawa Mazowiecka 27 października, 14:00
na boisku OSiR

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Pauza: All Stars Boguszyce.
 
Korona Stary Dwór 0-1 Mazovia II Rawa Mazowiecka 17 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (3 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie w Konopnicy
Start Pukinin 3-4 Unia Skierniewice 3 listopada, 14:00
w Regnowie
Iskra Babsk 1-2 Victoria Chrząszczew 3 listopada, 14:00
Wola Wola Chojnata 0-4 LZS Grabice 3 listopada, 11:00
GKS Głuchów 0-3 GLKS RZD Żelazna 3 listopada, 11:00

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Pauza: Wola Wola Chojnata.
 
GLKS RZD Żelazna 1-1 Korona Stary Dwór 10 listopada, 11:00
LZS Grabice 4-1 GKS Głuchów 10 listopada, 12:00
Victoria Chrząszczew 1-1 All Stars Boguszyce 10 listopada, 11:00
w Białej Rawskiej
Unia Skierniewice 14-0 Iskra Babsk 10 listopada, 11:00
na boisku OSiR
Mazovia II Rawa Mazowiecka 2-1 Start Pukinin 10 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Pauza: GKS Głuchów.
 
Korona Stary Dwór 3-0 Start Pukinin 6 kwietnia, 11:00
Mazovia II Rawa Mazowiecka 0-3 Iskra Babsk
(wo)
Unia Skierniewice 14-1 All Stars Boguszyce 5 kwietnia, 18:00
Victoria Chrząszczew 3-2 Wola Wola Chojnata 6 kwietnia, 11:00
LZS Grabice 2-0 GLKS RZD Żelazna 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Pauza: GLKS RZD Żelazna.
 
LZS Grabice 1-2 Korona Stary Dwór 13 kwietnia, 15:00
GKS Głuchów 1-1 Victoria Chrząszczew 13 kwietnia, 11:00
Wola Wola Chojnata 3-7 Unia Skierniewice 13 kwietnia, 11:00
All Stars Boguszyce 3-0 Mazovia II Rawa Mazowiecka
(wo)
Iskra Babsk 4-2 Start Pukinin 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 26-27 kwietnia

Pauza: LZS Grabice.
 
Korona Stary Dwór 5-1 Iskra Babsk 27 kwietnia, 11:00
w Konopnicy
Start Pukinin 4-3 All Stars Boguszyce 27 kwietnia, 15:00
w Regnowie
Mazovia II Rawa Mazowiecka 0-3 Wola Wola Chojnata
(wo)
Unia Skierniewice 9-0 GKS Głuchów 26 kwietnia, 16:00
na boisku OSiR
Victoria Chrząszczew 2-0 GLKS RZD Żelazna 27 kwietnia, 11:00
w Białej Rawskiej

Kolejka 15 - 1 maja

Pauza: Korona Stary Dwór.
 
LZS Grabice 4-3 Victoria Chrząszczew 1 maja, 15:00
GLKS RZD Żelazna 2-2 Unia Skierniewice 1 maja, 15:00
GKS Głuchów 3-0 Mazovia II Rawa Mazowiecka
(wo)
Wola Wola Chojnata 0-4 Start Pukinin 1 maja, 11:00
All Stars Boguszyce 2-8 Iskra Babsk 1 maja, 11:00
w Wołuczy

Kolejka 16 - 3-4 maja

Pauza: Victoria Chrząszczew.
 
Korona Stary Dwór 6-0 All Stars Boguszyce 4 maja, 11:00
w Konopnicy
Iskra Babsk 2-0 Wola Wola Chojnata 4 maja, 15:00
Start Pukinin 2-0 GKS Głuchów 4 maja, 11:00
w Regnowie
Mazovia II Rawa Mazowiecka 0-3 GLKS RZD Żelazna
(wo)
Unia Skierniewice 3-1 LZS Grabice 7 maja, 18:00
na boisku OSiR

Kolejka 17 - 10-11 maja

Pauza: Unia Skierniewice.
 
Victoria Chrząszczew 0-1 Korona Stary Dwór 11 maja, 15:00
w Białej Rawskiej
LZS Grabice 3-0 Mazovia II Rawa Mazowiecka
(wo)
GLKS RZD Żelazna 1-2 Start Pukinin 11 maja, 11:00
GKS Głuchów 3-7 Iskra Babsk 11 maja, 11:00
Wola Wola Chojnata 5-2 All Stars Boguszyce 10 maja, 16:00

Kolejka 18 - 17-18 maja

Pauza: Mazovia II Rawa Mazowiecka.
 
Korona Stary Dwór 3-2 Wola Wola Chojnata 18 maja, 11:00
w Konopnicy
All Stars Boguszyce 6-2 GKS Głuchów 17 maja, 17:00
w Wołuczy
Iskra Babsk 0-3 GLKS RZD Żelazna 18 maja, 15:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Pukinin 2-6 LZS Grabice 18 maja, 11:00
w Regnowie
Unia Skierniewice 9-0 Victoria Chrząszczew 17 maja, 16:00
na boisku OSiR

Kolejka 19 - 24-25 maja

Pauza: Start Pukinin.
 
Unia Skierniewice 2-2 Korona Stary Dwór 24 maja, 16:00
na boisku OSiR
Victoria Chrząszczew 3-0 Mazovia II Rawa Mazowiecka
(wo)
LZS Grabice 4-2 Iskra Babsk 25 maja, 15:00
GLKS RZD Żelazna 2-0 All Stars Boguszyce 25 maja, 11:00
GKS Głuchów 1-4 Wola Wola Chojnata 25 maja, 11:00

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Iskra Babsk.
 
Korona Stary Dwór 6-0 GKS Głuchów 1 czerwca, 11:00
w Konopnicy
Wola Wola Chojnata 1-4 GLKS RZD Żelazna 1 czerwca, 11:00
All Stars Boguszyce 2-7 LZS Grabice 1 czerwca, 11:00
w Grabicach; All Stars gospodarzem
Start Pukinin 0-3 Victoria Chrząszczew 1 czerwca, 11:00
w Regnowie
Mazovia II Rawa Mazowiecka 0-3 Unia Skierniewice
(wo)

Kolejka 21 - 7-8 czerwca

Pauza: All Stars Boguszyce.
 
Mazovia II Rawa Mazowiecka 0-3 Korona Stary Dwór
(wo)
Unia Skierniewice 5-1 Start Pukinin 8 czerwca, 15:00
na boisku OSiR
Victoria Chrząszczew 0-0 Iskra Babsk 8 czerwca, 15:00
w Białej Rawskiej
LZS Grabice 10-1 Wola Wola Chojnata 8 czerwca, 15:00
GLKS RZD Żelazna 9-0 GKS Głuchów 8 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 14-15 czerwca

Pauza: Wola Wola Chojnata.
 
Korona Stary Dwór 2-0 GLKS RZD Żelazna 15 czerwca, 14:00
w Konopnicy
GKS Głuchów 2-5 LZS Grabice 15 czerwca, 11:00
All Stars Boguszyce 1-4 Victoria Chrząszczew 15 czerwca, 14:00
w Wołuczy
Iskra Babsk 1-3 Unia Skierniewice 15 czerwca, 11:00
Start Pukinin 3-0 Mazovia II Rawa Mazowiecka
(wo)

Baraże o udział w klasie A (Skierniewice)

Klasa A 2013/2014 (Skierniewice)

Klasa B 2013/2014 (Skierniewice I)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas